کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
وب سایت جستجوی قیمت و خرید بلیط هواپیما و ...
دوستان مناسب ترین ایرلاین از لحاظ قیمت کدوم هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-09 ساعت 14:40)amirrezat نوشته:  دوستان مناسب ترین ایرلاین از لحاظ قیمت کدوم هست؟

یه عاملش هم بستگی به این داره که کجا میخوای بری!
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان وقت بخیر
چه خلوت
کسی با هواپیمایی اتحاد تجربه سفر داره ؟چون کارهای مهاجرت این ایر لاین در امارات انجام میده
به لحاظ قیمت مناسب فقط میخواهم بدونم که قطعا در امارات باید کارای مهاجرت انجام داد یا اجازه میدن برسیم به امریکا چون زمان بین دوتا پرواز کمتر از 3 ساعت
***As201600007
رویت قبولی :2015 22 May
ارسال فرم :  2015 Aug 29
تعداد کیس : 2 نفر 
سفارت : انتخاب  از آنکارا به ایروان 
مصاحبه : jun 14, 2016
محل مصاحبه :yerevan
مدیکال : jun 10 .2016
وضعیت : Issued.  22 Agu2016   Big Grin  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-07-15 ساعت 18:15)mohammadalir نوشته:  سلام دوستان من ان شاءالله عازم فیلیپین هستم حالا جندتا سوال دارم ممنونم می شوم جواب بدهید:
من یک بلیت برای رفت می خواهم 2 تا هم برای برکشتن .
به هرحال با کدام ایرلاین بروم با کدام ایرلاین برگردیم خوبه ؟ اگر قیمت مناسب معرفی کنید که خیلی هم بهتره ممنونم
راستی برای بلیت مستقیم بگیرم بهتره یا غیرمستیم یعنی تهران - دبی - مانیل خوبه ؟ یا تهران مانیل و برعکس و برگشت هم جطوری باشد بهتره ؟ مانیل - تهران یا مانیل - دبی - تهران ؟ کلا یک راهنمایی می کنید.
خیلی متشکرم

سلام . بستگی به خودتون داره ولی پیشنهاد میکنم مسیر کوتاه تر رو انتخاب کنین. اینجا کلیک کن و ساعت و شرایط پرواز رو مطالعه کنین.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی از سایت https://dooronazdik.com/ خرید داشته؟ به نظر که معتبر میاد
من پرواز لس انجلس به تهران رو میخوام بخرم و قیمتش هم مناسبه

پاسخ
تشکر کنندگان:
با توجه به این که روز بروز خریدهای اینترنتی بیشتر میشن و وبسایت های متنوع تر و امکانات بیشتر، دوستان برای خرید بلیط هواپیما چه وب سایت هایی رو پیشنهاد میدن علی الخصوص از فرودگاه امام به ا م ری ک ا. در مورد رزرو و گرفتن اتاق یا یک واحد کوچیک آپارتمانی برای چند ماه چه وبسایتی را میشناسین؟ اگه مزایا و معایب رو هم بگین همه نظرشون رو میگن و جمع به یک نتیجه خوبی میرسیم. ممنون و متشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-09-04 ساعت 22:48)taba60 نوشته:  سلام دوستان/
من هم یکی ازبرندگان 2015هستم.
خودم آژانس هواپیمایی کارمیکنم.میتونم واسه اونایی که بالاتاری دارن میرن تخفیف بدم.50درصد سودم رو ازقیمت بلیتشون کم میکنم.هرکسی میخواد پیغام بذاره.......تخفیف واسه دوستای گلم

salam barayeh parvaz be charlottesville az tehran blit mikham momken hast rahnemyi konid mamnoon
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان اپلیکیشن موبایل خرید بلیط هواپیمای kiwi واقعا بینظیره و گاها مسیرهایی میده که سایتهای دیگه اصلا نمیدن، مثلا ترانزیتهای خیلی طولانی که مسافر میتونه برای دیدن ان شهر استفاده کنه، برای یکی از بلیطهای من ترانزیت ۲۳ ساعته در میلان رو هم پیشنهاد داد که این مسیر رو هیچ سایت و اپ دیگری نشون نمیداد.
ضمن خیلی پایین بودن قیمت بلیط بهترین فرصت برای دیدن میلان بود که متاسفانه علیرغم خرید بلیط، سفر قسمت نشد.
مسیرهای چند تکه ای یک و دو طرفه متفاوت عالی هم پیشنهاد میده مخصوصا با ترانزیتهای بالا که هر بار در مسیر رفت و برگشت میتونید چند کشور رو ببینید.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، gbtm
(2017-09-28 ساعت 23:48)yami نوشته:  دوستان اپلیکیشن موبایل خرید بلیط هواپیمای kiwi واقعا بینظیره و گاها مسیرهایی میده که سایتهای دیگه اصلا نمیدن، مثلا ترانزیتهای خیلی طولانی که مسافر میتونه برای دیدن ان شهر استفاده کنه، برای یکی از بلیطهای من ترانزیت ۲۳ ساعته در میلان رو هم پیشنهاد داد که این مسیر رو هیچ سایت و اپ دیگری نشون نمیداد.
ضمن خیلی پایین بودن قیمت بلیط بهترین فرصت برای دیدن میلان بود که متاسفانه علیرغم خرید بلیط، سفر قسمت نشد.
مسیرهای چند تکه ای یک و دو طرفه متفاوت عالی هم پیشنهاد میده مخصوصا با ترانزیتهای بالا که هر بار در مسیر رفت و برگشت میتونید چند کشور رو ببینید.
سلام
دوست عزیز، آیا میشه تو این توقف ها از فرودگاه خارج شد؟ چون ما که ویزای اون شهرهایی که توش توقف می کنیم رو نداریم، به خاطر همین می پرسم.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-09-28 ساعت 23:48)yami نوشته:  دوستان اپلیکیشن موبایل خرید بلیط هواپیمای kiwi واقعا بینظیره و گاها مسیرهایی میده که سایتهای دیگه اصلا نمیدن، مثلا ترانزیتهای خیلی طولانی که مسافر میتونه برای دیدن ان شهر استفاده کنه، برای یکی از بلیطهای من ترانزیت ۲۳ ساعته در میلان رو هم پیشنهاد داد که این مسیر رو هیچ سایت و اپ دیگری نشون نمیداد.

دوستان دقّت کنند خرید بلیط از طریق سایت‌هات واسطه همیشه ریسکی‌ است،من خودم تا اونجایی که بتونم این کارو نمیکنم .درسته قیمت‌ها پین تر است ولی‌ مشکلات زیادی پیش میاره که واقعا به دردسرش نمیصرفه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-09-29 ساعت 13:44)gbtm نوشته:  

دوستان دقّت کنند خرید بلیط از طریق سایت‌هات واسطه همیشه ریسکی‌ است،من خودم تا اونجایی که بتونم این کارو نمیکنم .درسته قیمت‌ها پین تر است ولی‌ مشکلات زیادی پیش میاره که واقعا به دردسرش نمیصرفه.

اصلا نگران نباشید. چون بلیط رو با کردیت کارت میخرید تقریبا احتمال سو استفاده صفر است. بعد خرید هم براحتی میتونید اصالت بلیط رو چند دقیقه بعد در سایت خود ایرلاین چک کنید و یا گاها حتی برایگان صندلی انتخاب کنید.
اینها معمولا شرکتهای بزرگی هستند که تخصصشان فروش بلیط هواپیما هست و بخاطر مقدار فروش بالا در سطح جهانی فادر هستن تقریبا همیشه قیمت بسیار پایینتری از به نسبت سایت خود شرکت هواپیمایی ارایه کنند.
این شرکت kiwi که بسیار معظم و معتبر است و جای خود دارد، من از طریق اپلیکیشن momondo از شرکتهای خیلی در پیت تر هندی هم بلیط خریدم و هیچ مشکلی نداشتم. فقط تنها فرق این هست که تا جایی که میدانم طاهرا از طریق این سایتها و اپلیکیشنها نمیشه بلیطهای قابل تعویض و تغییر و بلیطهای کلاس غیر از اکونومی رو خرید.
البته بعضی ازین سایتها خودشان در مقابل یک مبلغی سرویس امکان کنسل کردن بلیط را ارایه میکنند یا حتی گاها تا ۲۴ ساعت اجازه کنسل کردن رایگان میدهند.
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm
(2017-09-29 ساعت 13:35)samirakn نوشته:  
سلام
دوست عزیز، آیا میشه تو این توقف ها از فرودگاه خارج شد؟ چون ما که ویزای اون شهرهایی که توش توقف می کنیم رو نداریم، به خاطر همین می پرسم.

بستگی به این دارد که گرین کارتی هستید یا سیتیزن.
بعضی کشورها به دارندگان گرین کارت و ترجیحا پاسپورت امریکا اجازه میدهند که بدون ویزا یا با گرفتن ویزا در همان فرودگاه، از فرودگاه خارج بشن.
این قضیه رو باید ابتدا تحقیق و مطمین بشید که کشور مورد نظر قانونش چیه.
من چون سیتیزنم تقریبا از این بابت نگرانی نداشتم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
برای ترکیه ویزا از تهران میگیرند یا در فرودگاه آنکارا؟
پاسخ
تشکر کنندگان: yami
من از این سایت https://airplaneticket.ir/booking-airline-tickets.html خرید کردم با توجه به خدماتی که می ده قیمتش عالیه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. من یه سوال داشتم:
من هفته ی پیش (در ماه می) برای سپتامبر به مقصد ایران بلیط گرفتم. کانفرمیشن ایمیل اومد واسم. ولی هنوز E-ticket نبومده واسم. بهشون زنگ زدم و موضوع رو گفتم. گفتن: ممکنه صدور بلیط تا 1 یا حتی 2 ماه طول بکشه. چون من برای 3-4 ماه آینده بوک کردم!
خواستم بپرسم کسی تجربه ی مشابهی داشته؟ آیا این روند طبیعی ه؟
البته من مستقیما از پورت خود ایرلاین نخریدم. از یه وبسایت خریدم. (یونایتد-آسترین)
ممنون از شما.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان