کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: آیا موفق شده اید حامی مالی (اسپانسر) برای پروسه مهاجرت از طریق DV Lottery فراهم کنید؟
بله
31.03%
36 31.03%
خیر
68.97%
80 68.97%
مجموع 116 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آیا حامی مالی (اسپانسر) دارید؟
(2011-05-05 ساعت 11:27)کامبیر نوشته:  
(2011-05-05 ساعت 10:34)alisarshar نوشته:  من امروز نامه تمكن ماليمو به زبان لاتين از بانك سامان گرفتم و امروز براي ساعت 12 حاضره فقط يه سئوال داشتم و اونم اينه كه مهر شعبه كفايت ميكنه يا بايد مهر بين المللي شعبه هم پاش باشه؟
[quote='کامبیر' pid='106276' dateline='1304574457']
سلام به همگی
من 16 خرداد مصاحبه دارم البته با هزار بدبختی دیروز میلش امد.امروز صبح هم متوجه شدم کسی که قرار بود اسپانسر من بشود نمی تونه اینکارو انجام بده.البته ادرس در انجا مشکل ندارم.
ایا حتما باید هم سند داشت هم حساب بانکی ؟یا یکی کافیه؟
اگر تو این چند روز سند به نام بزنم مشکلی پیش نمیاد؟و ارزش مالک حداقل چقدر باید باشه؟
اگر حساب مشترک باشه امکانش هست قبول نکنند؟
ممنون می شوم راهنمایی کنید

اگر مي توني پول جور كني خمون كفايت ميكنه چون سند خونه رو بايد بري ارزش گزاري بشه و دنگ وفنگ زياد داره و حساب هم بايد حساب برنده اصلي باشه
[/quote

یعنی من حالا یک حساب باز کنم و پول بریزم و پرینت بگیرم ترجمه کافی؟

دقيقا همينطوريه كه ميگي بازم بري تو تاپيك كسايي كه اسپانسر ندارن جواب سئوالاتتو ميگيري
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
منم مثل خیلی ها اسپانسر ندارم که هیچ ملک و مالی هم ندارم. مدرک تحصیلی(مهندسی عمران)و چند تا مدرک فنی و حرفه ای در کنار چند تا لوح تقدیر از مسابقات و.... می تونه اونارو قانع کنه؟ یا باید چی کار کنم؟ می خوام برم.
تشکر کنندگان:
(2011-06-15 ساعت 03:55)سمیرا نوری نوشته:  منم مثل خیلی ها اسپانسر ندارم که هیچ ملک و مالی هم ندارم. مدرک تحصیلی(مهندسی عمران)و چند تا مدرک فنی و حرفه ای در کنار چند تا لوح تقدیر از مسابقات و.... می تونه اونارو قانع کنه؟ یا باید چی کار کنم؟ می خوام برم.

نه دوست من. این چیزها جواب نمیده. اگه میتونی یه پولی جور کن و یکی دوروزه تو بانک بگذار و مانده حساب بگیر

راستی اطلاعاتتو فرستادی برای فری فری؟
وقتی کسی اطلاعاتش رو توی این جدول ثبت می کنه به معنی این هست که عضو شده تا مثل دوستاش اطلاعاتش رو به اشتراک بگذاره و در مقابل از اطلاعات و تجربیات دیگران استفاده کنه.
مرسی
شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
کنسولگری:آنکارا
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

تشکر کنندگان: coming soon ، darya2011
من حامی مالی اسپانسر دارم ولی نمی دونم چه فرمهایی را باید بدم پر کننه ؟
تشکر کنندگان:
(2010-07-21 ساعت 20:08)iliad نوشته:  
(2010-07-21 ساعت 18:01)User نوشته:  
(2010-07-21 ساعت 13:03)free_free نوشته:  نتایج نشون میده 100 درصد بچه های 2011 اسپانسر ندارن.
پیشنهاد میکنم این صفحرو برای kcc ایمیل کنیم اشکشون در میاد هممونو بدون اسپانسر و کلیرنس میفرستن اونور!!

راستی منم ندارم جالبه که حساب بانکی هم ندارم ! ملک و املاک هم هیچی!

[عکس: flat.gif]

در واقع تاکنون 5 نفر بیشتر در نظرسنجی شرکت نکرده اند، بنابراین باید اینگونه گفت: 100 درصد شرکت کنندگان در نظرسنجی بالا تاکنون نتوانسته اند اسپانسر فراهم کنند!

حرف شما درست ولی تقریبا بیشتر بچه ها اسپانسر ندارنBig Grin
سلام دوستان. من هفته اول آگوست مصاحبه دارم.
الان دنبال اسبانسرهستم. میشه 2 تا اسبانسر معرفی کرد؟؟ باید چه شرایطی داشته باشند؟؟ وضع مالیشون باید خیلی خوب باشه؟؟ من نگرانم میترسم به خاطر اسبانسر بهم ویزا ندن برا همین میخوام 2تا اسبانسر معرفی کنم!! من خودم هیچ ملک و املاکی ندارم الان 20 سالم هست تو سن 20 سالگی هم فکر نکنم بشه چیز خاصی داشت!! فقط یه حساب بانکی دارم!! چقدر باید تو حسابم باشه؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:
بابا به خدا اسپانسر داشتن یا نداشتن انقدر ها که فکر میکنین تاثیری تو دادن یا ندادن ویزا نداره
این مدرکی که میگیرن فقط واسه اینه که بدونن شما که دارا می آی همینجوری اس و پاس نیستی و به مشکل بر نمی خوری
در نهایت 1 درصد اگر به مدارک مالی گیر بدن که نمیدن باید اسپانسر جور کنین
در ضمن اگر یهکمی سایتو خوب بچرخین میبینین با 8000 دلار مانده هم دوستان یکضرب ویزا گرفتن یا حتی سند ماشین !!!
تشکر کنندگان: gadfly ، naeiji1974 ، alirezagh
سلام دوستان
من اسپانسر دارم آیا شما توصیه میکنید که حساب بانکی یا سند ملک هم ببرم برای محکم کاری؟
تشکر کنندگان:
(2011-06-18 ساعت 20:57)iman20002009 نوشته:  سلام دوستان
من اسپانسر دارم آیا شما توصیه میکنید که حساب بانکی یا سند ملک هم ببرم برای محکم کاری؟

اگر داري ببر نامه هاي مارو كه لاي بقيه مدارك اسپانسر گذاشت
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: gadfly
(2011-06-15 ساعت 09:31)یاشار و ماری نوشته:  
(2011-06-15 ساعت 03:55)سمیرا نوری نوشته:  منم مثل خیلی ها اسپانسر ندارم که هیچ ملک و مالی هم ندارم. مدرک تحصیلی(مهندسی عمران)و چند تا مدرک فنی و حرفه ای در کنار چند تا لوح تقدیر از مسابقات و.... می تونه اونارو قانع کنه؟ یا باید چی کار کنم؟ می خوام برم.

نه دوست من. این چیزها جواب نمیده. اگه میتونی یه پولی جور کن و یکی دوروزه تو بانک بگذار و مانده حساب بگیر

وقتی کسی اطلاعاتش رو توی این جدول ثبت می کنه به معنی این هست که عضو شده تا مثل دوستاش اطلاعاتش رو به اشتراک بگذاره و در مقابل از اطلاعات و تجربیات دیگران استفاده کنه.
مرسی

با سلام. من تونستم پول جور کنم تا برا چند روز بذارم توی بانک. اما اطلاعات کاملی در مورد حساب بانکی‌ ندارم. حساب بانکیم باید چه شرایطی داشته باشه تا مورد قبول باشه؟ چه بانکی‌؟ چه نوع حسابی‌؟ حساب ارزی یا معمولی‌؟ خواهشمندم هر کس اطلاعاتی‌ در این مورد داره راهنماییم کنه. وقت زیادی نمونده تا مصاحبه ام. ممنوووون
تشکر کنندگان:
(2011-06-19 ساعت 17:29)سمیرا نوری نوشته:  
(2011-06-15 ساعت 09:31)یاشار و ماری نوشته:  

مرسی

با سلام. من تونستم پول جور کنم تا برا چند روز بذارم توی بانک. اما اطلاعات کاملی در مورد حساب بانکی‌ ندارم. حساب بانکیم باید چه شرایطی داشته باشه تا مورد قبول باشه؟ چه بانکی‌؟ چه نوع حسابی‌؟ حساب ارزی یا معمولی‌؟ خواهشمندم هر کس اطلاعاتی‌ در این مورد داره راهنماییم کنه. وقت زیادی نمونده تا مصاحبه ام. ممنوووون

جواب سوال من رو ندادین خانم نوری!!!
فقط میخوام بدونم اطلاعاتتون رو فرستادین یا نه؟
مرسی
شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
کنسولگری:آنکارا
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

تشکر کنندگان: alirezagh
(2011-06-17 ساعت 17:21)hosin2011 نوشته:  من حامی مالی اسپانسر دارم ولی نمی دونم چه فرمهایی را باید بدم پر کننه ؟

فرم I-134و فرم w2یا 1040.
تشکر کنندگان:
سلام
یه سوال:اگر کسی 2 تا اسپانسر معرفی کنه امتیازش بیشتر میشه یا فرقی نمیکنه؟
تشکر کنندگان:
(2011-06-23 ساعت 22:16)iman20002009 نوشته:  سلام
یه سوال:اگر کسی 2 تا اسپانسر معرفی کنه امتیازش بیشتر میشه یا فرقی نمیکنه؟

منم میخواستم 2نفر معرفی کنم. اما اسپانسرم برنامه مالی خودشو دید و گفت نیازی به 2 نفر نیست. بنظرم اگر اسپانسر شما هم مشکلی نداره همین 1 نفرکافیه. خیلیا بودن که بدون اسپانسر تونستن ویزابگیرن!! ایشالا ما هم با همین 1 اسپانسر ویزا میگیریم.
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، iman20002009
سلام
من از بانک نامه تمکن مالی خواستم یه صورت حساب از آخرین وضعیت حسابم دادن. و تو نامه مبلغ معادل دلار نوشته نشده. آیا این مشکلی ایجاد می کنه؟
تشکر کنندگان: سامان صفایی
(2011-07-01 ساعت 12:33)darya2011 نوشته:  سلام
من از بانک نامه تمکن مالی خواستم یه صورت حساب از آخرین وضعیت حسابم دادن. و تو نامه مبلغ معادل دلار نوشته نشده. آیا این مشکلی ایجاد می کنه؟

سلام
من هم از بانک صادرات گرفتم .و در این نامه که به زبان انگلیسی هم بود قیمت دلار رو ننوشته بودند.و آفیسر هم چیزی نگفت و قبول کرد.
تشکر کنندگان: سامان صفایی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان