کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: آیا موفق شده اید حامی مالی (اسپانسر) برای پروسه مهاجرت از طریق DV Lottery فراهم کنید؟
بله
31.03%
36 31.03%
خیر
68.97%
80 68.97%
مجموع 116 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آیا حامی مالی (اسپانسر) دارید؟
من 3دانگ از مغازه به ناممه ولي چون سرقفليه بصورت بنچاق هستش بايد اونو بدم ترجمه؟
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
دوستان عزيزم، باسرما خوردگي شديدي كه داشتم، سه بار از سه شنبه تا به حال رفتم شعبه بانك ملتي كه حساب دارم و حقوقم رو از اين حساب دريافت مي كنم و ازشون خواستم گواهي گردش حساب از بدو افتتاح تا حالا رو بهم بدن كه علاوه بر گواهي سپرده كه از پارسيان مي گيرم، اينم محض احتياط همرام باشه ...

دو بار اول يه چيزاي اشتباهي بهم دادنو بعد از اينكه خودم رفتم از شعبه مركزي پرسيدم و گفتن كه بايد بهشون بگم كه گواهي معدل حساب ميخوام و براشون حتي كد دستورش تو سيستم نرم افزاري ملت رو گرفتم، امروز بهم يه برگه فارسي دادن كه توش فقط معدل حساب 90 روز آخر رو داره و بهم گفتن بيشتر از دوره 90 روزه نميتونيم بهت بديم... همين درخواست رو براي حساب مشابهي از صاردات كردم و يه فيش 5 هزار تومني هم ريختم به حساب اداره كل حسابداري ارزي بانك تا دوشنبه اين گواهي رو به انگليسي بهم بدن...

ولي به دردسرش نمي ارزيد، همين مانده حساب پارسيان از همه بي دردسر تر به نظر مياد...
کیس: 2011AS7XXX
نامه اول: هیچ وقت
کنسولگری: آنکارا
فرمهای سری اول: 07/08/2010
نامه دوم: 17/01/2011
مصاحبه: 16/02/2011
کلیرنس: 01/06/2011
اولين سفر: 01/07/2011 - تولیدو، اوهایو
جمع هزینه ها تا ابتدای سفر اول: 8000 دلار - 2 نفر
سفر دوم: 18/11/2011 - دالاس، تگزاس
تشکر کنندگان: rayan.s ، satusa ، lorecance ، javidk ، REZA1390 ، nastaran86
با سلام به همه بچه هاي گل مهاجرسرا
براي كساني كه اسپانسر ندارند در سفارت اگر حساب بانكي داشته باشيد همه چيز حله .........
ولي اينجا يه مقدار زيادي سخت خواهد گذشت من همش به اين فكر مي كردم كه اگر ما اينجا كسي رو نداشتيم چه به روزموم مي يومدددددددددددددددددددددد........
بعد از اينكه به سلامتي رسيدين به آمريكا اول از همه بايد يه جايي بريد كه بتونيد توش زندگي كنيد و چون سوشال سكيوريتي نامبر نداريد پس خونه هم نمي تونيد بگيريد بايد يه شخصي كه اعتبار داره ضامن شما بشه . در آمريكا البته در لس آنجلس كه ما هستيم (بقيه ايالتها رو من نمي دونم ) اگر ماشين نداشته باشيد هيچ كجا نمي تونيد بريد براي داشتن ماشين كه بتونيد رانندگي كنيد بايد با يه شخصي كه گواهينامه آمريكا داره تمرين رانندگي كنيد و براي امتحان با ماشين خودتون بريد رانندگي پس باز هم به يه كسي كه شما رو راهنمايي كنه احتياج داريد براي باز كردن حساب به يه شخصي احتياج داريد و براي نوشتن كلاس زبان و پيدا كردن كار و همه چي به يه شخصي احتياج داريد واقعا سخته اگر كسي نباشه من از فاميلم كه اون همه كار ما رو كرد پرسيدم اگر واقعا اينجا كسي رو نداشتيم بايد چي كار مي كرديم كه بهم گفت اينجا(لس آنجلس) يه كمپاني هست كه همه كارهاي شخصي كه مياد اينجا از روز اول تا موقعي كه نسبتا بتونه خودش كارهاشو بكنه هست كه من گفتم بد نيست به دوستاي مهاجرسرايي مون بگم كه اگر كسي رو تو آمريكا ندارن نگران نباشن
من حتما شماره تلفن و آدرس سايت اين كمپاني رو براتون مي گيرم و از طريق همين سايت بهتون خبر ميدم
حالا اگر سوالي كمكي خواستين من در خدمتتون هستم هر كاري از دستم بر بيادبا كمال ميل انجام مي دم ............موفق باشيد
تشکر کنندگان: javidk ، kamranjon ، maxsupermax ، ARASH@MH ، mehran61 ، hvm ، prsk ، میناسیان ، funnybluesolea ، armin1 ، fiorentina
سند آپارتمانم آماده نيست ولي قولنامه دارم.اگر قولنامه توسط اتحاديه بنگاه هاي معاملاتي مهر خورده باشه ترجمش به دردم ميخوره؟يا برم آويزون فروشنده بشم كه زودتر سند رو بده؟
شماره کیس: ***38
تاریخ دریافت نامه قبولی:9خرداد
کنسولگری:آنكارا

تشکر کنندگان:
(2011-02-03 ساعت 14:49)mml نوشته:  دوستان عزيزم، باسرما خوردگي شديدي كه داشتم، سه بار از سه شنبه تا به حال رفتم شعبه بانك ملتي كه حساب دارم و حقوقم رو از اين حساب دريافت مي كنم و ازشون خواستم گواهي گردش حساب از بدو افتتاح تا حالا رو بهم بدن كه علاوه بر گواهي سپرده كه از پارسيان مي گيرم، اينم محض احتياط همرام باشه ...

دو بار اول يه چيزاي اشتباهي بهم دادنو بعد از اينكه خودم رفتم از شعبه مركزي پرسيدم و گفتن كه بايد بهشون بگم كه گواهي معدل حساب ميخوام و براشون حتي كد دستورش تو سيستم نرم افزاري ملت رو گرفتم، امروز بهم يه برگه فارسي دادن كه توش فقط معدل حساب 90 روز آخر رو داره و بهم گفتن بيشتر از دوره 90 روزه نميتونيم بهت بديم... همين درخواست رو براي حساب مشابهي از صاردات كردم و يه فيش 5 هزار تومني هم ريختم به حساب اداره كل حسابداري ارزي بانك تا دوشنبه اين گواهي رو به انگليسي بهم بدن...

ولي به دردسرش نمي ارزيد، همين مانده حساب پارسيان از همه بي دردسر تر به نظر مياد...

این محض احتیاط دوستان مهاجرسرایی کشته منو!!!
من هم محض احتیاط این پست رو زدم چون ترسیدم دولت ایالات متحده جیره و مواجبم رو به خاطر ارسال دیر به دیر پست توی این سایت قطع کنه.
نکنه راست باشه؟ یاد داستان ملا و خیار پشت تپه افتادم.
تشکر کنندگان: javidk ، shahram1347 ، rayan.s ، tamanna
سلام
من الان نیویورک هستم. اسپانسر نداشتم کلی به این و اون رو زدم اما بعدش فهمیدم که مثل آب خوردن میشه به پول بریزی به حساب پرینتشو بگیرین ببیرین دفتر بی المملل بانک مربوطه، ترجمش می کنن می دن دستتون باهاش ویزا رو میگیریدو خیلی سادستو درگیر وسواس و محکم کاری و اینا هم نشین.
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، javidk ، satusa ، armido ، maxsupermax ، mml ، bahar1981 ، frz61
سلام
من گواهی حساب 25000 دلاری بردم ولی گفتند باید اسپانسر بیاری. من فکر می کنم همه مسائل مربوط به لاتاری به هر فرد و تا حدودی شانس هم بستگی داره و هیچ دو نفری با هم قابل مقایسه نیستند.
تشکر کنندگان: Linspire ، kavoshgarnet ، لیلا ج ، silia ، hvm ، mml ، Blaze
سلام
جدول میزان درآمد اسپانسر را دقیقا کدوم سابت باید ببینم؟
شماره کیس: *****2011AS
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: AUG/4
تاریخ اخذ ویزا :من یکضرب ویزا گرفتم ،همسرم برگه آبی
تاریخ کلیر همسر:sep/27Rolleyes
تشکر کنندگان: آرتين
(2011-02-03 ساعت 09:55)alisarshar نوشته:  من 3دانگ از مغازه به ناممه ولي چون سرقفليه بصورت بنچاق هستش بايد اونو بدم ترجمه؟
بنچاق خودش سند هست و باید اون رو +برگه کارشناس رسمی دادگستری که قیمت 3 دانگ مغازه رو ارزیابی کرده ترجمه کنید و ببرید.

(2011-02-13 ساعت 15:32)final destination نوشته:  سند آپارتمانم آماده نيست ولي قولنامه دارم.اگر قولنامه توسط اتحاديه بنگاه هاي معاملاتي مهر خورده باشه ترجمش به دردم ميخوره؟يا برم آويزون فروشنده بشم كه زودتر سند رو بده؟
با سند (و ترجمه آن) بروید
قولنامه مالکیت شما را اثبات نمی کند
مخصوصا قولنامه بنگاههای ایران

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
تشکر کنندگان: tamanna ، mml
(2011-03-11 ساعت 18:47)آمریکا نوشته:  سلام
جدول میزان درآمد اسپانسر را دقیقا کدوم سابت باید ببینم؟

سلام
به سایت زیر نگاه کنید:
http://liheap.ncat.org/profiles/povertyt...pstate.htm

درآمد اسپانسر در فرم I-134 باید برابر یا بالاتر 100% خط فقر بر اساس تعداد افراد خانوار (با احتساب خود برنده لاتاری و همراهانش) باشد.
تشکر کنندگان: frozen mind ، hvm ، rayan.s ، mml ، final destination
سلام و سال نو مبارك
قول داده بودم آدرس كمپاني رو گير بيارم
آدرس سايت :www.30ruz.com
موفق باشيد

تشکر کنندگان: prsk ، REZA1390 ، dalton ، farnaz82 ، mansour*** ، armin1
سلام به همگی
من 16 خرداد مصاحبه دارم البته با هزار بدبختی دیروز میلش امد.امروز صبح هم متوجه شدم کسی که قرار بود اسپانسر من بشود نمی تونه اینکارو انجام بده.البته ادرس در انجا مشکل ندارم.
ایا حتما باید هم سند داشت هم حساب بانکی ؟یا یکی کافیه؟
اگر تو این چند روز سند به نام بزنم مشکلی پیش نمیاد؟و ارزش مالک حداقل چقدر باید باشه؟
اگر حساب مشترک باشه امکانش هست قبول نکنند؟
ممنون می شوم راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:
من امروز نامه تمكن ماليمو به زبان لاتين از بانك سامان گرفتم و امروز براي ساعت 12 حاضره فقط يه سئوال داشتم و اونم اينه كه مهر شعبه كفايت ميكنه يا بايد مهر بين المللي شعبه هم پاش باشه؟
(2011-05-05 ساعت 10:17)کامبیر نوشته:  سلام به همگی
من 16 خرداد مصاحبه دارم البته با هزار بدبختی دیروز میلش امد.امروز صبح هم متوجه شدم کسی که قرار بود اسپانسر من بشود نمی تونه اینکارو انجام بده.البته ادرس در انجا مشکل ندارم.
اگر تو این چند روز سند به نام بزنم مشکلی پیش نمیاد؟و ارزش مالک حداقل چقدر باید باشه؟

اگر مي توني پول جور كني خمون كفايت ميكنه چون سند خونه رو بايد بري ارزش گزاري بشه و دنگ وفنگ زياد داره و حساب هم بايد حساب برنده اصلي باشه
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
یه سوالی داشتم ٥۰ میلیون حساب بانکی دارم ولی اسپانسرندارم یه سند ٣ دانگ هم دارم بنظر شما خیلی به مشکل میخورم در ضمن برای همسرم هم باید این حساب رو داشته باشم ? میدونید بهانه اونی قرار بود اسپانسرم بشه این بود که میگفت برای اسپانسر شدن حتما باید کار دولتی داشته باشی که اونهم نداره .
-------------------------------------------------------------------------------------------
شماره کیس:***2011AS29
تشکر کنندگان:
(2011-05-05 ساعت 10:34)alisarshar نوشته:  من امروز نامه تمكن ماليمو به زبان لاتين از بانك سامان گرفتم و امروز براي ساعت 12 حاضره فقط يه سئوال داشتم و اونم اينه كه مهر شعبه كفايت ميكنه يا بايد مهر بين المللي شعبه هم پاش باشه؟
[quote='کامبیر' pid='106276' dateline='1304574457']
سلام به همگی

اگر مي توني پول جور كني خمون كفايت ميكنه چون سند خونه رو بايد بري ارزش گزاري بشه و دنگ وفنگ زياد داره و حساب هم بايد حساب برنده اصلي باشه
[/quote

یعنی من حالا یک حساب باز کنم و پول بریزم و پرینت بگیرم ترجمه کافی؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان