کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
استرالیا یا کانادا؟
تمام حرف های شما درست.
چه تضمینی وجود داره که سرطان نگیریم؟اگه قراره بمیریم که دیگه لازم نیست مهاجرت کنیم.
ParsTrader عزیز فکر میکنم در مورد درآمد ها کمی زیاده روی کردی .
هم چنین فکر میکنم استرالیا نیاز زیادی به کشور های خارجی داره تا بتونه نیاز های خودش رو تامین کنه. یکی دیگه از خوبی های کانادا اینه که شریک قوی اقتصادی داره و بسیاری از نیاز هاش رو خودش تامین میکند.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، msar
(2012-08-27 ساعت 17:50)masih sh نوشته:  تمام حرف های شما درست.
چه تضمینی وجود داره که سرطان نگیریم؟اگه قراره بمیریم که دیگه لازم نیست مهاجرت کنیم.
ParsTrader عزیز فکر میکنم در مورد درآمد ها کمی زیاده روی کردی .
هم چنین فکر میکنم استرالیا نیاز زیادی به کشور های خارجی داره تا بتونه نیاز های خودش رو تامین کنه. یکی دیگه از خوبی های کانادا اینه که شریک قوی اقتصادی داره و بسیاری از نیاز هاش رو خودش تامین میکند.
سلام
در مورد لایه اوزون درسته این مشکل وجود داره اما اینطوری هم نیست هر کس بیاد اینجا سرطان بگیره . اینطوری بود الان همه اینجا سرطان می گرفتند.ولی مردم اینجا بی مهابا حمام افتاب می گیرند.
در مورد درامد اصلا زیاده روی نکردم . بهتر است سایت
seek.com.au
را نگاه کنید . در امدهای بخش معدن خیلی وفتها بالای 200.000 دلار در سال است.
دنیای اقتصاد متفاوت از ان چیزی است که در گوش ما خوانده اند . اقتصاد امروز مراوده 2 طرفه است . بد نیست بدانید بزرگترین وارد کننده دنیا امریکاست. اما این به معنی محتاج بودن این کشور نیست.
استرالیا هم معادن خوبی در خود دارد . هم صنعت ان تا حد زیادی رشد یافته است. هر چند که کانادا در این زمینه قویتر است . اتفاقن مشکل کانادا این است که به اقتصاد امریکا به شدت وابسته است و....
به هر حال هر کسی با توجه به دیدگاه خود کشور مقصدش را انتخاب می کند .
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: masih sh ، babakfx ، ابی22 ، ehsan-inventor ، Homer ، alireza_hsi ، پرسیمون ، mhsenpc ، we are one ، msar ، AliReza.Sh
کسانی که تجربه داشتند بگویند که پروسه مهاجرتی کدوم کشور سریع تر و راحت تره .هر کدام چقدر زمان میبره؟
بحث کردن در مورد کیفیت زندگی در این دو کشور کاری بسیار بیهوده است چون هر کدوم از این کشور ها مزایای خودشون رو دارند.
پاسخ
ParsTrader
شنیده ام که سفری به استرالیا داشته اید.آیا از قیمت خانه اطلاعی دارید؟؟یک خانه معمولی با دو اتاق خواب در یک محله معمولی در سیدنی چقدر در میاد؟من تو اینترنت چیزی پیدا نکردم(همش آپارتمان بود)
پاسخ
سلام
بله الان من به همراه همسرم استرالیا هستم ایشون در حال حاضر دانشجو هستند و ما از طریق ویزای دانشجویی اینجا اومدیم . البته ما در شهر پرث استرالیا هستیم که در ایالت استرالیای غربی است .
اینجا هم مثل امریکا فقط مرکز شهر نام همان شهر اصلی را که می شناسیم با خود دارد و سابرب ها هر کدام برای خود شهردار دارند و نام خود را دارند برای همین زمانی به اسم سیدنی یا ملبورن یا پرث و ... جستجو می کنید فقط قسمت مرکزی شهر CBD را نمایش می دهد که فقط اپارتمان در ان است. اما به طور متوسط قیمت مسکن در شهر سیدنی حدود 400000 دلار است . برای یک خانه معمولی با مشخصات شما می توان با 250000 دلار هم یک خانه مناسب خرید .
با ارزوی موفقیت برای شما

(2012-08-27 ساعت 20:10)masih sh نوشته:  کسانی که تجربه داشتند بگویند که پروسه مهاجرتی کدوم کشور سریع تر و راحت تره .هر کدام چقدر زمان میبره؟
بحث کردن در مورد کیفیت زندگی در این دو کشور کاری بسیار بیهوده است چون هر کدوم از این کشور ها مزایای خودشون رو دارند.

(2012-08-29 ساعت 15:54)masih sh نوشته:  ParsTrader
شنیده ام که سفری به استرالیا داشته اید.آیا از قیمت خانه اطلاعی دارید؟؟یک خانه معمولی با دو اتاق خواب در یک محله معمولی در سیدنی چقدر در میاد؟من تو اینترنت چیزی پیدا نکردم(همش آپارتمان بود)
سلام در مورد پروسه مهاجرت اول باید مشخص بشود رشته فرد چیست ایا اصلا کانادا ان رشته را می گیرد یا خیر (رشته هایی که کانادا می گیره خیلی محدودتر از استرالیاست). بعد نمره زبان و سابقه کار و...
اما در کل معمولا بین 1.5 تا 2 سال برای استرالیا طول می کشد که البته جدیدن برای اپلای های جدید کانادا هم این رقم در همین حدود است .
با ارزوی موفقیت برای همه
پاسخ
تشکر کنندگان: masih sh ، ابی22 ، msar
دوستان اگه کسی از هزینه های زندگی در این کشور ها اطلاع داره برامون بنویسه . تو اینترنت سرچ کردم ولی هر کسی یه چیزی نوشته بود.ممنون و درود بر شما
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، msar
(2011-04-19 ساعت 15:45)s_ostad2000 نوشته:  ممنون از همه. من جواب خیلی از سوالات رو که قبلا از آقای مدیر پرسیده بودم اینجا پیدا کردم. من قبلا به انگلیس سفر کردم 1 سال اونجا بودم هوا و سرماش خیلی اذیتم کرد. با اینکه عاشق بارونم اما نمیدونم چرا اونجا حال و هوای بدی داشتم. الان هم می خواستم بدونم اگر من نوعی بتونم هم به کانادا هم استرالیا مهاجرت کنم کدوم رو باید انتخاب کنم....با توجه به اینکه اول از همه پیشرفت کاری و آینده بهتر برای خودم و دخترم مد نظرم هست. بعد ارزانتر بودن مخارج. بعد هم آب و هوا که کانادا امتیاز کمی در این باب داره بخاطر برودت هوا. اما داشتن کار مناسب رای خودم و همسرم از همه چیز مهمتره. ممنون میشم راهنماییم کنید. من برای کانادا شرایط مهاجرت به استان کبک رو دارم. برای استرالیا بعنوان مربی مهد کودک یا مدرس زبان که هنوز نمیدونم جزو مشاغل بسیار مورد نیاز این کشوره یا لیست مشاغلی که کاربر گرامی اشکان متذکر شده بودند. البته فکر میکنم مربی مهد در مشاغل اصلی هست و مترجم و مدرس زبان در لیست کلی استرالیا. ممنون پیشاپیش.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2012-09-05 ساعت 01:05)masih sh نوشته:  دوستان اگه کسی از هزینه های زندگی در این کشور ها اطلاع داره برامون بنویسه . تو اینترنت سرچ کردم ولی هر کسی یه چیزی نوشته بود.ممنون و درود بر شما

درود بر شما ....
زندگی در استرالیا بسته به نوع شهر و تحصیل و یا کسب و کار داره و ممکنه از رشته دانشگاهی تا شهر به شهر متفاوت باشه ، و البته نوع زندگی در استرالیا ...
هم اکنون در حال دریافت اطلاعاتی هستم از استرالیا که به محض دریافت حتما در تایپیک درج خواهم کرد ....
موفق باشید .
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، masih sh ، msar
با سلام خدمت دوستان اگه امکانش باشه میزان حقوق متوسط کسی که به رشته های IT و یا کارهای مدیریتی مربوط به اون رو بصورت پاره وقت و تمام وقت بفرمایید و اینکه هزینه خورد و خوراک غذاهای حلال بصورت متوسط چقدره ؟ هزینه حمل و نقل ؟
باتشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، we are one ، msar
با سلام. من برای انتخاب بین سه کشور کانادا استرالیا و نیوزیلند راهنمایی می خواستم. من لیسانس کامپیوتر دارم با یکسال سابقه کار خارج از ایران. مدرکم از دانشگاه دولتی تهرانه ولی معدلم خیلی پایینه. هنوز امتحان آیلتس ندادم ولی نمره خوبی می تونم بگیرم. برای من شانس گرفتن جاب آفر و مهاجرت از طریق تخصص به کدوم کشور بیشتره؟ کدوم کشور برای کیس من زمان کمتری می بره؟ پیشاپیش ممنونم.
پاسخ
(2013-04-02 ساعت 04:06)mmahsaa نوشته:  با سلام. من برای انتخاب بین سه کشور کانادا استرالیا و نیوزیلند راهنمایی می خواستم. من لیسانس کامپیوتر دارم با یکسال سابقه کار خارج از ایران. مدرکم از دانشگاه دولتی تهرانه ولی معدلم خیلی پایینه. هنوز امتحان آیلتس ندادم ولی نمره خوبی می تونم بگیرم. برای من شانس گرفتن جاب آفر و مهاجرت از طریق تخصص به کدوم کشور بیشتره؟ کدوم کشور برای کیس من زمان کمتری می بره؟ پیشاپیش ممنونم.
سلام
احتمال گرفتن جاب افر انهم در شرایط فعلی خیلی پایینه . اما اگر ایلتس 7 در هر 4 قسمت بگیرید می توانید برای استرالیا اقدام کنید.
نیوزلند در حال حاظر نمی توانید اقدام کنید چون با توجه به نوع امتیاز بندی فعلی حداقل باید 6 سال سابقه کار داشته باشید .
کانادا هم فعلا فدرال کامپیوتر نمی گیرد و فقط می توانید برای کبک اقدام کنید .
پس تنها راه برای شما گرفتن ایلتس 7 در هر 4 قسمت برای استرالیا می باشد .
با ارزوی موفقیت برای همه

(2013-03-30 ساعت 08:14)Ali.Web نوشته:  با سلام خدمت دوستان اگه امکانش باشه میزان حقوق متوسط کسی که به رشته های IT و یا کارهای مدیریتی مربوط به اون رو بصورت پاره وقت و تمام وقت بفرمایید و اینکه هزینه خورد و خوراک غذاهای حلال بصورت متوسط چقدره ؟ هزینه حمل و نقل ؟
باتشکر
سلام
درامد با توجه با سابقه و نوع کار و.... از 40000 دلار در سال شروع می شود و برای مدیران ارشد به بیش از 200.000 دلار هم میرسد .
هزینه زندگی برای یک زن و شوهر حداقل 2000 دلار در ماه است و برای یک فرد مجرد حداقل 1500 دلار در ماه است .
با ارزوی موفقیت برای همه
پاسخ
تشکر کنندگان: masih sh ، mmahsaa ، msar
(2011-02-08 ساعت 11:59)lucia20 نوشته:  100% کانادا بهتر است.شاید فقط به خاطر اینکه هر دو دو قطب بزرگ مهاجر پذیر هستن با هم مقایسه میشوند.در واقعیت اصلا شبیهه به هم نیستند.من به هردو سفر کردم .همچنین در چند کشور اروپایی به دلایل ادامه تحصیل و بیزینس خانوادگی زندگی کرده ام.بار ها و بارها این جمله رو در سایت و وبلاگ های واقع بین دیده اید که استرالیا نمی تواند انتظاراتی که شما از یک مهاجرت را دارید را بر اورده کند..در مقایسه با کانادا اگر چه در کانادا در بعضی فصول افت شدید دما را تجربه خواهید کرد.اما با جامعه ای مدرن تر با سطح رفاه بالا و مردمی بسیار تحصیل کرده مواجه خواهید شدکه مهاجر و مهاجرت را پذیرفته اند .کانادا به لحاظ قدمت تاریخی تمدنی بسیار قدیمی تر از استرالیا دارد.اگر استرالیا 100 سال است که کشور شده است ..کانادا 400 سال است که کشوری مستقل بوده و بومی های انجا تاریخی بسیار کهن دارند.اگر به دنبال جامعه ای بسیار ساده زیست ..ساکت و کمی کسل کننده .پر از اجناس اسیایی ...غنی شده با نژاد های اسیای شرقی با فرهنگ و رنگ و بوی روستایی (هر چند پنهان شده در پوسته های شهری )هستید استرالیا را انتخاب کنید.

تفاوت نژادی مهاجران به کانادا و استرالیا در این هست که اکثر ماجرین کانادا پاکستانی و هندی هستند ولی استرالیا بیشتر مهاجرین آسیای شرقی از جمله ژاپنی، کره ای، هنگ کنگی، چینی، سنگاپوری و غیره داره.
اینکه شما به کدوم نژاد علاقه بیشتری دارید کاملا شخصی هست.
سوابق بومی استرایا به 60 هزار سال پیش بر میگرده. یعنی تقریبا قدیمیترین در جهان.
سوابق مهاجرین اروپایی هم به استرالیا به 170 یا 180 سال پیش بر میگرده و تا همین صد سال پیش ایالتها به نوعی کشورهای مستقل از هم بودند که در ابتدای قرن بیستم کشور فدرال استرالیا رو تشکیل دادند.
درآمد در استرالیا بسیار بالاتر و حداقل دسمتزد سه برابر حداقل دستمزد در کانادا هست.
میزان بی کاری هم که خیلی نسبت به کانادا کمتر هست.
هر چند جمعتیت استرالیا از کانادا کمتر است با این جال تراکم جمعیت استرالیا تقریبا برابر با تراکم جمعیت کانادا هست به دلیل جمعیت شهرهای بزرگ.
اگر تورنتو رو به لحاظ مرکزیت تجاری کانادا به سیدنی به لحاظ مرکریت تجاری استرالیا مقایسه کنید، به لحاظ زیبایی طبیعی اصلا قابل مقایسه نیستند با توجه به زیبایی بندرگاه سیدنی، سالن اپرای معروف و یکی از زیباترین و عریضترین پلهای جهان (پل هاربور) و صد البته سواحل بسیار رویایی خود سیدنی و ایالت بسیار زیبای کویینزلند.
من وقتی برای دیدن فامیل به تورنتو و اوتاوا رفتم (بعد از 4 سال اقامت در سیدنی) تفاوتی که در ترکیب جمعیتی دیدم برام بسیار واضح بود و اون تعداد بسیار زیاد پاکستانی ها و هندی ها بود.
ولی در مطلب شما دوتا مشخصه مثبت رو منفی جلوه دادید که برام جای سوال داره، یکی ساده زیستی و دیگری روستایی بودن هست. اینها منفی نیست ولی با این حال خیلی هم با شرایط زندگی مردم در حداقل شهر سیدنی که من آشنایی زیادی دارم مطابقت نداره. یعنی ساده زیستی بیشتر در استرالیا با توجه به درآمد بیشتر نسبت به کانادا خیلی منطقی به نظر نمیاد.
من در انتهای این فروم در یه پست دیگه چند مزیت دیگه ی استرالیا رو که تا حالا کسی بهش اشاره نکرده هم اضافه مینکم.

من در استرالیا در شهر سیدنی زندیگی میکنم و فقط یک بار به کانادا (تورونتو) سفر کرده ام.
تفاوتی که در همون لحظه اول ورود به تورنتو (پس از 4 سال زندگی در استرالیا) کاملا متوجه اش شدم تعداد خیلی زیاد جمعیت هندی و پاکستانی بود، در حالی که در جهت مخالف تعداد آسیایی ها (منظور Asian که به اصطلاح برای چشم بادامی ها به کار میره بدون در نظر سایر قسمتهای آسیا) در اینجا بیشتر به چشم میاد نسبت به هندی و پاکستانی ها. در خیلی از مناطق تورنتو بیشتر حس میکنی که در پاکستان یا هندوستان در حال قدم زدن هستی. و سفیدها در اقلیت هستند.
این رو به سبب امتیاز هیچکدام از طرفین کانادا و استرالیا نسبت به هم نگفتم فقط از جهت اختلافی که مشاهدی کردم گفتم.
از مزایای استرالیا این هست که با دریاقت اقامت دایم استرالیا شما اقامت دایم کشور نیوزیلند رو هم دریافت میکنید. به این معنی که هر وقت دوست داشتید میتونید با همون ویزای اقامت دایم استرالیا بدون هیچ مشکلی به نیوریلند مهاجرت کنید و از طبیعت یکی از زیباترین کشورهای جهان لذت ببرید. پس از شش سال اقامت در نیوزیلند با ویزای مهاجرت دایمی استرالیا میتونید درخواست سیتیزن شدن نیوزیلند رو بکنید.
ضمنا از نظر قوانین استرالیا نیوزیلند ایالت هفتم استرالیا تلقی میشه و در صورت خواست مردم نیوزیلند، به راحتی به استرالیا ملحق میشوند. و در نیوزیلند بعضی از احزاب هم به دنبال این مساله هستند. باتوجه به اینکه بیش از 20 درصد مردم نیوزیلند در استرالیا زندگی میکنند و تعداد زیادی از استرالیایی ها هم در نیوزیلند مقیم هستند، امکان رای آوردن این انتقال بسیار زیاد هست. و با توجه به خبرها به نظر میاد که در چند سال آینده این اتفاق بیافته.

ولی مهمترین چیزی که سبب ترجیح دادن استرالیا نسبت به کانادا میشه (برای شخص من) سواحل رویایی در سراسر استرالیاست.
از سواحل کاملا سفید برفی گرفته تا سواحل بی پایان ایالت کویینزلند که من هر سال یک با به اونجا سفر میکنم.
خصوصا شهر بسیار رویایی گلد کوست Gold Coast در ایالت Queensland با ساحل بی انتهای رویایی.
یا great barrier reef که 2600 کیلومتر جزایر و دیواره های مرجانی هست که در هیچ کجای جهان مشابهی نداره.

همونطور که گفتم من فقط تورنتو و کمی هم اوتاوا رو در کانادا دیدم ولی جایی به زیبایی شهر و بندرگاه سیدنی در کانادا ندیدم.
البته قطعا برای یه توریست، سیدنی از تورنتو بسیار گرونتره. ولی برای ساکنین استرالیا تامین مخارج زندگی خیلی هم سخت نیست خصوصا که درصد بیکاری کلا پایین تر هست نسبت به امریکای شمالی و خصوصا درآمد متوسط و حداقل دستمزد در استرالیا بسیار بالاتر است از کانادا و امریکا.
و چون درآمد در استرالیا بالاتره نسبت به کانادا، سفرهای خارجی هم از مبدا استرالیا ارزونتر به نظر میاد. و صد البته که بسیاری از زیباترین مقصدهای توریستی جهان هم در نزدیکی خود استرالیا و اقیانوسیه هست مثل مینی جزایر بسیار زیبای اقیانوسه.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Saeedv13 ، mmahsaa ، gbtm ، mhsenpc ، we are one ، msar ، AliReza.Sh
(2011-04-19 ساعت 18:05)Barani نوشته:  این وسط من یک پرسشی دارم:
آیا میشه به طور همزمان واسه هر دو کشور اقدام کرد؟ یا این کار توسط دفاتر مهاجرت دو کشور بررسی می شه و ممکنه هریک باعث لغو اون یکی بشه؟
یعنی برگردند و به آدم بگن شما که میخای بری استرالیا... پس دیگه ما رات نمی دیم بیای کانادا!

هیچ ربطی به هم ندارند.
من سال 2005 برای کانادا اقدام کردم و اوایل سال 2007 برای استرالیا (هر دو رو از ایران اقدام کردم) ویزای استرالیا اومد و اواسط 2008 به سیدنی اومدم.
ژانویه 2013 ویزای کانادا اومد (بعد از نزدیک به هشت سال). به هر حال مجبورم برای اینکه ویزا فعال بشه یه سفر کوتاه به کانادا (احتمالا دوباره به تورنتو) برم اما قطعا به کانادا مهاجرت نخواهم کرد. اما در جواب سوال شما، ویزا بدون مشکل اومد.
من وقتی که در اواخر سال 2010 کانادا ازم خواست که تغییر شرایطم رو گزارش کنم، به مهاجرتم به استرالیا اشاره کردم و در نامه ای هم خواستم که مدارکم رو به سفارت کانادا در سیدنی انتقال بدن. ولی قبول نکردن و گفتن که برای سهولت و تسریع پروسه به لهستان! ارسال کردن.

به هر حال من که قصد اقامت در کانادا رو ندارم و فقط میخواستم کار نا تمام رو تموم کنم. خودم هوای سرد رو کمی دوست دارم و فکر کنم که در کانادا دوام بیارم اما همسرم کلا با استرالیا و اقیانوس و سواحل اینجا بیشتر احساس آرامش میکنه و در هوای سرد دچار افسردگی میشه.
البته من دوام هوای سرد زمستونی تورنتو رو اگه داشته باشم اما دوام هوای مرطوب و گرم تابستونی تورنتو رو ندارم.

(2011-05-11 ساعت 22:22)nightwolf نوشته:  کسی هست که بدونه از لحاظ مخارج زندگی کدوم کشور بهتره ؟
و کدوم کشور راحت تر ویزا میده؟

جواب خیلی دیر اما اگه به درد شما نخوره به درد دیگران شاید بخوره.
اگر دو شهر صنعتی رو با هم مقایسه کنیم یعنی سیدنی و تورنتو، سیدنی گرونتره هم از لحاظ خورد و خوراک هم مسکن و خودرو.
اما وقتی در هر دو کشور مشغول کار بشید، با توجه به درآمد بالاتر در استرالیا، دیگه تفاوتی بین کانادا و استرالیا از نظر گرونی احساس نخواهی کرد.
اما مزیت استرالیا با توجه به درآمد بیشتر نسبت به کانادا و در حال حاظر ارزش بالاتر دلار استرالیا نسبت به کانادا، توانایی سفر خارجی برای استرالیایی ها بیشتر هست.
مثلا اگر از سیدنی به شهر بسیار گرانی مثل پاریس سفر کنید خیلی هم برای شما گرون به نظر نمیاد.
اما به هر حال برای شروع زندگی جدید و بدون داشتن شغل شاید سیدنی کمی گرون به نظر بیاد.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Saeedv13 ، mmahsaa ، gbtm ، mhsenpc ، we are one ، msar ، AliReza.Sh
(2012-07-02 ساعت 14:49)sherry N نوشته:  هر کس باید طبق انتظاراتی که داره مهاجرت کنه. من شخصا کانادا رو برتر می دونم چون دومین کشور بزرگ دنیاست اقتصاد خوبی داره به تحصیلات بیشتر اهمیت میده با کشور های دیگه در ارتباطه تعداد ایرانی هم اوجا زیاد تره و از امن ترین کشور هاست. از دید من استرالیا بیشتر جنبهی تفریحی داره ی حالت جزیره ی تنها به حساب می آد.من کشورای زیادی از جمله این دو کشور رفتم. از 4 سالگی در scotland '' بزرگ شدم. . العان18 سال دارم ایران هستم ولی قصدم اینه که برم دانشگاه torento شرایط شغلی اونجا بهتره. از نظر من هر کس دنبال شغل و درامد درست و حسابی کانادا رو انتخاب کنهTongue

اگه کشور بزرگ خیلی ملاکه فکر کنم روسیه مناسبتر باشه.
استرالیا ششمین کشور بزرگ دنیاست و به همان اندازه که کانادا زمین بدون استفاده داره استرالیا هم داره. تراکم جمعیت بسیار مشابه هم.
با گرفتن ویزای استرالیا شما به صورت قانونی اجازه اقامت دایمی در نیوزیلند رو هم دارید (زیبا ترین کشور دنیا به گفته خیلی ها)
امنیت در کانادا نسبت به استرالیا پایینتره و آمار جرم و جنایت هم بیشتره به لطف همسایگی با امریکا.
درآمد هم در استرالیا به مراتب بیشتره.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Saeedv13 ، mmahsaa ، gbtm ، mhsenpc ، we are one ، msar
سلام دوست عزیز

شما مطمینید با دریافت افامت دایم استرالیا اقامت دایم نیوزلند رو هم دریافت خواهید کرد؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان