کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ارسال اصل مدارك به NVC
(2015-07-14 ساعت 17:20)viva_2015 نوشته:  
(2015-07-14 ساعت 15:32)مهسا20132013 نوشته:  دوستان
نامه ای از nvc امده که ما مدارک رو ارسال کنیم همان نامه معروف nvc welcome letter که واسه همه میاد. ۶ ماه مانده تا کارنت شدن ما . پتیشنر ما دو روز پیش قسمت نماینده اجنت را تو سایت انجام داده با وجودی که علاوه بر اسم خودشون اسم ما هم به عنوان اپیلیکنت بود .فقط تونسته 120 دلار خودش رو بده . قسمت ما هنوز فعال نبوده .سیستم هم پیغام داده دو تا سه روز کاری صبر کنید تا تایید شه تا مراحل بعدی ادامه پیدا کنه . می خوام بدونم بعد از تایید قسمت پرداخت واسه اپلیکنت فعال می شه . یا فایل ما مشکل داره . ممنون می شم پاسخ بدین .

با سلام
فایل شما مشکلی ندارد
اینوویس 325$ جداگانه براتون فرستاده میشه
ممنون از پاسختون دوست عزیز .فایل ما سه نفر رو شامل می شه من و همسرم و دخترم . این مقدار 325 دلار رو شما چجوری محاسبه کردین.بنظرم با پول پتیشنر باید 480 دلار بشه که اشون مال خودشون رو دادند ولی مال ما رو نتونستند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-15 ساعت 01:12)مهسا20132013 نوشته:  
نامه ای از nvc امده که ما مدارک رو ارسال کنیم همان نامه معروف nvc welcome letter که واسه همه میاد. ۶ ماه مانده تا کارنت شدن ما . پتیشنر ما دو روز پیش قسمت نماینده اجنت را تو سایت انجام داده با وجودی که علاوه بر اسم خودشون اسم ما هم به عنوان اپیلیکنت بود .فقط تونسته 120 دلار خودش رو بده . قسمت ما هنوز فعال نبوده .سیستم هم پیغام داده دو تا سه روز کاری صبر کنید تا تایید شه تا مراحل بعدی ادامه پیدا کنه . می خوام بدونم بعد از تایید قسمت پرداخت واسه اپلیکنت فعال می شه . یا فایل ما مشکل داره . ممنون می شم پاسخ بدین .

با سلام
فایل شما مشکلی ندارد
ممنون از پاسختون دوست عزیز .فایل ما سه نفر رو شامل می شه من و همسرم و دخترم . این مقدار 325 دلار رو شما چجوری محاسبه کردین.بنظرم با پول پتیشنر باید 480 دلار بشه که اشون مال خودشون رو دادند ولی مال ما رو نتونستند.
دوست عزيز پتيشنر 120$ و شما و دخترتون هر كدام 325$ بايد پرداخت كنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-15 ساعت 01:12)مهسا20132013 نوشته:  

با سلام
فایل شما مشکلی ندارد

AOS Fee: 120$
IV Fee: 325$/ person
ویزای دانشجویی برای ارشد مدیریت MBA گرفتم در دانشگاهی در کالیفرنیا Smile
تاریخ اپلای: اپریل 2014
دریافت ای-20 یا سویس: می 2014 دقیقا یک ماه
تاریخ مصاحبه:نیمه جون 2014
بعد از مصاحبه: ادمینستراتیو پروسس 24 روز طول کشید
دریافت پاسپورت با ویزا دو ساله ماتیپل اینتری (اجازه ورود و خروج به امریکا)
ورود به فرودگاه لوس انجلس اگوست 2014
شروع ترم: سپتامبر 2014
مدرک زبان : نداشتم و اینجا زبان گذراندم

**لطفا از گزینه تشکر استفاده کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان برای ارسال مدارک به NVC ترجمه کارت ملی هم لازمه؟
چون تو مداکی که خودش خواسته فقط نوشته شناسنامه و سند ازدواج
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640
(2015-07-15 ساعت 15:57)شاپرک نوشته:  دوستان برای ارسال مدارک به NVC ترجمه کارت ملی هم لازمه؟

بفرستید نباید ضرری داشنه باشه
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام دوستان

به نظرتون می‌شه فقط کپی ترجمهٔ مدارک رو به NVC فرستد؟ (یا کپی برابر اصل )؟ و اصل ترجمهٔ مدارک رو موقع مصاحبه به سفارت برد؟ یا حتما باید اصل ترجمهٔ مدارک را NVC به فرستد؟
جامانده از لاتاری ۲۰۱۴
Case:F2A
ارسال مدارک : Oct 21,2014
PD: Oct 22,2014
Approved on March
Case & Invoice Numbers: July 10,2015
DS-261: July 14,2015
120$ : PAID
325$ : PAID
DS-260: Completed
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان یه سوال؟

مدارک مربوط به Co-Sponser رو می‌شه جدا به NVC پست کرد؟

چون من از ایران مدارکم رو میفرستم و می‌خوام مستقیم به NVC پست کنم؟

به نظرتون موردی نداره؟
جامانده از لاتاری ۲۰۱۴
Case:F2A
ارسال مدارک : Oct 21,2014
PD: Oct 22,2014
Approved on March
Case & Invoice Numbers: July 10,2015
DS-261: July 14,2015
120$ : PAID
325$ : PAID
DS-260: Completed
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-15 ساعت 23:23)babak.n نوشته:  
(2015-07-15 ساعت 15:57)شاپرک نوشته:  دوستان برای ارسال مدارک به NVC ترجمه کارت ملی هم لازمه؟

بفرستید نباید ضرری داشنه باشه
دوست عزیز با سلام
من فقط اصل ترجمه شناسنامه و عقدنامه را فرستادم و نیازی به کارت
ملی نبود و رسید مدارک را هم فرستادند . مدارک را طبق لیست درخواستی
بفرستید و مشکلی نخواهد بود . منتظر دعوتنامه ، کارنت
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، شاپرک
سلام دوستان ،من 10 روز پیش نامه nvc welcome letter دریافت کرده ام و اگه براتون مقدور است منو راهنمایی کنید که دقیقا چیکار بکنم یا تاپیکی که مرتبط با این موضوع است را به من معرفی کنید .ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-28 ساعت 21:14)rahelejam نوشته:  سلام دوستان ،من ۱۰ روز پیش نامه nvc welcome letter دریافت کرده ام و اگه براتون مقدور است منو راهنمایی کنید که دقیقا چیکار بکنم یا تاپیکی که مرتبط با این موضوع است را به من معرفی کنید .ممنون میشم
سلام و تبریک خدمت شما دوست عزیز .
شما باید وارد سایت https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx بشین و با اطلاعاتی که توی نامه ی ولکامتون هست وارد بشین .
توضیحات اونجا هست . باید agent انتخاب کنید و فی ها رو پرداخت کنید .
تمامی مراحل رو با نامه براتون توضیح میدن .

https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx
10-20 صفحه آخر رو مطالعه بکنید ، بچه ها تجربه های جدید رو نوشتن .
موفق باشید
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: omid311
(2015-08-01 ساعت 15:33)babak.n نوشته:  
(2015-07-28 ساعت 21:14)rahelejam نوشته:  سلام دوستان ،من ۱۰ روز پیش نامه nvc welcome letter دریافت کرده ام و اگه براتون مقدور است منو راهنمایی کنید که دقیقا چیکار بکنم یا تاپیکی که مرتبط با این موضوع است را به من معرفی کنید .ممنون میشم
سلام و تبریک خدمت شما دوست عزیز .
شما باید وارد سایت https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx بشین و با اطلاعاتی که توی نامه ی ولکامتون هست وارد بشین .
توضیحات اونجا هست . باید agent انتخاب کنید و فی ها رو پرداخت کنید .
تمامی مراحل رو با نامه براتون توضیح میدن .

https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx
۱۰-20 صفحه آخر رو مطالعه بکنید ، بچه ها تجربه های جدید رو نوشتن .
موفق باشید

دوستان با سلام
کسی از دوستان هست که نامه دعوت به مصاحبه دریافت کرده باشه .
Sep 2002 . F4 , کارنت .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من گروه f4هستم2006 اقدام پرونده سال 2013 یه نامه بقرام اومد که شمار پرونده بند با ... N.V.C.A.B.D.2013803 ایا با این شمار پرونده میشه در سایتی وضعیت پرونده خودمو چک کنم ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام.. دوستان میشه کپی ترجمه ها رو فرستاد nvc؟؟
خودشون گفتن کپی هارو ارسال کنید و اصل مدارک رو روز مصاحبه ببرید؟
کسی تجربه ای داره؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: omid311
(2015-08-25 ساعت 18:01)ariairani نوشته:  با سلام.. دوستان میشه کپی ترجمه ها رو فرستاد nvc؟؟
کسی تجربه ای داره؟ ممنون

بله دوست عزیز کپی رو برابر با اصل کن بفرست وروز مصاحبه مدارک اصلی رو نگاه میکنم ولی اگه مدارک روهم ترجمه کنی بفرستی خیلی کار شما محکم تر میشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-25 ساعت 18:01)ariairani نوشته:  با سلام.. دوستان میشه کپی ترجمه ها رو فرستاد nvc؟؟
کسی تجربه ای داره؟ ممنون
با سلام خدمت دوستان
من کپی اصل مدارک رو فرستادم ( مثلا کپی شناسنامه )
بعلاوه کپی ترجمه
یعنی ایمیل کردم به آمریکا و واسم پرینت گرفتن و پست کردن به ویزا سنتر به همراه مدارک مالی و غیره
حسن این کار به نظر خودم این بود که سریع تر مدارک به ویزا سنتر رسید
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان