کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آزمایشهای پزشکی
سلام دوستان
برای اونایی که ارمنستان مصاحبه دارن، من دکتر اوردیان رو پیشنهاد میدم. به دلایل ذیل :
1. منشی ایرانی
2. تمام جزئیات کارایی که باید بعد معاینه انجام بدین رو به فارسی واستون مینویسه ( با رسم کروکی )
و ((((فکر میکنم)))) اون دکتر دیگه این مزایا رو نداره
من که از این دکتر واقعا راضی بودم
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، dv2017
سلام دوستان حدود 11 ماه پیش وقت سفارت داشتیم وبالطبع کارهای واکسیناسیون رو پاستور انجام دادیم واونجا هم مورد قبول واقع شد ولی با توجه به اینکه فکر میکردیم قبل شش ماه بریم امریکا ونشد به فکر واکسنهای دوم وسوم نبودیم وفقط زدن واکسنها رفع مسولیت بود و تا به این زمان ویزامون نیومده ایا برای تجدید مدیکال باید واکسیناسیون رو تکمیل میکردیم یا اگر که انجام ندادیم چه باید بکنیم ...تشکر

پاسخ
تشکر کنندگان: mshirali1981
سلام دوستان خانم من درخواست ویزای eb3 داده و تایید وزارت کار اومده و الان توی قسمت مهاجرت هستش اما یک سوال فکر منو مشغول کرده الان خانمم متوجه شده بیماری لوپوس گرفته که یک نوع رماتتیسم پوستی هستش آیا این توی معاینات و آزمایشات تاثیر منفی داره لطفاً هرکسی اطلاعات داره به من بگه و مارو از نگرانی در بیاره ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
کارت زرد رو ببرین پاستور، خودشون راهنمایی میکنن
اگه هم کارت رو تحویل دکتر دادین، خود پاستور سابقه شما رو داره

(2016-04-16 ساعت 22:09)tomi نوشته:  سلام دوستان حدود 11 ماه پیش وقت سفارت داشتیم وبالطبع کارهای واکسیناسیون رو پاستور انجام دادیم واونجا هم مورد قبول واقع شد ولی با توجه به اینکه فکر میکردیم قبل شش ماه بریم آمریکا ونشد به فکر واکسنهای دوم وسوم نبودیم وفقط زدن واکسنها رفع مسولیت بود و تا به این زمان ویزامون نیومده ایا برای تجدید مدیکال باید واکسیناسیون رو تکمیل میکردیم یا اگر که انجام ندادیم چه باید بکنیم ...تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، tomi
سلام بر همگي.
ميخواستم بپرسم كه، اگر كسي به دلايل پزشكي مثل اينكه زدن بعضي از واكسن ها براش خطر داشته باشه، نتونه بعضي از واكسن ها رو دريافت كنه بايد چيكار كنه ؟.
ممنون
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
اعتبار مدیکال 6 ماه هست یا یکسال؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من از تاريخ انجام آزمايشهام در دوبى سه ماه گذشته و ديروز سفارت اعلام كرده كه ويزاى من آماده شده
آيا بايد آزمايش ها رو تكرار كنم يا نيازى نيست
پاسخ
تشکر کنندگان: omid311
(2016-09-20 ساعت 13:04)محمود نخعى نوشته:  سلام من از تاريخ انجام آزمايشهام در دوبى سه ماه گذشته و ديروز سفارت اعلام كرده كه ويزاى من آماده شده
آيا بايد آزمايش ها رو تكرار كنم يا نيازى نيست

سلام
تبریک به شما دوست عزیز
مدیکال 6 ماه اعتبار داره و شما نیاز به مدیکال مجدد
ندارین
از تاریخ صدور ویزا فقط تا سه ماه فرصت دارین که به
آمریکا برین با سلامتی و شادی
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من الان تماس گرفتم برای وقت مدیکال دبی گفتن تست سل که برای کودک انجام میگیره ۴ روز طول میکشه تا جواب بدن این صحت داره ؟ ضمن اینکه من یکسال پیش مدیکال دادم والان برای تمدید مدیکال داریم میریم. اگر اطلاعی دارید ممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
از دوستان کسی بوده که ازمایش خون برای سل برای کودک در مدیکال دبی انجام داده باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
از دوستان کسی‌ تجربه مدیکال مجدد در ارمنستان داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
لطفا راهنمائی کنید
آیا برای ویزای توریستی مثلا ویزای b 1 / 2 آیا باید واکسن و آزمایشات پزشکی انجام داد یا نیازی نیست چون برای بعضی ویزا ها میگن باید قبلش دکتر سفارت واکسن و عکس این چیزا انجام داد آیا برای ویزای توریستی هم نیازه که قبلش پش دکتر وقت بگیریم یا اصلا نیاز نیست
ممنون
خداحافظ
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.چند سوال آخری دوستان رو کسی جواب نداده.پس امیدی نیست من هم جواب بگیرم اما میپرسم شاید فرجی بشه!!!
1.واکسن های انستیتو پاستور رو اگر در ایران بزنیم،آیا درمثلا آنکارا مجددا زده میشه؟برخی اینطور میگن.
2.هزینه مدیکال در آنکارا یا ایروان یا ابوظبی الان چقدره؟
ممنون که پاسخ نمیدین!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-07 ساعت 16:53)niceuser نوشته:  سلام
لطفا راهنمائی کنید
آیا برای ویزای توریستی مثلا ویزای b 1 / 2 آیا باید واکسن و آزمایشات پزشکی انجام داد یا نیازی نیست چون برای بعضی ویزا ها میگن باید قبلش دکتر سفارت واکسن و عکس این چیزا انجام داد آیا برای ویزای توریستی هم نیازه که قبلش پش دکتر وقت بگیریم یا اصلا نیاز نیست
ممنون
خداحافظ
دوست عزیز با سلام
برای ویزای توریستی نیازی به مدیکال نیست .
سفارت : آنکارا
تاریخ مصاحبه  22  March
وضعیت  AP
کیس  F4
تعداد  4 نفر
Clear 13 Oct
Issued 15 Nov
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-13 ساعت 10:03)saeednia نوشته:  سلام.چند سوال آخری دوستان رو کسی جواب نداده.پس امیدی نیست من هم جواب بگیرم اما میپرسم شاید فرجی بشه!!!
1.واکسن های انستیتو پاستور رو اگر در ایران بزنیم،آیا درمثلا آنکارا مجددا زده میشه؟برخی اینطور میگن.
2.هزینه مدیکال در آنکارا یا ایروان یا ابوظبی الان چقدره؟
ممنون که پاسخ نمیدین!!!!
دوست عزیز با سلام
خیر آنکارا کارت واکسن بین المللی پاستور را قبول داره . فقط مشکل واکسن آبله مرغان ( واریسلا ) ، که نتیجه آزمایش ایران را فبول نمیکنه . و واکسن تزریق میکنه . هزینه مدیکال در آنکارا 270 دلار برای هر نفر که شامل ویزیت و آزمایش خون و ادرار و عکس قفسه سینه است .
سفارت : آنکارا
تاریخ مصاحبه  22  March
وضعیت  AP
کیس  F4
تعداد  4 نفر
Clear 13 Oct
Issued 15 Nov
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان