کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شیکاگو، ایالت ایلینوی
دوستان گرامی
نمیدونم این پستم چقدر به دردتون میخوره ( شاید چون یه کار خیلی سادست این فکر رو دارم)
ولی اگه حتی به درد یه نفر هم بخوره باز برام ارزش داره.

تو این پست میخوام راجع به نحوه پیدا کردن بهترین مسیر تردد تو شهری و بین شهری مطلبی بنویسم.
فرض کنیم شما دو تا آدرس رو دارید . ینی هم آدرس مبدا و هم مقصد.
آدرس مبدا فرضی من : 600 N Michigan Ave, Chicago, IL که تقریبا مرکز شهر شیکاگوست و تو downtown زیبای شیکاگو واقع شده.

آدرس مقصد فرضی من : Aurora ( اونجایی که دوستمون shahab2012 به اونجا سفر کردند.)

کافیه به گوگل مپ برید و از قسمت get direction آدرس ها تون رو وارد کنید.
بعد چهار تا دکمه میاد که به ترتیب نشان دهنده سفر با ماشین . اتوبوس یا ترن ، پیاده و درنهایت با دوچرخه است.
این نکته رو هم بگم که منظور از ترن در شیکاگو همون مترو خودمونه.

مسیر سفر با ماشین که راحته و فکر کنم نیازی به توضیح نداره.
اما اجازه بدید با ترن یا اتوبوس سفر کنیم. بعد از انتخاب دکمه ترن سه تا مسیر پیشنهادی از گوگل دریافت میکنید.
هر کدوم رو که خواستید انتخاب کنید و به قسمت پایینش تشریف ببرید.
در قسمت توضیحات میتونید اطلاعاتی از قبیل ساعت ورود ترن یا اتوبوس به ایستگاه ، ای دی ایستگاه، تعداد ایستگاه های پیش رو، نحوه عوض کردن ترن یا اتوبوس رو دریافت کنید.
نمیدونم شاید این اطلاعات اینقدر پیش پا افتادس که بدرد کسی نخوره ولی بازم اشاره میکنم که اگه حتی به درد یه نفر هم بخوره کافیست.

بازگشت به فهرست اصلی
موفق باشید.
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
پاسخ
(2012-06-30 ساعت 23:30)omidooo نوشته:  دوستان گرامی
نمیدونم این پستم چقدر به دردتون میخوره ( شاید چون یه کار خیلی سادست این فکر رو دارم)
ولی اگه حتی به درد یه نفر هم بخوره باز برام ارزش داره.

تو این پست میخوام راجع به نحوه پیدا کردن بهترین مسیر تردد تو شهری و بین شهری مطلبی بنویسم.
فرض کنیم شما دو تا آدرس رو دارید . ینی هم آدرس مبدا و هم مقصد.
آدرس مبدا فرضی من : 600 N Michigan Ave, Chicago, IL که تقریبا مرکز شهر شیکاگوست و تو downtown زیبای شیکاگو واقع شده.

آدرس مقصد فرضی من : Aurora ( اونجایی که دوستمون shahab2012 به اونجا سفر کردند.)

کافیه به گوگل مپ برید و از قسمت get direction آدرس ها تون رو وارد کنید.
بعد چهار تا دکمه میاد که به ترتیب نشان دهنده سفر با ماشین . اتوبوس یا ترن ، پیاده و درنهایت با دوچرخه است.
این نکته رو هم بگم که منظور از ترن در شیکاگو همون مترو خودمونه.

مسیر سفر با ماشین که راحته و فکر کنم نیازی به توضیح نداره.
اما اجازه بدید با ترن یا اتوبوس سفر کنیم. بعد از انتخاب دکمه ترن سه تا مسیر پیشنهادی از گوگل دریافت میکنید.
هر کدوم رو که خواستید انتخاب کنید و به قسمت پایینش تشریف ببرید.
در قسمت توضیحات میتونید اطلاعاتی از قبیل ساعت ورود ترن یا اتوبوس به ایستگاه ، ای دی ایستگاه، تعداد ایستگاه های پیش رو، نحوه عوض کردن ترن یا اتوبوس رو دریافت کنید.
نمیدونم شاید این اطلاعات اینقدر پیش پا افتادس که بدرد کسی نخوره ولی بازم اشاره میکنم که اگه حتی به درد یه نفر هم بخوره کافیست.

موفق باشید.
سلام دوست عزيز
خيلي خيلي ممنون از اطلاعاتتون
خواهش مي كنم هر اطلاعاتي كه داريد با ما به اشتراك بذاريد و هيچ وقت فكر نكنيد كه كم اهميت هست. همين مطلب شايد براي بعضي ها تكراري بوده باشه ولي من خودم نمي دونستم و ازش خيلي استفاده خواهم كرد.
2012AS00018XXX
دریافت نامه قبولی: 2011 , 16 Jul
کنسولگری: آنكارا
ارسال فرمها: 2011 , 2 August
کارنت شدن: 2011 ِDecember
مصاحبه: Jan 2012
دریافت کلیرنس: Feb 2012
دریافت ویزا: 12 April
ورود به امريكا : 26 April
هزینه ها: 5/5 ميليون تومان
پاسخ
سلام بر دوستان گرامی

امروز با یه فایل اومدم .
چه فایلی؟
خب جونم براتون بگه که نقشه ترن ( یا همون مترو خودمون) شیکاگو رو میخوام براتون بذارم.
یه نگاهی بهش بندازید تا کلی اطلاعات دستتون بیاد.
توضیحات داخلش هم فکر میکنم کافی باشه.

تو تهران مترو سواری از اون کارایی بود که باید توش مهارت میداشتی.
فوت و فن های سوار شدن تو ایستگاه اول با استگاه های دیگه متفاوت بود،
سیاست های گرفتن صندلی خالی در بین مسیر، بهترین طریق لاین عوض کردن و خیلی نکات ریز دیگه که به شما کمک میکرد
تا همزمان چهار تابع هدف فشار های مردم، زمان رسیدن به مقصد، هزینه و میزان خستگی ناشی از راه رو حداقل،
و تابع هدف میزان ماندن در رختخواب رو حداکثر کنید . Big Grin
البته بالطبع محدودیت هایی که در مسائل بهینه سازی یک هدفه(OR) و چند هدفه ( MCDM) موجودن نیز در این مساله هم وجود داشت.Wink
حتما میدونید که بهینه سازی همیشه از الویت های مهندسی صنایعس( خواندن این لینک خالی از لطف نیست).
منم که این آخرا در مورد این بهینه سازی، درحد کمال استاد شده بودمCool( خدایی عالمی داشتا).

حالا این همه گفتم که بگم که اینجا به هیچ وجه از اون خبرا نیست.
همون تعدادی هم که سوار میشن با احترام و البته رعایت فاصله قانونی از همدیگه سوار میشن.
اینجا مطمئنی که اگه آخرین نفر هم سوار بشی بازم برات جای خالی هست.
( البته در ساعات پیک شلوغی مجبوری سرپا بایستی ولی بازم از اون فشار های مترو تهران
که آدم رو برا فشار قبر خیلی خوب آماده میکرد خبری نیست).

یه توضیح کلی هم راجع به فایل پی دی اف که گذاشتم میدم:
صفحه 1 سیستم کرایه های ترن رو تشریح کرده.
صفحه 2 جدول کاری لاین های ترن رو توضیح داده.
صفحه 3 نقشه کلی لاین ها رو کشیده
صفحه 4 روی downtown شیکاگو متمرکز شده که تو صفحه ی 3 به صورت کلی می دیدینش.
به این مستطیلی که تو این صفحه میبینید میگن loop .
این لوپ قشنگ ما downtown شهر شیکاگو رو پوشش میده.
برای درک بهتر میتونید تصوری از ایستگاه توپ خونه داشته باشید که مرکزیت مترو رو داره.
ولی خب اگه به نقشه کلی صفحه 3نگاهی بندازید میبینید که در بعضی از ایستگاه ها هم میشه به لاین های مختلف دسترسی داشت.
من خودم کم از ترن استفاده میکنم و اگه کاری داشته باشم معمولا با red line انجام میشه.
چند باری هم از green line استفاده کردم.

یه چیزی هم که مطمئنم اگه بگم لب به تحسین باز خواهید کرد سیستم حمل و نقل اتوبوس شهری شیکاگوست.
اگه میخواهید به قدرت سیستم حمل و نقل شیکاگو پی ببرید کافیه رو فایل پی دی اف زوم کنید
تا خط های طوسی رنگ رو که شماره هایی روش نوشته شده رو ببینید.
این خطوط طوسی مسیر های حمل و نقل اتوبوس ها و اون اعداد شماره لاین های اتوبوس هاست( جل الخالق).
با جرات تمام میشه گفت که در شیکاگو درمانده ی حمل و نقل نخواهید شد.

این بار فایل رو رو مدیافایر قرار میدم . چون کلا از 4shared دست کشیدم و به مدیافایر کوچ کردم.

دانلود

اینم سایت اصلی سیستم حمل و نقل شهر شیکاگو
http://www.transitchicago.com/

اینم یه فیلم ویدئویی از ترن شیکاگو که هم میتونید با جو ترن آشنا بشید
و هم قسمت هایی از downtown زیبای شیکاگو رو ببینید.

بازگشت به فهرست اصلی

موفق باشید
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
پاسخ
دوستان گرامی
بازم سلام
راستش فقط میخواستم بگم که امروز هوا اساسی گرم بود. تا روزای آینده چی بشه خدا میدونه.
به قول کاوشگرنت عزیز میتونید هوای شیکاگو رو با شمال خودمون مقایسه کنید ولی با این تفاوت که سرماش
یه کمی سردتر و گرماش هم یه کمی گرم تر.
امروز برای اولین بار تو شیکاگو 100 درجه فارنهایت که فکر میکنم یه چیزی حدود 36 درجه سانتی گراد بشه
رو دیدم.
شاید بگید خب اینکه گرمایی نیست و تهران و خیلی جاهای دیگه از ایران دما از این بیشتره.
آره خب راست میگید ولی باور کنید برا بچه هایی که مثه من تو منطقه ی سردسیر بزرگ شدن قضیه
متفاوته.
منم بر این باورم که گرماش قابل تحمله ولی باید توجه کنید که رطوبت هوا هم بالا بود امروز.

راستی همین طور که میدونید 4 ژولای روز استقلال آمریکاست و کلی جشن برپا بود.
امروز سر کار بودم و نشد زیاد برم بیرون ولی خب به قول شاعر:
گر آب دریا را نتوان کشید
هم به قدر تشنگی باید چشید.

شب یه سر رفتم بیرون جای همه دوستان خالی از آتیش بازی گرفته تا رقص و پایکوبی.
موفق باشید
پاسخ
(2012-07-05 ساعت 11:44)omidooo نوشته:  دوستان گرامی
بازم سلام
راستش فقط میخواستم بگم که امروز هوا اساسی گرم بود. تا روزای آینده چی بشه خدا میدونه.
به قول کاوشگرنت عزیز میتونید هوای شیکاگو رو با شمال خودمون مقایسه کنید ولی با این تفاوت که سرماش
یه کمی سردتر و گرماش هم یه کمی گرم تر.
امروز برای اولین بار تو شیکاگو 100 درجه فارنهایت که فکر میکنم یه چیزی حدود 36 درجه سانتی گراد بشه
رو دیدم.
شاید بگید خب اینکه گرمایی نیست و تهران و خیلی جاهای دیگه از ایران دما از این بیشتره.
آره خب راست میگید ولی باور کنید برا بچه هایی که مثه من تو سردسیر بزرگ شدن قضیه
متفاوته.
منم بر این باورم که گرماش قابل تحمله ولی باید توجه کنید که رطوبت هوا هم بالا بود امروز.

راستی همین طور که میدونید 4 ژولای روز استقلال آمریکاست و کلی جشن برپا بود.
امروز سر کار بودم و نشد زیاد برم بیرون ولی خب به قول شاعر:
گر آب دریا را نتوان کشید
هم به قدر تشنگی باید چشید.

شب یه سر رفتم بیرون جای همه دوستان خالی از آتیش بازی گرفته تا رقص و پایکوبی.
موفق باشید
امید جان،
مرسی که اطلاعات خوبی راجع به شیکاگو به ما میدی. اولین شهری که پرونده اش تکمیل شد و تقریبا هیچ سؤالی راجع بهش ندارم شیکاگوـه که همه از لطف و اطلاع رسانی کامل شما بود.
حالا گوشه چشمی هم به ایالت واشنگتن داشته باش که اگر قسمت شد و ما رفتیم اونجا از همسایگی بزرگواری مثل شما اوقات شادتری داشته باشیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: masih sh ، mehdiii ، Omidooo ، schaghayegh ، soli asali ، armin021 ، alirezanz ، atlantis770 ، msar ، Nataliea ، lighthouse
(2012-07-05 ساعت 13:35)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-07-05 ساعت 11:44)omidooo نوشته:  دوستان گرامی
بازم سلام
راستش فقط میخواستم بگم که امروز هوا اساسی گرم بود. تا روزای آینده چی بشه خدا میدونه............
امید جان،
مرسی که اطلاعات خوبی راجع به شیکاگو به ما میدی. اولین شهری که پرونده اش تکمیل شد و تقریبا هیچ سؤالی راجع بهش ندارم شیکاگوـه که همه از لطف و اطلاع رسانی کامل شما بود.
حالا گوشه چشمی هم به ایالت واشنگتن داشته باش که اگر قسمت شد و ما رفتیم اونجا از همسایگی بزرگواری مثل شما اوقات شادتری داشته باشیم.

سلام امیر جان
خواهش میکنم .
راستش اگه منظورتو درست فهمیده باشم میخوای راجع به واشنگتن اطلاعات بدم؟
اگه این منظورت باشه که باید عرض کنم بنده صلاحیت این کار رو ندارم . اطلاعات کلی رو میشه از اینترنت دراورد که مطمئنم دراوردی ولی اطلاعات واقعی فقط توسط کسانی باید داده بشه که اونجا زندگی میکنن. نمیدونم منظورت این بوده یا نه؟
موفق باشی
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mehdiii ، پدی ، soli asali ، alirezanz ، msar ، lighthouse
(2012-07-05 ساعت 18:37)omidooo نوشته:  سلام امیر جان
خواهش میکنم .
اگه این منظورت باشه که باید عرض کنم بنده صلاحیت این کار رو ندارم . اطلاعات کلی رو میشه از اینترنت دراورد که مطمئنم دراوردی ولی اطلاعات واقعی فقط توسط کسانی باید داده بشه که اونجا زندگی میکنن. نمیدونم منظورت این بوده یا نه؟
موفق باشی

نه برادر دل انگیز، منظورم این بود که واشنگتن رو به قدومتون مزین فرمایید. Big Grin بیاید و اونجا همشهری بشیم ایشالا Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: Omidooo ، mehdiii ، پدی ، soli asali ، alirezanz ، msar
(2012-07-05 ساعت 18:58)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-07-05 ساعت 18:37)omidooo نوشته:  سلام امیر جان
خواهش میکنم .
موفق باشی

نه برادر دل انگیز، منظورم این بود که واشنگتن رو به قدومتون مزین فرمایید. Big Grin بیاید و اونجا همشهری بشیم ایشالا Wink

آقا نشد که همشهریان شیکاگویی ما به این آسانی پر بخورند.
حالا که اینطور شد من بعضی از نقاط قوت شیکاگو را لیست می کنم. شما هم لیست کنید ببینیم کدام بهتره:
-در شیکاگو چند هفته برف هست که می شه برف بازی کرد و از رنگ کاملا سفید شهر و طبیعت لذت برد.
-شیکاگو یک مجموعه کامیونیتی کالج به نام سیتی کالج با هفت کالج در هفت گوشه شهر داره که جزو بزرگترین کامیونیتی کالج های دنیاست و انواع رشته های دانشگاهی و فنی و حرفه ای در سطح بسیار بالا در اونها ارائه می شه.
-برای این کالج ها این استیت شدن فقط یک هفته یا دو هفته طول می کشه.
- دانشگاههای بسیار زیاد که دو تا از اونها در بین ده دانشگاه برتر جهان هستند. دانشگاه شیکاگو و نورث وسترن. البته از رده بندی کلی مطمئن نیستم.
- بهار رویایی و تابستان شاد و زیبا و پر توریست. (من اگر شاکی هستم فقط برای یک هفته که گرما به صد درجه فارنهایت می رسه ولی برای بیشتر ایرانیها دمای ایده آل هستش)
- شهر بزرگ با امکانات عالی.
- بهترین خطوط ترن و اتوبوس شهری و داخل ایالتی
- زمستان های طولانی که مردم مجبورند نه ماه کامل کار کنند چون بیشتر جاهای تفریحی بلا استفاده می شه و مردم روزها کار می کنند و شبها کنار خانواده هستند. (بزرگترین مزیت شهرهای سردسیری)
پاسخ
جو استادیومی رو تصور کن . نه خدایی تصور کن
بعد با تمام وجود بگو " روبرو آماده باش ، روبرو آماده باش "

حالا همه با هم یک صدا

شیکاگو ، شیره

کاوشگر جان ما جایی پر نمیخوریم .
پاسخ
(2012-07-05 ساعت 20:52)kavoshgarnet نوشته:  آقا نشد که همشهریان شیکاگویی ما به این آسانی پر بخورند.
حالا که اینطور شد من بعضی از نقاط قوت شیکاگو را لیست می کنم.
...
(2012-07-05 ساعت 21:37)omidooo نوشته:  جو استادیومی رو تصور کن . نه خدایی تصور کن
بعد با تمام وجود بگو " روبرو آماده باش ، روبرو آماده باش "

حالا همه با هم یک صدا

شیکاگو ، شیره

کاوشگر جان ما جایی پر نمیخوریم .

من رفتم که تاپیک سیاتل رو بترکونم. Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: masih sh ، schaghayegh ، kavoshgarnet ، Omidooo ، mehdiii ، پدی ، sadeghi897 ، soli asali ، armin021 ، alirezanz ، msar
دوستان عزيز شيكاگويي
حالا كه پرچم شيكاگو بالاست ممكنه در مورد بيمه پزشكي اطلاعاتي بديد؟
من و همسرم بعد از 1 ماه كه شيكاگو (Aurora) بوديم، اومديم ايران كه بار و بونه رو ببنديم و بياييم شيكاگو.
همسر من باردار هست و به اميد خدا 5 ماه ديگه كوچولوي ما به دنيا مياد. هزينه هاي پزشكي اونجا من رو نگران كرده و ممكنه كه تو اين مدت هم نتونم كار پيدا كنم كه از طريق كار بيمه بشيم.
حالا اگه كسي اطلاعاتي داره كه مي تونه در اين زمينه كمك كنه، لطفا اطلاع بده. ثواب داره!
2012AS00018XXX
دریافت نامه قبولی: 2011 , 16 Jul
کنسولگری: آنكارا
ارسال فرمها: 2011 , 2 August
کارنت شدن: 2011 ِDecember
مصاحبه: Jan 2012
دریافت کلیرنس: Feb 2012
دریافت ویزا: 12 April
ورود به امريكا : 26 April
هزینه ها: 5/5 ميليون تومان
پاسخ
دوستان گرامی
تو این پست، اطلاعات کلی که خودم دارم رو در مورد این مناطقی که
عباس اقا زحمت کشیدن و گذاشتن میدم:
کد های 60601 تا 60604 میشه downtown شیکاگو
این جا رو نقطه ی (0و0) که همون مبدا باشه حساب کنید.
از مبدا به سمت پایین میشه جنوب که زیاد برای زندگی توصیه نمیشه.
هر چه به سمت جنوب تر پیش برید نا امن تر و سیاهپوستان بیشتری رویت میشه.
از مبدا به سمت بالا هم جاهای خوبی برا زندگی پیدا میشه. که کلا به محلش بستگی داره .
شاید بشه گفت که گرون ترین خونه ها مربوط به همون منطقه مبدا است.
بر خلاف ایران که مرکز شهر چندان محبوبیتی برای زندگی نداره شیکاگو downtown بسیار
زیبایی با خونه ها و برج های آن چنانی داره.
حتی از دوستم اشکان که الان آتلانتاس شنیدم که اونجا هم زیاد مرکز شهر
خواهان نداره ولی شیکاگو اینجوری نیست.
از کاوشگر و دیگر دوستان گرامی هم خواهشمندم که اگه اطلاعات ریز تر دیگری دارند
در مورد مناطق شیکاگو به اشتراک بگذارند.
راستی عباس آقا ممنون بابت پست مفیدت.Wink
موفق باشید

(2012-07-07 ساعت 09:00)shahab2012 نوشته:  دوستان عزيز شيكاگويي
حالا كه پرچم شيكاگو بالاست ممكنه در مورد بيمه پزشكي اطلاعاتي بديد؟
من و همسرم بعد از 1 ماه كه شيكاگو (Aurora) بوديم، اومديم ايران كه بار و بونه رو ببنديم و بياييم شيكاگو.
همسر من باردار هست و به اميد خدا 5 ماه ديگه كوچولوي ما به دنيا مياد. هزينه هاي پزشكي اونجا من رو نگران كرده و ممكنه كه تو اين مدت هم نتونم كار پيدا كنم كه از طريق كار بيمه بشيم.
حالا اگه كسي اطلاعاتي داره كه مي تونه در اين زمينه كمك كنه، لطفا اطلاع بده. ثواب داره!

shahab2012 جان
تقریبا میتونم بگم که شخص بنده در این مورد هیچ اطلاعاتی ندارم.
ولی به محض کسب اطلاعات پستش رو میذارم.
موفق باشی
پاسخ
(2012-07-07 ساعت 10:56)zaherbin نوشته:  دوستان زیپ کدها و محله ها:
[عکس: chicago-zip-code-map.png]
*واقعا شهر سازی جالبی داره مثل نیویورک شماره بندی داره
*...

این نقشه بهترین نقشه شیکاگو هستش که به خاطر مهم بودنش من پست عباس آقا را دوباره تکرار کردم. علاوه بر زیپ کدها اسم خیابانها و شماره آنها را داره و البته اینجا فقط اسم خیابانهای اصلی است که به انها Avenue می گن و اسم خیابانهای فرعی که دو الی چهارتا بین خیابانهای اصلی وجود داره را توی نقشه نمی بینید. به خیابانهای فرعی Street می گن و در اینجا کوچه ها اسم نداره و فقط برای ورودی و خروج به پارکینگ خانه هایی که از پشت پارکینگ دارند و حیاط خانه هاست و آشغالها را هم معمولا توی این کوچه ها می ذارن.
پاسخ
من برای تکمیل نقشه چند تا نقشه می ذارم که مکمل نقشه های امید عزیز و عباس آقا باشه.

[عکس: chicago-map.bmp]

.
.

[عکس: Chicago-Neighborhoods-Map.jpg]
.
.

[عکس: chicago_neighborhoods_map.jpg]

نقشه پروازها از شیکاگو به دیگر شهرهای آمریکا
پاسخ
حالا که بحث خیابون بندی شیکاگو داغه منم یه چیزی اضافه کنم
اگه دقت کرده باشید میبینید که خیابان های شهر شیکاگو حالت مشبک بندی شده داره
این خیلی خوبه که اینجوره چون هر کسی با کوچکترین اطلاعات از جهت یابی و
حفظ چند خیابان اصلی و یه کمی به خاطر سپردن مسیر ترن ها ( یا همون مترو ها)
به راحتی میتونه تو شهر تردد کنه . دیگه از گم شدن هم خبری نیست.
اگه گوشی هوشمند داشته باشید که نورعلی نوره ولی اگه نداشته باشید هم با دانستن اندک
چیزهایی که گفتم کارتون به شدت راه میفته.
مثلا من دو سه روز پیش میخواستم از DOWNTOWN برم خونه . تو ذهنم بود که باید اتوبوس های
شماره 147 و 151 به سمت شمال شیکاگو میرن( جایی که من زندگی میکنم) ولی از 151 زیاد مطمئن نبودم .
به دلیل خلوت تر بودن 151 سوارش شدم و داشتم جهت حرکتش رو کنترل میکردم که یه موقع خدای نکرده از جهت شمال
منحرف نشه و به جاهای دیگه نره
بعد از چند دیقه دیدم دیگه دریا رو نمیبینم و محله ها کاملا جدیده .
ضمن اینکه داشت به سمت غرب حرکت میکرد.خواستم از راننده بپرسم

ولی حس ماجراجوییم گل کرده بود و میخواستم ببینم آخرش چی میشه و سر از کجا در میارم.
بعد از حدود 10 دیقه صبر کردن دیدم دوباره برگشت به جهت مسیر شمال و خیالم رو راحت کرد.
آخرش هم سرخیابون اصلیمون پیادم کرد.

بازگشت به فهرست اصلی
موفق باشید
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان