کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای سرمایه گزاری EB5
خوب چه زمانی طول میکشه این پروسه من میخوام در صورت عدم قبولی در لاتاری سریع برای این نوع از ویزا اقدام کنم،کسی که اشنایی داره توضیح بده لطفا
پاسخ
تشکر کنندگان: Hornet ، 2013 ، Tomas ، msar
نبود کسی
پاسخ
تشکر کنندگان: 2013 ، Tomas ، msar
(2012-04-24 ساعت 18:09)mohammad.maleki نوشته:  خوب چه زمانی طول میکشه این پروسه من میخوام در صورت عدم قبولی در لاتاری سریع برای این نوع از ویزا اقدام کنم،کسی که اشنایی داره توضیح بده لطفا
با درود
من خودم از agust 2011 اقدام كردم و كارم فعلا با افك لايسنس تموم نشده متاسفانه قبلا افك در عرض ٣-٤ ماه حاظر ميشد ولي الان ٩ ماه زمان ميبره بعد از افك اكر قبلا كارهاي انتخاب منطقه سرمايه كذاري رو انجام داده باشيد بلافاصله فرم i-524 به اداره مهاجرت فرستاده ميشه كه اونم الان رو سايت سفارت مدت انتظارش ٨ ماه هست البته بعد از افك بايد بول به حساب تعين شده واريز بشه اكر اداره مهاجرت شمارو ok كرد برونده شما به سفارتي كه تعين ميشه فرستاده ميشه كه اينم ٣-٤ ماه زمان ميبره
در كل بين ٢٠-٢٤ ماه بسته به شانس و كلير بودن و مطمئن بودن سورس money و حرفه اي و كاري بودن وكيلتون زمان ميبره
هر كسي به شما كفت كمتر از اين مطمئن باش دروغ كفته
خود من هم منتظر لاتاري هستم اكر شد كه عالي ولي اكر نشد فكر ميكنم تو اين يكي دو هفته افك لايسنسم حاضر وبايد ٥٠٠.٠٠٠ رو واريز كنم و تا يك سال زمان انتظارم خواهد بود
بازم اكر سوالي بود در خدمتم ويه سفارش هم بكنم به وكيلاي ماهواره ها اصلا اطمينان نكن اطلاعات بكير ولي كار بهشون نده
پاسخ
سلام منظور از این دو چیه؟
یکی از ساده ترین و سریعترین راه ها برای گرفتن اقامت از امریکا راه سرمایه گذاری است که با پرداخت مبلغ پانصدهزار دلار و بصورت سهامدار غیز فعال در مراکز منطقه ای و یا با سرمایه گذاری به مبلغ یک میلیون دلار و بصورت فعال در هر نقطه امریکا امکانپذیر است.
پاسخ
تشکر کنندگان: 2013 ، Tomas ، msar
من چندساله می خوام برای سرمایه گذاری اقدام کنم بین EB-5 و E-2 گیر کردم. اون یکی پولش خیلی زیاده و حالا هم که با این نرخ ارز دیگه بیشتر هم شده و E-2 هم که ویزای موقته و گرین کارت نمی شه. دو تا از دوستای نزدیکم برای گرین کارت سرمایه گذاری اقدام کردن و موفق هم شدن. الان بیشتر از یکساله گرین کارت گرفتن و راضی هم هستن. اونا دل رو زدن به دریا و با دلار 1050 تومن رفتن گرین کارت رو گرفتن من هنوز دارم دوره خودم می چرخم و هی تو اینترنت مطلب می خونم و به دفتر وکیلا زنگ می زنم. الان خودم یک پا وکیل شدم برای خودم. بعد از سایت مهاجرسرا که خیلی اطلاعات مفیدی در مورد مهاجرت به آدم می ده، در مورد سرمایه گذاری این وب سایت که تازه هم پیداش کردم خیلی خوبه www.eb5farsi.com
اگر کسی الان گرین کارت گرفته از این روش از تجربه اش برای بقیه بگه کمک می کنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: v_civil ، hooman9922 ، Tomas ، nora ، goliii ، msar

(2012-04-13 ساعت 02:39)Motekhases Omoor Mohajerat نوشته:  با درود فراوان
از آنجایی‌ که نام مورد نظر توسط مدیر محترم پاک شده من نمیتوانم به صورت دقیق جواب بدهم.
ولی‌ شنیده ام که بعضی‌ وکلا تبلیغاتی دارن که میتوان ۵۰۰۰۰۰ دلار را به صورت اقساط پرداخت کرد که این مساله صحت ندارد و این وکلا در شرکت منطقه ای خودشان شریک هستند.
آن چیز که مسلّم است شما باید با وکیل کار کنید که به فکر حفظ منافع موکلش باشد و بهترین شرکت را برای او انتخاب کند.
من در حال حاضر در آمریکا با گرین کارت سرمایه گذاری به سر میبرم و وکیل من ایرانی‌ بودند که اسم نمیبرم چون پاک خواهد شد ، ولی‌ همین قدر بگویم که این وکیل به من پیشنهاد داد که با شرکتی کار می‌کند که تمام این شرکتهای منطقه ای را مطالعه میکنند و شرکتی را پیشنهاد خواهند کرد که کمتر ریسک دارد، که البته دارای هزینه جداگانهٔ علاوه بر هزینه خودش داشت که من قبول کردم، چون می‌تونستم بیشتر اعتماد کنم که وکیلم دیگه ساخت و پاخت نمیتونه بکنه.

با سلام
پیامی برایتان ارسال کردم که اگر پاسخی به آن بدهید ممنون می شوم
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام دوستان. عزيزاني كه ازاين روش استفاده نموده اند خواهشمنديم درخصوص ميزان هزينه اخذتاييىيه اوفك وهزينه كل وكالت اطلاع رساني فرماييد. متشكريم
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، msar
هزینه اوفک 1500 دلار و وکالت بین 18هزاردلار تا 25000 دلاره . بستگی به وکیلی که انتخاب میکنین داره . بعضی وکیلها هم با سابقه ومتبحرند وهم وجه کمترومناسبتری را طلب میکنند،البته وکالت هرکسی را قبول نمیکنند، اگزازتوان مالی شما مطمئن باشند وکالت شما رامیپذیرند،قیمت مناسب باعث میشه تعدادمشتریان بیشتری داشته باشنددرنتیجه درآمدکل بیشتری نصیبشان میشه وهمچنین چون مشتریان واجدشرایط را گلچین وگزینش میکنند،بندرت دراخذویزای مشتری با شکست مواجه میشوندواکثراوقات موفق میشوند طرف پیروزپرونده هایشان باشند.

آقای Soshians لطفا بفرمائید کارتون به کجا رسید؟ آیا موفق به اخذویزای ای بی 5 شدید؟ لطفا تجربه تان دراین مسیر را با با بقیه دوستان به اشتراک بزارید تا سایرهموطننان نیز استفاده فرمایند. متشکریم
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، Tomas ، msar
(2012-08-09 ساعت 15:02)hooman9922 نوشته:  هزینه اوفک 1500 دلار و وکالت بین 18هزاردلار تا 25000 دلاره . بستگی به وکیلی که انتخاب میکنین داره . بعضی وکیلها هم با سابقه ومتبحرند وهم وجه کمترومناسبتری را طلب میکنند،البته وکالت هرکسی را قبول نمیکنند، اگزازتوان مالی شما مطمئن باشند وکالت شما رامیپذیرند،قیمت مناسب باعث میشه تعدادمشتریان بیشتری داشته باشنددرنتیجه درآمدکل بیشتری نصیبشان میشه وهمچنین چون مشتریان واجدشرایط را گلچین وگزینش میکنند،بندرت دراخذویزای مشتری با شکست مواجه میشوندواکثراوقات موفق میشوند طرف پیروزپرونده هایشان باشند.

آقای Soshians لطفا بفرمائید کارتون به کجا رسید؟ آیا موفق به اخذویزای ای بی 5 شدید؟ لطفا تجربه تان دراین مسیر را با با بقیه دوستان به اشتراک بزارید تا سایرهموطننان نیز استفاده فرمایند. متشکریم

با درود فراوان
دوست عزیز من بطور خلاصه اما مفید خدمت شما مراحل رو عرض میکنم
پس از انتخاب وکیل مربوطه و ارسال مدارک بانکی و ترجمه ها که تقریبا یک ماه طول کشید هزینه وکیل و وکیل مربوط به رجینال سنتر پرداخت شد بالغ بر ۶۰،۰۰۰ دلار
بلافاصله برای افک لایسنس اقدام شد که متاسفانه قبل از این زمان گرفتن افک کوتاه بود ولی در حال حاضر حدود ۱۱ ماه طول میکشه که مال اینجانب دقیقا ۱۰ ماه و بیست روز طول کشید.
بعد از افک نوبت پرداخت پول به حساب امانی یا همون اسکرو اکانت میرسه که مبلغ ۵۰۰،۰۰۰ دلار باید واریز بشه و فرم ای ۵۲۴ باید کامل شده به همراه مابقی مدارک و اثبات درست بودن سورس پول به اداره مهاجرت ارسال میشه 
که اینجانب تا این مرحله پیش رفتم و منتظرم که فکر میکنم حداکثر تا ۷ماه دیگه به سفارت مربوطه مدارک ارسال خواهد شد و بعد از ان در سفارت کارهای مربوط به مهاجرت و دریافت ویزا انجام خواهد شد که حدس من ۳ ماه هست
این کل روال دریافت هست امید که مفید واقع شده باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: hooman9922 ، babakfx ، Hanaben ، nora ، babak82 ، roeentan ، Danoosh ، feidom30 ، milade ، msar
راهنمایی مفید برای دوستانی که تمایل دارندازطریق سرمایه گذاری به آمریکامهاجرت کنند:
1-اول ازهمه یک وی پی ان بگیرن تا بتونند ازاینترنت، اطلاعات موردنیاز وکافی کسب کنند.کلیه مراحلی که درزیرپیشنهادمیشوند یافیلتراند یابسختی صفحه موردنظردانلود وبازمیشود،بنابراین داشتن وی پی ان ضروری وضروری است.
1-به سایت http://eb5farsi.com مراجعه نموده وبدون عجله وتصمیم گیری درانتخاب وکیلی که آنها پیشنهادمیکنند،کلیه بخشهای آنرا کامل بخونندوپس ازطی تمامی مراحل زیروکیلشان راانتخاب کنند.
2-به یوتیوب رفته و درقسمت ویدئو بنویسند eb5 farsi وپس اززدن کلیدجستجو فایلهای ویدئوازوکلای مختلف که طی دوسال اخیردرموردمهاجرت ازطریق سرمایه گذاری درتلویزیونهای ماهواره ای صحبت کرده اند یکجا آنجا موجود است.بعلت سرعت پایین دانلودواخذنتیجه بهتر باید تقریبا اکثر این ویدئو ها را دانلود نموده وسرفرصت به همه آنها با دقت گوش کرده ویادداشت بردارند. برای امکان پذیرشدن دانلو از یوتیوب پیشنهادمیشود نرم افزار idm(اینترنت دانلودمنیجمنت) را ازسایت سافت گذر به کامپیوترتان دانلود وسپس آنرا نصب نمائید.
3- وکلای متعددی درفایلهای ویدئوئی فوق دراین خصوص صحبت کرده اند،بدون عجله درانتخاب یکی ازآنها ویا فردی غیرازآنها، کلیه فایلهای فوق را بدقت گوش کنند.مثلافرمایشات ط.ا.ه.ر.ک.ا.م.ل.ی را درکنار ب.ی.ژ.ن.ا.ص.ی.ل.وهمینطور ش.ا.ه.ی.ن.ص.د.ا.ق.ت. وغیره قرار دهند وسپس با دانسته های قبلی خود از دوست وآشنایی که درآمریکا بوده اند ویا تاکنون ازاینترنت و... کسب کرده اند،باهم مقایسه نموده ودرنهایت تصمیم گیری نمایند.
پاسخ
تشکر کنندگان: shahram71 ، Tomas ، nora ، babak82 ، Danoosh ، msar
سلام دوستان هر چی تاپیک خوندم اخرش این چند مورد نفهمیدم ممنون میشم جواب بدید

- وقتی 500000 دلار سرمایه گذاری میکنیم.چقدر سود بهمون تعلق میگیره؟ اصلا سود میدن یا نه؟
و ایا این سود میشه بدون نیاز به کار دوم زندگی کرد!!
و این پول تا کی دست دولت و پروژه می مونه؟
پروسه کامل اینکار چقدره؟
.....................
یکی از دوستان مقیم نیویورک میگفت
اگه پولت بری هایپر مارکت اجاره کنی یا پمپ بنزین بخری یا بزنی تو یک شخصی مطمئن تره
خب اگه بخوایم یانکار بکنیم چطوری میشه رفت؟ اثبات کرد میخوایی بری اونجا کسب وکار راه بندازی.
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، msar
(2013-01-10 ساعت 14:55)farzaneh.n نوشته:  سلام دوستان هر چی تاپیک خوندم اخرش این چند مورد نفهمیدم ممنون میشم جواب بدید

- وقتی 500000 دلار سرمایه گذاری میکنیم.چقدر سود بهمون تعلق میگیره؟ اصلا سود میدن یا نه؟
و ایا این سود میشه بدون نیاز به کار دوم زندگی کرد!!
و این پول تا کی دست دولت و پروژه می مونه؟
پروسه کامل اینکار چقدره؟
.....................
یکی از دوستان مقیم نیویورک میگفت
اگه پولت بری هایپر مارکت اجاره کنی یا پمپ بنزین بخری یا بزنی تو یک شخصی مطمئن تره
خب اگه بخوایم یانکار بکنیم چطوری میشه رفت؟ اثبات کرد میخوایی بری اونجا کسب وکار راه بندازی.
دوست عزیز متوسط سودی که شرکت ها در بهترین حالت در حال حاضر پرداخت می کنند 100 تا 200 دلار در ماه است. مدت سرمایه گذاری (پانصد هزار دلار) بین دو تا پنج سال بستگی به شرکت منطقه ای که سرمایه گذاری کرده اید خواهد بود. و بعد از آن مدت بستگی به سود یا ضرر شرکت (ارزش سهام) دریافتی خواهید داشت . که در حال حاضر طبق شنیده های من سرمایه گذاران گاها" کمتر از 350 هزار دلار دریافت کرده اند. ودلیلش رکود اقتصادی است.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Tomas ، nora ، babak82 ، gbtm ، feidom30 ، msar
سلام دوستان ما قصد داریم در آمریکا بیزینس انجام دهیم کسی هست در این زمینه بتونه به ما اطلاع رسانی کنه که در حال حاضر چه بیزینس هایی در آمریکا مناسبه؟
C.N : 2013AS31xx/ مصاحبه : آنکارا w3 jan/کلیرنس/افراد کیس : دو نفر کلیر بعد از 216 روز اخذ ویزا 9 سپتامبر
پاسخ
(2010-07-19 ساعت 15:45)nader1303 نوشته:  با سلام به همه دوستان می خواستم ببینم که آیا کسی از این طریق تا به حال ویزا گرفته یا خیر بعد هم به نظر شما آیا راه مطمئنی هست یا خیر و بعدش هم آیا این 500 هزار دلار رو توی حساب پروژه ها می ریزیم یا حساب مشخصی هست که باید ریخته بشه

سلام , یکی از آشنایانِ من از این طریق اقدام کرد (البته زمانی که 500 میلیون تومان 500 هزار دلار میشد!) ولی بعد از 2 سال گرین کارتِ دائم بهش تعلق نگرفت, چون سرمایه گذاریی که براش شده بود را اداره مهاجرت ناکافی دید برای تمدیدِ گرین کارتش!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: babak82 ، gbtm ، msar
من یکی از گزینه هام مهاجرت از طریق سرمایه گذاریه. میشه خواهش کنم دوستان یه لیست از مراحلی که باید انجام داد تا اقامت آمریکا را از طریق eb5 گرفت ارائه بدهند؟
کیس نامبر: *** | تاریخ رویت قبولی: ... | تعداد افراد کیس: ۲نفر | ارسال فرمهای اولیه: ... | سفارت: ... | کارنت: ... | نامه دوم: ... | مصاحبه: ...
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان