کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آفیسرهای آنکارا (تعداد آفیسرها و شخصیتهاشون)
بچه ها به نظرم بد نیست اونهایی که قبلا مصاحبه شدن بیان اینجا در مورد آفیسرها بگن تا ببینیم کلا چند نفرن و شیوه کارشون و اخلاقشون چجوری هست. بد نیست آدم یه پیش زمینه ذهنی داشته باشه همون جور که اونها مارو مطالعه می کنن. :-) راستی بچه های امارات هم می تونن برای خودشون یه پست جداگونه اختصاص بدن البته با اجازه مدیران گرامیا! فقط سعی کنید دوستان یا اسم یا مشخصات ظاهری خوب بدید که تا دیدیم بشناسیم. پیشاپیش سپاسگزار همه دوستان.
راستی من نمیدونم جای این پست مناسب هست یا نه. چون خودم متقاضی K1 هستم اینجا کار دارم همیشه واسه همین اینجا این تاپیک رو ایجاد کردم. لطفا ادمین ها راهنمایی کنن یا تاپیک رو منتقل کنن. فکر کنم اگه دوستان همکاری کنن به نتایج جالبی برسیم.
“All that we are is the result of what we have thought.” - Buddha
پاسخ
تشکر کنندگان: حامد انجمن ، romance33 ، derakhtekhatereh
(2010-08-01 ساعت 03:18)Beneficiary نوشته:  بچه ها به نظرم بد نیست اونهایی که قبلا مصاحبه شدن بیان اینجا در مورد آفیسرها بگن تا ببینیم کلا چند نفرن و شیوه کارشون و اخلاقشون چجوری هست. بد نیست آدم یه پیش زمینه ذهنی داشته باشه همون جور که اونها مارو مطالعه می کنن. :-) راستی بچه های امارات هم می تونن برای خودشون یه پست جداگونه اختصاص بدن البته با اجازه مدیران گرامیا! فقط سعی کنید دوستان یا اسم یا مشخصات ظاهری خوب بدید که تا دیدیم بشناسیم. پیشاپیش سپاسگزار همه دوستان.
راستی من نمیدونم جای این پست مناسب هست یا نه. چون خودم متقاضی K1 هستم اینجا کار دارم همیشه واسه همین اینجا این تاپیک رو ایجاد کردم. لطفا ادمین ها راهنمایی کنن یا تاپیک رو منتقل کنن. فکر کنم اگه دوستان همکاری کنن به نتایج جالبی برسیم.
افیسر من یک اقای به نام کوروش کمی تپل .عینکی حدودا 30 سال خوش برخورد .فارسی رو خوب بلد بود .دورگه هست . یک رگش ایرانیه. به نظر پسر خوبی میومد اما تا الان من 6 ماهه که منتظر کلیرنسم و کیسم لاتاری هست .
شماره کیس: 2010as 10150
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun 22 ,2009
کنسولگری:ankara
تاریخ کارنت شدن کیس :sep,14,2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Jan,17,2010
تاریخ مصاحبه:Feb,4,2010
تاریخ دریافت کلیرنس: 220+17 روز 2 bar
تاریخ دریافت ,ویزا : 30 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: Beneficiary ، frozen mind ، Hojjat ، kaveh1979 ، mavarfan ، mahmoodi.h ، romance33 ، Rock
(2010-08-01 ساعت 11:31)adl نوشته:  
(2010-08-01 ساعت 03:18)Beneficiary نوشته:  بچه ها به نظرم بد نیست اونهایی که قبلا مصاحبه شدن بیان اینجا در مورد آفیسرها بگن تا ببینیم کلا چند نفرن و شیوه کارشون و اخلاقشون چجوری هست. بد نیست آدم یه پیش زمینه ذهنی داشته باشه همون جور که اونها مارو مطالعه می کنن. :-) راستی بچه های امارات هم می تونن برای خودشون یه پست جداگونه اختصاص بدن البته با اجازه مدیران گرامیا! فقط سعی کنید دوستان یا اسم یا مشخصات ظاهری خوب بدید که تا دیدیم بشناسیم. پیشاپیش سپاسگزار همه دوستان.
افیسر من یک اقای به نام کوروش کمی تپل .عینکی حدودا 30 سال خوش برخورد .فارسی رو خوب بلد بود .دورگه هست . یک رگش ایرانیه. به نظر پسر خوبی میومد اما تا الان من 6 ماهه که منتظر کلیرنسم و کیسم لاتاری هست .

wow! من نمی دونستم ایرانی ها هم آفیسر هستن اونجا. خیلی جالب بود واقعا دستت درد نکنه. کاش فامیلش رو هم نوشته بودی. دوستان منتظر پستهای بیشتر شما...
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، romance33
افیسر ما یک خانم حدودا ۴۵-۵۰ ساله بود با موهای بلوند و فکر کنم آمریکای ،اسمشم نمیدونم
خانم بدی نبود ولی‌ خیلی‌ خشکو سرو سنگین بود البته نمیدونم با ما اینجوری بود یا با همه اینجوریBig Grin . آدم اصلا دلسوزی هم نبود
فارسیشم بد نبود ولی‌ یکم گیج میزد

بار دومی‌ که رفتیم برای دادن مدارک کممون یک خانم حدودا ۳۰ ساله با موهای بلوند که عینک هم به چشمش زده بود و هیچی‌ هم فارسی بلد نبود خانم خیلی‌ خوش برخوردو مهربان بود و خیلی‌ هم دلسوز بود
شماره کیس: 2010AS00021XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-12
کنسولگری: Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2009-July-22
تاریخ کارنت شدن کیس: 2010-May-11
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010-May-27
تاریخ مصاحبه: 2010-July-6
تاریخ دریافت کلیرنس: 2010-Aug-6
تاریخ دریافت ویزا:2010-Aug-12
پاسخ
تشکر کنندگان: Beneficiary ، kaveh1979 ، mavarfan ، romance33 ، derakhtekhatereh
افسر ما هم کوروش بود ..کلی ام باحال بود...کلی خندیدیم با هم ....ازم پرسید واقعا تو ایران به مو گیر میدن...گفتم کجای کاری کم موندهههBig Grin
case number:2010AS00021xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:June--2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE--2009
تاریخ کارنت شدن کیس:june2010
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:july7
تاریخ دریافت کلیرنس::23 aguestBig Grin (کشت همه رو تا اومدBig Grin )
خوبه آبجی؟

پاسخ
تشکر کنندگان: Beneficiary ، kaveh1979 ، mavarfan ، romance33 ، Nightsky007
وای پس خدا کنه من هم با کوروش یا همون خانوم مو بلوند 30 ساله و مهربون که فارسی بلد نیست بیفتیم! راستی اسم اون خانوم بدجنسه چی بود؟ کسی نمیدونه؟
بد جنس که نه ببخشید خشک و سرسنگین!!! lol
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، romance33
به نظر من این تاپیک میتونه بیشتر براتون دلشوره ایجاد کنه تا شناخت از آفیسر مورد نظر.
همون خانم آمریکائی خشک و رسمی که تقریبا مسن هم بود با ما مصاحبه کرد و به نظر من خیلی هم مهربون بود و کلی هم با ما دوستانه برخورد کرد. و همون موقع هم خوش آمد بهمون گفت و فرستادمون یو پی اس.Smile
برخورد آفیسرها کلا چیزی رو معلوم نمیکنه ممکنه در مورد یک کیس به خصوص آفیسری سخت گیری کنه و به نظر اون شخص آفیسر بداخلاق و سخت گیر بیاد و در مورد کیس دیگه ای اینطوری نباشه.
دقیقا مثل استادهای دانشگاه ...که وقتی یه نفر با استادی درسی رو میگیره و نمیتونه پاس کنه میگه استاد بد بود و سخت گیر بود و اصلا به درد نمیخورد و دیگری که درسش رو پاس میکنه کلی از استاد تعریف میکنه.
زیاد تو قید و بند این چیزها نباشید و برای خودتون استرس اضافی درست نکنید .آفیسر در صورت کامل بودن مدارک طبق قانون ملزم به دادن ویزا است و نمیتونه زیاد نظر شخصی خودش رو در این زمینه اعمال کنه .
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
حالا ضرر هم نداره لیلی خانوم. :-)
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، Nightsky007
(2010-08-02 ساعت 15:46)Beneficiary نوشته:  حالا ضرر هم نداره لیلی خانوم. :-)

اتفاقا ضرر داره .....Smileوقتی شما تصویر بدی از یه آفیسر برای خودتون درست کنید و شانسی هم مصاحبه تون با همون بیوفته ناخودآگاه اعتماد به نفستون رو از دست میدید و نمیتونید اونطور که باید و شاید قاطع صحبت کنید و به اصطلاح خودمون شروع میکنید به تپق زدن و این یعنی ضرر.
حالا اگه با این دید برید که همه ی آفیسر ها مهربون و خوش برخورد هستند دیگه این حالت بهتون دست نمیده و اعتماد به نفستون گرفته نمیشه.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
من یه سوال دارم!
ببینم؟! شما اگه یه چک داشته باشی تو دستت که موعدش رسیده و تو حساب صاحب چک هم پول باشه و شما از بانک نوبت بگیری و نوبتت رسیده باشه براتون چه اهمیتی داره که کارمند بانک خوش اخلاق باشه یا بد اخلاق؟ چاق باشه یا لاغر؟ زن باشه یا مرد؟
تو شرایطی که همه چیز شما درست باشه اگه کارمند بانک دیشبش با زنش (یا شوهرش) دعوا کرده باشند و بعد ازظهر قرار طلاق هم داشته باشه نمی‌تونه کار شما رو انجام نده.
تو موردی هم که میگن آفیسر سفارت یه جورایی قاضیه باید دقت کرد که این قضاوت برای وقتایی که طرف نقض مدرک داره میتونه تاثیر داشته باشه. البته این قضاوت تو کیس‌های دانشجویی بیشتر حکم میکنه و اون حکم تقریباً قبل از مصاحبه طبق قانون صادر شده و ممکنه جواب سوالهایی که از دانشجو می‌پرسند تو دادن ویزا تاثیر داشته باشه. لطقاً بجای این کارا برید یه کار مثبت بکنید.
پاسخ
به نظر من هم وقتتون رو صرف این موضوعات بی مورد نکنید...
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، sayeh_m ، battosai ، صوفیا صوری ، ASALI ، romance33 ، maryam1983
من هم در ابوظبی مصاحبه کردم و خانمی که با من مصاحبه کرد خیلی خوش اخلاق بود ولی چون من تقریبا نفر آخر بودم تمام مصاحبه کننده ها را دیدم و به نظرم همه آنها خوش اخلاق و با حوصله بودند. حتی بعضی وقتها بعضی ها سوالهایی می کنند که اگر من جای آفیسر بودم از کوره در می رفتم! مثلا یک خانمی بود که اصلا نمی گذاشت آفیسر حرف بزند و یک بند حرف می زد. وقتی هم که یک سوال ساده از او می پرسید بجای اینکه جواب او را بدهد داستان حسین کرد شبستری تعریف می کرد. آفیسر هم کمی عصبی شد و گفت خانم من دارم فارسی با شما حرف می زنم لطفا جواب سوال من را بدهید! آخر سر هم آفیسر بهش می گفت که بفرمایید بنشینید صداتون می کنیم ولی او راضی نمی شد و همینطور می پرسید کار من چی میشه! حتی بعد از اینکه آفیسر گذاشت و رفت آن خانم هنوز دست به کمر کنار گیشه ایستاده بود. یا مثلا یک مورد دیگر زن و شوهر و یک نفر دیگر خم شده بودند و کله شان را چسبانده بودند به سوراخی که صدا می رود و همه با هم جواب سوالها را می دادند.
بهرحال در مجموع رفتار کارمندان سفارت به مراتب از رفتار کارمندان اداره های خودمان بهتر است و حتی اگر پرونده شما ایراد داشته باشد تا جای ممکن با شما همکاری می کنند.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
مصاحبه من در آنکارا بود.
افسری که با من صحبت کرد یک آقای جوان با رنگ و روی روشن بود.موهاش رو هم از ته تراشیده بود.خیلی هم دوستانه و مودبانه شروع کرد ولی وقتی که به من گفت سوگند بخور که اطلاعات گفته شده توسط شما حقیقت داره من بهش گفتم نمی خورم یهو چشماش گرد شد و حالتش عوض شد. که من زود توضیح دادم به جز تاریخ های گفته شده در برگه که در محاسبه شمسی به میلادی اشتباهی رخ داده بقیه اطلاعات درستِ و من بابت صحتشون سوگند می خورم.اونوقت دوباره باهام دوست شد و مهربون شد کلی خوش و بش کرد و آخرش هم برگه آبی تحویلم داد وگفت 6هفته دیگه سایت رو چک کن و دقیقا سر 6هفته کلیر شدم !
ویزا: CR1/ ارسال مدارک : جون۲۰۱۱ /مصاحبه،آنکارا : ۱۸ جون ۲۰۱۲ /کلیرنس: ۳۱ جولای 2012 /دریافت ویزا : ۱۵ آگوست Rolleyes تاریخ ورود به آمریکا :۱۳ سپتامبر ۲۰۱۲

پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، الهه سابق ، girl ، MAHDI2012 ، romance33 ، derakhtekhatereh ، fahi
منم موافقم که ما یه دیدگاه کلی از افیسرها داشته باشیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، derakhtekhatereh
مرسده جون طلا كه پاكه،چه منتش به خاكه.شما اگر پروندت ناقص باشه سر كنسول هم بياد مصاحبت كنه نميتونه كارى بكنه.اگرم هر سوالى كه ميكنن درست جواب بدى و پروندت كامل باشه،بداخلاق ترينشون هم كه باشه نميتونه كارى بكنه.افسر من انگليسى زبان بود چون من شوهرم امريكاييه،سوالاتى كه از من كرد شايد به نظر بقيه سين جينى به نظر بياد ولى تو حال من و كار من هيچ تفاوتى نكرد.يه هفته بعد از مصاحبه،حتى قبل از اينكه چمدونام و از انكارا كه برگشتم باز كنم كلير شدم
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، mercedeh2011 ، romance33 ، derakhtekhatereh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان