کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آزمایشهای پزشکی
سلام دوستان
در تجربه کسی بوده که مدیکال رو در کشوری غیر از کشور سفارت مورد نظر انجام بده و نتیجه رو ببره به سفارت؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
من امروز پدر مادرم و بردم پاستور واکسن کزاز و انفوانزا زدن واسشون که کلا 2 نفرشون 57400 شد. مادرم واکسن هپاتیت رو قبلا زده بود واسش نوشتن. اما واکسن آبله نزدن واسشون.بابام میگه بچه که بودن واکسن زدن . حالا چه جوری می تونن امارات ثابت کنن؟ اصلا تو سن بابا مامان من (58-56) چه واکسنایی لازم بزنن؟
پاسخ
(2012-01-18 ساعت 18:08)basilisk_1985 نوشته:  من امروز پدر مادرم و بردم پاستور واکسن کزاز و انفوانزا زدن واسشون که کلا 2 نفرشون 57400 شد. مادرم واکسن هپاتیت رو قبلا زده بود واسش نوشتن. اما واکسن آبله نزدن واسشون.بابام میگه بچه که بودن واکسن زدن . حالا چه جوری می تونن امارات ثابت کنن؟ اصلا تو سن بابا مامان من (58-56) چه واکسنایی لازم بزنن؟
برای اثبات اینجا تست آنتی بادی رو انجام و نتیجه رو با خودشون ببرند.

پاسخ
تشکر کنندگان: basilisk_1985 ، comrun ، battosai ، msar ، barfi1
(2012-01-19 ساعت 04:17)sasan_rock نوشته:  
(2012-01-18 ساعت 18:08)basilisk_1985 نوشته:  من امروز پدر مادرم و بردم پاستور واکسن کزاز و انفوانزا زدن واسشون که کلا 2 نفرشون 57400 شد. مادرم واکسن هپاتیت رو قبلا زده بود واسش نوشتن. اما واکسن آبله نزدن واسشون.بابام میگه بچه که بودن واکسن زدن . حالا چه جوری می تونن امارات ثابت کنن؟ اصلا تو سن بابا مامان من (58-56) چه واکسنایی لازم بزنن؟
ما هم که دبی رفتیم، واکسنهایی که توی کارت انستیتو پاستور داشتیم، آنفولانزا، هپاتیت، mmr، مننژیت و Td بود و همینکه گفتیم موقع بچگی
مایه کوبی آبله کردیم و آبله مرغان و اوریون هم گرفتیم، قبول داشتند و تزریقی انجام نشد. این واکسنهایی که توی کارت ثبت شده بود را مثل اینکه در هر سنی باید زد. فقط فلج اطفال تابلوست که مربوط به بچه هاست Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: basilisk_1985 ، SH1A2R3 ، Blaze ، mmaloumi ، msar ، barfi1 ، hosseinkht
(2012-01-19 ساعت 18:36)comrun نوشته:  
ما هم که دبی رفتیم، واکسنهایی که توی کارت انستیتو پاستور داشتیم، آنفولانزا، هپاتیت، mmr، مننژیت و Td بود و همینکه گفتیم موقع بچگی
مایه کوبی آبله کردیم و آبله مرغان و اوریون هم گرفتیم، قبول داشتند و تزریقی انجام نشد. این واکسنهایی که توی کارت ثبت شده بود را مثل اینکه در هر سنی باید زد. فقط فلج اطفال تابلوست که مربوط به بچه هاست Smile
آها اما من گفتم هر واکسنی لازم هست واسشون بزنیین پس چرا mmr و منژیت نزدن واسشون؟ شاید چون سنشون بالاس؟
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، msar
(2012-01-20 ساعت 12:15)basilisk_1985 نوشته:  
(2012-01-19 ساعت 18:36)comrun نوشته:  
آها اما من گفتم هر واکسنی لازم هست واسشون بزنیین پس چرا mmr و منژیت نزدن واسشون؟ شاید چون سنشون بالاس؟
والا ماهم که پارسال این کارارو انجام دادیم (و یکیمون 52 ساله بود)، یادمه به دلیل اینکه انستیتو پاستور mmr و مننژیت نداشت، مننژیتو توی هلال احمر و mmr را در کلینیک دانشگاه تهران (خ 16 آذر) زدیم و بردیم انستیتو پاستور تاریخهای کارتاشونو وارد کارت واکسن کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: basilisk_1985 ، SH1A2R3 ، msar
سلام
بچه ها 2 تا سوال دارم. یکیش به این بخش مربوط نیست ولی می پرسم شاید دوستان بدونن جوابشو. من F4 هستم و اول March مصاحبه دارم تو ابو ظبی.
1- آیا برای آزمایشها باید از قبل وقت بگیرم؟ یا چند روز قبل از مصاحبه برم بهم وقت میدن همون روز؟ اگه وقت لازمه، چطور باید وقت بگیرم؟
2- آیا همراه داشتن اصل پاسپورت ی درخواست کننده (petitioner) زمان مصاحبه لازمه؟!
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، msar
(2012-02-11 ساعت 22:13)ali0120 نوشته:  ...
1- آیا برای آزمایشها باید از قبل وقت بگیرم؟ یا چند روز قبل از مصاحبه برم بهم وقت میدن همون روز؟ اگه وقت لازمه، چطور باید وقت بگیرم؟
2- آیا همراه داشتن اصل گذرنامه ی درخواست کننده (petitioner) زمان مصاحبه لازمه؟!

1- جواب این سوال را می تونین با مطالعه همین تاپیک یا تاپیک مشابه در تالار لاتاری 2012 بدست بیارین.
2- نه، به هیچ وجه لازم نیست.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
(2012-02-12 ساعت 10:55)frozen mind نوشته:  
(2012-02-11 ساعت 22:13)ali0120 نوشته:  ...
2- آیا همراه داشتن اصل گذرنامه ی درخواست کننده (petitioner) زمان مصاحبه لازمه؟!

1- جواب این سوال را می تونین با مطالعه همین تاپیک یا تاپیک مشابه در تالار لاتاری 2012 بدست بیارین.
2- نه، به هیچ وجه لازم نیست.

1- مرسی
2- پس کُپیش هم لازم نیست؟
پاسخ
(2012-02-12 ساعت 15:15)ali0120 نوشته:  1- مرسی
2- پس کُپیش [کپی گذرنامه ی درخواست کننده (petitioner) در زمان مصاحبه] هم لازم نیست؟

من محض احتیاط با خودم بردم ولی ازم نخواستن. شما هم اگر دارین می تونین با خودتون ببرین. اونا هر مدرکی که در نامه دعوت به مصاحبه نوشته شده از شما می خوان، نه بیشتر.
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: sasan_rock ، alirezagh ، ali0120 ، محمد. ، battosai ، msar
از دوستانی که برای بار دوم مدیکال چک رو انجام دادن سوالی دارم:
آیا برای انجام مدیکال دوباره از سفارت نامه می برین یا همون نامه دعوت به مصاحبه که بار اول به دکتر نشون دادین و مدیکالو انجام دادین کافیه؟

من می خوام نزدیکی های آمدن کلیرنسم برم مدیکالمو تجدید کنم.
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: comrun ، battosai ، msar
(2012-03-12 ساعت 12:47)frozen mind نوشته:  از دوستانی که برای بار دوم مدیکال چک رو انجام دادن سوالی دارم:
آیا برای انجام مدیکال دوباره از سفارت نامه می برین یا همون نامه دعوت به مصاحبه که بار اول به دکتر نشون دادین و مدیکالو انجام دادین کافیه؟

سلام
منکه بار دوم ایمیل سفارت را بردم و بهشون نشون دادم.الانم که برا بار سوم برم از صفحه ای که داخل سایت سفارت هست ونوشته که new medical equiredیک پرینت میگیرم.به نطر من تا بهتون قطعی نگفتند که مدیکال بیارید نرید.البته من تو دبی وبه کلینیک nmc رفتم.شما را نمیدونم.اونجام ازم مدرکی دال ب تکرار مدیکال خواستند که من ایمیل را دادم.موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، sasan_rock ، comrun ، Ehsan F2B ، msar ، barfi1
(2012-03-12 ساعت 12:47)frozen mind نوشته:  از دوستانی که برای بار دوم مدیکال چک رو انجام دادن سوالی دارم:

مخلص Frozen عزیزم
من بدلیل اینکه فقط در سایت سفارت این جمله "درخواست آزمایشات پزشکی جدید" درج شده بود و نامه ای در کار نبود، با نامه مصاحبه (همان نامه پارسال که حاوی تاریخ و شماره پرونده بود)+ کارت واکسن جدید و توضیح به کلینیک در مورد تجدید آزمایشات، کارم انجام شد (خواهرم هم عینا" همینطور). کلا" کلینیک 2 چیز میخواست که تاریخی از مصاحبه داشته باشد که معلوم باشد باید کارهای مورد نظر سفارت انجام شود + اینکه شماره پرونده داشته باشد. البته قبل از تحویل نتایج، یکبار دیگر با متصدی کلینیک، شماره پرونده ها را چک کردیم که خوشبختانه همینکار باعث شد از بردن نتیجه بیشماره! در پاکت در بسته به سفارت پیشگیری بشود.
پاسخ
تشکر کنندگان: sasan_rock ، frozen mind ، msar
(2012-03-13 ساعت 13:35)comrun نوشته:  

مخلص Frozen عزیزم
من بدلیل اینکه فقط در سایت سفارت این جمله "درخواست آزمایشات پزشکی جدید" درج شده بود و نامه ای در کار نبود، با نامه مصاحبه (همان نامه پارسال که حاوی تاریخ و شماره پرونده بود)+ کارت واکسن جدید و توضیح به کلینیک در مورد تجدید آزمایشات، کارم انجام شد (خواهرم هم عینا" همینطور). کلا" کلینیک 2 چیز میخواست که تاریخی از مصاحبه داشته باشد که معلوم باشد باید کارهای مورد نظر سفارت انجام شود + اینکه شماره پرونده داشته باشد. البته قبل از تحویل نتایج، یکبار دیگر با متصدی کلینیک، شماره پرونده ها را چک کردیم که خوشبختانه همینکار باعث شد از بردن نتیجه بیشماره! در پاکت در بسته به سفارت پیشگیری بشود.

سلام
کسی میدونه که برای انجام مدیکال در کلینیک NMC دبی عصرها هم میشه مراجعه کرد یا فقط صبحها مدیکال انجام میدن؟و اگه کسی عصر مراجعه کنه جواب را کی میدند؟فردا عصر یا دیرتر؟
پاسخ
(2012-03-17 ساعت 21:14)Panda نوشته:  سلام
کسی میدونه که برای انجام مدیکال در کلینیک NMC دبی عصرها هم میشه مراجعه کرد یا فقط صبحها مدیکال انجام میدن؟و اگه کسی عصر مراجعه کنه جواب را کی میدند؟فردا عصر یا دیرتر؟
عصرها را تا 5 و 6 میدانم که میشود به nmc مراجعه کنید ولی در مورد دریافت نتیجه شک دارم که حتی بصورت فوری تا صبح فرداش آماده بشه. در nmc ترجیح میدهند که مثلا اگر امروز قبل از ظهر رفتید، پس فردا صبح نتیجه را بگیرید مگر اینکه خودتان برای ساعت و تاریخ خاصی تاکید کنید که در این صورت، پروسه کاری و تحویل نتیجه یا عادی یا فوری در نظر گرفته میشود.
اگر هم پرواز شما صبح هست توصیه میکنم که از فرودگاه یکراست به nmc بروید و بعدش به هتل بروید تا استراحت کنید. من هم با چمدان به nmc رفتم و مشکلی نبود. اگر مثلا با پرواز ماهان وارد شوید و به کلینیک مراجعه کنید، تا حدود ساعت 1 بعداز ظهر معاینه و آزمایشات تمام میشود و میتوانید با پرداخت 75 درهم بیشتر، بگوئید که که نتیجه را بصورت ارجنت میخواهید که تا ساعت 7 شب بگیرید یا میتوانید بصورت عادی صبح فرداش ساعت 9:45-10 بگیرید و با مترو به ایستگاه غبیبه Al Ghubeiba رفته و با اتوبوس11 یا 11:30 به موقع جلوی سفارت خواهید بود.(حدود 2 ساعت زمان سفر با اتوبوس از ایستگاه ابوغبیبه تا ایستگاه ابوظبی + 15 دقیقه با تاکسی از ایستگاه ابوظبی تا سفارت)
پاسخ
تشکر کنندگان: vroom ، faranak.n ، msar ، barfi1 ، hosseinkht

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان