کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ارتقای نرم‌افزار انجمن
از چه جهت قديميه محسن جان؟ كجاهاش فرق می‌كنه؟
تشکر کنندگان: msar
Wink 
سپاس
رتبه دادن در ویندوز 7 و ویندوز سرور 2003 کار نمی کنه شاید هم مشکل سیستم من باشه. در این دو ویندوز برای حذف رتبه پیغام خطا می دهد. بنابر این با توجه به ie6 و ie8 روی این دوسیستم عامل ربطی به ie ندارد.
در ویندوز XP با ie8 که امکان Tab وجود دارد صفحه های جدید با لاگین هستش ولی در ie6 از لاگین خارج می شود.

امروز دکمه تشکر داینامیک شد و به خصوص برای کسانی که دارای سرعت اینترنت پایین هستند بسیار خوب است و تصور می کنم تعداد تشکرها خیلی بالا برود. (به ویژه در بخش عکسهای آمریکا که برای کسانی که از سرعت پایین اینترنت و ویندوزهای قدیمی استفاده می کنند هر تشکر کلی برایشان آب می خورد که امروز حل شد)

من در ویندوز 7 بعد از ارتقا انجمن امکانات ویرایشی را ندارم و از شکلکها هم نمی توانم استفاده کنم. در سایر سیستم عاملها آزمایش نکرده ام.

باز تاکید می کنم شاید این مشکلات مربوط به سیستمهای بنده باشد.
(2009-10-26 ساعت 20:23)kavoshgarnet نوشته:  سپاس
رتبه دادن در ویندوز 7 و ویندوز سرور 2003 کار نمی کنه شاید هم مشکل سیستم من باشه. در این دو ویندوز برای حذف رتبه پیغام خطا می دهد. بنابر این با توجه به ie6 و ie8 روی این دوسیستم عامل ربطی به ie ندارد.
در ویندوز XP با ie8 که امکان Tab وجود دارد صفحه های جدید با لاگین هستش ولی در ie6 از لاگین خارج می شود.

امروز دکمه تشکر داینامیک شد و به خصوص برای کسانی که دارای سرعت اینترنت پایین هستند بسیار خوب است و تصور می کنم تعداد تشکرها خیلی بالا برود.

من در ویندوز 7 بعد از ارتقا انجمن امکانات ویرایشی را ندارم و از شکلکها هم نمی توانم استفاده کنم. در سایر سیستم عاملها آزمایش نکرده ام.

باز تاکید می کنم شاید این مشکلات مربوط به سیستمهای بنده باشد.

قسمتی از مشکل از طرف شماست. به عنوان مثال، مشکل تشکر چند روزه که حل شده اما شما تازه از امروز این تغییر رو متوجه شدید. علتش اینه که Javascript های قدیمی توی حافظه کامپیوتر شما مونده. قبلاً هم گفتم که با پاک کردن cache می‌شه این قبیل مشکل‌ها رو حل کرد.

من چون به ویندوز هفت دسترسی ندارم مطمئن نیستم که انجمن سازگار باشه. با این حال، نه نسخه قبلی انجمن و نسخه جدید، هیچ کدومشون اصلاً قرار نبوده با ویندوز هفت سازگار باشن. ویندوز هفت تازه کمتر از یک هفته است که رسماً انتشار پیدا کرده و هنوز خیلی از نرم‌افزارها نسخه‌های به روز شده برای این ویندوز رو ندارن. به همین دلیله که همیشه می‌گن در ارتقای سیستم عامل نباید عجله کرد.

اما من متوجه شدم که بخشی از باگ ممکنه مال سایت باشه. البته نه از طرف نرم‌افزار انجمن (چیزی که من ارتقاش دادم) بلکه از طرف تنظیمات سرور. اون هم به این شکل که اگر شما اول بری توی یه صفحه که آدرسش www.mohajersara.com/felan باشه (توجه کنید که www داره) بعد روی لینک لاگین بزنید، به mohajersara.com/behman منتقل می‌شید و لاگین می‌کنید و بعد به صفحه‌ای با www برگردونده می‌شید. این تغییر آدرس در مرحله لاگین، اشکال ایجاد می‌کنه.

یک بار بعد از خالی کردن Temporary Internet Files و تمام Cookie ها امتحان کنید. مطمئن بشید که مهاجرسرا رو بدون www واردش می‌شید. اگر ایراد رفع شد، به من همین‌جا خبر بدید تا از روی سرور مشکل رو حل کنم.
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، msar
(2009-10-26 ساعت 20:35)Hojjat نوشته:  قسمتی از مشکل از طرف شماست. به عنوان مثال، مشکل تشکر چند روزه که حل شده اما شما تازه از امروز این تغییر رو متوجه شدید. علتش اینه که

درسته. من تا به حال از سیستمی که XP داره تشکر نزده بودم که امروز زدم و دیدم که داینامیک هستش و همین الان که از 7 خواستم از شما تشکر کنم اینطور نبود و طبیعی هست که حالا حالاها بیشتر برنامه ها با 7 سازگار نباشند.
با سلام خدمت ادمين عزيز
اگر امكان دارد قابليت جستجوي كليه ارسال ها از يك شخص امكان پذير باشد.
يا كليه نوشته هاي rs232 يك جا جمع گردد . با تشكر
تجربه شکست خیلی بهتر از حسرت خوردن از دست دادن یه موقعیت هستش

نشویل - تنسی : جایی که من زندگی‌ می‌کنم ، شهری کوچک ، با هزینه‌های متوسط ، وضعیت کار بد نیست 
(2009-10-26 ساعت 21:09)kavoshgarnet نوشته:  
(2009-10-26 ساعت 20:35)Hojjat نوشته:  قسمتی از مشکل از طرف شماست. به عنوان مثال، مشکل تشکر چند روزه که حل شده اما شما تازه از امروز این تغییر رو متوجه شدید. علتش اینه که

درسته. من تا به حال از سیستمی که XP داره تشکر نزده بودم که امروز زدم و دیدم که داینامیک هستش و همین الان که از 7 خواستم از شما تشکر کنم اینطور نبود و طبیعی هست که حالا حالاها بیشتر برنامه ها با 7 سازگار نباشند.

---
البته منظور من از دايناميك اين بود كه هنگام زدن دكمه تشكر بلافاصله تشكر اعمال بشه و كل صفحه دوباره لود نشه ولي گويا زماني كه اينطوري به نظر من رسيد سرعت اينترنت خيلي بالا بوده ولي بعد از آن اينطور نبوده است.
البته دكمه تشكر كار مي كند.
(2009-11-03 ساعت 15:03)m.memari نوشته:  با سلام خدمت ادمين عزيز
اگر امكان دارد قابليت جستجوي كليه ارسال ها از يك شخص امكان پذير باشد.
يا كليه نوشته هاي rs232 يك جا جمع گردد . با تشكر

دوست خوبم
همین الان هم این مکان وجود داره شما میتوانید برای دیدن ارسالهای یک کاربر بر روی اسمش کلیک کنید تا وارد پروفایلش بشید بعد از قسمت(( ارسالها)) یافتن تمام موضوعات یا یافتن تمام پست ها رو انتخاب کنید.

[عکس: 05ac27b460.jpg]
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: Hojjat ، m.memari ، msar
(2009-11-03 ساعت 19:13)kavoshgarnet نوشته:  منظور من از دايناميك اين بود كه هنگام زدن دكمه تشكر بلافاصله تشكر اعمال بشه و كل صفحه دوباره لود نشه ولي گويا زماني كه اينطوري به نظر من رسيد سرعت اينترنت خيلي بالا بوده ولي بعد از آن اينطور نبوده است.
البته دكمه تشكر كار مي كند.

در حال حاضر دکمه تشکر همین‌طوری کار می‌کنه. Smile
درود
حجت عزیز امکانش هست دکمه "خوانده شد" و "موافقم" و "موافق نیستم" نیز با همان فرمت "تشکر" اضافه شود. این کار مزایای زیادی برای سایت و کاربران گرامی خواهد داشت.
سپاس
(2009-11-07 ساعت 20:38)kavoshgarnet نوشته:  درود
حجت عزیز امکانش هست دکمه "خوانده شد" و "موافقم" و "موافق نیستم" نیز با همان فرمت "تشکر" اضافه شود. این کار مزایای زیادی برای سایت و کاربران گرامی خواهد داشت.
سپاس

تصمیم این جور چیزها رو من نمی‌گیرم، باید با شخص ادمین مطرح کنید.

نظر شخصی‌ام هم اینه که با این ایده موافق نیستم. اگر کسی حرفی زده و دیگری موافق نیست، اگر دلیل منطقی داره، بهتره دلیل رو بنویسه (و به دیگران کمک کنه که بفهمند) و اگر دلیل منطقی نداره هم که پس برای چی باید ابزاری برای اعلام عدم موافقت داشته باشیم!

در مواردی هم که بحث «منطق» نیست و صرفاً می‌خوایم بدونیم کی‌ها با چیزی موافق یا مخالف هستند، می‌شه نظرسنجی گذاشت.

در اضافه کردن feature ها باید خیلی محتاط بود. در ظاهر ضرری نداره، اما در حقیقت مضره.
با سلام
نمي تونم يه نام كاربري جديد بسازم و همش پيغام ميده كه “رمز عبور شما قابل قبول نيست؟“
لطفاً یک نمونه از نام کاربری و رمز عبوری که استفاده می‌کنید و کار نمی‌کنه رو به همراه اطلاعات زیر به من «پیغام خصوصی» کنید تا بررسی کنم:

- browser تون (مثلاً Internet Explorer 6.0 یا Firefox 3.5 یا ...)
- سیستم عاملتون (مثلاً Windows XP)
حجت عزيز ضمن تشکر ازت،
ميخواستم موضوعي که قبلا هم گفتم و دوباره تکرار کنم.
گاهي اوقات، وقتي من پاسخ به موضوعي ميدم، 3 بار تکرار ميشه.
ببين:
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...9#pid25509
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
indmehdi جان. من راستش هنوز علت این رو پیدا نکردم. شما از پاسخ سریع استفاده می‌کنی یا از نقل قول؟ ضمناً از چه برنامه‌ای برای دیدن سایت استفاده می‌کنی؟ (مثلاً Internet Explorer یا Firefox) و چه ورژنی؟

من فعلاً اون سه‌تایی که لینک دادی رو یک دونه‌ای کردم.
تشکر کنندگان: indmehdi ، msar
خواهش می‌کنم. بالاخره هر کسی یه جوری کمکی رو که از مهاجرسرا گرفته جبران می‌کنه. من هم این طوری.

راستی «ابتکار عمل» هم با مزه بود!
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، saeedhei ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان