کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
از كي منتظر نامه دوم باشيم؟
سلام مجدد به همه دوستان خوبم كه مثل خودم منتظر نامه دوم هستن.
2 تا سوال :
1- من تو مباحث خوندم كه بچه ها نگرانند كه مداركشون واقعاً تحويل KCC شده يا نه به نظر شما اين نگراني منطقيه؟ يعني حتماً زنگ بزنيم؟
2- نامه دوم از كي ارسال ميشه؟ من از مديريت سايت تقاضا ميكنم يه بخش ويژه رو تو سايت به مساله نامه دوم اختصاص بدهند.

ممنون از لطف همه تون.
کیس نامبر : AS000021XX
دریافت نامه اول : 1st April 2008
ارسال نامه اول : 28th May 2008
اعلام کارنت : 15th August 2008
دریافت نامه دوم : 10th September 2008
تاريخ مصاحبه : 7th October 2008
دریافت ویزا : 8th October 2008
تاریخ ورود به آمریکا: 14th March 2009
دریافت گرین کارت : 14th April 2009
تشکر کنندگان:
salam,,,agsone jan ...hododan chand rooz ghabl az inke kase no. to dar in site didi...
http://travel.state.gov/visa/frvi/bullet..._4310.html
...8 M.A - AS
تشکر کنندگان:
با سلام

راستش بولتن جدید در امده و به نظر می رسد با مقایسه بولتن های گذشته از سپتامبر اعلام شماره ها انجام بشه در این بولتن که پیوست می شود نشان می دهد در سپتامبر سال پیش تا چه شماره ای کارنت شده اند.
البته من فکر می کنم با توجه به کیس نامبر پایین شما در پاییز نامه به دستتون می رسه , ولی با توجه به شماره گذاری امسال تا اولین گروه اعلام شوند هیچ چیزی مشخص نیست

فایل‌های پیوست
.bmp   22.bmp (اندازه 464.87 KB / تعداد دانلود: 137)
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: may 27
تاریخ کارنت شدن:  بولتن june
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: 1 june
تاریخ مصاحبه کنسل شده: 15 july  
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 july
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 sep
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: Dec 2015
انگشت نگاری: Feb 2016
رسیدن نامه ی مصاحبه: May 14th 2016
مصاحبه : Jun 14th 2016
مراسم قسم: Jun 16th 2016
تشکر کنندگان:
سلام air عزیز
ممنون از توضیحات خوبت.
راستش فایلی رو که پیوست کرده بودی من توی لینک mamrez پیدا نکردم میشه لینکش رو برم بذاری؟ ممنون میشم
و اینکه کسی به این سوال من جواب ندادکه برای اطمینان از دریافت نامه اول (که پستش کردیم) باید حتماً با KCC تماس بگیریم
یا اینکه DHL گفته رسیده کفایت میکنه؟
ممنون از همه تون
کیس نامبر : AS000021XX
دریافت نامه اول : 1st April 2008
ارسال نامه اول : 28th May 2008
اعلام کارنت : 15th August 2008
دریافت نامه دوم : 10th September 2008
تاريخ مصاحبه : 7th October 2008
دریافت ویزا : 8th October 2008
تاریخ ورود به آمریکا: 14th March 2009
دریافت گرین کارت : 14th April 2009
تشکر کنندگان:
دوست من! من اميل زدم و ازشون پرسيدم كه مدركم به دستشون رسيده يا ..سول جوابمون را اينجا بخونين:
Thank you for your inquiry.

When inquiring about the status of your case, you are required to provide your full name, complete case number, and date of birth. For security purposes, KCC cannot reveal any information regarding your case if you cannot provide all the required information.

KCC/mam
KCCDV@state.gov
(606) 526-7500

جواب

Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing.

Interviews for the DV 2009 program will begin in October 2008 and conclude on September 30, 2009. KCC cannot provide information as to when an interview date may become available for your case. Appointments are scheduled numerically according to assigned case numbers. The Department of State designates how many interviews will be scheduled each month according to visa availability. After August 15, 2008, you may refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov for the list of current numbers being processed. This information is updated on the 15th day of each month thereafter. If you are scheduled for an interview, KCC will send a notification letter via the address you provided on question three of the DSP 122.

KCC/hrg
KCCDV@state.gov
(606) 526-7500
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان