کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کاردانی در مالزی
سلام به مدیر عزیز
من دارم کاردانی برق االکترونیک می خونم
می خواستم بعد از اتمام کاردانیم بیام مالزی
یه چند تا دانشگاه هم بیشتر مدرک کاردانی ایران رو قبول نمی کنند
تو این شرایط چقدر ریز نمرات دانشگاهم مهمه؟؟Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
با سلام.
به نظر من شما می توانید برای دانشگاه های دارای رشته شما درخواست به همراه مدرک و ریز نمراتتون بفرستید، اونها در مورد اینکه تا چه حد درسهایی رو که گذروندید قبول کنند، تصمیم می گیرند. معمولا بین یک تا دو سال از تحصیل شما پذیرفته میشه. صدور offer letter (نامه حاوی وضعیت پذیرفته شدن شما) معمولا حداکثر 2 روز طول می کشه. چون هزینه ای پرداخت نمی کنید، ارزش امتحان کردن داره. برای کمک بیشتر میتونید با من تماس بگیرید.
پاسخ
سلام من کارمند در یک دانشگاه در مالزی هستم و اینجا زندگی میکنم این دانشگاه مدرک کاردانی ایران رو قبول داره و به عنوان یک سال تحصیلی از طول دوره تحصیل شما کسر میکنه این دانشگاه متد اموزشی اش انگلیسی هست و طول دوره لیسانسش سه ساله هست و کسی که کاردانی داشته باشه میتونه دو ساله لیسانسش رو بگیره درضمن این دانشگاه مدرکش رو از دانشگاه یو ای ال لندن صادر میکنه یعنی شما هزینه زندگی اینجا رو پرداخت میکنید و مدرک خودت رو از انگلستان دریافت می کنی . خوشحال میشم بتونم راهنمایی تون کنم و تو زمینه پذیرش کمکی کنم
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، msar
برای گرفتن پذیرش چجوری میشه اقدام کرد لطفا کمی توضیح دهید و خرج زندگی در مالزی چقدره؟
پاسخ
کافیه شما مدارک خودتون رو برای من ایمیل کنید شامل دیپلم و ریز نمره پیش دانشگاهی و ریز نمره و فوق دیپلم و ریز نمره و کپی صفحه اول پاسپورت بعد از چند روز کاری نامه پذیرش شما اماده میشه و من اون رو برای شما ارسال میکنم . و شما میتونید به مالزی بیاید و ثبت نام کنید .
خوبی این دانشگاه اینه که برای اموزش زبان برای دانشجو ها هزینه ای نباید پرداخت بشه . هزینه کل دوره سه ساله لیسانس تو این دانشگاه حدود بیست و سه میلیون میشه که شامل همه هزینه هاتون غیر از خورد و خوراکتون هست . البته کل هزینه ها ی پرداختی تو نامه پذیرش شما هم قید خواهد شد . اگه موردی بود خوشحال میشم راهنماییتون کنم
پاسخ
باید بگم خدمت دوستان عزیز که هزینه تحصیل تو مالزی تو مقطع لیسانس گرون تر از فوق لیسانس و فوق لیسانس گرون تر از دکترا هستش. همچنین هزینه هایی که یه دانشگاه انگلیسی دریافت میکنه از هزینه ای که یه دانشگاه مالایی دریافت می کنه هم گرون تره . چون این دانشگاه انگلیسی یا استرالیایی و ... هزینه اصل مدرکی هم که از اون کشور صادر میشه رو به همراه هزینه اون دانشگاه مادر در کشور اصلی رو دریافت میکنن به همین دلیل گرون تر از دانشگاه های خصوصی خود مالزی هستن .
شاد و پیروز باشید
پاسخ
هزینه سالیانه تحصیل در انگلستان شهر منچستر 18000000 بوده که بسیار از مالزی کمتره و از نظر سطح کیفی یکی بهترین دانشگاه ها در انگلستان است پس چرا کسی باید بره مالزی و در این بین وقتی تحصیل در تمام مقاطع در اسپانیا رایگانه چرا مالزی؟؟
پاسخ
سلام.
من کاردانی مامایی دارم .برای پذیرش در دانشگاه پزشکی مالزی قراره اقدام کنم.از کسانی که اطلاعات دارن در مورد هزینه، انتخاب دانشگاه، قبول کردن مدرکم از ایران........ممنون میشم اگه توضیح بدن
پاسخ
دوست گرامی (نجلا)و (محمد مالکی):
لطفا اطلاعاتی رو همراه با اسم دانشگاه مورد نظرتون بذارین،همراه با آدرس سایت دانشگاه،تا هم من و هم دیگر عزیزان استفاده کنیم،
با تشکر
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان