کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
وب سایت جستجوی قیمت و خرید بلیط هواپیما و ...
(2010-11-19 ساعت 20:40)sky نوشته:  سلام
من این سایت رو چک کردم
www.vayama.com
اگر کارت اعتباری نداشته باشم نمیتونم بلیط تهیه کنم؟
چه جوری میتونم یه بلیط چند استوپه پیذا کنم ؟
مثال
از تهران بره ترکیه از اونجا بره پاریس
یا از تهران بره ترکیه از ترکیه بره میلان از اونجا هم بره پاریس
میخوام چند استوپه باشه به مقصد پاریس با قیمت مناسب.
ممنون میشم راهنماییم کنید
ُسلام من دیروز فهمیدم که از این سایت میشه تو ایران با کارت شتاب بلیط خرید. واقعا دستشون درد نکنه
www.traviran.com
پاسخ
تشکر کنندگان: sasan_rock ، jahan_roone ، MAHDI2012 ، SH1A2R3 ، ronmony ، amin.s ، kamilia modi ، payam62 ، remarya ، msar
(2011-07-23 ساعت 00:47)vahid.sn نوشته:  سلام من دیروز فهمیدم که از این سایت میشه تو ایران با کارت شتاب بلیط خرید. واقعا دستشون درد نکنه
www.traviran.com
دستشون درد نکنه، ولی چرا اینقدر گرونه؟! مگه دلار چند حساب شده؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، emankh101 ، jahan_roone ، frozen mind ، SH1A2R3 ، ronmony ، payam62 ، msar
(2011-07-25 ساعت 03:58)comrun نوشته:  
(2011-07-23 ساعت 00:47)vahid.sn نوشته:  سلام من دیروز فهمیدم که از این سایت میشه تو ایران با کارت شتاب بلیط خرید. واقعا دستشون درد نکنه
www.traviran.com
دستشون درد نکنه، ولی چرا اینقدر گرونه؟! مگه دلار چند حساب شده؟

الان كه من چك كردم دلار 1177 تومان محاسبه كرده.
اگه كرسر (موس) رو روي قيمت بگيرين ميزان دلار رو بهتون نشون مي ده

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: comrun ، maaref ، jahan_roone ، MAHDI2012 ، SH1A2R3 ، ronmony ، خانه ، mhz_ir ، payam62 ، msar
سلام.کسی از دوستان شماره تلفن و یا آدرس دفتر خدمات ترکیش ایر لاین رو در ایران داره ممنون میشم بهم بگید و راهنماییم کنید.Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، jahan_roone ، SH1A2R3 ، payam62 ، msar
(2011-08-13 ساعت 22:56)hi_2011 نوشته:  سلام.کسی از دوستان شماره تلفن و یا آدرس دفتر خدمات ترکیش ایر لاین رو در ایران داره ممنون میشم بهم بگید و راهنماییم کنید.Smile

با سلام
تلفنش 23546 -روبروي پارك ملت نبش كوچه .... برج..... طبقه.....
زنگ بزن ادرس دقيق بگير(يادم رفته ... امان از كم حافظگي)
پاسخ
تشکر کنندگان: Rainy ، MAHDI2012 ، SH1A2R3 ، ronmony ، payam62 ، msar
ما شدیدا نیاز به کمک دوستان داریم.
ما چون بلیطمون رو از klm کنسل کردیم به جای پول بهمون ووچر 500 دلاری داد و فقط میشه باهاش بلیط خرید و قابل ارایه به غیر هست.دوستانی که قصد سفر با این ایر لاین رو دارن اگر لطف کنند و این ووچر رو با پولش همون موقع در نمایندگی klm تعویض کنند ممنون میشیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، ronmony ، msar
بچه ها این سات تراوایران http://www.traviran.com معتبره؟؟؟کسی تا حالا خریدی باهاش داشته؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: MAHDI2012 ، SH1A2R3 ، ronmony ، msar
سلام......اگه بخوام برم کانادا از طریق لندن, باید ویزای ترانزیت انگلیس بگیرم؟؟
پاسخ
(2010-10-11 ساعت 21:10)megaholding نوشته:  سلام
من امروز در تهران رفتم چند تا آژانس هواپیمایی و دفتر bmi و KLM ولوفتهانزا و...قیمت پروازهای ایران تا سانفرانسیسکو رو چک کردم
به نسبت آنچه که در سایتها دیدم قیمت بسیار بالاتر بود و یکطرفه از تهران تا سانفرانسیسکو زیر یک میلیون و دویست هزار تومان که برای bmi بود پیدا نکردم!
در حالیکه در سایتی که ادمین عزیز در پست اول معرفی کرده اند bmiدقیقا همون بلیت رو گذاشته 491دلار!(حالا با تکس و بیمه... میشه 780دلار!) خدا وکیلی خیلی با قیمت آژانسهای ایران و حتی دفتر خود bmi در تهران فرقشه(یعنی اگر آنلاین بخرم اقلا 400هزار تومان نفری ارزانتر هست!!)
من کارت اعتباری master card دارم .(ولی محل صدورش امریکا نیست)
یک سوال جدی دارم و ممنون میشم راهنمایی کامل بفرمایید:
آیا امکان داره بتونم آنلاین بلیتم رو تهیه کنم؟
کسی این تجربه رو از ایران داره؟
مشکلی پیش نمیاد؟
در ضمن ایا امکان رزرو هم وجود داره(مثلا 1% مشکلی پیش بیاد بتونم کنسل کنم)؟
بهترین و قابل اعتمادترین وبسایت که تجربه خرید ازشون دارید کدومه؟

پاسخ
تشکر کنندگان: MAHDI2012 ، SH1A2R3 ، ronmony ، msar
(2012-03-19 ساعت 06:13)dsa88 نوشته:  بچه ها این سات تراوایران http://www.traviran.com معتبره؟؟؟کسی تا حالا خریدی باهاش داشته؟؟؟

قیمتهاش خیلی خیلی بالاست. خرید از این سایت اصلا صرف نمی کنه چون دلار رو به قیمت آزاد به ریال تبدیل می کنه و از مشتری می گیره، در حالی که آژانسهای هواپیمایی قیمت بلیت رو با دلار دولتی حساب می کنن.
(2012-03-20 ساعت 02:40)mohajersara88 نوشته:  سلام......اگه بخوام برم کانادا از طریق لندن, باید ویزای ترانزیت انگلیس بگیرم؟؟

نه. لازم نیست.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، storagemeter ، hoda2012 ، MAHDI2012 ، battosai ، SH1A2R3 ، ronmony ، payam62 ، msar
http://www.soorati.com/forms/inttkt.rese...n/form.htm

http://www.soorati.com/index.php
2012AS19000
Ankara
یکضرب
هجرت: جولای2012

پاسخ
تشکر کنندگان: MAHDI2012 ، SH1A2R3 ، ronmony ، amin.s ، payam62 ، msar
(2011-07-23 ساعت 00:47)vahid.sn نوشته:  
(2010-11-19 ساعت 20:40)sky نوشته:  سلام
من این سایت رو چک کردم
www.vayama.com
اگر کارت اعتباری نداشته باشم نمیتونم بلیط تهیه کنم؟
چه جوری میتونم یه بلیط چند استوپه پیذا کنم ؟
مثال
از تهران بره ترکیه از اونجا بره پاریس
یا از تهران بره ترکیه از ترکیه بره میلان از اونجا هم بره پاریس
میخوام چند استوپه باشه به مقصد پاریس با قیمت مناسب.
ممنون میشم راهنماییم کنید
ُسلام من دیروز فهمیدم که از این سایت میشه تو ایران با کارت شتاب بلیط خرید. واقعا دستشون درد نکنه
www.traviran.com

سلام .آیا قابل اعتماد هست و کجا بلیط را باید تحویل گرفت
شماره کیس : 2012AS000200XX
کنسولگری: ANK
مصاحبه : 2012 /FEB دریافت آبی
دریافت کلیرنس:26 SٍEP با ستاره
دریافت وبزا: SEP 28
ورود به آمریکا : 2013/March

پاسخ
سلام به دوستان. لطفا راهنمایی کنید
من همه صفحات این تاپیک رو خوندم ولی جواب یه سوال مهم رو نگرفتم.
اگر من بخوام از تهران برم تورنتو و از یکی از سایتهایی که معرفی کردید مثل qtrip.com خرید کنم (با استفاده از مسترکارت دوستم در امریکا) اونوقت برگه بلیط رو کجا باید تحویل بگیرم؟ اصلا برگه نیاز هست یا چی؟
---
یه سوال دیگه. تاریخ رفت من مشخص هست ولی برگشت نه. ممکنه 2 ماه تا 3 ماه. با توجه به اینکه اگه دوطرفه بگیرم نسبت به 2تا یک طرفه خیلی مقرون به صرفه هست، اگه یه تاریخ فرضی برای برگشت درنظر بگیرم و بلیط رو بگیرم، بعدا امکان جابجایی تاریخ هست؟ کلا اینکار عاقلانه ست؟
پیشاپیش سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، SH1A2R3 ، ronmony ، msar
(2012-05-06 ساعت 03:47)enviro نوشته:  سلام به دوستان. لطفا راهنمایی کنید
اگر من بخوام از تهران برم تورنتو و از یکی از سایتهایی که معرفی کردید مثل qtrip.com خرید کنم (با استفاده از مسترکارت دوستم در امریکا) اونوقت برگه بلیط رو کجا باید تحویل بگیرم؟ اصلا برگه نیاز هست یا چی؟
---
یه سوال دیگه. تاریخ رفت من مشخص هست ولی برگشت نه. ممکنه 2 ماه تا 3 ماه. با توجه به اینکه اگه دوطرفه بگیرم نسبت به 2تا یک طرفه خیلی مقرون به صرفه هست، اگه یه تاریخ فرضی برای برگشت درنظر بگیرم و بلیط رو بگیرم، بعدا امکان جابجایی تاریخ هست؟ کلا اینکار عاقلانه ست؟
پیشاپیش سپاس
به نظر من عاقلانه ترین کار اینه که بلیط رو همین جا از آژانسهای هواپیمایی یا خود دفاتر ایرلاینها بخرین چون با دلار دولتی حساب می کنن، اما شما اگه با کارت اعتباری بخرین در واقع با دلار آزاد خریدین.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، behzadb57 ، hoda2012 ، smith ، SH1A2R3 ، ronmony ، laili ، apoornaki ، msar
(2012-05-06 ساعت 10:41)frozen mind نوشته:  
(2012-05-06 ساعت 03:47)enviro نوشته:  سلام به دوستان. لطفا راهنمایی کنید
---
پیشاپیش سپاس
به نظر من عاقلانه ترین کار اینه که بلیط رو همین جا از آژانسهای هواپیمایی یا خود دفاتر ایرلاینها بخرین چون با دلار دولتی حساب می کنن، اما شما اگه با کارت اعتباری بخرین در واقع با دلار آزاد خریدین.

دقیقا, من با کارت خودم خریدم و پشیمون شدم

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: golesang ، hoda2012 ، frozen mind ، SH1A2R3 ، Omidooo ، ASALI ، ronmony ، mitr.p ، lottory ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان