کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
روش های پیدا کردن کار در آمریکا
پیدا کردن کار در آمریکا خیلی‌ سخت نیست ولی‌ مسائل و پیچیدگی‌‌های خودش را دارد.در ابتدا بهتر است از کار‌هایی‌ شروع کنید که تماس زیادی با ارباب رجوع داشته باشید مثل کار در رستوران به عنوان WAITERو یا کار در GROCERY STOREبه عنوانCASHIER که این باعث تقویت مکالمه خواهد شد.نکته مهم در مورد پیدا کردن شغل دوم این است که بیشتر کار‌ها برای WEEKENDاستخدام دارند چون تراکم کاری در این سه روز بیشتر است و به همین دلیل احتمال تداخل ساعت کاری بین دو شغل زیاد است من خودم برنامه کاری بسیار پیچیده‌ای دارم یعنی‌ جمعه و شنبه و یکشنبه در دو جا مشغول به کار هستم از ساعت ۱۲تا ۶ بعد از ظهر در MALLبه عنوان VENDERو از ساعت ۸شب تا ۲صبح در GROCERY STOREبه عنوان CASHIER.در کنار این کار‌ها بهترین گزینه برای پیدا کردن شغل مناسب برای آینده ثبت نام در WOTECHو تحصیل در یک رشته خوب است که پس از پایان این دوره و داشتن CERTIFIEDمیتوانید مشاغلی با دستمزد ۲۰ دلار در ساعت به بالا پیدا نمایید.این دوره‌ها به صورت FULL TIMEحدود یک سال و PART TIMEحدود ۲سال می‌باشد و برای ثبت نام یک امتحان ورودی دارد که شامل READINGو WRITINGو بسته به رشته انتخابی شما فیزیک و ریاضی‌ نیز می‌باشد بهترین رشته ها؛ رشته‌های فنی‌ مربوط به کار‌های ساختمانی مثل PLUMBINGو HEAT&AIRمی‌باشد و یا NETWORKINGکه دستمزد این کارها حتا تا ساعتی‌ ۸۰دلار نیز می‌رسد.
پاسخ
Rolleyesسلام میخواستم بدونم برای من که تازه وارد لس انجلس شدم کار گیر میاد تازه زبانم نمیدونم ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، California ، Tomas ، hana_fd ، msar ، Daneshjo ، masoud1402
سلام دوستان عزیز اگر لطف کنید بگید با این کارایی که من سر تیترشو میزارم آیا سریع کار گیرم میاد . و من هنوز نمیدونم باید کجا تو آمریکا برای زندگی‌ انتخاب کنم اگر راهنمائی کنید ممنون میشم (زبان من هم خیلی خوب نیست )

Network Adminstrator Manager

Monitoring Internal Computer Network (Wireless and Cable)
Hardware Troubleshooting, and Repair of Equipment (PC)
Server Management and Backup , Check the Network Security (Intrusion Prevention)
Issuance of Account (User ID and Password, Expiration) ,
Web Design,Installation of Operating Systems (Windows, Server,mac Os,Linux)

Forex ( foriegn Exchange) Trader and Online Forex Trader Instructor
Buy and Sell Stocks,Bonds,Commodity,Foreign Currencies,Make Bids and Offers to Buy or Sell Securities,
Online Teaching and Training to Individual Students to Improve Technical and Fundamental Skills to Become a Forex Trader [align=left]
تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، rad_95 ، Tomas ، fania ، pari pariaaa ، msar ، dosalonimame
سلام
www.monsterjob.com
البته با IP ایران بازش نمیکنه

(2011-07-11 ساعت 06:49)SALAR110 نوشته:  سلام دوستان عزیز اگر لطف کنید بگید با این کارایی که من سر تیترشو میزارم آیا سریع کار گیرم میاد . و من هنوز نمیدونم باید کجا تو آمریکا برای زندگی‌ انتخاب کنم اگر راهنمائی کنید ممنون میشم (زبان من هم خیلی خوب نیست )

Network Adminstrator Manager

Monitoring Internal Computer Network (Wireless and Cable)
Hardware Troubleshooting, and Repair of Equipment (PC)
Server Management and Backup , Check the Network Security (Intrusion Prevention)
Issuance of Account (User ID and Password, Expiration) ,
Web Design,Installation of Operating Systems (Windows, Server,mac Os,Linux)

Forex ( foriegn Exchange) Trader and Online Forex Trader Instructor
Buy and Sell Stocks,Bonds,Commodity,Foreign Currencies,Make Bids and Offers to Buy or Sell Securities,
Online Teaching and Training to Individual Students to Improve Technical and Fundamental Skills to Become a Forex Trader [align=left]

پاسخ
تشکر کنندگان: SALAR110 ، emankh101 ، najibi ، maaref ، Tomas ، msar ، dosalonimame
بنده حدود 2 ماه هست که اومدم ایدیاناپولیس
تو ایران مهندس عمران بودم 6 سال سابقه کار که رفرنس هم از شرکت هایی که کار بودم گرفته بودم.
اما اینجا مهمترین چیز برای گرفتن یه کار خوب تسلط به زبان اینگلیسی هستش هر چه قدر زبانتان بهتر باشه شانس گرفتن یه کار خوب بیشتره
من رزومه خوبی تو ایران داشتم مدارکم هم ترجمه کرده بودم از موقعی که اینجا اومدم دنبال کالک و دانشگاه گرفتن هر نوع کاری بودم
از اپراتور کد گرفته تا حتی نیروی انسانی معمولی - کار هم بوده ولی به خاطر زبان ضعیفم هنوز موفق نشدم.
ولی امیدوار باشید اگر صبور باشید راه های خوبی پیدا میکنید
پاسخ
دوستانی که اونجا در حال جستجوی کار هستند سوابق کار ایران رو به چه صورت باید اینجا از کارفرما گرفت؟ بعنوان مثال شما اگر بخواهید نامه سابقه کار از محل کارتان بگیرید اولین سوالی که از شما خواهند پرسید اینه که برای کجا میخوای؟ (یعنی در نامه خطاب به کجا نوشته شود؟)

ایا میتونیم نامه سابقه کار رو که برای یه جایی تو ایران گرفتیم برای شرکت های داخل آمریکا هم ترجمه کنیم؟

شاید بعضی از دوستان بگن خوب بعد از رفتن میتونید از اون شرکت/محل کار برای اون شرکت خارجی بگیرید و لی واقعیت اینه که اکثرا حاضر نیستند برای یک کشور خارجی (اونم آمریکا) چیزی رو گواهی کنند یا این که فقط یک یا دوبار سابق کار میدن...

ایا سوابق کاری بصورت خلاصه سوابق بیمه هم اونجا مورد قبول هست یا نه؟

ممنون
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
پاسخ
(2011-08-01 ساعت 00:05)free_free نوشته:  دوستانی که اونجا در حال جستجوی کار هستند سوابق کار ایران رو به چه صورت باید اینجا از کارفرما گرفت؟ بعنوان مثال شما اگر بخواهید نامه سابقه کار از محل کارتان بگیرید اولین سوالی که از شما خواهند پرسید اینه که برای کجا میخوای؟ (یعنی در نامه خطاب به کجا نوشته شود؟)

ایا میتونیم نامه سابقه کار رو که برای یه جایی تو ایران گرفتیم برای شرکت های داخل آمریکا هم ترجمه کنیم؟

شاید بعضی از دوستان بگن خوب بعد از رفتن میتونید از اون شرکت/محل کار برای اون شرکت خارجی بگیرید و لی واقعیت اینه که اکثرا حاضر نیستند برای یک کشور خارجی (اونم آمریکا) چیزی رو گواهی کنند یا این که فقط یک یا دوبار سابق کار میدن...

ممنون

معمولا توي رزومه ها و application هايي كه در خارج از كشور استفاده ميشه ، توصيه ميشه كه سوابق و تخصص و تجربيات رو فقط عنوان كنيد و جمله اي هم در آخر اضافه كنيد كه "evidences will be submitted upon request". بنابراين چنانچه بعدا در خواست كردند مي تونيد از همون ترجمه ها كه قبلا براي جاهاي ديگه گرفتيد استفاده كنيد و اصل بر تاييد گفته هاي شما است.
ضمن اينكه وقتي شما مي خواهيد بطور دائم برويد قاعدتا با محل كارتون تسويه حساب مي كنيد و آنها موظف هستند گواهي سابقه كار شما را بدهند كه خطاب به جايي نيست و عمومي است و با گواهي اشتغال بكار كه خطاب به جايي است كمي تفاوت دارد. البته اينها كه گفتم عرف شركت ها و سازمانها است ولي خودتون بهتر ميدونيد كه امورهاي اداري ما اعم از دولتي و خصوصي هر كدومشون براي خودشون يه ساز ميزنند.

در خصوص بيمه هم تا جايي كه من مطالعه و بررسي كرده ام ، ملاك بلد بودن كار توسط شما است نه صرفا در جايي كار كردن و گواهي داشتن. بنابراين اگر چه داشتن بيمه و ترجمه آن ممكنه خالي از فايده نباشه ولي به نظر من يه گواهي سابقه كار از خود شركت يا سازمان كه در اون شرح وظايف و مسوليتها و يا تخصصهاي فرد رو ذكر كرده باشه به مراتب بيشتر اثر گذار هست تا گواهي بيمه. حتي اگر گواهي از امور اداري نباشه و مثلا از مدير مستقيم ولي در سربرگ شركت و ....
پاسخ
(2011-08-01 ساعت 00:05)free_free نوشته:  دوستانی که اونجا در حال جستجوی کار هستند سوابق کار ایران رو به چه صورت باید اینجا از کارفرما گرفت؟ بعنوان مثال شما اگر بخواهید نامه سابقه کار از محل کارتان بگیرید اولین سوالی که از شما خواهند پرسید اینه که برای کجا میخوای؟ (یعنی در نامه خطاب به کجا نوشته شود؟)

ممنون

دوست بیقرار درود
همونطور که تو ارسال قبل از ارسال خودت اومده و من هم همین تجربه رو دارم اصولا سابقه کار در ایران داشتن چه با گواهی چه بی گواهی هیچ تاثیری تو کار پیدا کردن شما نداره. به من هم قبل از اینکه بیام گفته بودن که گواهی سابقه کار بگیر و ترجمه کن بیار ولی اونچه که من دیدم تا زبان بلد نباشی و در ضمن سابقه کار در این مملکت نداشته باشی هیچکس شما رو استخدام نمیکنه. من هم شرایطم دقیقا مثل دوستمون tomtax بود. یعنی مهندس مکانیک با 6 سال سابقه کار در ایران و از شغلهای مربوط به رشته ام گرفته تا به قول ایشون نیروی انسانی معمولی(کارگرساده=General labor) اپلیکیشن گذاشتم حتی دریغ از یه مصاحبه. آخرش هم فعلا دارم همبرگر سرخ میکنم تا ایشالا درسمو ادامه بدم ببینم بعد از وارد شدن به دانشگاه خدا چی می خواد
پیروز باشی.
IN GOD WE TRUST
شماره کیس: 2010AS118XX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 20/6/2009
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن: مارس
تاریخ دریافت نامه دوم: فوریه
تاریخ مصاحبه: 18/3/2010
تاریخ دریافت کلیرنس: 7/5/2010
تاریخ دریافت ویزا: 24/5/2010
پاسخ
نوشتن یک رزومه خوب مهمترین قسمت در راه یافتن به مصاحبه و گرفتن کار است. ویدیوی زیر نکته های مهمی رو به زبان ساده آموزش می دهد:
اگر بار اول متوجه نشدید، بهتر است چند بار آن را ببینید. ضرر نمی کنید.

برای آگاه شدن از قسمت های مختلف یک رزومه، ویدیوی زیر قسمت های بیسیک یک رزومه را نشان می دهد:
پاسخ

دوستان میتونید از اینجا نرخ بیکاری در ایالت های مختلف رو ببینید

تو این رنکینگ کالیفرنیا در رتبه یکی مونده به آخر قرار داره
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
پاسخ
رزومه!

رزومه خوب باید تست سی ثانیه را بگذراند. به عبارتی هر رزومه فقط سی ثانیه فرصت دارد تا توجه کارفرما را جلب کند. پس شما باید در سی ثانیه بتوانید توانایی های خود را ارائه کنید و بتوانید کارفرما را متقاعد کنید که با شما تماس بگیرد.
البته به همین سادگی هم نیست. در وضعیت فعلی که بازار کار اوضاع خوبی ندارد، بیکاری بالاست (9.1 درصد) و احتمال بدتر شدن وضعیت اقتصادی وجود دارد، باید بتوانید بین توانایی های خود، مشخصات شغل مورد نظر و رزومه خود توازنی برقرار کنید تا در غربالگری اولیه رزومه شما راهی سطل زباله نشود!

به دلیل اینکه به خاطر رکود اقتصادی کارفرماها ترجیح می دهند مشاغل سطح بالا را تعدیل کنند و بجای آن مشاغل سطح پایین را استخدام کنند، این مشکل بوجود می آید که توانایی های شما بسیار بالاتر از مشخصات شغل آگهی شده است. در این حالت ممکن است مجبور شوید خود را under-qualify کنید تا بتوانید برای یک شغل درخواست کنید. به گفته دیگر در این حالت شما Over-qualified هستید و باید کمی رزومه خود را تعدیل کنید.

داشتن یک رزومه پایه ای که شامل همه توانایی های شماست، به شما کمک فراوانی می کند. با اینحال یک قانون کلی وجود دارد و آن هم این است که شما باید برای هر یک شغلی که درخواست می کنید، یک رزومه جدید بنویسید. در آمریکا از توانایی های خود تعریف کردن اصلا کار بدی به شمار نمی آید. شما باید تا جایی که امکان دارد از توانایی های خودتان تعریف کنید و به کارفرما نشان دهید که چقدر برای شغل آگهی شده مناسب هستید.

با کمی جستجو می توانید مشخصات یک رزومه خوب را پیدا کنید و بخوانید.
در زیر من چند نمونه از رزومه های مشاغل مختلف رو میارم برای اینکه دوستان از روی این نمونه ها بتوانند رزومه های خود را بنویسند و قبل از آمدن به آمریکا به فکر کاریابی باشند.

نمونه رزومه برای مشاغل بیوتک:
نقل قول:[en]
RICHARD ANDERSON
1234, West 67 Street,
Carlisle, MA 01741,
(123)-456 7890.
EDUCATION

Bachelor of Science in Biology - May 2004
Western Illinois University - Macomb, Illinois
Emphasis: Microbiology Minor: Chemistry
Overall GPA: 3.3/4.0 Major GPA: 3.7/4.0

LAB EXPERIENCE and SKILLS

Lab Assistant - Western Illinois University- Macomb, Illinois - 2003 to 2004
Assisted a Ph.D. of Agricultural Microbiology with collecting data on nitrogen fixation in corn and soybean plots.
Charted plot data for further analysis and to be incorporated into a scholarly research paper for conference presentations.
Cell Biology:
Performed experiments consisting of pH gradients, cell function depending on the pH of different fluids and the procedure of electrophoresis.

Genetics:
Created genetic experiments using Drosophila melanogaster and their ability to mate with other flies producing mutations described by Gregor Mendel and other famous geneticists.

Microbial Ecology:
Conducted ecological testing of different microorganisms from aquatic and soil environments. Enrichment and isolation as well as detection and quantifications of microorganisms from the environment. Amplification of 16sRNA from community DNA using PCR and universal 16sRNA primers. Ribosomal database was used for further identifications.

Immunology:
Performed tests on immunoserums and antibodies produced from rabbits. The different tests used to observe antigens and antibodies; immunoassay, Western Blot, and Eliza.

Organic Chemistry:
Performed a study of nomenclature, preparations, reactions, and reaction mechanisms of functional groups of aliphatic and aromatic compounds.

Biochemistry:
Gained experience in the chemistry of major cellular constituents and their metabolism using a spectrophotometer to obtain the spectrums of different solutions.

ACADEMIC DISTINCTIONS, ORGANIZATIONS and SKILLS
Beta Beta Beta - Biology Honor Society
Phi Kappa Phi - Honor Society
WIU Dean's List: 6 semesters
The National Dean's List
The Joseph J. Joseph Scholarship Award - 2003, 2002
WIU Chemistry Club
Tau Kappa Epsilon Fraternity
Microsoft Office, all Biology and Chemistry Lab Equipment

ADDITIONAL EXPERIENCE

Resident Assistant - Tanner Hall - Western Illinois University - Macomb, Illinois - 2001 to present
Bartender - The Icehouse Corporation - Macomb, Illinois - 2001 to present
Sales Associate - The Gap - Chicago, Illinois - 2000 to 2003 (seasonal - full and part time)
[/en]

نمونه رزومه برای یک میکروبیولوژیست (و سایر علوم زیستی)

Andrew Baker
221, N Main Rd,
Vineland, NJ
Phone: (914) 123456
andrewbaker@email.com
Objective : Seeking a position as a Microbiologist
Highly talented Microbiologist with an extensive experience in studying structure and characteristics of micro-organisms.

Summary of Qualifications :

More than 06 years of experience in field of molecular biology and bacteriology
In depth knowledge of laboratory techniques and equipments
Sound know how of bacterial agents and standard chemical tests
Skilled professional at interpreting research outcome & leading research assignments
Exceptional organizational & problem-solving skills
Profound ability to prepare research reports for publications
Excellent computer skills combined with statistical skills
Professional Experience :

HIJ Health Research centre, Trenton, NJ 2006 to present
Bacteriologist,

Conducted laboratory experiments to identify contagious disease organisms
Developed lab procedures & tests to identify new micro-organisms
Performed laboratory tests for transmitted diseases
Maintained test reports and research documents
XYZ Inc., Edison, NJ 2003-2005
Microbiologist

Performed microscopic examination of micro-organisms to determine their morphological and physiological characteristics
Analyzed the impact of bacterial species on the living animal tissues & dead plants
Carried out chemical analysis of acids and enzymes on organic matter
Performed related assignments & tasks as required
Education :

Certified Microbiologist, 2002
University of New Jersey, New Brunswick, NJ
B.S. degree in Microbiology, 2001
GPA: 3.8
University of New Jersey, New Brunswick, NJ
Affiliations :

Guest Speaker at American Microbiology Conference, NJ, 2009
Member of American Association of Microbiologists, 2008
References available upon request

[/en]

نمونه رزومه برای مشاغل مهندسی:

Richard Anderson
1234, West 67 Street,
Carlisle, MA 01741,
(123)-456 7890.
OBJECTIVE :
To gain employment with a company where my leadership experience and knowledge, especially in the area of thermodynamics, can be used effectively.

EDUCATION :
University Of Colorado at Boulder
B.S. Mechanical Engineering, expected May 2003
Cumulative GPA: 3.2
Relevant Projects: Designed, built, and tested an evaporative cooler, Spring 2002
Relevant Courses: Advanced Thermodynamics, Intro to Combustion, Failure of Engineering Materials
UNITED STATES AIR FORCE ACADEMY, Summer 1998 – Summer 2000
Mechanical Engineering, Cumulative GPA: 3.5
Academically ranked 12th out of 1000 cadets at time of honorable discharge

EXPERIENCE :
BYRD CONSTRUCTION, Longmont, CO
Carpenter/General Laborer, Summer 2002
Learned valuable skills which can be applied to improving the actual implementation of design in the field
OFFICE OF FINANCIAL AID, CU-BOULDER, Boulder, CO (worked 15 hours per week)
Advisor/Customer Service Representative, Spring 2001 – Spring 2002
Gained valuable experience assisting customers with their confidential financial aid accounts
LEADERSHIP :
UNITED STATES AIR FORCE, USAF ACADEMY, Colorado Springs, CO
Cadet, active duty military, Jun 1998 – Jul 2000
Cumulative Overall Performance Average (OPA): 3.25
Chief Clerk, Fall 1999 – charged with leading 3rd Class Cadets in my squadron in performing their duties to standard
Secret Clearance gained from Combat Survival Training
Basic Cadet Training, Recognition, Combat Survival Training (CST), Parachuting, Gliding
COMMUNITY SERVICE :
CU-VOLUNTEER DAY, Nov 2001
Painted the walls of an elementary school to improve its aesthetic appeal
BIG BROTHERS/BIG SISTERS – FALCON CLUB, 1998 – 2000
Served as Big Brother for a young teen who lived with his single mother
Participated in various events with the club

[/en]
پاسخ
نمونه رزومه برای حسابدار:

Richard Anderson
1234, West 67 Street,
Carlisle, MA 01741,
(123)-456 7890.
An accounting manager with more than 16 years' experience in setting up and directing accounting departments, system reviews and financial reporting and analysis for public and private corporations and small businesses.

Expertise includes Securities and Exchange Commission filings, tax preparations, automated general ledger accounting systems, audit management and training of staff. Outstanding interpersonal and communications skills.

EXPERIENCE:
[b]
Good Health Ltd., Los Angeles, California 1989-Present
[/b]Accounting Manager
Prepare monthly, quarterly and annually audited consolidated financial statements for a public healthcare company with net revenues of $500 million.

For five years running, financial statements for state, federal, shareholders and the securities exchange commission were prepared on time.
Substantially reduced significant audit adjustments through better financial controls.
Participated in the successful conversion to the G.T.E. hospital-based general ledger system without any interruption of accounting operations.
Completed three years of delayed reporting for the pension plan and kept it and other employee benefit plans current on a timely basis for more than 5,000 employees.
Developed a system to track primary and fully diluted earnings per share calculations including common stock equivalents.
Revised the 10K format in compliance with segment reporting requirements and other recent GAAP pronouncements.
Christine Smith, CPA, Los Angeles, California 1987-1989
Accounting Manager

Performed public accounting for small businesses, professionals and non-profit organizations with emphasis on financial statements, taxes and audits.

Opened the way for a 35% growth in services and revenues.
Provided improved controls for internal operations.
Upgraded the ten most important clients' financial reports to the latest GAAP pronouncements.
Big Bank Corporation, Los Angeles, California 1985-1987
Accounting Supervisor

Underwrote tax exempt securities, equipment finance leases and provided financial advisory services for municipalities located throughout the Western United States.

Organized a new accounting department and recruited and trained four accountants.
Designed and implemented a database for investor payment tracking covering leases valued in excess of $20 million.
Funded transactions on a timely basis upwards to $13 million per case without a single mishap.
Reconciled a large leasing account saving $5 million in unaccounted transactions.
Business Enterprises, Inc., Los Angeles, California 1981-1983
Internal Auditor

Conducted audits to determine if business units were following company policies and procedures. Performed financial audits in addition to the company's independent CPA staff.

Improved productivity by eliminating an average of two weeks field time during audits.
Designed and implemented a department performance evaluation system to replace a non-functioning one.
Trained four college graduates in principles of auditing that became permanent staff.
Charted internal control systems for non-utility subsidiaries that pointed out system weaknesses and reduced loss risks.
Accountants Company, Los Angeles, California 1978-1981
Semi-Senior Accountant

Performed audits for large publicly held corporations and medium-sized privately owned companies in manufacturing and retail industries. Audited pension and profit sharing plans. During this period, fulfilled professional experience that led to CPA certification in California.

Managed small- to medium-sized audits during the second year.
Managed physical inventory counts for more than 25 clients.
EDUCATION:
University of San Diego, San Diego, California
Bachelor of Science Degree, Accounting, 1978

AFFILIATIONS:

American Institute of Certified Public Accountants
California Society of Certified Public Accountants
Board Member, Girl Scout Council

LICENSES:
Certified Public Accounting, California, #11111

[/en]

همچنین با جستجو در اینترنت می توانید نمونه رزومه برای رشته خود را پیدا کنید.
منبع
پاسخ
(2010-12-03 ساعت 22:01)alibati نوشته:  بعضی کارها هست که احتیاجی به هیچی نداره جز سرمایه و دانش و تجربه به طور مثال کاری مثل فارکس رو شما با سرمایه از 10 دلار تا 100 هرار دلار میتونی انجام بدی فرقی نمی کنه کجای دنیا باشی
تازه اگه داخل ایران نباشی از نظر بروکر بهتره و میتونی با بروکرهای
معتبر حساب باز کنی ! کسی که تازه رفته اونجا و کار ثابت نداره
به نظر من اگه تجربه این کار رو داشته باشه میتونه این کار
رو انجام بده و دیگه از جیب نخوره یا کمتر بخوره تا کار ثابت پیدا کنه
و حتی در کنار کار ثابت هم میتونه این کار رو انجام بده

سلام دوست عزیز
میشه لطفا در خصوص فارکس توضیح بدید ! من چیزی در این مورد نمیدونم.
مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Tomas ، amairmonre ، soli asali ، msar
سلام
ایشون در پست 12 صفحه قبل در این مورد توضیح دادند
اما برای ورود به این شغل حداقل یک فرد باید ابتدا شناخت مناسب از مسائل مالی و اقتصاد جهانی داشته باشد و حداقل دوسال از جیب بخورد و مطالعه نماید تا شاید به احتمال 5% بتواند در این کار موفق شود
کلا این شغل را به هیچ فردی توصیه نمی کنم و قطعا تخصص های خیلی بهتر و پر درامد تر( مانند مکانیکی و لوله کشی و ..) می توانید یاد بگیرید که در امریکا بدرد شما خواهد خورد
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، saied-k ، mehdiii ، ملیحه مجید ، ttt ، Seattle2015 ، Tomas ، r_ent ، Saeedv13 ، soli asali ، Ali/M ، mino2013 ، msar ، aristotel
(2012-05-15 ساعت 10:29)ParsTrader نوشته:  سلام
ایشون در پست 12 صفحه قبل در این مورد توضیح دادند
اما برای ورود به این شغل حداقل یک فرد باید ابتدا شناخت مناسب از مسائل مالی و اقتصاد جهانی داشته باشد و حداقل دوسال از جیب بخورد و مطالعه نماید تا شاید به احتمال 5% بتواند در این کار موفق شود
کلا این شغل را به هیچ فردی توصیه نمی کنم و قطعا تخصص های خیلی بهتر و پر درامد تر( مانند مکانیکی و لوله کشی و ..) می توانید یاد بگیرید که در آمریکا بدرد شما خواهد خورد
با ارزوی موفقیت برای همه

---------------------
کاملا موافقم این کار نیاز به چند سال پزوهش و تمرین داره و از خیلی از کارها سخت تره پس لطفا دوستان بدون اطلاعات این کار رو پیشنهاد ندن چون در صورت شوخی و آسان فرض کردن اینکار ضرر های هنگفت و اتلاف وقت زیادی در انتظارشان خواهد بود.تایید می کنم که اصلا فا..ر..کس رو شوخی نگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Tomas ، Seda313 ، soli asali ، msar ، aristotel

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان