کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
روش های پیدا کردن کار در آمریکا
(2013-09-17 ساعت 23:26)yaszamansani نوشته:  
(2013-02-20 ساعت 20:43)کامیلا نوشته:  
(2013-02-15 ساعت 00:35)nooshin nasiri نوشته:  ببخشید تا اینجا هر چی زیر و رو کردم نفهمیدم برای کارهای ساده مثل پیشخدمت بودن و صندوقدار بود یا فروشنده ساده بودن باید چطوری اقدام کرد؟؟؟؟ این مشاغل هم نیاز به رزومه و این حرفها داره؟ چطوری باید این مشاغل را پیدا کرد؟؟؟؟
سلام
در مورد صندوقدار بودن چون خودم تجربه دارم باید بگم هیچ مدرک خاصی نیاز نیست فقط کافیه برین به سایتها و فرم درخواست کار پر کنین که من شخصا حدود 2 ماه کارم شده بود پر کردن فرم .
اینجا برعکس ایرانه یعنی وقتی شمار رو در ایران برای مصاحبه دعوت میکنن هنوز معلوم نیست استخدامت میکنن یا نه میبینی یک نفر استخدام میخوان بکنن 10 نفر رو برا مصاحبه خواستن ولی در اینجا من در مورد مک دونالد تجربه اش رو دارم که وقتی همسرم رو دعوت کردن برا مصاحبه و ما با هم رفتیم و من تازه متوجه شدم اینها زمانی شما رو به مصاحبه میخوان که 80 درصد شرایط شما رو در فرمی که براشون پر کردین خوندن و قبول کردن و در مصاحبه فقط در مورد شرح وظایف و حقوق و ساعت با ما حرف زدن.خیلی ساده بود.
پس کافیه که برا مصاحبه دعوتتون کنن.
الان من خودم هم در یک رستوران زنجیره ای دیگه ای به عنوان صندوقدار دارم کار میکنم که فقط نوشته بودن باید دیپلم داشته باشم که اصلا ازم نخواستن و اینکه مجوز کار در آمریکا رو باید داشته باشم.همین.
سلام دوست عزيز . ممكنه بفرماييد چقدر حقوق ميگيريد ممنون.
سلام، این سوال من هم هست، ساعتی‌ چند دلار دستمزد میدان؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: نوروز ، سلام مهاجر ، behfaza ، ali 2014
(2013-09-27 ساعت 09:54)Saeedv13 نوشته:  سلام دوستان
روز اول و دوم اکتبر (4 روز دیگه) نمایشگاه پاییزه برای جویندگان شغل های مهندسی در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی (North Carolina State University) برگزار می شود. تا کنون 318 شرکت قدر مهندسی برای شرکت در این نمایشگاه ثبت نام کرده اند. فارغ التحصیلان انواع رشته های مهندسی مثل عمران، معماری، مکانیک، شیمی، الکترونیک، هوا فضا، نساجی، محیط زیست، هسته ای، ..... و مخصوصاً کامپیوتر می توانند در نمایشگاه شرکت کنند. حضور در این مراسم برای عموم آزاد و مجانی هست و نیاز به هیچ نوع ثبت نامی نیست. شرکت با تیپ خیلی رسمی (کت شلوار و کروات) و همراه داشتن حداقل 20 نسخه رزومه توصیه می شود. شنیده های من حاکیست که افراد بسیاری با استفاده از این فرصت و ملاقات حضوری با مسئولین کمپانی های بزرگ مهندسی در مشاغل خیلی خوب به کار گرفته شده اند.
آدرس محل برگزاری:
The McKimmon Center
1101 Gorman Street
Raleigh, NC 27606
وبسایت نمایشگاه
لیست کمپانی های شرکت کننده و رشته های مورد نیاز

ممنون از اطلاع رسانی تون Smile
من فهرستشونو دیدم. خوش به حال مهندسای کامپیوتر. فکر نمی کنم هیچ کدومشون از این نمایشگاه ناامید و دست خالی برگردن!
اما دریغ از یک تقاضا برای رشته معماری Sad
شماره کیس: AS201360XX، کنسولگری: ابوظبی، تعداد افراد کیس: یک نفر، مصاحبه: 2013 ,April w3 برگه آبی، کلیرنس: 9 جون (48 روزه)
پاسخ
تشکر کنندگان: پروا ، Saeedv13 ، aghaghia ، zina s ، ojee ، sce ، maka2 ، AFSHIN-PIC ، behfaza ، ali 2014 ، pari pariaaa
(2013-09-27 ساعت 11:52)ALNB نوشته:  ممنون از اطلاع رسانی تون Smile
من فهرستشونو دیدم. خوش به حال مهندسای کامپیوتر. فکر نمی کنم هیچ کدومشون از این نمایشگاه ناامید و دست خالی برگردن!
اما دریغ از یک تقاضا برای رشته معماری Sad
حق با شماست. چیزی به عنوان architectural engineering داخلش نیست. ولی یک عناوینی مثل Environmental Engineering یا Construction Engineering & Management هست که شاید فارغ التحصیل های معماری بتونن براشوت اپلای کنن. البته رشته من مهندسی نیست و اصلاً هم از این دو تا یا همون معماری سر در نمیارمCool. ممنون از تذکر شما و پست قبلیمو ویرایش می کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، گل نهال ، aghaghia ، zina s ، ojee ، sce ، ALNB ، نوروز ، nnhh ، maka2 ، AFSHIN-PIC ، مانترا ، behfaza ، pari pariaaa
با سلام
من مجید 25 ساله فارغ التحصیل رشته عمران در مقطع کارشناسی در ایران هستم
قصد مهاجرت یا رسیدن به سرزمین آمریکا از طریق انجام کار را دارم در صورت امکان مرا راهنمایی کنید
باتشکر از توضیحات قبلی شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-06 ساعت 19:03)senoghtesefr نوشته:  با سلام
من مجید 25 ساله فارغ التحصیل رشته عمران در مقطع کارشناسی در ایران هستم
قصد مهاجرت یا رسیدن به سرزمین آمریکا از طریق انجام کار را دارم در صورت امکان مرا راهنمایی کنید
باتشکر از توضیحات قبلی شما

سلام دوست عزیز.
من اینجا کسی رو دیدم که با ویزای H1B حدود 4 یا 5 سال پیش اومده بود و الان تازه 3 ماه بود که تونسته بود گرین کارد بگیره..مهندس عمران از دانشگاه آزاد.البته ظاهرا شرایط ویزای کاری رای مقطع کارشناسی یه کم سخت شده.با این حال ایشون داییشون تو هیوستون شرکتی رو داشتن و Job Offer ایشون از طریق شرکت داییشون بوده.اطلاعات من در همین اندازه هست و می تونی با سرچ کردن اطلاعات بیشتری به دست بیاری.
موفق باشین.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: amir82 ، مانترا ، pari pariaaa
سلام دوستان ممنون میشم من رو راهنمایی کنید تا بتونم تصمیم درست بگیرم....

من میخوام تو لاتری شرکت کنم خیلی مصم هستم برای این کار حالا کمی دودل شدم چون از نظر مالی زیاد نمیتونم هزینه کنم همه چیزم رو باید بفروشم تا پول و خرج امدنم و زندگی تا پیدا کردن کار تو امریکا بشه.....

برای همین کمی ریسکش بالاست اما سال هاست دارم امار میگیرم....شما کمک کنید....

حالا کمی از خودم....

اولین سابقه ی کاری

من فوق دیپلم کامپیوتر هستم اما از خیلی مهندس و لیسانس کامپیوتر بیشتر از کامپیوتر نرم افزار و سخت افزار واردم....2 سال کار نصب و راه انداری سختافزاری و نرم افزاری کامپیوتر میکردم....

دومین سابقه ی کاری

من 7 سال با نرم افزار های 3D کار میکنم و 5 ساله به طور حرفه ای به کار طراحی بازی های کامپیوتری در ایران مشغولم و عاشق کارم هستم با تمام تحریم ها و مشکلات 3 تا نمونه کار با ارزش به بازار

ایران داده شده که من به عنوان سرپرست مدل سازی و طراحی گیم پلی بازی توش کارکردم و در ایران توی این صنعت شناخته شده هستم...

میدونم امریکا مهد صنعت گیم جهان هست و بزرگترین شرکت های بازی سازی رو توی هر شهرش داره سال هاست شغل خودم رو توی سایت های کاریابیشون میبینم که نیرو میخوان در قسمت

3D artis که با نرم افزار ها ودانشی که میخوان من تجروبش رو دارم که میتون کارو aplay کنم اما تو امریکا نیستم...می دونید اموا اقسام ملیت ها توی این صنعت کار میکنن...حقوق پایه من هم 5000 دلار

تا 10000 دلار در ماه هست حالا شما شانس من رو برای پیدا کردن کار و زندگی خوب و اینده دار چقدر میدونید با درامد و سابقه ی کاری من...

ممنون از همه ی ایرانی های که در امریکا هستن به من پاسخ بدن....
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sce ، laili ، pari pariaaa
(2013-10-07 ساعت 03:55)اشکان 3D نوشته:  ...من فوق دیپلم کامپیوتر هستم اما از خیلی مهندس و لیسانس کامپیوتر بیشتر از کامپیوتر نرم افزار و سخت افزار واردم....2 سال کار نصب و راه انداری سختافزاری و نرم افزاری کامپیوتر میکردم....
من 7 سال با نرم افزار های 3D کار میکنم و 5 ساله به طور حرفه ای به کار طراحی بازی های کامپیوتری در ایران مشغولم و عاشق کارم هستم با تمام تحریم ها و مشکلات 3 تا نمونه کار با ارزش به بازار ...
شانس شما برای پیدا کردن کار مرتبط در اینجا خیلی زیاده. تقریباً هیچکدوم از مدارک تحصیلی ما رو قبول نمی کنند ولی بازار کار برای رشته های مرتبط با کامپیوتر خیلی داغ و خوب هست. برای رشته های کامپیوتر به تجربه کاری شما و توانایی های شما در عمل توجه زیادی می کنند. نمونه اش دوست خوبمون افشین (با آیدی afs) در بین برندگان لاتاری 2013 هست که در کمتر از یک هفته شغل تخصصی خوبی در آمریکا پیدا کرد. ولی خوب برای شروع باید مقداری پول داشته باشی که به دلار تبدیل کنی و موقعی که رسیدی اینجا خونه ای برای خودت اجاره کنی و ماشینی بخری و تا مدتی که دنبال کار می گردی از جیب بخوری. اگر پس انداز نداشته باشی باید خونه زندگیت رو بفروشی تا بتونی این پول رو تهیه کنی. بنابراین به نظر من حتماً در لاتاری 2015 شرکت کن. بعد از برنده شدن و تا قبل از گرفتن ویزا از فروش زندگیت در ایران خودداری کن. با افشین هم در تماس باش. شما رو به خوبی راهنمایی خواهد کرد. موفق باشی.
پاسخ
(2013-10-07 ساعت 04:54)Saeedv13 نوشته:  
(2013-10-07 ساعت 03:55)اشکان 3D نوشته:  ...من فوق دیپلم کامپیوتر هستم اما از خیلی مهندس و لیسانس کامپیوتر بیشتر از کامپیوتر نرم افزار و سخت افزار واردم....2 سال کار نصب و راه انداری سختافزاری و نرم افزاری کامپیوتر میکردم....
من 7 سال با نرم افزار های 3D کار میکنم و 5 ساله به طور حرفه ای به کار طراحی بازی های کامپیوتری در ایران مشغولم و عاشق کارم هستم با تمام تحریم ها و مشکلات 3 تا نمونه کار با ارزش به بازار ...
شانس شما برای پیدا کردن کار مرتبط در اینجا خیلی زیاده. تقریباً هیچکدوم از مدارک تحصیلی ما رو قبول نمی کنند ولی بازار کار برای رشته های مرتبط با کامپیوتر خیلی داغ و خوب هست. برای رشته های کامپیوتر به تجربه کاری شما و توانایی های شما در عمل توجه زیادی می کنند. نمونه اش دوست خوبمون افشین (با آیدی afs) در بین برندگان لاتاری 2013 هست که در کمتر از یک هفته شغل تخصصی خوبی در آمریکا پیدا کرد. ولی خوب برای شروع باید مقداری پول داشته باشی که به دلار تبدیل کنی و موقعی که رسیدی اینجا خونه ای برای خودت اجاره کنی و ماشینی بخری و تا مدتی که دنبال کار می گردی از جیب بخوری. اگر پس انداز نداشته باشی باید خونه زندگیت رو بفروشی تا بتونی این پول رو تهیه کنی. بنابراین به نظر من حتماً در لاتاری 2015 شرکت کن. بعد از برنده شدن و تا قبل از گرفتن ویزا از فروش زندگیت در ایران خودداری کن. با افشین هم در تماس باش. شما رو به خوبی راهنمایی خواهد کرد. موفق باشی.

ممنون رفیق عالی........من تو ایران یکی از 10 نفر برتر رشته ی خودم هستم و خیلی پیشنهاد کاری دارم دوست من من در یکی از 3 تا بزرگترین شرکت های بازی سازی کار میکنم که بده پروژه اخر امدم بیرون و دیگه توی ایران نمیخوام کار کنم ... 5 تا از دوستانم 2 ساله رفتن الان در کانادا و امریکا مشغول کار توی بازی های بزرگ روزن.................
کاش کسی اطلاعاتی از این صنف در امریکا به من میداد انقدر کارمندای این صنف زیاد هستن مثل EA و MicrosoftGames و....

فکنم بد نباشه یه تاپیک جدا بزنم براش..پریروز هم دکتر طاهر کاملی فر میگفت امریکا دیگه دندان پزشک و دکتر نمیخواد جاش شاید باورتون نشه طراح بازی های کامپیوتری رو میخواد و میگیره...

دوستان اگر میتونن با من ارتباط برقرار کنن خیلی خوشحال میشم....مخصوصا افشین جان...
3D Lead Artist & Designer
Making Video Games

7 سال تجربه ساخت بازی های کامپیوتری در شرکت های بازی سازی ایران به عنوان
سرپرست مدل سازی و مدیر ناظر تولید کیفی بازی در 3 عنوان موفق امده به بازار ایران.
امید به راهنمایی علاقهمندان.
DV 2015 نشد...
DV 2016 حتما میشه خیلی امیدوارم...(نشد..)
DV 2017...?
پاسخ
تشکر کنندگان: sce ، pari pariaaa ، babak12
(2013-10-07 ساعت 03:55)اشکان 3D نوشته:  من میخوام تو لاتری شرکت کنم خیلی مصم هستم برای این کار حالا کمی دودل شدم چون از نظر مالی زیاد نمیتونم هزینه کنم همه چیزم رو باید بفروشم تا پول و خرج امدنم و زندگی تا پیدا کردن کار تو آمریکا بشه.....

اشکان عزیز، بسیار باعث افتخار هست که شما چنین تخصصی دارید
اما من یک سوالی برام پیش اومده. با توجه به تجربیات کاری که گفتید و اتفاقا وضعیت اسثنایی که در بین هم رشته ای های خودتون دارید واقعا امکان هزینه کردن مبلغی برای طی کردن مراحل مصاحبه در صورت قبولی و استقرار در امریکا رو ندارید؟
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
پاسخ
(2013-10-07 ساعت 18:31)afs نوشته:  
(2013-10-07 ساعت 03:55)اشکان 3D نوشته:  من میخوام تو لاتری شرکت کنم خیلی مصم هستم برای این کار حالا کمی دودل شدم چون از نظر مالی زیاد نمیتونم هزینه کنم همه چیزم رو باید بفروشم تا پول و خرج امدنم و زندگی تا پیدا کردن کار تو آمریکا بشه.....

اشکان عزیز، بسیار باعث افتخار هست که شما چنین تخصصی دارید
اما من یک سوالی برام پیش اومده. با توجه به تجربیات کاری که گفتید و اتفاقا وضعیت اسثنایی که در بین هم رشته ای های خودتون دارید واقعا امکان هزینه کردن مبلغی برای طی کردن مراحل مصاحبه در صورت قبولی و استقرار در آمریکا رو ندارید؟

سلام افشین جان....
چرا دارم حتی میتونم تا چند ماه در امریکا خرج زندگیم رو بدم اما با اماری که گرفتم لاتری یه شانس هست و تجربه ی کاری ملاک نیست اما بعد از برنده شدن برای مصاحبه ارائه یه مستندات از کارهای از خودتون چقدر مهمه؟؟؟ و در ادامه در امریکا علاقه شخصیم امدن به کالیفورنیا و 10 ها شرکت بزرگ بازی سازی کارگرفتن هست می خوام بدونم شانس گرفتن کار برای یه تازه وارده ایرانی چقدر هست..چند درصد...چون افرادیی مثل بهروز روزبه تو Naughty Dog کالیفورنیا کار میکنن اما انها خیلی وقت اونجا زندگی میکنن....
پاسخ
تشکر کنندگان: sce ، behfaza ، pari pariaaa
(2013-10-08 ساعت 17:09)اشکان 3D نوشته:  سلام افشین جان....
چرا دارم حتی میتونم تا چند ماه در آمریکا خرج زندگیم رو بدم اما با اماری که گرفتم لاتری یه شانس هست و تجربه ی کاری ملاک نیست اما بعد از برنده شدن برای مصاحبه ارائه یه مستندات از کارهای از خودتون چقدر مهمه؟؟؟ و در ادامه در آمریکا علاقه شخصیم امدن به کالیفورنیا و 10 ها شرکت بزرگ بازی سازی کارگرفتن هست می خوام بدونم شانس گرفتن کار برای یه تازه وارده ایرانی چقدر هست..چند درصد...چون افرادیی مثل بهروز روزبه تو Naughty Dog کالیفورنیا کار میکنن اما انها خیلی وقت اونجا زندگی میکنن....

پیدا کردن کار در امریکا به هرنحوی که اومده باشید (با داشتن اجازه کار) به عقیده من اول بستگی به تجربه کاری شما و بعد از اون توانایی های شما داره. البته این ها یک جور لازم و ملزوم هم هستند اما چیزی که من دیدم این بوده که افراد توانایی به امریکا اومدن و چون تجربه کاری قابل ارائه یا بهتر بگم متناسب با نیازهای بازار کار اینجا نداشتند شغل مورد علاقه خودشون رو پیدا نکردند.

البته شخصا عقیده دارم انتخاب ایالت مناسب توی پیدا کردن کار خیلی مهمه و از این جهت به نظر من برای تازه واردها به خصوص کسایی که رشته کامپیوتر دارند کالیفورنیا ایالت خطرناکیه. چون درسته شرکت های بزرگ زیاد هستند اما هزینه ها به نسبت بالاست و مهمتر از اون رقابت برای کار بسیار زیاده.

در هر صورت پیشنهادی که می تونم بهتون بکنم اینه:

اول در لاتاری ثبت نام کنید به جزییات و کار و این چیزها هم فکر نکنید
دوم زبانتون رو خوب کنید
سوم پول جمع کنید
چهارم سعی کنید تجربه کاریتون رو بالا ببرید به خصوص در مورد تکنیک های به روز و تکنولوژی های مرسوم در رشته خودتون چیزهایی که اینجا زیاد ازش استفاده می کنند مطالعه کنید و حتما پروژه های عملی با اون ها انجام بدید.

چیزی که من برداشت کردم از کارکردن اینجا هرچند محدود بوده اینه که شما رو برای کارهایی که قبلا انجام دادید استخدام می کنند نه کارهایی که بلدید یا مدارکی که دارید.

البته پارامتر شانس یا بهتربگم در بهترین زمان بهترین مکان ممکن قرار گرفتن هم بی تاثیر نیست اما نمی شه این رو به محاسبات وارد کرد.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
پاسخ
(2013-10-09 ساعت 01:57)afs نوشته:  
(2013-10-08 ساعت 17:09)اشکان 3D نوشته:  سلام افشین جان....
چرا دارم حتی میتونم تا چند ماه در آمریکا خرج زندگیم رو بدم اما با اماری که گرفتم لاتری یه شانس هست و تجربه ی کاری ملاک نیست اما بعد از برنده شدن برای مصاحبه ارائه یه مستندات از کارهای از خودتون چقدر مهمه؟؟؟ و در ادامه در آمریکا علاقه شخصیم امدن به کالیفورنیا و 10 ها شرکت بزرگ بازی سازی کارگرفتن هست می خوام بدونم شانس گرفتن کار برای یه تازه وارده ایرانی چقدر هست..چند درصد...چون افرادیی مثل بهروز روزبه تو Naughty Dog کالیفورنیا کار میکنن اما انها خیلی وقت اونجا زندگی میکنن....

پیدا کردن کار در آمریکا به هرنحوی که اومده باشید (با داشتن اجازه کار) به عقیده من اول بستگی به تجربه کاری شما و بعد از اون توانایی های شما داره. البته این ها یک جور لازم و ملزوم هم هستند اما چیزی که من دیدم این بوده که افراد توانایی به آمریکا اومدن و چون تجربه کاری قابل ارائه یا بهتر بگم متناسب با نیازهای بازار کار اینجا نداشتند شغل مورد علاقه خودشون رو پیدا نکردند.

البته شخصا عقیده دارم انتخاب ایالت مناسب توی پیدا کردن کار خیلی مهمه و از این جهت به نظر من برای تازه واردها به خصوص کسایی که رشته کامپیوتر دارند کالیفورنیا ایالت خطرناکیه. چون درسته شرکت های بزرگ زیاد هستند اما هزینه ها به نسبت بالاست و مهمتر از اون رقابت برای کار بسیار زیاده.

در هر صورت پیشنهادی که می تونم بهتون بکنم اینه:

اول در لاتاری ثبت نام کنید به جزییات و کار و این چیزها هم فکر نکنید
دوم زبانتون رو خوب کنید
سوم پول جمع کنید
چهارم سعی کنید تجربه کاریتون رو بالا ببرید به خصوص در مورد تکنیک های به روز و تکنولوژی های مرسوم در رشته خودتون چیزهایی که اینجا زیاد ازش استفاده می کنند مطالعه کنید و حتما پروژه های عملی با اون ها انجام بدید.

چیزی که من برداشت کردم از کارکردن اینجا هرچند محدود بوده اینه که شما رو برای کارهایی که قبلا انجام دادید استخدام می کنند نه کارهایی که بلدید یا مدارکی که دارید.

البته پارامتر شانس یا بهتربگم در بهترین زمان بهترین مکان ممکن قرار گرفتن هم بی تاثیر نیست اما نمی شه این رو به محاثبات وارد کرد.

ممنون از افشین جان حتما همین طور هست که می فرمایید درسته....باید ایالت به ایالت برسی کنم درامد وکار ... خدارو شکر در زمینه کاری من هر بار که سایتارو جست و جو کردم بیش از 10 کار جدید هر هفته از شرکت ها میومد رو سایت که دوستان پیشنهاد دادن نزدیک رفتنم بود میتونم سوابق کاریم رو بفرستم تا به محظ رسیدن اگر خواستن بتونم مصاحبه کنم و کارو بگیرم.....
100% بقای من و همه در کارشون به روز موندن و Up to date شدن هست مخصوصا کارما که هر روز چیز جدید میاد براش.....
انگلیسی هم حتما برای IELTS اقدام میکنم در ادامه مزاحمتون میشم برای سوال...
خیلی ممنون از شما و ارزوی موفقیت در کارهاتون رو دارم....Smile
3D Lead Artist & Designer
Making Video Games

7 سال تجربه ساخت بازی های کامپیوتری در شرکت های بازی سازی ایران به عنوان
سرپرست مدل سازی و مدیر ناظر تولید کیفی بازی در 3 عنوان موفق امده به بازار ایران.
امید به راهنمایی علاقهمندان.
DV 2015 نشد...
DV 2016 حتما میشه خیلی امیدوارم...(نشد..)
DV 2017...?
پاسخ
تشکر کنندگان: afs ، sce ، rouzbehdarvishi ، pari pariaaa ، babak12
با سلام
بنده 27 سالمه برنده 2014 هستم
تو یه تاپیک دیگه این صحبتمو مطرح کردم که وقتی این تاپیک را دیدم بنظرم اومد اینجا مرتبط تر هست.
لیسانس برق قدرتمو سال88 از دانشگاه آزاد گرفتم و الان کاملا بی ربط به اون یک کار اداری دارم و البته با یک مغازه کفش فروشی.
همسرم هم فوق لیسانس ادبیات داره تو یه موسسه کار دفتری انجام میده.
من از برقی که خوندم دیگه هیچی یادم نیست تخصص دیگه ای هم ندارم.
تو پورتلند 2 تا دوست داریم و یک موسسه ایرانی که احتمال داره بتونن واسمون کاری انجام بدن.
از دوستان پیشکسوت میخام راهنماییم کنند که با ورود به امریکا برم دنبال تحصیل و کنارش کار کنم یا اینکه بچسبم به کار یا چطور میشه همین کاسبی کیف و کفش را اونجا داشته باشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام

من رشته ام مهندسی است ولی سابقه ورزشی در حد مربیگری دارم و مدارکم رو هم از فدراسیون مربوطه در ایران دارم ( درجه 1)
می خواستم ببینم کسی از دوستان از موقعیت های کاری ورزشی اطلاعی داره یا قبلا کسی از دوستان تجربه کرده ؟
مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: مير منصور
با سلام
میخواستم بدونم اگر کسی رشته تحصیلیش حسابداری باشه البته کارشناس مالی با تجربه و تقریبا میتونم بگم کاربلدو حرفه ای چه جوری میتونه کاردر رابطه با تخصصش پیدا کنه آیا دوستان محلی را برای گذراندن دوره و یا پیشنهادی در این رابطه دارند ممنون میشم راهنمایی بفرمایند یه ذره هم به فکر ما هایی که کامپیوتری نیستیم باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان