کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: متولد چه ماهی هستید؟
فروردین (حَمَل یا قوچ)
9.21%
7 9.21%
اردیبهشت (ثور یا گاو)
3.95%
3 3.95%
خرداد (جوزا یا دو پیکر)
10.53%
8 10.53%
تیر (سرطان یا خرچنگ)
7.89%
6 7.89%
مرداد (اسد یا شیر)
6.58%
5 6.58%
شهریور (سنبله یا دوشیزه)
11.84%
9 11.84%
مهر (میزان یا ترازو)
10.53%
8 10.53%
آبان (عقرب یا کژدم)
6.58%
5 6.58%
آذر (قوس یا کمانگیر)
14.47%
11 14.47%
دی (جدی یا بزغالهٔ نر)
5.26%
4 5.26%
بهمن (دلو یا آب کش)
10.53%
8 10.53%
اسفند (حوت یا ماهی)
2.63%
2 2.63%
مجموع 76 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرسرایی ها بیشتر متولد چه ماهی هستند؟!
اولیش رو هم خودم میزنم خرداد

از دیرباز 4 عنصر اصلی طبیعت یعنی آب،خاك،باد و آتش به عنوان نمادی از تعمق و آرامش، حمایت و رویش،حركت و انرژی و در آخر قدرت و تاثیر شناخته می شدند.این عناصر در علوم انسانی توسط بقراط حكیم در چهار گروه انسانی متفاوت و تحت رنگهای آبی،سبز،زرد و قرمز شناخته و معرفی شدند.این گروهها از نظر ذهنی،رفتاری و احساسی كاملا متفاوتند كه با استناد به علوم روز رفتارشناسی و با توجه به آموزه های كهن می توان آنان را چنین توصیف كرد:

فروردین: حمل ،قوچ، عنصر آتش، رنگ قرمز

اردیبهشت: ثور،گاو،عنصر خاك، رنگ سبز

خرداد: جوزا، دو پیكر،عنصر باد، رنگ زرد

تیر: سرطان،خرچنگ، عنصر آب،رنگ آبی

مرداد: اسد،شیر ،عنصر آتش ،رنگ قرمز

شهریور: سمبله، عنصر خاك، رنگ سبز

مهر: میزان، ترازو، عنصر باد ،رنگ زرد

آبان: عقرب، عنصر آب، رنگ آبی

آذر: كمانگیر ، عنصر آتش، رنگ قرمز

دی: جدی،بز، عنصر خاك، رنگ سبز

بهمن: دلو، عنصر باد، رنگ زرد

اسفند: حوت، ماهی، عنصر آب،رنگ آبی

رنگ آبی:

افراد این گروه انسانهای بسیار منضبط و منظمی هستند و در برخورد اولیه افرادی كاملا خونسرد به نظر می رسند.معمولا در مشاغل مالی،بانكداری و علوم رایانه ای مشغول به كارند و طیف وسیعی از دانشمندان و متخصصان علوم مختلف را شامل می شوند.آبی ها بسیار علاقه مند به مستندات و مكتوبات هستند و راه ارتباطی آنان به صورت نوشتاری به همراه منطق ریاضی است.معمولا برای هر كاری از شما درخواست گواهینامه،استانداردها و اسناد را دارند تا بتوانند در زمان كافی آنها را بررسی كنند.این نكته در مورد آنها قابل ذكر است كه كاملا وقت شناس هستند. روی احساساتشان هم حساب نكنید.

رنگ سبز:

افراد این گرو شخصیت آرام و صبوری دارند كه قادرند به خوبی با شما ارتباط برقرار كنند و به شما صمیمانه گوش سپارند.این گروه همیشه نمادی از عشق،حمایت و همیاری هستند.اینان دوستانی گرامی هستند كه حتی دوستان دوران كودكیشان را حفظ می كنند.اغلب در كارهایی چون مامایی،پرستاری،مهمانداری هواپیما،مربی مهدكودك ،سرویسهای خدمات پس از فروش و مشاغلی از این دست مشغول به كار هستند.برای هر مساله ای زمان نیاز دارند تا با آن ارتباط حسی برقرار كنند و اغلب علاقه دارند كه اطلاعات را نوشتاری دریافت كنند.انسانهایی حساس و زودرنج هستند كه هیچگاه لطمات عاطفی را كه بر آنها وارد می شود فراموش نمی كنند.قادر به تمركز بر چند مطلب در آن واحد نیستند؛بنابراین ممكن است در نظر اول افرادی كند و غیر تصمیمگیر با تطابقی بسیار آهسته به نظر برسند.

رنگ زرد:

باد عنصر اصلی طبیعت آنهاست.افرادی بسیار اجتماعی و خوش سخن كه به ظاهر شاید دیوانه ی گفتگو به نظر برسند.اغلب اولین نفری هستند كه وارد مهمانی شده و غالبا آخرین فردی هستند كه آن را ترك می كنند.بسیار تمایل دارند كه وارد موضوعات جدید شوند و از موضوعات تكراری به سرعت خسته می شوند.بهترین خصیصه ی آنها علاقه به تفریح و گردش و گفتگوست.به دلیل پریدن از شاخه ای به شاخه ی دیگر نمی توان از آنها انتظار پایداری در امور را داشت.نحوه ی ارتباطشان گفتاری و شنیداری است.و از مكتوبات متنفرند.مشاغلی كه برمی گزینند معمولا روابط عمومی،امور تبلیغاتی،منشیگری و آژانس مسافرتی است.

رنگ قرمز:

مدیران و رهبران بزرگترین نماد این افراد است.مردمانی پر انرژی ،مثبت اندیش،پیشرو با نگاهی به دوردست كه پر قدرت و سریع به نظر می آیند.اینان به شدت رقابتی،تاثیرگذار و عاشق اهداف خود هستند و در این راه از هیچ هدفی رویگردان نیستند.در تصویرسازی ذهنی نابغه های بی مانندی هستند.برای ارتباط با آنها از تصاویر،بسیار استفاده كنید.اغلب اوقات در جلسات مختلف حضور داشته و از كمبود وقت رنج می برند.توصیه می كنم كه در روزهای بد د آنان در كنارشان نباشید زیرا در این لحظات افرادی تهاجمی،خودرای،متغیر و عجول هستند.هیچگاه روی احساساتشان حساب ویژه باز نكنید.

منبع
برای آدم های بزرگ هیچ بن بستی وجود نداره چون یا راهی پیدا میکنند یا راهی می سازند! پس همیشه امید داشته باشید
متولد چه ماهی هستید؟
تشکر کنندگان: summery_armin ، laili ، eblam ، hasti_banoo ، R.F ، nnazi_2005 ، indmehdi ، yek_mosafer ، sina619 ، oxin
منم آبان!
بی سوادان قرن 21 کسانی نیستند که نمی توانند بخوانند و بنویسند، بلکه کسانی هستند که نمی توانند آموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند. / آلوین تافلر
" مردان شجاع فرصت مي آفرينند ترسوها و ضعفا منتظر فرصت مي نشينند " . گوته
تشکر کنندگان: iliad ، yek_mosafer
بهمن..................
تشکر کنندگان: iliad ، WIKIMAN ، R.F ، laili ، ساشا ، kianoush ، yek_mosafer ، pr.kia
وسط فروردین
تشکر کنندگان: iliad ، yek_mosafer
آذر این ماهِ دوست داشتنیییییییییییی! TongueBig Grin
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: farzad24 ، iliad ، seravin ، hvm ، laili ، indmehdi ، ساشا ، kianoush ، Hossein81 ، yek_mosafer ، یاشار و ماری ، sina619
من که از این همه خصوصیات خوب متولدین آذر ماه در حیرت موندم . Big Grin

خودمم متولد آذر هستم Wink
مهاجرت و زندگی در غربت برای انسان ، مانند فردی است که در جاده های وطن خود رانندگی می کرده و حال او را به اقیانوس انداخته اند ! باید اتومبیل خود را تبدیل به قایق کند تا نجات یابد...
تشکر کنندگان: R.F ، iliad ، indmehdi ، ساشا ، Hossein81
15 فروردین

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
تشکر کنندگان: iliad ، R.F ، laili ، kianoush ، Hossein81 ، Linspire
(2010-07-04 ساعت 22:52)hvm نوشته:  15 فروردین

چه موقعی!!! بعد از کلی خوش گذرونی عید و 13 فروردین دوباره یه روز خوب و دوباره خوشگذرونی!Big Grin
برای آدم های بزرگ هیچ بن بستی وجود نداره چون یا راهی پیدا میکنند یا راهی می سازند! پس همیشه امید داشته باشید
متولد چه ماهی هستید؟
تشکر کنندگان: Hossein81 ، hvm
1 مهر
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: R.F ، hvm ، laili ، hasti_banoo ، kianoush ، Hossein81 ، yek_mosafer
دی ماهو ببینید که چه ماهیه Really .!! برف و بارون ...نسکافه ...قهوه ..چای کناره پنجره..و در انتظار بهاری زیباSmile
Lottery 2010
U.S Citizen
Los Angeles, CA

Nothing is impossible
تشکر کنندگان: ساشا ، myarshia
فروردین ....Cool
تشکر کنندگان: kianoush ، Hossein81 ، yek_mosafer ، hvm
(2010-07-04 ساعت 23:51)ADONIS نوشته:  یکی میشه به من بگه این یعنی چی : آذر (قوس یا کمانگیر) ؟؟؟
یعنی من مثلا کمانگیرم یا چیزه دیگه ای هست؟!
من لواشک زیاد دوست دارم و معمولا شب تولدم سعی می کنم تا صبح لواشک بخورم ( همین طور بقیه شب ها ولی شب تولد باید زیاده روی کنم ! )...یکی می گفت این خصیصه ی آذری هاست...حالا آذری ها بگن راسته یا نه ؟
در مورد لواشک باید بگم نه!! من که اصلا علاقه ای به لواشک ندارم, تا حالام همچین چیزی نشنیده بود!Tongue

در مورد اون کمانگیر هم : هر ماه یه سمبل داره و نوشته های رو به روی ماه ها تو نظر سنجی, نام اون سمبل هاست.
اینم تصویرش Smile

[عکس: a72c8f1f8e6ba9d099cae6bc019ebe36.gif]
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: laili ، indmehdi ، ADONIS ، iliad ، nnazi_2005 ، Ali Sepehr ، yek_mosafer
3 مهر..........
بدترین زمان برای تولد گرفتن در زمان بچگی. Smile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: R.F ، hvm ، hasti_banoo ، kianoush ، seravin ، iliad
(2010-07-05 ساعت 00:48)R.F نوشته:  
(2010-07-04 ساعت 23:51)ADONIS نوشته:  یکی میشه به من بگه این یعنی چی : آذر (قوس یا کمانگیر) ؟؟؟
یعنی من مثلا کمانگیرم یا چیزه دیگه ای هست؟!
من لواشک زیاد دوست دارم و معمولا شب تولدم سعی می کنم تا صبح لواشک بخورم ( همین طور بقیه شب ها ولی شب تولد باید زیاده روی کنم ! )...یکی می گفت این خصیصه ی آذری هاست...حالا آذری ها بگن راسته یا نه ؟
در مورد لواشک باید بگم نه!! من که اصلا علاقه ای به لواشک ندارم, تا حالام همچین چیزی نشنیده بود!Tongue

در مورد اون کمانگیر هم : هر ماه یه سمبل داره و نوشته های رو به روی ماه ها تو نظر سنجی, نام اون سمبل هاست.
اینم تصویرش Smile

[عکس: a72c8f1f8e6ba9d099cae6bc019ebe36.gif]

من هم آذرماهی ام . عاشق لواشکم . من همیشه سعی می کنم لواشک و آلوچه های ترش زیاد بخورم نه فقط شب تولدم.اون موقع به کیک تولد اکتفا می کنم Big Grin
تشکر کنندگان: indmehdi ، ADONIS ، R.F ، Hossein81 ، yek_mosafer
یادم مادرم میگفت: ننه !!! هوا حسابی گرم بود... نیمه های شب بود که درد شروع شد.... حج آقابگیم مثلی فشنگ رفت سراغ زائو... خلاصه تا خودی صبح ضجه زدم... آنقدر سرت گــُنده بود که مرگ رو به چشم دیدم... زائو تا که دید هیش کاری نیمیتونه بکنه؛ پیغوم داد به آقاد که حجی وخی برو روی پشت بوم و اذون بی موقع بگو که هر آن مونده که هردوی بچه و مادر از دس برند... واسه ی سفیده ی صاح(صبح) بود که به دنیا اومدی.... آم تا بیایی ده بار مـُردم و زنده شدم... اونروزا خیلی کسی محلی به گرفتن شناسنامه نیمیداد.... تا ایک ُ(اینکه) یه روز رفتیم و واسه ات گرفتیم.... مَ ....ک ُ.... سوات ندارم... حالا خودد ببین توش چی چی نویشته؟

منم هی سجلتم رو(شناسنامه ام را) این ور و اونور کردم و دیدم توش نویشته: 30 تیرماه 1347 حوزه ی 3 نجبباد؟؟؟ منم خیلی سوات ندارم.... کدومش میشه ماه تولدم؟.....بدرود....ارادتمند حمید
دوستان گرامی، برای خواندن نوشته های بیشتری از اینجانب، میتوانید با کلیک کردن در«اینجــا- از دیار نجف آباد تا آمریکای جهانخوار»به وبلاگ شخصی ام تشریف بیاورند تا بیشتر درخدمتتان باشم..... موفق و پیروز باشید. ارادتمند حمید
تشکر کنندگان: mahdis ، indmehdi ، kianoush ، R.F ، iliad ، nnazi_2005 ، hasti_banoo ، Ali Sepehr ، Hossein81 ، hvm

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان