کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
طریقه فرستادن ارز (پول) از ایران به آمریکا و یا بالعکس
سلام دوست عزیز
مشکلم حل شد و از طریق یکی از دوستان پول رو معاوضه کردیم. امیدوارم که مشکل همه حل بشه.
مرسی
شماره کیس : 2012AS00052XXX
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه:june 26
تاریخ دریافت ویزا: 29 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا: 18desember 2012
تعداد نفرات کیس:1
ساکن: کایفرنیا_ارواین
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان بنظرتون ٥٠ هزار دلار و چجوري ببريم ام ري كا بهتره؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-02 ساعت 00:59)Sam-90 نوشته:  دوستان بنظرتون ٥٠ هزار دلار و چجوري ببريم ام ري كا بهتره؟؟؟
سلام دوست عزیز من 30 هزار دلار رو گذاشتم کنار پاکت زرده که سفارت داده بود چون من اون پلاستیک پست خونه رو همراهش داشتم و سه تا پاکت زرد داشتم همه رو تو اونها گذاشتم و چسب زدم و از گیت اخر که رد شدم همه رو در اوردم گذاشتم تو کیف دستیم .و تو پاکتی که تو هواپیما بهم دادن که باید مینوشتیم چی اوردیم من اعلام کردم 30 هزار دلار پول با خودم اوردم . بعداز همه کاغذ بازی مهاجرتی ، قبل از خروج ما رو فرستادن یک سمت دیگه که مختصری سوال پرسیدن که این پول رو از کجا اوردی من هم گفتم زمین داشتم فروختم و یه فرمی رو پر کردیم و بعد ازاد [emoji1] [emoji4]
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، barfi1 ، ed2008 ، copol
(2016-03-02 ساعت 18:19)mahtab5501 نوشته:  
(2016-03-02 ساعت 00:59)Sam-90 نوشته:  دوستان بنظرتون ٥٠ هزار دلار و چجوري ببريم ام ري كا بهتره؟؟؟
سلام دوست عزیز من 30 هزار دلار رو گذاشتم کنار پاکت زرده که سفارت داده بود چون من اون پلاستیک پست خونه رو همراهش داشتم و سه تا پاکت زرد داشتم همه رو تو اونها گذاشتم و چسب زدم و از گیت اخر که رد شدم همه رو در اوردم گذاشتم تو کیف دستیم .و تو پاکتی که تو هواپیما بهم دادن که باید مینوشتیم چی اوردیم من اعلام کردم 30 هزار دلار پول با خودم اوردم . بعداز همه کاغذ بازی مهاجرتی ، قبل از خروج ما رو فرستادن یک سمت دیگه که مختصری سوال پرسیدن که این پول رو از کجا اوردی من هم گفتم زمین داشتم فروختم و یه فرمی رو پر کردیم و بعد ازاد [emoji1] [emoji4]

اين جوري نيست كه بخوان از روي پول تكس بر دارن؟
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter
دوستان كسي هست كه تو ايران پول تحويل بگيره آمريكا دلار تحويل بده ، يا كسي هست كه بتونه پول ببره آمريكا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-14 ساعت 04:18)kane نوشته:  سلام و عرض ارادت خدمت دوستان بنده برادری در آمریکا دارم میخواد پول برام واریز کنه بانکها که هزینه ی کارمزد زیاد میگیرن وتحریم هستند و دوم صرافیها هستن شما کدام صرافی یا چه راهیو پیشنهاد میدید دوستان نازنینم که با کارمزد کمتر دلار فرستاده شدرو به ریال تبدیل کنم لطفا راهنماییم کنید دوستان نازنین ومهربانم شما بسیار حرفه ایی و کاربلد هستید یا ایا کسی در سایت یا ره دیگری دارید که کارمزد کمتری کم بشه لطفا راهنماییم کنید

سپاسگزارم

شما هنوز هم ميخوايد از آمريكا پول بفرستيد ايران ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی یه صرافی خوب یا یه آدم مطمین میشناسه. من از ایران میخوام پول بیارم صرافی ها خیلی قیمت بالا میگن! اگر تازگی پول جابجا کردین خبر دارین ممنون میشم بهم خبر بدین
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان،
من می خواستم معادل مبلغ 1500 دلار در آمریکا رو به صورت ریال در ایران واریز به کارت شتاب دریافت کنم. یعنی اینجا در آمریکا به یکی از بانک های آمریکا 1500 دلار واریز کنم و معادلش رو در ایران به صورت ریال دریافت کنم.
آیا کسی می تونه به من کمک کنه.
ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-21 ساعت 18:08)هورمغز نوشته:  سلام دوستان کسی یه صرافی خوب یا یه آدم مطمین میشناسه. من از ایران میخوام پول بیارم صرافی ها خیلی قیمت بالا میگن! اگر تازگی پول جابجا کردین خبر دارین ممنون میشم بهم خبر بدین

سلام، من می تونم مبلغ 1500 دلار در آمریکا به حسابتون واریز کنم و معادل ریالی آن رو شما به حساب من در ایران واریز کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سـلام دوستان
یک مورد اورژانسی دارم
خوانواده ی دوستم میخان پول بفرستن برا پسرشون که امریکاس اما بانکی ک تو امریکاس قبول نمیکنه،حسابو میبنده
از ایران مشکلی نیس مشکل از امریکاس ک از ایران بفرستن حسابو میبندن
میشه کمک کنید راه حل بدید؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-31 ساعت 21:55)tabasom246 نوشته:  سـلام دوستان
یک مورد اورژانسی دارم
خوانواده ی دوستم میخان پول بفرستن برا پسرشون که آمریکاس اما بانکی ک تو آمریکاس قبول نمیکنه،حسابو میبنده
از ایران مشکلی نیس مشکل از آمریکاس ک از ایران بفرستن حسابو میبندن
میشه کمک کنید راه حل بدید؟؟؟؟؟

اگه دوستتن لوس انجلس یا اورنج کانتی هستن با من تماس بگیرید
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود برشما
من و همسرم سه هفته دیگه پرواز داریم به امریکا (اولین ورود) ، و میخوایم نقدا حدود 50000 دلار ببریم.
در مورد مجوز خروج بیش از 10000 تا در فرودگاه امام بسیار دچار سردرگمی شدیم
در تئوری خوندم که یه سامانه ای اینترنتیه و میری و مبلغ پول رو ثبت میکنی و بعد یه کد میده و میری پولا رو نقدا تحویل میدی بانک ملی و رسید میکنند.
در عمل این سامانه http://cdf.irica.co فکر کنم درست کار نمیکنه ، چون اصلا نتونستم توش حساب کاربری بسازم.
کسی در این زمینه تجربه و پیشنهادی داره

سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. من باید ۱۵۰۰ دلار رو از آمریکا به ایران منتقل کنم. آیا کسی‌ هست که بخواد در ایران پول تحویل بده و در آمریکا به حسابش واریز شه؟ لطفا با من تماس بگیرید. ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
ممنون میشم کمکم کنین
خوانوادم قراره از ایران پول برام بفرستن ولی اصلاً نمیدونم چه راهی بهتره!!! مبلغش پنجاه میلیون تومنه
اگه کسی تو ایران این مقدار پول میخواد و میتونه تو آمریکا به من دلار بده بهمم ایمیل بزنه لطفاً
مرسی
sonia.niroomand@yahoo.con
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-03-16 ساعت 10:32)sonia.rnj86 نوشته:  سلام دوستان
ممنون میشم کمکم کنین
خوانوادم قراره از ایران پول برام بفرستن ولی اصلاً نمیدونم چه راهی بهتره!!! مبلغش پنجاه میلیون تومنه
اگه کسی تو ایران این مقدار پول میخواد و میتونه تو آمریکا به من دلار بده بهمم ایمیل بزنه لطفاً
مرسی
sonia.niroomand@yahoo.con

سلام
من فقط عضو سایت شدم تا این رو به شما بگم، اینکه به کسی تو ایران ریال بدید و در امریکا ازش دلار بگیرید ۱۰۰% غیر قانونی و امکان تو دردسر افتادن شمارو دارد و حتا تا ۲۵ سال زندان پشته سرش هاست. اینکه بهتون کسی بگه آقا کی میفهمه و از این چرت و پرت ها لطفآ بهشون گوش نکنید. من به دلیل اینکه یکی از نزدیک ترین دوستانم در حال هزار بیش از ۴۰،۰۰۰$ تا الان خارج وکیل کرده که از این دردسر رها بشه دارم بهتون میگم. تنها راه درست ارسال پول از طریق صرافی و از طریق یک کشور واسطه که بشه پول رو رهگیری کرد.

منبع حرفا قانون OFAC میباشد لینکش رو هم براتون میزارم که نگید دروغ میگم.

https://ofaclawyer.net/economic-sanction...uthorized/
http://www.zfcpa.com/services/us-treasur...ntrol-ofac
Under no circumstance must a person utilize the services of a hawala, or informal value transfer system, that bypasses traditional banking methods. Nor should a person attempt to evade financial reporting requirement or falsify currency declarations related to funds transfers or the cross-border movement of money. Doing so may not only cause a violation of OFAC sanctions, it may also subject the offending party to federal investigation for money laundering, false statements, or terrorism finance.

پاینده باشد
دوباره بهتون میگم اگه ۱۰۰۰ نفر هم بتون گفتن ما کردیم هیچ اتفاقی نیوفتاده نکنید. ببینید چقدر برام مهم بوده که بخاطرش عضو سایت شدم جواب شمارو بدم.
پاسخ
تشکر کنندگان: lingni

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان