کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چگونه به وسیله مدارک مالی شخصی آفیسر را متقاعد کردید؟
از کلیه دوستان 2010 یا دوستان 2009 حاضر در سایت که به وسیله مدارک مالی خود آفیسر سفارت آمریکا را متقاعد کردند خواهشمندم جهت کاهش دادن استرس دوستان 2011 تجربیات خود را در این زمینه بیان کنند.

این تاپیک به پیشنهاد maxsupermax عزیز در جهت اطلاع رسانی و کاهش دادن استرس دوستان 2011 و همچنین جلوگیری از سواستفاده افراد سودجو در زمینه فراهم کردن اسپانسر صوری و ... ایجاد گردید.

دوستان 2011 لطفا سوالات خود را در تاپیک اسپانسر و مدارک مرتبط با آن بپرسید و از طرح سوال در این تاپیک خودداری فرمایید.

ارسال های غیر مرتبط حذف خواهند شد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: maxsupermax ، User ، Eskandari ، indmehdi ، Jav3 ، ساشا ، bahram_kg ، jan ، alirezagh ، AMIN3Y ، lorecance ، najibi
من فقط با گواهی موجودی 18 میلیونی از بانک ملی ( گواهی فقط موجودی بود و از گردش حساب هیچ جیز ننوشته بود بعلاوه اینکه گواهی انگلیسی از بین الملل بانک و بدون ترجمه بود) برای یک نفر رفتم واسه مصاحبه و هیچ صحبتی از نقص مدرک به میون نیومد. (هر چند فعلا تو فاز کلیر هستم..!!)
چون وضعیت شخص هم ممکنه مؤثر باشه ذکرکنم که من مدرک فوق دارم.
شماره کیس:2010AS00017XXX
کنسولگری:ANKARA
مصاحبه: اول June
کلیر: 27 سپتامبر
ورود به امریکا: 19 نوامبر2010 Cool
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Ashkan78 ، User ، Jav3 ، m.amjadi ، satusa ، loveusa2010 ، To USA ، aadine ، jan ، AMIN3Y ، lorecance
(2010-07-30 ساعت 01:27)Eskandari نوشته:  من فقط با گواهی موجودی 18 میلیونی از بانک ملی ( گواهی فقط موجودی بود و از گردش حساب هیچ جیز ننوشته بود بعلاوه اینکه گواهی انگلیسی از بین الملل بانک و بدون ترجمه بود) برای یک نفر رفتم واسه مصاحبه و هیچ صحبتی از نقص مدرک به میون نیومد. (هر چند فعلا تو فاز کلیر هستم..!!)

سلام
ان شاءاله که کلیرنس شما اوکی میشهSmile
منظور از این سوال روال کار نبود یا میزان موجودی مبنای مورد نظر سوال و جوابی بوده که شده از شما در زمینه مالی چه پرسیدند و چه گفتید .چطور قبولاندید که با مدرک فوق(لیسانس؟) و 18 میلیون سرمایه پابلیک چارج نخواهید شد؟ چقدر عوامل غیر مالی رو در این روال موثر دیدید . برداشت شما ازتاثیر عوامل دیگر بر عامل مالی چطور بوده ؟ این رو جواب بدید . ممنون
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان:
به راحتی!!!

با یک مانده حساب (توجه کنید فقط مانده حساب) و یک ترجمه (فقط ترجمه) از یکدانگ سند یک ملک.

مانده حساب 33،000،000 تومان برای یک نفر. البته شنیدم برای هر نفر 15 تا 20 میلیون تومان کافی است.
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، maxsupermax ، Jav3 ، To USA ، aadine ، Ashkan78 ، jan ، loveusa2010 ، Donkey chance ، AMIN3Y ، lorecance ، najibi
(2010-07-30 ساعت 02:07)maxsupermax نوشته:  
(2010-07-30 ساعت 01:27)Eskandari نوشته:  من فقط با گواهی موجودی 18 میلیونی از بانک ملی ( گواهی فقط موجودی بود و از گردش حساب هیچ جیز ننوشته بود بعلاوه اینکه گواهی انگلیسی از بین الملل بانک و بدون ترجمه بود) برای یک نفر رفتم واسه مصاحبه و هیچ صحبتی از نقص مدرک به میون نیومد. (هر چند فعلا تو فاز کلیر هستم..!!)

سلام
منظور از این سوال روال کار نبود یا میزان موجودی مبنای مورد نظر سوال و جوابی بوده که شده از شما در زمینه مالی چه پرسیدند و چه گفتید .چطور قبولاندید که با مدرک فوق(لیسانس؟) و 18 میلیون سرمایه پابلیک چارج نخواهید شد؟ چقدر عوامل غیر مالی رو در این روال موثر دیدید . برداشت شما ازتاثیر عوامل دیگر بر عامل مالی چطور بوده ؟ این رو جواب بدید . ممنون

سلام
اگر منظورتون سوال و جواب بود که من ضمنی گفتم که اصلا صحبتی به میون نیومد. یعنی به مدارک مالی اصلا گیر ندادن و اشاره هم نشد.
در مورد وضعیت شخص برنده که من احتمال میدم موثره ، فکر کنم مجرد بودن، از نظر سنی در محدوده شروع دوران کار بودن (یعنی بین 20 تا 30 یا حتی 40 ) و سطح تحصیلات فرد میتونه جزو عواملی باشه که افسر رو قانع بکنه که شخص مورد نظر احتمال پابلیک چارج شدنش کمه و در اینصورت یک گواهی ساده بانکی رو بعنوان ضمانت مالی قبول بکنه.
طبیعتا با بالا رفتن سن و افزایش افراد خانواده، مدارک بیشتری برای قانع کردن افسر لازم خواهد بود.
شماره کیس:2010AS00017XXX
کنسولگری:ANKARA
مصاحبه: اول June
کلیر: 27 سپتامبر
ورود به امریکا: 19 نوامبر2010 Cool
تشکر کنندگان: maxsupermax ، Jav3 ، satusa ، loveusa2010 ، aadine ، Donkey chance ، AMIN3Y ، shaahinh66 ، Mariya90
(2010-07-30 ساعت 17:38)Eskandari نوشته:  
(2010-07-30 ساعت 02:07)maxsupermax نوشته:  

سلام

سلام
اگر منظورتون سوال و جواب بود که من ضمنی گفتم که اصلا صحبتی به میون نیومد. یعنی به مدارک مالی اصلا گیر ندادن و اشاره هم نشد.
در مورد وضعیت شخص برنده که من احتمال میدم موثره ، فکر کنم مجرد بودن، از نظر سنی در محدوده شروع دوران کار بودن (یعنی بین 20 تا 30 یا حتی 40 ) و سطح تحصیلات فرد میتونه جزو عواملی باشه که افسر رو قانع بکنه که شخص مورد نظر احتمال پابلیک چارج شدنش کمه و در اینصورت یک گواهی ساده بانکی رو بعنوان ضمانت مالی قبول بکنه.
طبیعتا با بالا رفتن سن و افزایش افراد خانواده، مدارک بیشتری برای قانع کردن افسر لازم خواهد بود.

به نظر من هم همینطوره

سن من تو محدوده 20-30 وسابقه کاری 6 ساله و مدرک مهندسی - و مجرد هستم ووووووووووBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: maxsupermax
سلام. من و خانمم با یه گواهی سپرده 35 میلیونی (که از چند نفر از دوستام قرض گرفته بودم و فقط دو سه روز توی حساب موند) از بانک پارسیان و یک وکالتنامه فروش (وکالتنامه رو از یکی از آشناها گرفتم) مصاحبه رفتیم. افسر هیچ سوالی در مورد اسناد مالی نپرسید و ما به خاطر کار دولتی و سربازی کلیرنس خوردیم. برای همه آرزوی موفقیت دارم.
Impossible n'est pas français!
من یک گواهی حساب 10 ملیونی بانک صادرات و یک گواهی 18 ملیونی بانک اقتصاد نوین بردم که گواهی بانک اقتصاد نوین رو 4 روز بعد از افتتاح حساب گرفتم و گواهی بانک صادرات رو هم چند ساعت بعد از پر کردن حساب البته بانک صادراتم قدیمی بود . وقت مصاحبه هم هیچ سوالی در مورد مدارک مالی نکردند .
تشکر کنندگان: behrouz ، maxsupermax ، Ali Sepehr ، satusa ، To USA ، m.amjadi ، Jav3 ، aadine ، Donkey chance ، AMIN3Y ، lorecance ، najibi ، diamondmili
سلام دوست عزیز میتونم دو تا سوال ازتون بپرسم
1- مجردی هستید یا همراه داشتید؟
2- چند سالتونه ؟
(2010-08-01 ساعت 20:26)hassan2 نوشته:  من یک گواهی حساب 10 ملیونی بانک صادرات و یک گواهی 18 ملیونی بانک اقتصاد نوین بردم که گواهی بانک اقتصاد نوین رو 4 روز بعد از افتتاح حساب گرفتم و گواهی بانک صادرات رو هم چند ساعت بعد از پر کردن حساب البته بانک صادراتم قدیمی بود . وقت مصاحبه هم هیچ سوالی در مورد مدارک مالی نکردند .
تشکر کنندگان: maxsupermax ، aadine
(2010-08-01 ساعت 20:52)behrouz نوشته:  سلام دوست عزیز میتونم دو تا سوال ازتون بپرسم
1- مجردی هستید یا همراه داشتید؟
2- چند سالتونه ؟
(2010-08-01 ساعت 20:26)hassan2 نوشته:  من یک گواهی حساب 10 ملیونی بانک صادرات و یک گواهی 18 ملیونی بانک اقتصاد نوین بردم که گواهی بانک اقتصاد نوین رو 4 روز بعد از افتتاح حساب گرفتم و گواهی بانک صادرات رو هم چند ساعت بعد از پر کردن حساب البته بانک صادراتم قدیمی بود . وقت مصاحبه هم هیچ سوالی در مورد مدارک مالی نکردند .

من مجردم و 30 سال دارم .
تشکر کنندگان: maxsupermax ، aadine ، diamondmili
من هم یک گواهی موجودی حساب 21 میلیون تومانی از بانک پاسارگاد (تاریخ افتتاح حساب یکسال قبل) و یک وکالت فروش بلاعزل یک دستگاه آپارتمان داشتم برای یک نفر.
با اینکه من گفتم که اونجا دو تا دایی دارم حتی ازم نپرسید چرا اسپانسرت نشدن و اصلا در مورد مدارک مالی حرفی نزد و گفت مدارکتون کامله.
تشکر کنندگان: To USA ، Ali Sepehr ، maxsupermax ، Eskandari ، aadine ، loveusa2010 ، Donkey chance ، AMIN3Y ، lorecance ، najibi ، diamondmili
البته به نظر میرسه که سفارتخونه ها در ترکیه و ابو ظبی یه تفاوت هایی باهم داشته باشن. دیدی که الان وجود داره اینه که ابوظبی راحت تر برخورد میکنه با اینجور مدارک مالی. شاید دوستان اگه بگن که مصاحبشون کدوم سفارت بوده بهتر بشه نتیجه گیری کرد.
تشکر کنندگان: maxsupermax ، aadine ، AMIN3Y ، lorecance
سلام .
عزیزی تو یک پیام شخصی در جواب سوالی به من فرمودند که ارزش املاک شخصی برای سفارت (ابوظبی)مهم و یا قابل فهم نیست که بتوان با آن ایشان را متقاعد کرد و تعداد اسناد املاک (تعداد 4 بهتر از 2 یا 5 تا بهتر از 3تا) مد و مورد نظر است که بابت آن گیری ایجاد نکنند و به سلامت از این پل صراط رد شویم" جمیعا ان شاءاله " Big Grin
ضمنا به روایت ایشان در مصاحبه وی اضهار داشته اند :
ترتیب اهمیت موارد نزد افسر مصاحبه:
1- اسپانسر
2- ازمایشات پزشکی
بوده که اولی رجحان و اهمیت عظیم الشانی دارد .....
**************** حال با این توصیف چه باید کرد برای کسی که 2 تا دارد ولی 4 تا ندارد(ملک) ******************
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان:
من 38 ساله و مجردم. تو آنکارا مصاحبه شدم. بدون اسپانسر و با گواهي 40 ميليوني بانک تجارت براي يک نفر. متوسط گردش حسابم خيلي پايين بود و اين مبلغ کمتر از چهار روز تو حسابم بود. و افسر مصاحبه کننده هيچ اشاره اي به مدرک مالي ام نکرد.
2010
------------------------------
آموخته ام ... که زندگي دشوار است، اما من از او سخت ترم
تشکر کنندگان: ساشا ، Eskandari ، laili ، maxsupermax ، loveusa2010 ، Donkey chance ، AMIN3Y ، ary ، lorecance
دوستان عزیز با تجربه
من اسپانسورم 35000 تا ساپورتم کرده با 45000 حساب بانکی . خودم هم حدود 40 میلیون حساب بانکی و یک آپارتمان و یک زمین در شمال و ماشین دارم. آیا کفایت میکنه؟
در ضمن ترجمه اسناد رو به سفارت بفرستم یا با خودم ببرم سفارت؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان