کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
وب سایت جستجوی قیمت و خرید بلیط هواپیما و ...
اگر کارت اعتباری داشته باشید می توانید بلیط هواپیما را از وب سایت اکثر شرکتهای هواپیمایی مستقیم خریداری کنید. وب سایتهای دیگری هم وجود دارند که با جستجوی در بین تمام پروازهای موجود بین مبداء و مقصد مناسبترین بلیط را پیدا می کنند. من اخیرا با وب سایت زیر آشنا شده ام که علی رغم سادگی قیمتهای بسیار مناسبی در مقایسه با سایتهای دیگر برای پروازهای بین المللی پیدا می کند.

www.vayama.com
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
پاسخ
من سایت ماهان را برای پرواز به دوسلدورف آلمان چک کردم. قیمت بلیط یک طرفه را 523هزار تومان می زنه در حالی که بلیط دو طرفه مجموعا 602هزار تومان می شه. با توجه به اینکه من زمان برگشتم تقریبا مشخصه اگر بلیط دو طرفه بگیرم خیلی به صرفم می شه ولی مساله اینه که مثل اینکه پروازهای تاریخی که می خوام برگردم(نیمه اول تیر ماه سال دیگه) هنوز باز نشده و با انتخاب آن تاریخ ها پیغام خطا می ده. ممنون می شم اگر راهنماییم کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، mohammad.maleki ، ronmony ، kamilia modi ، HB_USA ، payam62 ، behfaza ، msar ، alibaba travel
(2010-10-01 ساعت 14:18)sharif1749 نوشته:  من سایت ماهان را برای پرواز به دوسلدورف آلمان چک کردم. قیمت بلیط یک طرفه را 523هزار تومان می زنه در حالی که بلیط دو طرفه مجموعا 602هزار تومان می شه. با توجه به اینکه من زمان برگشتم تقریبا مشخصه اگر بلیط دو طرفه بگیرم خیلی به صرفم می شه ولی مساله اینه که مثل اینکه پروازهای تاریخی که می خوام برگردم(نیمه اول تیر ماه سال دیگه) هنوز باز نشده و با انتخاب آن تاریخ ها پیغام خطا می ده. ممنون می شم اگر راهنماییم کنید.

سلام دوستان
من می خوام بدونم می تونیم بلیط یک طرفه بگیریم برای امریکا چون شنیدم که در بدو ورود که گرین کارت نداریم باید بلیط دو طرفه بگیریم بعد در امریکا برگشتو کنسل کنیم...
ممنون می شم راهنمایی کنیم.

sara1981
شماره کیس : 2010AS00024XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009 july
کنسولگری: Ankara
تاریخ دریافت نامه دوم:23 July 2010
تاریخ مصاحبه:04 august 2010
دریافت کلیرینس:24 august 2010.
تاریخ دریافت ویزا:1 sep 201
تاریخ ورود به امریکا:15 January
جمع تقریبی هزینه ها:7500 دلار برای 2 نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، dani06 ، maaref ، ronmony ، payam62 ، tarasamsam ، behfaza ، msar ، alibaba travel
(2010-10-01 ساعت 19:52)sara1981 نوشته:  
(2010-10-01 ساعت 14:18)sharif1749 نوشته:  من سایت ماهان را برای پرواز به دوسلدورف آلمان چک کردم. قیمت بلیط یک طرفه را 523هزار تومان می زنه در حالی که بلیط دو طرفه مجموعا 602هزار تومان می شه. با توجه به اینکه من زمان برگشتم تقریبا مشخصه اگر بلیط دو طرفه بگیرم خیلی به صرفم می شه ولی مساله اینه که مثل اینکه پروازهای تاریخی که می خوام برگردم(نیمه اول تیر ماه سال دیگه) هنوز باز نشده و با انتخاب آن تاریخ ها پیغام خطا می ده. ممنون می شم اگر راهنماییم کنید.

سلام دوستان
من می خوام بدونم می تونیم بلیط یک طرفه بگیریم برای امریکا چون شنیدم که در بدو ورود که گرین کارت نداریم باید بلیط دو طرفه بگیریم بعد در امریکا برگشتو کنسل کنیم...
سلام دوست عزيز
اين طور نيست دوست من از بچه هاي لاتاري الان اونجاست با بليط يكطرفه هم رفت
موفق باشيد

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: megaholding ، maaref ، ronmony ، payam62 ، azadeh2014 ، Rooz ، behfaza ، msar ، alibaba travel

سلام دوستان

بله من خودم از اون کسانی بودم که با بلیط یک طرفه اومدم
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، megaholding ، vahidansari ، success ، maaref ، mahd21 ، ronmony ، azadeh2014 ، Rooz ، msar ، alibaba travel
(2010-10-03 ساعت 08:37)behzadb57 نوشته:  

سلام دوستان
سلام دوست عزيز
اين طور نيست دوست من از بچه هاي لاتاري الان اونجاست با بليط يكطرفه هم رفت
موفق باشيد

من هم به اتفاق خانواده با بلیط یک طرفه اومدیم.هیچ مشکلی هم نبود.
2010AS200xx
دریافت نامه قبولی: Jul-24-2009
مصاحبه و دریافت ویزا :Jul 2010، Kuala Lumpur
تاریخ و محل ورود به آمریکا: سپتامبر2010،نیویورک
دریافتSSN و GC :اکتبر2010
محل سکونت فعلی:San Jose, California
تاریخ سیتیزن شدن: Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، ronmony ، azadeh2014 ، Rooz ، msar ، alibaba travel
وب سایت ایران ایر هم دارای امکان جستجوی پرواز است. http://www.iranair.com/DesktopDefault.aspx
البته بعد از یافتن پرواز مورد نظر تنها قیمت را اعلام می کند. بعد باید به تلفن بزنید و پرواز را رزرو کنید.
اگر نام کاربری داشته باشید می توانید با کارت های شتاب از سایت آن بلیت را خریداری کنید سیستم خرید اینترنتی ایران ایر http://ebooking.iranairtours.com/
پاسخ
تشکر کنندگان: rasa ، maaref ، golesang ، moein n ، ronmony ، dreamer60 ، bardia9 ، ASALI ، payam62 ، remarya ، msar ، alibaba travel
اون خريد فقط مربط به پروازهاي داخلي هست و Iran Air روي مسيرهاي بين الملليش فروش اينترنتي نداره (مگر از طريق سايت هاي Third Party).

آسمان هم در www.asemanbooking.com فروش اينترنتي روي بيشتر پروازهاي داخليش و يه مسير بين المللي مشهد - دبي داره. البته تا اونجا كه من ديدم روي مسير مشهد - دبي تخفيف خوبي هم مي ده.

(2010-10-08 ساعت 10:14)User نوشته:  وب سایت ایران ایر هم دارای امکان جستجوی پرواز است. http://www.iranair.com/DesktopDefault.aspx
البته بعد از یافتن پرواز مورد نظر تنها قیمت را اعلام می کند. بعد باید به تلفن بزنید و پرواز را رزرو کنید.
اگر نام کاربری داشته باشید می توانید با کارت های شتاب از سایت آن بلیت را خریداری کنید سیستم خرید اینترنتی ایران ایر http://ebooking.iranairtours.com/

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: User ، maaref ، mohammad.maleki ، ronmony ، ASALI ، payam62 ، azadeh2014 ، remarya ، msar ، alibaba travel
البته وبسایت فروش اینترنتی ایران ایر:
http://ebooking.iranair.com هست اونی که شما گفتی مال ایران ایر تور ه که خوب با هم فرق می کنند هر چند که جفتشون هم فقط فروش داخلی دارند نه خارجی
پاسخ
تشکر کنندگان: User ، Ashkan78 ، rasa ، maaref ، ronmony ، dreamer60 ، remarya ، msar ، alibaba travel
مرسی دوستان عزیز اشکان و Hanim
دست کم لینک اشتباه من باعث شد تاپیک به مسیر اصلی خود متناسب با عنوان برگرده.
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، ronmony ، msar ، alibaba travel
سلام
من امروز در تهران رفتم چند تا آژانس هواپیمایی و دفتر bmi و KLM ولوفتهانزا و...قیمت پروازهای ایران تا سانفرانسیسکو رو چک کردم
به نسبت آنچه که در سایتها دیدم قیمت بسیار بالاتر بود و یکطرفه از تهران تا سانفرانسیسکو زیر یک میلیون و دویست هزار تومان که برای bmi بود پیدا نکردم!
در حالیکه در سایتی که ادمین عزیز در پست اول معرفی کرده اند bmiدقیقا همون بلیت رو گذاشته 491دلار!(حالا با تکس و بیمه... میشه 780دلار!) خدا وکیلی خیلی با قیمت آژانسهای ایران و حتی دفتر خود bmi در تهران فرقشه(یعنی اگر آنلاین بخرم اقلا 400هزار تومان نفری ارزانتر هست!!)
من کارت اعتباری master card دارم .(ولی محل صدورش امریکا نیست)
یک سوال جدی دارم و ممنون میشم راهنمایی کامل بفرمایید:
آیا امکان داره بتونم آنلاین بلیتم رو تهیه کنم؟
کسی این تجربه رو از ایران داره؟
مشکلی پیش نمیاد؟
در ضمن ایا امکان رزرو هم وجود داره(مثلا 1% مشکلی پیش بیاد بتونم کنسل کنم)؟
بهترین و قابل اعتمادترین وبسایت که تجربه خرید ازشون دارید کدومه؟

پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، ronmony ، msar ، hossein_1987 ، alibaba travel
(2010-10-11 ساعت 21:10)megaholding نوشته:  سلام
من امروز در تهران رفتم چند تا آژانس هواپیمایی و دفتر bmi و KLM ولوفتهانزا و...قیمت پروازهای ایران تا سانفرانسیسکو رو چک کردم
به نسبت آنچه که در سایتها دیدم قیمت بسیار بالاتر بود و یکطرفه از تهران تا سانفرانسیسکو زیر یک میلیون و دویست هزار تومان که برای bmi بود پیدا نکردم!
در حالیکه در سایتی که ادمین عزیز در پست اول معرفی کرده اند bmiدقیقا همون بلیت رو گذاشته 491دلار!(حالا با تکس و بیمه... میشه 780دلار!) خدا وکیلی خیلی با قیمت آژانسهای ایران و حتی دفتر خود bmi در تهران فرقشه(یعنی اگر آنلاین بخرم اقلا 400هزار تومان نفری ارزانتر هست!!)
مشکلی پیش نمیاد؟

دوستان عزیز لطفا اگر کسی تجربه ای داره راهنمایی کنه
هم اکنون به کمک شما نیازمندیمWink
پاسخ
تشکر کنندگان: SANI HAGHIGHI ، ronmony ، msar ، hossein_1987 ، alibaba travel
من هفته گذشته از یکی از آژانسها بلیت bmi دو طرفه تهران سانفرانسیسکو را برای رفت اوایل نوامبر و برگشت دو ماه بعد، یک میلیون و دویست و چهل هزار تومان گرفتم. در مورد خرید اینترنتی هم تجربه خرید آنلاین از وب سایت ترکیش ایر را با مستر کارت دارم که خیلی ساده بود و هیچ مشکلی پیش نیومد.
(2010-10-13 ساعت 21:16)megaholding نوشته:  
(2010-10-11 ساعت 21:10)megaholding نوشته:  سلام
مشکلی پیش نمیاد؟

دوستان عزیز لطفا اگر کسی تجربه ای داره راهنمایی کنه
هم اکنون به کمک شما نیازمندیمWink

شماره کیس: 2010AS00025XXX
کنسولگری: Ankara
تاریخ دریافت نامه قبولی: June 29 2009
ارسال فرمهای سری اول: 2009 July 2
کارنت شدن کیسSadJune 11 2010 (Visa Bulletin for July
ارسال نامه دوم : June 23
دریافت نامه دوم: July 21
ارسال مدارک به سفارت: July 18
مصاحبه: 26 August
دریافت کلیرنس:September 13
پاسخ
تشکر کنندگان: farzad101 ، behzadb57 ، armido ، maaref ، MAHDI2012 ، ronmony ، msar ، hossein_1987 ، alibaba travel
دوستان سایت www.cheapoair.com هم قیمتهای خوبی داره اما اگه از دفتر هواپیمایی خرید کنید 50-60 دلار ارزونتر گیر میارید Smile
شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکاBig Grinec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی

پاسخ
تشکر کنندگان: farzad101 ، maaref ، ronmony ، mom ، payam62 ، Lemony ، msar ، حاجی واشنگتن ، hossein_1987 ، alibaba travel
سلام
من این سایت رو چک کردم
www.vayama.com
اگر کارت اعتباری نداشته باشم نمیتونم بلیط تهیه کنم؟
چه جوری میتونم یه بلیط چند استوپه پیذا کنم ؟
مثال
از تهران بره ترکیه از اونجا بره پاریس
یا از تهران بره ترکیه از ترکیه بره میلان از اونجا هم بره پاریس
میخوام چند استوپه باشه به مقصد پاریس با قیمت مناسب.
ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، ronmony ، payam62 ، Lemony ، msar ، alibaba travel

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان