کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دیدن انلاین صفحه اول پاسپورت
من نتونستم در بخش گفتگوی آزاد تاپیک باز کنم واسه همین مجبورم در قسمت فرهنگی باز کنم.

این سایت با اخذ نام، نام خانوادگي و کشور تابعيت، وضعيت گذرنامه صادر شده براي شما را در اداره اطلاعات جهاني پاسپورت مسافري بررسي نموده و درنهايت تصوير ‏صفحه اصلي آنرا در صورت مورد تاييد بودن نمايش ميدهد خیلی جالبه حتما یه سری بزنید

http://diplomes.free.fr/index.php?lang=en
پاسخ
(2010-07-05 ساعت 11:47)ساشا نوشته:  من نتونستم در بخش گفتگوی آزاد تاپیک باز کنم واسه همین مجبورم در قسمت فرهنگی باز کنم.

این سایت با اخذ نام، نام خانوادگي و کشور تابعيت، وضعيت گذرنامه صادر شده براي شما را در اداره اطلاعات جهاني پاسپورت مسافري بررسي نموده و درنهايت تصوير ‏صفحه اصلي آنرا در صورت مورد تاييد بودن نمايش ميدهد خیلی جالبه حتما یه سری بزنید

http://diplomes.free.fr/index.php?lang=en

Big GrinBig GrinBig Grin

باحال بود. اما ساشا جون يکي طلبت.Wink
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
تشکر کنندگان: ساشا ، homeless ، yek_mosafer ، Iman-gta
ببخشید من عکسم با عکسهائی که ارسال کردم جور درنمیاد یعنی ایراد ازم میگیرن؟
تاریخ تولدم و محل سکونتم هم توی فرمها اشتباه نوشتم .یعنی با پاسم فرق میکنه. نکنه کیسم رد بشه؟
از دوستانی که اطلاع دارن ممنون میشم راهنمائی کنندSmile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: ساشا ، R.F ، Ali Sepehr ، yek_mosafer ، Iman-gta
باشه آقا مهدی بیا و خوبی کن!!
بشکنه این دست ...

اون رنگ موی brown اش منو کشته!!
(2010-07-05 ساعت 12:59)laili نوشته:  ببخشید من عکسم با عکسهائی که ارسال کردم جور درنمیاد یعنی ایراد ازم میگیرن؟
تاریخ تولدم و محل سکونتم هم توی فرمها اشتباه نوشتم .یعنی با پاسم فرق میکنه. نکنه کیسم رد بشه؟

منم همین مشکلو دارم. خیلی استرس دارم. لطفا بچه هایی که رفتند مصاحبه کمک کنند. Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: indmehdi ، laili ، usa.lover ، yek_mosafer ، Iman-gta
(2010-07-05 ساعت 12:59)laili نوشته:  ببخشید من عکسم با عکسهائی که ارسال کردم جور درنمیاد یعنی ایراد ازم میگیرن؟

منم همينطور. واسه منم عکس ر.ئيــ.ــس جمهور يه کشوري مياد. شما چي؟ فکر کنم يه اشتباهي شده.Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: ساشا ، laili ، R.F ، homeless ، honareirani ، Ashkan78 ، yek_mosafer ، yas ، mh_hshk ، farshidkhalafi ، Iman-gta ، xbox
ساشااااااااا واقعا هم یکی طلبت!=))
تا تصویرش لود بشه داشتم در مورد مسائل و مشکلات امنیتیش فکر می کردم. که چقدر اطلاعات کمی می خواد و اینجوری همه می تونند به اطلاعات دیگه آدم دست پیدا کنند و و و !!! =)) Big Grin

indmehdi فکر کنم بخاطر تابعیتی که انتخاب کردیم اون میاد! :-" Wink

لیلی جان سوالتون تکراریه. لطفا تاپیک رو از اول مطالعه کنید!!!Big GrinWink
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: ساشا ، laili ، indmehdi ، kianoush ، honareirani ، yek_mosafer ، Iman-gta
خیلی باحاله Big Grin
مهاجرت و زندگی در غربت برای انسان ، مانند فردی است که در جاده های وطن خود رانندگی می کرده و حال او را به اقیانوس انداخته اند ! باید اتومبیل خود را تبدیل به قایق کند تا نجات یابد...
پاسخ
تشکر کنندگان: ساشا ، yek_mosafer ، Iman-gta
جالب بود.Smile
اول جدی گرفتم.Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: yek_mosafer ، Iman-gta
رنگ مو رو زده brown ولی موهام تو عکس مشکی!!! به نظرتون مصاحبه رو رد میشم یا افسر کنسول متوجه نمیشه؟
برای آدم های بزرگ هیچ بن بستی وجود نداره چون یا راهی پیدا میکنند یا راهی می سازند! پس همیشه امید داشته باشید
متولد چه ماهی هستید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ساشا ، yek_mosafer ، Iman-gta

برای تاریخ تولد و آدرست می تونی به کنتاکی ایمیل کنی و توضیح بدهی که چرا اشتباه کردی و منتظر جواب اونها باش .
بعد جوابشون رو از ایمیلتون پرینت کن و زمانی که خواستی بری سفارت و قبل ازاینکه بخوای قسم بخوری به کنسول یادآوری کن که مشکل چی بوده و بعد قسم بخور .
ان شاءالله که مشکلی برات پیش نمی آد.
موفق باشی.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ADONIS ، laili ، honareirani ، hasti_banoo ، yek_mosafer ، indmehdi ، Iman-gta
(2010-07-13 ساعت 17:05)MANCHESTER UNITED نوشته:  

برای تاریخ تولد و آدرست می تونی به کنتاکی ایمیل کنی و توضیح بدهی که چرا اشتباه کردی و منتظر جواب اونها باش .
بعد جوابشون رو از ایمیلتون پرینت کن و زمانی که خواستی بری سفارت و قبل ازاینکه بخوای قسم بخوری به کنسول یادآوری کن که مشکل چی بوده و بعد قسم بخور .
ان شاءالله که مشکلی برات پیش نمی آد.
موفق باشی.

Big GrinBig GrinBig Grin به جون خودم اين يکي ديگه خيلي باحال بود. Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

مرسي "من يونايتد" عزيز.
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، hasti_banoo ، yek_mosafer ، Iman-gta
مرسی دوستان از راهنمائیهاتون...واقعا خیلی استرس دارمSmile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، yek_mosafer ، Iman-gta
باید سه چهارتایی تشکر از جناب منچستر به عمل بیاریم! Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، usa.lover ، yek_mosafer ، Iman-gta
بازم خرابکاری!!! Big Grin
یکی از پاکن های عزیز زحمتش رو کشیدند! Big Grin
من موندم این پاکن ها چرا تموم نمیشن؟؟؟
عجب چیزی هستند! Big Grin

راستی چرا صفحه اول پاسپورت من عکس نوید بود؟
پاسخ
تشکر کنندگان: hvm ، yek_mosafer
واسه منکه درست بود.چون اصولا من آدم خوشبین و مثبتی هستم.توصیه میکنم دوستان در مورد خودشون یک بازنگری اساسی کنن Tongue
شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکاBig Grinec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی

پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، Ashkan78 ، Iman-gta

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان