کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
USMLE یا امتحان فارغ التحصیلان پزشکی
آدرس سایت می دم از اینجا می تونید بگیرید.
اگه گرفتی یه حالیم به ما بده.
(راجع به شریک شدن اینا)
راستی حتما اول با اون شماره موبایل حرف بزن بعد خرید کن
من ازش تورنتو نوت رو گرفتم ولی خوشم نیومد.

http://kaplan.ir/index.php

راستی ای میل من:
amirhh52@gmail.com
پاسخ
تشکر کنندگان: sepanta ، kourosh2011 ، hvm ، hamedmas
(2010-09-05 ساعت 19:37)amirhh52 نوشته:  آدرس سایت می دم از اینجا می تونید بگیرید.
اگه گرفتی یه حالیم به ما بده.
(راجع به شریک شدن اینا)
راستی حتما اول با اون شماره موبایل حرف بزن بعد خرید کن
من ازش تورنتو نوت رو گرفتم ولی خوشم نیومد.

راستی ای میل من:
amirhh52@gmail.com

سلام

من از این سایت اتفاقا گرفتم

خیلی منصف بود
100 تومان داد

step 1 kaplan

چون خواستم از تیمورزاده بگیرم
550 میفروخت

کیفیت فیلم اش هم عالی بود

شما برای کانادا میخای اقدام کنید یا امریکا ؟

متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: kourosh2011
سلام دوست عزیز میشه لطف کنی و دقیقا بگی برای مرحله 2 دقیقا چه کتابهایی مطالعه کردی؟من تازه اول استاژریمه و میخواهم شروع کنم!ممنون میشم اگه راهنماییم کنی!
پاسخ
تشکر کنندگان: kourosh2011 ، armanbala
(2010-09-13 ساعت 22:49)nilooo نوشته:  سلام دوست عزیز میشه لطف کنی و دقیقا بگی برای مرحله 2 دقیقا چه کتابهایی مطالعه کردی؟من تازه اول استاژریمه و میخواهم شروع کنم!ممنون میشم اگه راهنماییم کنی!

دوست عزیز
بهترین رفرانس در همه زمینه های مورد سوال در استپ2 بی شک سری کاپلان هستش.همسر من فقط کاپلان خوند و 99 شد.
الان بهترین فرصت برای شماست برای شروع مطالعه.
امیدوارم موفق باشید
[font=Trebuchet MS]شماره کیس:****ANK2009
تاریخ مصاحبه:17 آبان
تاریخ کلیرنس:21 دی
تاریخ عزیمت:24 آوریل
عزیمت به:Saint Louis,Missouri

[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: kourosh2011 ، armanbala
(2009-10-18 ساعت 16:36)kamran2008 نوشته:  دوست عزیز.برای ثبت نام USMLE باید از سایت ECFMG.ORG ابتدا در قسمت IWA برای خودت یک USER NAME & PASSWORD درخواست کنی و بعد از چند روز که به دستت رسید به همون قسمت مراجعه بکنی و با تعیین محدوده زمانی تاریخ امتحان و اینکه کدوم استپ را و در کجا میخواهی بدهی و پرداخت هزینه امتحان و ارسال یکسری مدارک دانشگاهی براشون ثبت نام کنی.
من استپ 2 را 2CK ماه پیش دادم و الان برای STEP1 مطالعه میکنم.از دوستان این تاپیک کسی هست که برای 1 درس بخونه؟

من کم کم اماده باید بشم واسه step1
شماره کیس همسرم 2011as000024xx
پاسخ
کامران2008 سلام
من میخوام برای استپ1 شروع کنم. ای بوک ها رو هم خریدم. شما کجای کاری؟
پاسخ
سلام به مهاجرسرایی های عزیز
بابا یکی هم احوالی از ما بپرسه آخه؟!
من امروز زنگ زدم برای kaplan.ir گفت دی وی دی های کاپلان2010 را داره و میده 250000تومان. ولی زنگ به تیمورزاده که زدم گفت 2007 رو داره. قضیه چیه؟ یعنی اولی ممکنه دروغ گفته 2010 رو داره؟ آخه یه جا خونده بودم لیبل را عوض میکنن به اسم ورژن جدید میفروشن. چیکار کنم؟
پاسخ
(2010-11-04 ساعت 16:42)مهدیه88 نوشته:  سلام به مهاجرسرایی های عزیز
بابا یکی هم احوالی از ما بپرسه آخه؟!
من امروز زنگ زدم برای kaplan.ir گفت دی وی دی های کاپلان2010 را داره و میده 250000تومان. ولی زنگ به تیمورزاده که زدم گفت 2007 رو داره. قضیه چیه؟ یعنی اولی ممکنه دروغ گفته 2010 رو داره؟ آخه یه جا خونده بودم لیبل را عوض میکنن به اسم ورژن جدید میفروشن. چیکار کنم؟

سلام من دی وی دی های قدیمی رو دارم. از روی کیفیت می تونی بفهمی. ولی به نظر من رایت کن زیر ۳۰ تومن در می یاد. 
پاسخ
تشکر کنندگان: kourosh2011 ، SH1A2R3
سلام من تازه ميخوام از استپ1 شروع كنم كسي هست با هم شروع كنيم؟
sonia_mir79@yahoo.com
پاسخ
من لکچر نوت هاشو گرفتم

اینا رو یک بررسی بکنم

برای خرید دی وی دی هاش هم اقدام کنم

دوستان اگر منابع مفید دیگری را می شناسند بگویند

با تشکر
پاسخ
سلام
دوستان

من از لکچر نوتا شروع کردم برای استپ 1

Rolleyes
پاسخ
سلام دوستان و همکاران عزیز!
ریز نمرات برای ثبت نام usmleلازمه؟proof of degree چی؟
اگه ممکنه کسی منو راهنمایی کنه . جون من به زودی ایران رو ترک می کنم چه مدارکی غیر از ذانشنامه وپروانه دائم و ترجمه شون لازمه؟از هرکدوم چه تعداد لازمه؟
پاسخ
(2010-11-23 ساعت 17:39)negaran نوشته:  سلام دوستان و همکاران عزیز!
اگه ممکنه کسی منو راهنمایی کنه . جون من به زودی ایران رو ترک می کنم چه مدارکی غیر از ذانشنامه وپروانه دائم و ترجمه شون لازمه؟از هرکدوم چه تعداد لازمه؟

سلام همکار نگران من:
جواب سوال شما مثبته.شما حتما باید ریز نمراتتتون رو برای ECFMG ارسال کنین تا بتونین در امتحان شرکت کنین.به پروانه دائم نیازی ندارین.بغیر از ترجمه دانشنامه و ریز نمرات چند تا فرم هست که خود وب سایت ECFMG بعد از پرداخت پول امتحان در اختیار شما قرار میده.
اگر سوالی داشتین من در خدمتم

[/font]
پاسخ
(2010-11-23 ساعت 22:05)bbboys1981 نوشته:  
(2010-11-23 ساعت 17:39)negaran نوشته:  سلام دوستان و همکاران عزیز!

سلام همکار نگران من:
جواب سوال شما مثبته.شما حتما باید ریز نمراتتتون رو برای ECFMG ارسال کنین تا بتونین در امتحان شرکت کنین.به پروانه دائم نیازی ندارین.بغیر از ترجمه دانشنامه و ریز نمرات چند تا فرم هست که خود وب سایت ECFMG بعد از پرداخت پول امتحان در اختیار شما قرار میده.
اگر سوالی داشتین من در خدمتم

با سلام !
خیلی ممنون از راهنمایی تون یک سری ریز نمره کافیه یا 3 سری باید داشته باشیم؟ ایا ترجمه اش کافیه؟ یا باید جایی تایید هم بشه؟ مثلا وزارتخونه؟باز هم ممنون از راهنماییتون
پاسخ
[

با سلام !
خیلی ممنون از راهنمایی تون یک سری ریز نمره کافیه یا 3 سری باید داشته باشیم؟ ایا ترجمه اش کافیه؟ یا باید جایی تایید هم بشه؟ مثلا وزارتخونه؟باز هم ممنون از راهنماییتون
[/quote]

سلام بر شما
دو سری کپی ریز نمرات همراه با ترجمشون.قبل از اینکه بدین دارالترجمه باید برین وزارت بهداشت و مهر اجازه ترجمه رو پشت هم مدرک هم ریز نمرات شما بزنن.بعد از ترجمه احتیاجی به تایید وزارت خونه نیست فقط وقتی به دارالترجمه میدین بگین هم مهر دادگستری بزنن هم وزارت خارجه.

[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: negaran ، kourosh2011

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان