کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمي مدارک متقاضيان ويزاي نامزدي و ازدواج
اگه با مهر دادگستری و خارجه باشه 4 تا 6 روز
به امید ویزای یک ضرب عزیزم
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: ١٠July 2013
رسيدن مدارك به USCIS: ١١July 2013
دريافت رسيد مدارك: 17July 2013
نقص مدارک :9Sep 2013
اپروو: 16Oct 2013
دریافت نامه کیس نامبر:21NOV 2013
سفارت :ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: سی سی ، ar.moh ، msar
(2013-08-22 ساعت 08:43)paris a نوشته:  اگه با مهر دادگستری و خارجه باشه 4 تا 6 روز
به امید ویزای یک ضرب عزیزم

پریسا جون ممنون از پاسخت و از آرزوی قشنگت برام...
امیدوارم از طرف شما هم زود خبرهای خوب بشنویم عزیزم Smile
نوع ویزا: K1---دریافت recipt number: ژانویه2013---سرویس سنتر: کالیفرنیا---اپروو: 16می 2013---دریافت دعوت نامه مصاحبه: 11ژوئن--- مصاحبه: ابوظبی---زمان: سپتامبر 2013---دریافت ویزا:سپتامبر 2013---ورود به آمریکا: فوریه 2014

سفرنامه من در ابوظبی برای دریافت ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
دوستان k1 ویزای نامزدی هستش ؟ و فقط سیتیزن‌ها می‌تونن از این طریق اقدام کنن ؟ راجعبه زمان پروسهٔ ویزای k3 اطلاعات ندارین ؟
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: سی سی ، msar
(2013-08-22 ساعت 16:39)5ina نوشته:  دوستان k1 ویزای نامزدی هستش ؟ و فقط سیتیزن‌ها می‌تونن از این طریق اقدام کنن ؟ راجعبه زمان پروسهٔ ویزای k3 اطلاعات ندارین ؟
من شنیدم K3 هم ویزای ازدواج با سیتیزن هست که اونم از نظر زمانی مثل k1 میشه. اگه اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنن...
نوع ویزا: K1---دریافت recipt number: ژانویه2013---سرویس سنتر: کالیفرنیا---اپروو: 16می 2013---دریافت دعوت نامه مصاحبه: 11ژوئن--- مصاحبه: ابوظبی---زمان: سپتامبر 2013---دریافت ویزا:سپتامبر 2013---ورود به آمریکا: فوریه 2014

پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی ، msar
دوستای خوبم. کپی شناسنامه و کارت ملی که سفارت برای ویزای نامزدی خواسته برابر با اصلش باید بکنم؟ یا اینکه کپی معمولی کافیه؟

پاسخ
(2013-08-25 ساعت 15:14)سی سی نوشته:  دوستای خوبم. کپی شناسنامه و کارت ملی که سفارت برای ویزای نامزدی خواسته برابر با اصلش باید بکنم؟ یا اینکه کپی معمولی کافیه؟

دوست عزیز، شما برای سفارت باید شناسنامه و کارت ملی‌ رو ترجمه رسمی‌ کنید. و به دارالترجمه بگید که تمام صفحات شناسنامه رو به ترجمه ضمیمه کنند. چون معمولا صفحهٔ اول رو میذارن و تو کیس‌های ما صفحهٔ دوم که مربوط به ازدواج و طلاق هست مهمه با اینکه کامل شناسنامه رو ترجمه می‌کنن و تو صفحهٔ اول می‌نویسن بهتره ریسک نکنی‌ و بهشون بگی‌ همهٔ صفحات رو ضمیمه کنند. با این کار دیگه به کپی‌ برابر اصل هم احتیاجی نداری. یه کپی‌ معمولی‌ دیگه هم از کل صفحات بذار تو مدارکت.

چون من سر این موضوع چندین ماه کارم عقب افتاد (البته نه کیس نامزدی)
K1
اقدام: جولای۲۰۱۲
اپروال: دسامبر۲۰۱۲
مصاحبه: ابوظبی-فوریه۲۰۱۳
اقدام برای AOS: جون ۲۰۱۳
انگشت نگاری: جون ۲۰۱۳
دریافت نامه مصاحبه AOS: جولای ۲۰۱۳
مصاحبه AOS: آگوست ۲۰۱۳
دریافت گرین کارت: آگوست ۲۰۱۳

پاسخ
تشکر کنندگان: kamalir36 ، سی سی ، sib 24 ، msar
(2013-09-01 ساعت 01:34)sara mas نوشته:  
(2013-08-25 ساعت 15:14)سی سی نوشته:  دوستای خوبم. کپی شناسنامه و کارت ملی که سفارت برای ویزای نامزدی خواسته برابر با اصلش باید بکنم؟ یا اینکه کپی معمولی کافیه؟

دوست عزیز، شما برای سفارت باید شناسنامه و کارت ملی‌ رو ترجمه رسمی‌ کنید. و به دارالترجمه بگید که تمام صفحات شناسنامه رو به ترجمه ضمیمه کنند. چون معمولا صفحهٔ اول رو میذارن و تو کیس‌های ما صفحهٔ دوم که مربوط به ازدواج و طلاق هست مهمه با اینکه کامل شناسنامه رو ترجمه می‌کنن و تو صفحهٔ اول می‌نویسن بهتره ریسک نکنی‌ و بهشون بگی‌ همهٔ صفحات رو ضمیمه کنند. با این کار دیگه به کپی‌ برابر اصل هم احتیاجی نداری. یه کپی‌ معمولی‌ دیگه هم از کل صفحات بذار تو مدارکت.

عزیزم اولا خیلی ممنون از پاسخت. بعد یه سوال;
یعنی منظورت اینه که کپی تمام صفحات رو به ترجمه یک صفحه ای ضمیمه کنند؟

پاسخ
(2013-09-01 ساعت 11:28)سی سی نوشته:  
(2013-09-01 ساعت 01:34)sara mas نوشته:  

عزیزم اولا خیلی ممنون از پاسخت. بعد یه سوال;
یعنی منظورت اینه که کپی تمام صفحات رو به ترجمه یک صفحه ای ضمیمه کنند؟

خواهش می‌کنم. آره دقیقا، پرچ می‌شه پشت صفحهٔ ترجمه
K1
اقدام: جولای۲۰۱۲
اپروال: دسامبر۲۰۱۲
مصاحبه: ابوظبی-فوریه۲۰۱۳
اقدام برای AOS: جون ۲۰۱۳
انگشت نگاری: جون ۲۰۱۳
دریافت نامه مصاحبه AOS: جولای ۲۰۱۳
مصاحبه AOS: آگوست ۲۰۱۳
دریافت گرین کارت: آگوست ۲۰۱۳

پاسخ
تشکر کنندگان: سی سی ، msar
دوستان ترجمه شناسنامه و کارت ملی بایستی حتما به تایید وزارت خارجه و دادگستری برسه ؟ سفارتم انکاراست .
K1
------------------------------------------------------------------------
فراغم سخت می باید ولیکن صبر می باید
که گر بگریزم از سختی رفیق سست پیمانم
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، msar
(2013-10-21 ساعت 15:45)azadandish نوشته:  دوستان ترجمه شناسنامه و کارت ملی بایستی حتما به تایید وزارت خارجه و دادگستری برسه ؟ سفارتم انکاراست .

بله دوست عزیز. حتما به تایید برسون..
Case: K1 - Abu Dhabi - Interview First April - Clearance : Aug/21/2014 Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: سی سی ، azadandish ، msar
(2013-10-21 ساعت 15:45)azadandish نوشته:  دوستان ترجمه شناسنامه و کارت ملی بایستی حتما به تایید وزارت خارجه و دادگستری برسه ؟ سفارتم انکاراست .
کارت ملی که نیاز نیست. همون شناسنامه و کارت پایان خدمت کافیه.
نوع ویزا: ازدواجی با سیتیزن/فرستادن مدارک: ۳۰ آگوست ۲۰۱۲/ پذیرش: ۲۶ نوامبر ۲۰۱۲/ دریافت کیس نامبر: ۷ دسامبر ۲۰۱۲/ مصاحبه: سپتامبر ۲۰۱۳/ کلیرنس: در حال انتظار
پاسخ
(2013-10-22 ساعت 01:51)omead نوشته:  
کارت ملی که نیاز نیست. همون شناسنامه و کارت پایان خدمت کافیه.

مرسی از راهنماییتون ولی گفتن که ترجمه کارت ملی رو هم میخوان .
K1
------------------------------------------------------------------------
فراغم سخت می باید ولیکن صبر می باید
که گر بگریزم از سختی رفیق سست پیمانم
پاسخ
میشه لطفا منو کمک کنید
کیس : cr1 ازدواجی
میخواستم بدونم از بچه هایی که تجربه دارن روز مصاحبه دقیقا چه مدارکی باید ببرم ؟؟؟
پاسخ
سلام
کسی میتونه بگه دقیقا چه مدارکی باید برا NVC بفرستم؟
2013AS102xx*کنسولگری :ابوظبي*عکس10++پست تی ان تی55 + ترجمه110
-----------------------------------------------------------------------------------------
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:6Jan 2015
تاريخ اپروو:7April 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، msar
سلام به همه دوستان، يك سوال داشتم، من حدود يك ماه ديگه وقت مصاحبه دارم،
آيا بايد مداركى كه سفارت بم ايميل زدرو با خودم فقط ببرم؟ چون مثلا گفتن اصل شناسنامه و كپى شناسنامه، اما
اصلا حرفى از اينكه اصل كارت ملى وكپى كارت ملى با خودت بيار، زده نشده.
پس وقتى اسمى از كارت مليم نبردن يعنى لارم نيست؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان