کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدت اعتبار ویزای ازدواج و نامزدی
سلام
با تشكر از همه دوستاني كه تجربياتشون در مهاجرسرا با سايرين به اشتراك گذاشتن، آيا مي دونيد كه مدت زمان اعتبار ويزاي نامزدي از زمان دريافت تا ورود به آمريكا چند ماه است؟
ممنونم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
فکر میکنم که از دریافت ویزا 6 ماه باشه.
زندگی ساخته ی افکار شماست و فردا همان خواهد شد که امروز اندیشیده ای.

موریس مترلینگ
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. کسی میدونه بعد از اینکه ویزا صادر شده چه مدت فرصت دارید که برید آمریکا؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-07-09 ساعت 13:29)shamim نوشته:  سلام. کسی میدونه بعد از اینکه ویزا صادر شده چه مدت فرصت دارید که برید آمریکا؟

تا جایی که میدونم شش ماه
اما بعید میدونم کسی دل و جیگرشو داشته باشه و اینهمه مدت و صبر کنه و روزای آخر بره!!! Big GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: shamim
(2010-07-09 ساعت 13:32)yami نوشته:  
(2010-07-09 ساعت 13:29)shamim نوشته:  سلام. کسی میدونه بعد از اینکه ویزا صادر شده چه مدت فرصت دارید که برید آمریکا؟

تا جایی که میدونم شش ماه
اما بعید میدونم کسی دل و جیگرشو داشته باشه و اینهمه مدت و صبر کنه و روزای آخر بره!!! Big GrinBig GrinBig Grin
راستش من همون آدم دل و جیگر دارم و به دلایلی نمیخوام زود برم ولی این شش ماه رو که میگید از چه تاریخی هست از زمان دریافت ویزا یا از زمانی که کلیرنس شدی یا از زمان مصاحبه؟
شش ماهی که میگید حدسی میگید یا مطمئنید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-07-09 ساعت 14:55)shamim نوشته:  
(2010-07-09 ساعت 13:32)yami نوشته:  

تا جایی که میدونم شش ماه
راستش من همون آدم دل و جیگر دارم و به دلایلی نمیخوام زود برم ولی این شش ماه رو که میگید از چه تاریخی هست از زمان دریافت ویزا یا از زمانی که کلیرنس شدی یا از زمان مصاحبه؟
شش ماهی که میگید حدسی میگید یا مطمئنید؟

اینجا رو نیگاه کنید:
http://www.visajourney.com/content/k1flow

میگه:

14. Beneficiary travels from their country to be with the U.S. Petitioner (Fiance(e)) in the US. Must enter the US within (typically) 6 months of the K-1 being issued.

همینطور که ملاحظه میفرمائید میگه "تایپیکالی", یعنی احتمالا ویزاهایی بوده که مدتش کمتر بیشتر بوده و اینو در متن ویزا قید میکنن.
بله دقیقا از تاریخ صدور ویزا محاسبه میشه. حتی اگه ویزا رو به شما کمی دیرتر از تاریخ صدور بدن!
پاسخ
تشکر کنندگان: shamim
مرسی یامی جان این آدرسی که دادی خیلی جالبه و همه مراحل رو از ابتدا تا انتها توضیح داده
ولی کیس من k3 هست و شنیدم که سه ماه بیشتر فرصت ندارم که وارد آمریکا بشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-07-10 ساعت 18:04)shamim نوشته:  مرسی یامی جان این آدرسی که دادی خیلی جالبه و همه مراحل رو از ابتدا تا انتها توضیح داده

http://www.visajourney.com/content/k3flow
Big Grin
این سایت بسیار کامل تر از اونی هست که بچه های این انجمن فکر میکنن! اما حیف کسی تحویلش نمیگیره
از شیر مرغ تا جون آدمیزاد در مورد ویزاهای آمریکا, ریویوهای پورت آو اینتری و غیره
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، parisaa ، romance33
(2010-07-10 ساعت 18:10)yami نوشته:  
(2010-07-10 ساعت 18:04)shamim نوشته:  مرسی یامی جان این آدرسی که دادی خیلی جالبه و همه مراحل رو از ابتدا تا انتها توضیح داده

Big Grin
این سایت بسیار کامل تر از اونی هست که بچه های این انجمن فکر میکنن! اما حیف کسی تحویلش نمیگیره
از شیر مرغ تا جون آدمیزاد در مورد ویزاهای آمریکا, ریویوهای پورت آو اینتری و غیره
مرسی یامی عزیز
درست میگی من متوجه شدم اطلاعات K3 هم دیدم توش و استفاده کردم ولی دلیل اصلی اینی که بچه ها کمتر ازش استفاده میکنن اینه که تو زبان مشکل دارن
ولی یه مطلب دیگه اینکه فکر کنم این سایت برای ایرانیها نیست برای کشورهای دیگه هست مثلا یه جاش نوشته
K-3 visa will be issued either the same day or within the next week depending on the embassy. The K-3 Visa is a multiple entry visa good for 2 years.
در صورتی که چون از ایرانیها عدم سو پیشینه نمیخوان طول میکشه که ویزا بدن چون خودشون باید کلیرنس کنن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-07-10 ساعت 22:12)shamim نوشته:  
(2010-07-10 ساعت 18:10)yami نوشته:  

Big Grin
مرسی یامی عزیز
درست میگی من متوجه شدم اطلاعات K3 هم دیدم توش و استفاده کردم ولی دلیل اصلی اینی که بچه ها کمتر ازش استفاده میکنن اینه که تو زبان مشکل دارن
ولی یه مطلب دیگه اینکه فکر کنم این سایت برای ایرانیها نیست برای کشورهای دیگه هست مثلا یه جاش نوشته
K-3 visa will be issued either the same day or within the next week depending on the embassy. The K-3 Visa is a multiple entry visa good for 2 years.
در صورتی که چون از ایرانیها عدم سو پیشینه نمیخوان طول میکشه که ویزا بدن چون خودشون باید کلیرنس کنن

شمیم جان
از قضا ایرانی ها بهترین استفاده رو از قسمت جدول آپدیت وضعیت تقاضا این سایت میبرن! یعنی همه اطلاعات لحظه ای ویزای خودشونو اونجا وارد میکنن و شما آمار دستت میاد که مثلا متوسط NOA2 برای ایرانی ها حدودا چقدره یا چقدر از کیسها نهایتا رد شده. البته هنوز جمعیت اعضای ایرانی خیلی کمه. ایکاش مدیریت این انجمن رو ارزش این سایت کمی تبلیغات کنن تا بصورت پارالل و موازی ازش استفاده بهینه بکنیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
سلام،ميشه لطفا بكين بعد از مديكال اصولا جه قدر طول ميكشه ويزا بياد؟ من براي ويزاي نامزدي استراليا اقدام كردم.
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
(2013-10-14 ساعت 11:31)Yanoosh نوشته:  سلام،ميشه لطفا بكين بعد از مديكال اصولا جه قدر طول ميكشه ويزا بياد؟ من براي ويزاي نامزدي استراليا اقدام كردم.

مدیکال ربطی‌ به زمان ویزا نداره دوست عزیز. مدیکال رو قبل مصاحبه انجام میدید، بعد از مصاحبه مشخص می‌شه کی‌ ویزا می‌گیرید

برای ویزا نامزدی استرالیا اقدام کردین یعنی‌ دارید میرید استرالیا؟ این تاپیک برای آمریکا هست.
K1
اقدام: جولای۲۰۱۲
اپروال: دسامبر۲۰۱۲
مصاحبه: ابوظبی-فوریه۲۰۱۳
اقدام برای AOS: جون ۲۰۱۳
انگشت نگاری: جون ۲۰۱۳
دریافت نامه مصاحبه AOS: جولای ۲۰۱۳
مصاحبه AOS: آگوست ۲۰۱۳
دریافت گرین کارت: آگوست ۲۰۱۳

پاسخ
تشکر کنندگان:
ببخشيد ،اخه اين سايت اصلا واسه ويزاي نامزدي استراليا نوشته اي نداره،براي همين اينجا نوشتم.يعني جوابي كه دادين براي امريكاست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
شما ميدونين براي اطلاعات راجع به ويزاي نامزدي استراليا به جه سايتي بايد مراجعه كنمً؟ من خيلي همه سايتهارو رفتم ولي هيج جايي راجع به مراحل بعد از اقدام ويزا ننوشته بود.من مديكالم اومده،مي خوام ببينم مراحل بعديش جه جوريه!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-15 ساعت 19:24)Yanoosh نوشته:  شما ميدونين براي اطلاعات راجع به ويزاي نامزدي استراليا به جه سايتي بايد مراجعه كنمً؟ من خيلي همه سايتهارو رفتم ولي هيج جايي راجع به مراحل بعد از اقدام ويزا ننوشته بود.من مديكالم اومده،مي خوام ببينم مراحل بعديش جه جوريه!

قانون هر کشور مربوط به خودش میشه. تو سایت مهاجرت استرالیا سرچ کنید حتما اطلاعات می‌گیرید. یا اینکه زنگ بزنین به اداره مهاجرت استرالیا
K1
اقدام: جولای۲۰۱۲
اپروال: دسامبر۲۰۱۲
مصاحبه: ابوظبی-فوریه۲۰۱۳
اقدام برای AOS: جون ۲۰۱۳
انگشت نگاری: جون ۲۰۱۳
دریافت نامه مصاحبه AOS: جولای ۲۰۱۳
مصاحبه AOS: آگوست ۲۰۱۳
دریافت گرین کارت: آگوست ۲۰۱۳

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان