کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
وب سایت جستجوی قیمت و خرید بلیط هواپیما و ...
(2011-05-02 ساعت 03:53)nicole.gemini نوشته:  3 هفته پیش من 1 سفر 10 روزه رفت و برگشت با ترکیش ایرویز از لوس آنجلس به تهران داشتم و هفته پیش به لوس آنجلس برگشتم...

دوست عزیز آیا چمدان هایی که تهران تحویل بار دادید در لوس آنجلس تحویل گرفتید یعنی خودشان در استانبول بار را جا به جا کردند یا خیر ؟
2- آنهایی که جا ماندند چه کارشان کردند ؟
با تشکر
الهی به ما آن ده که آن به .
پاسخ
تشکر کنندگان: mml ، maaref ، emankh101 ، ronmony ، msar
(2011-05-02 ساعت 13:10)amir53 نوشته:  دوست عزیز آیا چمدان هایی که تهران تحویل بار دادید در لوس آنجلس تحویل گرفتید یعنی خودشان در استانبول بار را جا به جا کردند یا خیر ؟
2- آنهایی که جا ماندند چه کارشان کردند ؟
با تشکر

1- بله، البته....
2- قاعدتا با پرواز بعدی می ایند....
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: amir53 ، frozen mind ، farzad-it ، mml ، maaref ، emankh101 ، ronmony ، msar
دوستان ما ارزان ترین پروازی که تونستیم گیر بیاریم از مالزی southern china است،کسی میدونه خوبه یا نه؟
ممنون Smile
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: mml ، maaref ، emankh101 ، ronmony ، msar
(2011-06-15 ساعت 09:21)farnaz82 نوشته:  دوستان ما ارزان ترین پروازی که تونستیم گیر بیاریم از مالزی southern china است،کسی میدونه خوبه یا نه؟
ممنون Smile

با تبریک به همه دوستانی که به این مرحله یعنی انتخاب بلیط رسیده اند
سایت www.vayama.com یک قسمتی دارد به نام Airline Information زمانی که شما یک پروازی را در آن سرچ میکنید زیر مشخصات آن پرواز می توانید آن را ببینید که اطلاعات کلی آن ایرلاین را همراه با عکس ارائه میدهد مثلا چند هواپیما دارد با چه ایرلاینهایی قرارداد کاری دارد هواپیماهایش چند سال عمر دارند و دیگر موارد که یک دید کلی به ما از آن ایرلاین میدهد
اما باز مشاهده از نزدیک و تجربه واقعی سرویس دهی چیز دیگری است و فقط باید دید حتی حرف دیگر افراد هم گرچه میتواند دید به ما بدهد ولی چون همه بستگی به سلیقه افراد دارد نمیتواند مفید مفید باشد
باز با این حال وقتی میبینیم یک شرکت عمر هواپیما هایش به طور متوسط هفت سال است ودیگری پانزده سال و یا یک شرکت پانصد هواپیما دارد و دیگری فقط پنجاه تا و یک شرکت با شرکتهای کاملا شناخته شده قرارداد code share دارد میتوانیم دید بهتری برای قضاوت پیدا کنیم عکس های هواپیمای ایرلاینها و داخل هواپیما هم میتواند کارگشا باشد البته سایت فوق را فقط از جهت شناخت پیدا کردن به ایرلاینها پیشنهاد دادم نه چیز دیگر اطلاعات را از این سایت جمع کنید ولی هر جا ارزانتر بود از آنجا خرید کنید
به این سایت هم میشود مراجعه کرد
http://www.airlinequality.com/
امیدوارم پروازی ایمن راحت و ارزان پیدا کنید
هستم اگر می روم گر نروم نیستم
زندگي مثل دوچرخه سواري مي مونه واسه حفظ تعادلت هميشه بايد در حركت باشي …. آلبرت انيشتين

شکل جدید گرین کارتهای واقعی از سال 2010 به بعد
پاسخ
تشکر کنندگان: gadfly ، farnaz82 ، mml ، farzad-it ، joseph ، emankh101 ، comrun ، ronmony ، kamilia modi ، remarya ، msar
من از یکی از اقوام در آمریکا درمورد نحوه خرید بلیت ارزان سوال کردم و گفت که در آمریکا یک سری شرکتهای هواپیمایی با ایجاد رقابت با دیگر شرکتها تخفیفهای ویژه ای به مسافران خود میدهند و به من پیشنهاد کرد اگه یک موقع خواستم برم آمریکا بهش زنگ بزنم تا از اونجا برام بلیت بگیره و برام ایمیل کنه.
من هم پیشنهاد میکنم اگه کسی رو توی آمریکا دارین حتما این کار رو بکنید.
(2011-06-16 ساعت 00:03)yousef156 نوشته:  
(2011-06-15 ساعت 09:21)farnaz82 نوشته:  دوستان ما ارزان ترین پروازی که تونستیم گیر بیاریم از مالزی southern china است،کسی میدونه خوبه یا نه؟
ممنون Smile

با تبریک به همه دوستانی که به این مرحله یعنی انتخاب بلیط رسیده اند
سایت www.vayama.com یک قسمتی دارد به نام Airline Information زمانی که شما یک پروازی را در آن سرچ میکنید زیر مشخصات آن پرواز می توانید آن را ببینید که اطلاعات کلی آن ایرلاین را همراه با عکس ارائه میدهد مثلا چند هواپیما دارد با چه ایرلاینهایی قرارداد کاری دارد هواپیماهایش چند سال عمر دارند و دیگر موارد که یک دید کلی به ما از آن ایرلاین میدهد
اما باز مشاهده از نزدیک و تجربه واقعی سرویس دهی چیز دیگری است و فقط باید دید حتی حرف دیگر افراد هم گرچه میتواند دید به ما بدهد ولی چون همه بستگی به سلیقه افراد دارد نمیتواند مفید مفید باشد
باز با این حال وقتی میبینیم یک شرکت عمر هواپیما هایش به طور متوسط هفت سال است ودیگری پانزده سال و یا یک شرکت پانصد هواپیما دارد و دیگری فقط پنجاه تا و یک شرکت با شرکتهای کاملا شناخته شده قرارداد کانکشن دارد میتوانیم دید بهتری برای قضاوت پیدا کنیم عکس های هواپیمای ایرلاینها و داخل هواپیما هم میتواند کارگشا باشد البته سایت فوق را فقط از جهت شناخت پیدا کردن به ایرلاینها پیشنهاد دادم نه چیز دیگر اطلاعات را از این سایت جمع کنید ولی هر جا ارزانتر بود از آنجا خرید کنید
به این سایت هم میشود مراجعه کرد
http://www.airlinequality.com/
امیدوارم پروازی ایمن راحت و ارزان پیدا کنید

یه شرکت ایرانی در کانادا هست که اطلاعات پروازش بد نیست.
www.atlas.travel
In the United States I will feel as if I were alive again
پاسخ
تشکر کنندگان: yousef156 ، emankh101 ، nastaran86 ، ronmony ، remarya ، msar
هشدار:
از قرار دادن پول و مدارک و اشیاء با ارزش خود در داخل چمدانی که میخواهید تحویل بار بدهید خودداری فرمایید در صورت مفقود شدن اشیاء فوق شرکتهای هواپیمایی هیچ گونه مسئولیتی ندارند پس مدارک و اشیاء گران قیمت خود را داخل یک کیف دستی با خود به داخل هواپیما ببرید.
سفر خوبی داشته باشید.
I have a dream
حالا!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: nastaran86 ، frozen mind ، hamed_gh ، mh_hshk ، storagemeter ، comrun ، sasan_rock ، AmericanHamid ، silia ، maaref ، ronmony ، خانه ، Lemony ، remarya ، msar ، ed2008
دوستانی که میخوان بدونن که آیا هر ایرلاین مشخصا "خودش" به مقصد مورد نظرشون پرواز داره، یا نه، سرچ کنن: اسم اون ایرلاین + Rout map
مثال: نقشه پروازی امارات ترکیش لوفت هانزا یونایتد ماهان اتحاد ایرایشیا
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، yousef156 ، mh_hshk ، nastaran86 ، hamed_gh ، soheilbadami ، sasan_rock ، vahidvm60 ، maaref ، ronmony ، remarya ، msar
MOMONDOO

این یه سایت خیلی کار درسته
پاسخ
تشکر کنندگان: yousef156 ، sasan_rock ، maaref ، ronmony ، msar
پرواز متوسط خوبيه... از نظر ايمني مشكلي نداره... هواپيماهاش جديد و كم سن و سالن.

ممكنه غذاهاش رو نپسنديد (من باهاش داخل چين پرواز طولاني داشتم و از پروازهاش به مقصد آمريكا خبر ندارم).

توصيه مي كنم خوراكي با خودتون ببريد توي هواپيما.

اگه با 100 يا 150 دلار اضافي تر بتونيد از Cathay Pacific خريد كنيد، به نفعتونه. خيلي راحت تريد و به پولش مي ارزه.

ممنون Smile

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: yousef156 ، mh_hshk ، nastaran86 ، farnaz82 ، farzad24 ، maaref ، ronmony ، meisam14 ، msar
سلام دوستان من ان شاءالله عازم فیلیپین هستم حالا جندتا سوال دارم ممنونم می شوم جواب بدهید:
من یک بلیت برای رفت می خواهم 2 تا هم برای برکشتن .
به هرحال با کدام ایرلاین بروم با کدام ایرلاین برگردیم خوبه ؟ اگر قیمت مناسب معرفی کنید که خیلی هم بهتره ممنونم
راستی برای بلیت مستقیم بگیرم بهتره یا غیرمستیم یعنی تهران - دبی - مانیل خوبه ؟ یا تهران مانیل و برعکس و برگشت هم جطوری باشد بهتره ؟ مانیل - تهران یا مانیل - دبی - تهران ؟ کلا یک راهنمایی می کنید.
خیلی متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، ronmony ، msar
دوست خوبم...

اول از همه هيچ مسير مستقيمي از تهران به هيچ جاي فيليپين وجود نداره. مجبوري غير مستقيم بري.

به طور قطع نمي شه گفت كدوم Airline برات ارزونتر در مياد. بسته به شرايط بازار فرق مي كنه و بايد با يه آژانس مطمئن چك كني. اما معمولا براي اون مسير هواپيمايي قطر، اتحاد، امارات، ايران اير با استفاده از قرارداد بين خطي با هواپيمايي مالزي و با توقف در كوالالامپور، و ماهان با استفاده از قرارداد بين خطي با هواپيمايي تايلند و با توقف در بانكوك استفاده مي شه. اين كه كدوم ارزونتر هست، كاملا به شرايط بازار بستگي داره و به طور مطلق هيچ كدوم از بقيه ارزونتر نيستند.

(2011-07-15 ساعت 18:15)mohammadalir نوشته:  به هرحال با کدام ایرلاین بروم با کدام ایرلاین برگردیم خوبه ؟ اگر قیمت مناسب معرفی کنید که خیلی هم بهتره ممنونم
راستی برای بلیت مستقیم بگیرم بهتره یا غیرمستیم یعنی تهران - دبی - مانیل خوبه ؟ یا تهران مانیل و برعکس و برگشت هم جطوری باشد بهتره ؟ مانیل - تهران یا مانیل - دبی - تهران ؟ کلا یک راهنمایی می کنید.
خیلی متشکرم

پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadalir ، maaref ، ronmony ، msar
دوستان عزیز
کسی تا حالا milage ثبت نام کرده و ایا از مزایای اون استفاده کرده
من هر کاری می کنم نمو تنم برای QATAR AIRWAYS ثبت نام کنم
اگر کسی راهنمایی کنه ممنون می شم
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، maaref ، ronmony ، msar
من خيلي وقت پيش ثبت نام كردم و خيلي راحته. به چه مشكلي بر خوردي؟

حالا اگه نشد هم مشكلي نيست. توي تهران از كانتر پذيرش فرم بگير، پر كن و بهشون بده. همون جا يهكارت مقوايي هم بهت مي دن كه شماره ات روشه.

توي هواپيما هم مي توني.

باز هم اگه نشد، كانتر Privilege Club توي فرودگاه دوحه بهترين جا هست براي اين كار.

يادت باشه كه از اين شماره روي هواپيمايي US Airways هم مي توني استفاده كني.

(2011-07-17 ساعت 11:22)amir1345 نوشته:  دوستان عزیز
کسی تا حالا milage ثبت نام کرده و ایا از مزایای اون استفاده کرده
من هر کاری می کنم نمو تنم برای QATAR AIRWAYS ثبت نام کنم
اگر کسی راهنمایی کنه ممنون می شم

پاسخ
تشکر کنندگان: mh_hshk ، maaref ، ronmony ، msar
اشکان خان سلام
من ثبت نام کردم و شماره و پسورد qatar airways رو دارم
ولی نمی توانم پرواز 20 جولای رو تو سایت ثبت کنم
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، ronmony ، msar
نگران نباش...

توي تهران دم كانتر Check In اين كار رو برات انجام مي دن. نيم دقيقه هم نمي شه. فقط شماره رو همراهت ببر.

(2011-07-17 ساعت 14:39)amir1345 نوشته:  اشکان خان سلام
من ثبت نام کردم و شماره و پسورد qatar airways رو دارم
ولی نمی توانم پرواز 20 جولای رو تو سایت ثبت کنم
با تشکر

پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، ronmony ، payam62 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان