کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتخاب سفارتی غیر از انکارا یا ابوظبی (جواب KCC)
با سلام

من از KCC سوال کردم که من خارج از ایران مشغول به تحصیلم و سفارت امریکا در اون کشور رو برای مصاحبه انتخاب کردم و ایا این مشکلی ایجاد میکنه؟ چون توی وبسایت سفارت امریکا در انکارا نوشته که تنها محل مصاحبه برای ایرانی ها Ankara, Vienna, Abu Dhabi, Frankfurt and Naples است. جوابشون به شرح زیر می باشد:

Thank you for your inquiry.

Please note that unless you are informed otherwise, you generally must apply for your Diversity Visa at the U.S. consular office having jurisdiction over your place of residence. However, you may also apply for your visa at the U.S. consular office having jurisdiction over the place where you are physically present but not a resident, if you can establish to the consular officer satisfaction that you are able to remain in the area for the period required to process the application.
(Applicants are reminded that DV applicants must complete processing of the cases by no later than September 30 of the DV program year.)

حالا انگار من باید با سفارت امریکا در اینجا تماس بگیرم و ببینم جوابشون چیه؟

امیدوارم که این موضوع مفید باشه

موفق باشید
شماره کیس: 2009AS17XXX
نامه قبولی: 08 6th May
ارسال فرمهای سری اول: 9th Jun 08
کارنت: 9th Feb 09
نامه دوم: 09 20s Mar از طریق ایمیل
معاینه پزشکی: 09 31st Mar
مصاحبه: 09 14th April
کلیرنس و ویزا: 09 31st Aug (پس از 130 روز)
هزینه قبل از ورود به آمریکا:1050€ نفری
ورود به آمریکا: 09 16th Nov
دریافت گرین کارت: 09 22nd Dec
تشکر کنندگان: Masoud ، samad
من با یک خانومی در همین سایت مکاتبه دارم که اون سنگاپور را برای مصاحبه انتخاب کرده و برای هفته اول آگوست مصاحبه داره. البته انگار اونجا کار می کنه.
hope for the best, except the worst
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان