کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
وب سایت جستجوی قیمت و خرید بلیط هواپیما و ...
(2010-11-19 ساعت 20:40)sky نوشته:  سلام
من این سایت رو چک کردم
www.vayama.com
اگر کارت اعتباری نداشته باشم نمیتونم بلیط تهیه کنم؟
چه جوری میتونم یه بلیط چند استوپه پیذا کنم ؟
مثال
از تهران بره ترکیه از اونجا بره پاریس
یا از تهران بره ترکیه از ترکیه بره میلان از اونجا هم بره پاریس
میخوام چند استوپه باشه به مقصد پاریس با قیمت مناسب.
ممنون میشم راهنماییم کنید

برای خرید با کارتهای اعتباری اگر دوستی در آمریکا یا کانادا دارید میتونید از اونها کمک بگیرید.
و البته یه پیشنهاد کوچولو اینکه قیمت سایت vayama از سایر سایتها مثل www.onetravel.com و www.cheapoair.com کمی گرونتر هست (من واسه مسیری که میخواستم اینطور بود و اختلاف در حدود 150$ به بالا بود)
اگر میتونید از این دوسایت که گفتم خرید کنید.
موفق باشید وسفر خوبی داشته باشید....
پاسخ
تشکر کنندگان: megaholding ، behzadb57 ، success ، comrun ، میناسیان ، ronmony ، negarX ، payam62 ، yasejavan ، remarya ، Leila Amricaie ، msar
من از اين سايت خريدم. http://www.expedia.com البته بهشون زنگ زدم و اطلاعات اضافه هم گرفتم.

سايت http://www.cheapoair.com هم سايت خيلي خوبيه
پاسخ
خواستم به اطلاع همه دوستانی که در اصفهان هستند برسونم که ایر لاین Gulf Air (بحرین) در تاریخ 9 دسامبر از اصفهان پرواز برای اغلب ایالت های آمریکا را شروع کرده Smile
(زحمت رفتن تا فرودگاه امام کم شد Big Grin )
قیمتش نسبت به قطر و امارات کمی بالاتر هست اما کیفیت مطلوبتری داره (حداقل از امارات خیلی بالاتر هست Wink )

پاسخ
تشکر کنندگان: gadfly ، darya ، mh_hshk ، mehdi_behzadi ، maaref ، MAHDI2012 ، ronmony ، Lemony ، remarya ، سمیرا کریمی ، msar ، r.bazargan
سلام بچه ها من يه سري سايت هارو براتون ميزارم که قيمتاشونم تفاوت داره ديگه بستگي به خودتون داره
qatar airways
مستقيم به نيويورک پرواز داره www.qatarairways.com

اگه ميخواهيد برين لندن با ايران اير و از اونجا برين usa بازم شرکت www.aa.com امريکن ايرالاين هست

تمام آلمان و لوفتهازا پوشش ميده اينم واسه کسايي که اول با ايران اير يا ماهان اونجا ميرن www.lufthansa.com که به usa پرواز داره

اگه از هلند ميخواهيد بريد بازم ايران اير ميبره آمستردام و از اونجا www.klm.com به usa

آگه از دبي ميخواهيد بريد بازم پرواز مستقيم داره www.emirates.comکه a380 هم هست هواپيماش و دبي نيويورک هست

اگر از ايتاليا ميخواهيد بريد Www.alitalia.com

اگر از فرانسه ميخوايد بريد باز هم ايران اير تا اونجا و از اونجا www.airfrance.com

اگر از سوئيس ميخواهيد بريد www.swiss.com

اگه از مادريد اسپانيا ميخواهيد برين بازم ايران اير تا مادريد و از اونجا www.iberia.com

اگر ميخواهيد مسيرتونو کلا" عوض کنين و براي تنوع از طرف ژاپن بريد
www.jal.com
اول از ايران اير به توکيو و بعد از اونجا به لوس آنجلس

پاسخ
تشکر کنندگان: emankh101 ، frozen mind ، armido ، behzadb57 ، mh_hshk ، maaref ، nedadd ، maxsupermax ، obama ، vahidvm60 ، MAHDI2012 ، ronmony ، MD-soft ، f1f ، HB_USA ، خانه ، mnpnus ، payam62 ، yasejavan ، aghamilad ، remarya ، msar
سلام دوستان
بهترین و ارزانترین راهی که میشه از تهران رفت اتلانتا را به من پیشنهاد کنید؟بابت ساعات طولانی ترانزیت هم اصلا مشکلی ندارم !

ارزان
مطمئن
ایمن

« نهنگ در دریاست.برای شکار نهنگ باید به دریا بروید.»Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، ronmony ، matmir ، msar
(2011-01-21 ساعت 15:04)loveusa2010 نوشته:  سلام دوستان
بهترین و ارزانترین راهی که میشه از تهران رفت اتلانتا را به من پیشنهاد کنید؟بابت ساعات طولانی ترانزیت هم اصلا مشکلی ندارم !

ارزان
مطمئن
ایمن
با ایرو فلوت برو نیویورک بعد از اونجا هم آتلانتا .ارزون مطمئن ایمنWink

شماره کیس:2010AS152**
تاریخ دریافت نامه قبولی: june 2009
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july2009 تاریخ کارنت شدن کیس:march2010
تاریخ دریافت نامه دوم:هیچوقت نرسید
تاریخ مصاحبه:may2010
تاریخ دریافت کلیرنس:پس از70روز .دریافت ویزا:5 اوت 2010
پاسخ
تشکر کنندگان: loveusa2010 ، emankh101 ، behzadb57 ، ShabPareyeMohajer ، frozen mind ، maaref ، ronmony ، ASALI ، payam62 ، msar
با سلام به دوستان
تا به حال کسی از Cheapoair خرید کرده است؟ اگر خرید کردید برای گرفتن بلیط قطعی جهت سوار شدن به هواپیما به مشکل بر نخوردید؟ (بفرض BMI)
M.A
ایران آزادم آرزوست ، روزی که براحتی بتوانم در کشور خودم زندگی کنم و یک خارجی و مهاجر نباشم.
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، maaref ، ronmony ، msar
به دوست عزیزی که در مورد گلف ایر نوشته بود خاطر نشان میکنم که پرواز قطر ایرویز پرواز 5 ستاره دنیاست و قابل قیاس با گلف ایر سه ستاره نیست.این رو میتونین از سایتهای مختلف چک کنین.یکی از اونها این سایت هست:

http://www.airlinequality.com/StarRanking/5star.htm
در ضمن پرواز گلف ایر سه ستاره هست:
http://www.airlinequality.com/StarRanking/3star.htm
پاسخ
تشکر کنندگان: Lamborghini ، emankh101 ، mh_hshk ، maaref ، mgy ، ronmony ، HB_USA ، مرآت74 ، mnpnus ، remarya ، msar
(2011-02-06 ساعت 14:38)DLT نوشته:  به دوست عزیزی که در مورد گلف ایر نوشته بود خاطر نشان میکنم که پرواز قطر ایرویز پرواز 5 ستاره دنیاست و قابل قیاس با گلف ایر سه ستاره نیست.این رو میتونین از سایتهای مختلف چک کنین.یکی از اونها این سایت هست:

http://www.airlinequality.com/StarRanking/5star.htm
در ضمن پرواز گلف ایر سه ستاره هست:
http://www.airlinequality.com/StarRanking/3star.htm

این سایت مال مؤسسه انگلیسی Sky Trax هستش که کارش تعیین کیفیت شرکت های هوایی دنیاست که تو این چند سالی که از کارش می گذره اینقدر اعتبار پیدا کرده که ستاره هایی که میده اعتبار رسمی (Official) پیدا کرده و در هنگام اعطای جوایز سالانه مدیران عامل شرکت ها برای گرفتن جوایز حضور پیدا می کنند. همچنین تو مقالات تخصصی و وب سایت های شرکت های بوئینگ و ایرباس، در هنگام نگارش درباره ایرلاین خاصی، به رتبه ها و ستاره های اعطایی این مؤسسه اشاره می کنند که نشان از اعتبار بالای اون داره. یه جورایی ما به ازای این مؤسسه در صنعت اتوموبیل مؤسسه J.D. Power هستش.

به همین علت صحبت دوستمون رو تأیید می کنم و این مطلب رو در تکمیل فرمایش ایشون نوشتم.
پاسخ
تشکر کنندگان: emankh101 ، DLT ، maaref ، mgy ، ronmony ، payam62 ، remarya ، msar
دوستان این سایت www.qtrip.com از همه سایتهایی که در این زمینه فعال هستند ساده تر و کاراتر میباشد قیمتهاش هم تقریبا مانند سایتهایی است که تا این لحظه رفقا معرفی کرده اند.
در ضمن این امکان را به شما میدهد تا با سایتهای معروف دیگر نیز بدون نیاز به تایپ مجدد اطلاعات ! پرواز مورد نظر را در آن سایتها هم بررسی وجستجو کنید.از جمله سایتهای ساپورت دهنده آن www.kayak.com میباشد که بسیار معتبر میباشد و قیمتهایش هم بهتر از خود qtrip است!!!

هستم اگر می روم گر نروم نیستم
زندگي مثل دوچرخه سواري مي مونه واسه حفظ تعادلت هميشه بايد در حركت باشي …. آلبرت انيشتين

شکل جدید گرین کارتهای واقعی از سال 2010 به بعد
پاسخ
تشکر کنندگان: emankh101 ، DLT ، loveusa2010 ، maxsupermax ، maaref ، ronmony ، msar
سلام دوستان.اگه بلیط رفت و برگشت داشته باشیم و رفتش به سمت آمریکا رو استفاده کرده باشیم و واسه برگشت به ایران باید چیکار کنیم؟
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، ronmony ، msar
با درود خدمت رفقا
سایت www.kayak.com در قسمت سمت راست پایین صفحه اصلی خود یک قسمتی همراه با نقشه دارد به نام explore fare deals که در آن نام مبدا پرواز خود را وارد کنید بهترین قیمتهای موجود یافته شده در 48 ساعت گذشته را به تمامی مقصدهای موجود و سرچ شده در این سایت برای شما روی نقشه لیست میکند که با کلیک بر روی قیمت جزئیات آن پرواز یا پروازها را نمایش می دهد که واقعا عالی است. ضمنا این سایت مشکلی با رزرو از مبدا ایران ندارد. امیدوارم مفید واقع شود. با امید سفری ارزان ایمن و راحت برای همه مهاجرسراییها.

http://www.kayak.com/explore
هستم اگر می روم گر نروم نیستم
زندگي مثل دوچرخه سواري مي مونه واسه حفظ تعادلت هميشه بايد در حركت باشي …. آلبرت انيشتين

شکل جدید گرین کارتهای واقعی از سال 2010 به بعد
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، ronmony ، خانه ، payam62 ، remarya ، Leila Amricaie ، msar ، حاجی واشنگتن
سلام دوستان
من هم بلیطم رو گرفتم .
صزفا جهت اطلاع !؟

KLM
تهران-امستردام توقف 2 ساعت و55 دقیقه
آمستردام-دیترویت توقف 5 ساعت و 3 دقیقه
دیترویت-بیرمنگام

رفت و برگشت
1915$
2003900 تومان
2 تا 23 کیلو هم میتونم بار داشته باشم.
جریمه عوض کردن تاریخش هم 100$ میباشد.

برای فریت هم پرسیدم که گفت اون محدودیت فقط برای ایران ایر هست به خاطر تحریم ها.
شما یک هفته قبل از پرواز با کارگو klm در فرودگا تماس بگیرید برایتان ok میکنند.
این اطلاعات مال یک هفته قبل میباشد.

« نهنگ در دریاست.برای شکار نهنگ باید به دریا بروید.»Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: kamrani.navid ، maaref ، WIKIMAN ، nedadd ، maxsupermax ، hamed_gh ، Sahar-Germany ، silia ، pooyash ، ronmony ، msar
3 هفته پیش من 1 سفر 10 روزه رفت و برگشت با ترکیش ایرویز از لوس آنجلس به تهران داشتم و هفته پیش به لوس آنجلس برگشتم... گویا ترکیش به تازگی یعنی از اول آپریل 2011 این پرواز را با ترانزیت استانبول راه انداخته... پرواز خوبی بود.. هواپیما بویینگ 300-777 بود و نو بود.... پذیرائی حیلی خوب بود... دست فرمون خلبانش خوب بود منهای هنگام نشست و برخاست هواپیما !!!! ...... رفت هیچ مشکلی از اینجا به تهران نداشتیم، ولی برگشت در فرودگاه استانبول خیلی سوال و جواب شدیم... البته با همه این برخورد را داشتند... حتی با سیتی زن های آمریکا.... مسیر برگشتمان ترانزیت 2 ساعته در استانبول داشت که من گفتم چون من با بچه هستم، معمولا زیاد معطلم نمیکنند که اینطور نبود... اینقدر سوال پرسیدند که بعضی ها از پرواز جا موندند... شانس آوردیم پرواز اولمان از نهران به استانبول تاخیر نداشت وگرنه همه جا میموندیم... این پرواز، پرواز خوبیه و بنظر از بقیه ارزونتر است ولی شما اگر خواستید با این پرواز بلیط بگیرید، حتما به مدت زمان ترانزیت در مسیر برگشت به آمریکا در فرودگاه استانبول توجه کنید که زیاد باشه... چون مراحل سکیوریتی اش بیشتر از فرودگاه هیترو لندن و آمستردام طول میکشه... در ضمن آنهاییکه ساکن آمریکا هستند، با خودشون مدرک ببرند که نشون بده ساکن اینجا هستند....
چمدانهای دستی ما را 2 بار باز کردند و تمام زیپها راهم باز کردند و گشتند.. خودمون را هم 2 بار بازرسی بدنی کردند... از چمدانهایی که به بار هواپیما داده بودیم هم 2 تا شون برچسب نارنجی بازرسی دقیق خورده بود....
.........برعکس وقتی به فرودگاه لوس آنجلس رسیدیم، براحتی گذشتیم و....
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: REZA1390 ، frozen mind ، amir53 ، mml ، farnaz82 ، maaref ، ronmony ، Lemony ، remarya ، msar
سلام به همه
احساس کردم که همه داران پول های گزافی میدن بابت بلیت این ۲ تا شرکت رو چک کنین خیلی ارزون تر هستن

Aerosvit Airlines

Aeroflot-Russian Airlines
پاسخ
تشکر کنندگان: nicole.gemini ، maaref ، MAHDI2012 ، ronmony ، bardia9 ، مرآت74 ، yasejavan ، remarya ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان