کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت به نیوزلند و راه های آن
درود

من تصمیم دارم برا نیو زلند اقدام کنم شرایط من اینه
در حال حاضر دانشجوی دکترا (از ساله ۲۰۱۲) رشتهٔ Computer science and applied mathematics یکی‌ از دانشگاههای مسکو
ساکن مسکو به ویزای دانشجویی‌
فوق لیسانس با این عنوان دانشگاه تربیت مدرس: (Information technology engineering/Information systems)
لیسانس: Industrial engineering
۸ سال سابقه‌ کار در دفتر ایت یک سازمان دولتی به صورت پیمانی با بیمه
متاهل
به نظر شما من برای نیو زلند الیگیبل هستم
من سایت امتیازدهی نیو زلند رو دیدم ولی‌ یک سری ایتمهاشو نمی‌‌فهمم
یک راه دیگه که در نظرمه اینه که برا همسرم پذیرش بگیرم اونجا برا فوق بریم اونجا بعد از مدتی‌ برا اقامت اونجا اقدام کنیم

نظر شما دوستان با تجربه چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام... در نیوزلند میشه برای دوره اموزش زبان ثبت نام کرد و ویزا گرفت ؟ ( همانند دوره زبان در سوید.... )
NO امضاءTongue
پاسخ
تشکر کنندگان: mahbube
(2014-02-07 ساعت 17:59)shayan-usa1993 نوشته:  با سلام... در نیوزلند میشه برای دوره اموزش زبان ثبت نام کرد و ویزا گرفت ؟ ( همانند دوره زبان در سوید.... )

سلام
امکان اینکه با دوره زبان کوتاه مدت ویزا بگیرید خیلی کمه مگر اینکه قسمتی از دوره دانشگاه باشه( پیش نیاز زبان به علت کمتر بودن نمره آیلتس)
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، shayan-usa1993 ، mahbube
سلام
من 45 سالمه.حدود بیست سال سابقه مهندسی عمران.ارشد مدیریت ساخت رو هم امسال می گیرم. آیلتس ندارم ولی در حد6 تا 6.5 هست . شانسی واسه نیوزلند یا استرالیا دارم؟در ضمن متاهل هستم با یهدختر 18ساله. خانمم فوق دیپلم کامپیوتر بدون سابقه. مربی ورزشی دارای مدرک از تربیت بدنی.بدون مدرک زبان هستش.
ممنون از راهنمائیتون
بود آیا که در میــــــکده ها بگشایند؟
گره از کار فرو بسته ی ما بگشایند؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader
(2014-02-08 ساعت 20:54)kooroshfs نوشته:  سلام
من 45 سالمه.حدود بیست سال سابقه مهندسی عمران.ارشد مدیریت ساخت رو هم امسال می گیرم. آیلتس ندارم ولی در حد6 تا 6.5 هست . شانسی واسه نیوزلند یا استرالیا دارم؟در ضمن متاهل هستم با یهدختر 18ساله. خانمم فوق دیپلم کامپیوتر بدون سابقه. مربی ورزشی دارای مدرک از تربیت بدنی.بدون مدرک زبان هستش.
ممنون از راهنمائیتون
سلام
متاسفانه شما امتیاز مناسب را با توجه به سنی که دارید کسب نمی کنید . برای استرالیا و کانادا هم به همین دلیل امتیاز لازم را ندارید .
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، mahbube ، kooroshfs
(2014-02-02 ساعت 14:53)m-arefi نوشته:  درود

من تصمیم دارم برا نیو زلند اقدام کنم شرایط من اینه
در حال حاضر دانشجوی دکترا (از ساله ۲۰۱۲) رشتهٔ Computer science and applied mathematics یکی‌ از دانشگاههای مسکو
ساکن مسکو به ویزای دانشجویی‌
فوق لیسانس با این عنوان دانشگاه تربیت مدرس: (Information technology engineering/Information systems)
لیسانس: Industrial engineering
۸ سال سابقه‌ کار در دفتر ایت یک سازمان دولتی به صورت پیمانی با بیمه
متاهل
به نظر شما من برای نیو زلند الیگیبل هستم
من سایت امتیازدهی نیو زلند رو دیدم ولی‌ یک سری ایتمهاشو نمی‌‌فهمم
یک راه دیگه که در نظرمه اینه که برا همسرم پذیرش بگیرم اونجا برا فوق بریم اونجا بعد از مدتی‌ برا اقامت اونجا اقدام کنیم

نظر شما دوستان با تجربه چیه؟

فکر کنم سوالم خیلی سخت بود که کسی جواب نمی ده
پاسخ
تشکر کنندگان:
با عرض سلام و ادب و احترام خدمت تمام مدیران این تاپیک،
من یک سوالی درباره مهاجرت به استرالیا دارم ،ممنون میشم مدیران با تجربه این تاپیک بنده رو راهنمایی فرمایند.
دایی بنده 56 سال سن داره و متاهل هستش و مدرک دندان پزشکی و تخصص در (پروتز) خودش را حدود 24 سال پیش در دانشگاه الجزایر گرفته است و کاملا مسلط به زبان فرانسوی هست و حدود 22 سال هم در ایران سابقه کاری داره.دایی بنده خیلی علاقه داره که از طریق تجربه کاری به یک کشور انگلیسی زبان مثل استرالیا یا نیوزلند اقدام کنه و بقیه عمرش رو کار کنه و فقط می خواد که از طریق سابقه کاری اقدام کنه.
سوالم از مدیران زحمتکش مهاجرسرا این هست که دایی بنده چه شرایطی باید داشته باشه که بتونه به استرالیا یا نیوزلند از طریق کاری اقدام کنه؟ آیا استرالیا شرایطی داره که متخصص دندانپزشک قبول کنه؟ آیا زبان انگلیسی لازم هست یا با توجه به اینکه مدارک دندانپزشکی و تخصص ایشان از الجزایر هست و کاملا به زبان فرانسوی مسلط هست می تونه اقدام کنه؟ آیا در استرالیا یا در نیوزلند شهری هست که فرانسوی نشین باشه؟
ممنونم میشم به سوالهای اینجانب پاسخ دقیق بدهید.
با تشکر و احترام
پاسخ
تشکر کنندگان:
فکر می کنم با 56 سال سن شرایط سختی برای گرفتن ویزای کاری داشته باشند .. از طریق سرمایه گذاری شاید بهتر بشه اقدام کرد .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-02-21 ساعت 14:28)shekari نوشته:  با عرض سلام و ادب و احترام خدمت تمام مدیران این تاپیک،
من یک سوالی درباره مهاجرت به استرالیا دارم ،ممنون میشم مدیران با تجربه این تاپیک بنده رو راهنمایی فرمایند.
دایی بنده 56 سال سن داره و متاهل هستش و مدرک دندان پزشکی و تخصص در (پروتز) خودش را حدود 24 سال پیش در دانشگاه الجزایر گرفته است و کاملا مسلط به زبان فرانسوی هست و حدود 22 سال هم در ایران سابقه کاری داره.دایی بنده خیلی علاقه داره که از طریق تجربه کاری به یک کشور انگلیسی زبان مثل استرالیا یا نیوزلند اقدام کنه و بقیه عمرش رو کار کنه و فقط می خواد که از طریق سابقه کاری اقدام کنه.
سوالم از مدیران زحمتکش مهاجرسرا این هست که دایی بنده چه شرایطی باید داشته باشه که بتونه به استرالیا یا نیوزلند از طریق کاری اقدام کنه؟ آیا استرالیا شرایطی داره که متخصص دندانپزشک قبول کنه؟ آیا زبان انگلیسی لازم هست یا با توجه به اینکه مدارک دندانپزشکی و تخصص ایشان از الجزایر هست و کاملا به زبان فرانسوی مسلط هست می تونه اقدام کنه؟ آیا در استرالیا یا در نیوزلند شهری هست که فرانسوی نشین باشه؟
ممنونم میشم به سوالهای اینجانب پاسخ دقیق بدهید.
با تشکر و احترام
سلام، با توجه به سن ایشان،متأسفانه امکان مهاجرت از طریق تخصص وجود ندارد، مگر اینکه بخواهند سرمایه گذاری اقدام کنند.در ضمن نه در استرالیا نه در نیوزیلند شهر فرانسوی زبان نداریم
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Saeedv13
دوستان من 21 سالمه و مدرک غواصی 4 ستاره از ایران و مربیگری از کشور اندونزی دارم(مدرک ایتالیایی هستش)
یک دوره ی نجات غریقی گذرانده ام و آیلتس 7 دارم.
آیا میشه برای مربیگری و یا نجات غریقی برای نیوزیلند اقدام کرد؟
ممنون میشم پاسخ ارائه بفرمایید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-07-16 ساعت 08:37)mspayam نوشته:  سلام به همه ی دوستان

من اینجا توی نیوزیلند دانشجوی دکترا هستم و خوشحال می شم اگه سوالی در مورد زندگی در نیوزیلند دارین واستون جواب بدم.

کلاً کشور ساکت و آرومیه و اگه اهل جاهای ساکت و خلوت و آروم باشین از اینجا خوشتون میاد.

جناب حقیقت شما برای کلاس زبان می تونین واسه ی دانشگاه های اینجا اقدام کنین
http://www.victoria.ac.nz/international/...s/esl.aspx

سلام
من و همسرم بالای 40 سال داریم با یک فرزند 12 ساله. برای استرالیا اقذام کرده بودیم ولی به دلیل سن، نیاز به آیلتس 7 در هر 4 باند داشتم که متاسفانه نشد ولی 6.5 دارم و میخوام برای نیوزیلند اقدام کنم. خواستم بپرسم به نظر شما اونجا واسه زندگی ما مناسبه و واقعا شرایط زندگیش خیلی بهتر از ایرانه که ارزششو داشته باشه؟ با توجه به اینکه هیچکس رو هم اونجا نداریم. رشته تحصیلیمون هم کامپیوتره

یه سوال دیگه اینکه امتیازم حدود 120 میشه. بعضیها میگن با همین میتونی اقدام کنی و 2 ساله جوابت میاد ولی بعضیها میگن اصلا اگر زیر 140 امتیاز داری اقدام نکن چون معلوم نیست تا 5 سال دیگه هم جواب بگیری. اگر کسی نظری در این مورد داره لطفا بگه. ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، mahbube
(2014-04-06 ساعت 09:09)anap نوشته:  
(2011-07-16 ساعت 08:37)mspayam نوشته:  سلام به همه ی دوستان

من اینجا توی نیوزیلند دانشجوی دکترا هستم و خوشحال می شم اگه سوالی در مورد زندگی در نیوزیلند دارین واستون جواب بدم.

کلاً کشور ساکت و آرومیه و اگه اهل جاهای ساکت و خلوت و آروم باشین از اینجا خوشتون میاد.

جناب حقیقت شما برای کلاس زبان می تونین واسه ی دانشگاه های اینجا اقدام کنین
http://www.victoria.ac.nz/international/...s/esl.aspx

سلام
من و همسرم بالای 40 سال داریم با یک فرزند 12 ساله. برای استرالیا اقذام کرده بودیم ولی به دلیل سن، نیاز به آیلتس 7 در هر 4 باند داشتم که متاسفانه نشد ولی 6.5 دارم و میخوام برای نیوزیلند اقدام کنم. خواستم بپرسم به نظر شما اونجا واسه زندگی ما مناسبه و واقعا شرایط زندگیش خیلی بهتر از ایرانه که ارزششو داشته باشه؟ با توجه به اینکه هیچکس رو هم اونجا نداریم. رشته تحصیلیمون هم کامپیوتره

یه سوال دیگه اینکه امتیازم حدود 120 میشه. بعضیها میگن با همین میتونی اقدام کنی و 2 ساله جوابت میاد ولی بعضیها میگن اصلا اگر زیر 140 امتیاز داری اقدام نکن چون معلوم نیست تا 5 سال دیگه هم جواب بگیری. اگر کسی نظری در این مورد داره لطفا بگه. ممنون
سلام
در حال حاظر احتمال اینکه فردی با امتیاز زیر 135 بتواند اقامت نیوزلند را بگیرد تقریبا صفر است ولی انتخاب نهایی با خود شماست .
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: mahbube ، Saeedv13 ، gbtm
با احترام به دوستان
خواهشن در خصوص اخذ ویزای کاری برای متخصصین علوم مهندسی و پس از آن اخذ IELTS در صورت وجود راهی , راهنمایی برفرمایید.

با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
من ۲۷ ساله هستم و یک ماه پیش از یکی از دانشگاه های فیلیپین در رشته دندان پزشکی فارغ التحصیل شدم.همچنین دارای مدرک در رشته علوم ازمایشگاهی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستم. هنوز جهت مدرک ایتلس اقدام نکردم. ایا میتونم از سابقه کار در ازمایشگاه برای شغل دندان پزشکی استفاده کنم؟ پیشا پیش تشکر می کنم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و درود..من فوق دیپلم اویونیک avionics دارم و الان در هواپیمایی کار میکنم..3 سال سابقه کار با بیمه دارم..وقتی توی سایت خود نیوزیلند سرچ کردم رشته هواپیمایی رو یه رشته معمولی اعلام کرد ولی همین رشته من رو که گرایشی از الکترونیکه رو جزء رشته های long term حساب کرد...ایا امتیازم میرسه که اقدام کنم؟؟چقدر زمان میبره ویزا بگیرم؟؟ایلتس ندارم ولی 6.5 رو میتونم بگیرم..سنم 28 سال...
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان