کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
طبق کدام قانون مهاجرت کنم؟
سلام
طبق قانون قبلی شما حداقل باید یکسال سایقه کار مرتبط داشته باشید و در اینصورت سایر سابقه کار هم امتیاز می گرفت
اما برای قانون جدید که سال 2013 اعلام می شود باید صبر کرد و دید که ایا باز هم امتیاز می دهند یا خیر
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: hadi59 ، storagemeter ، 327 ، msar
میشه من رو هم راهنمایی کنید
خودم 28 سالمه فوق دیپلم حسابداری بدون سابقه کار و مدرک ارایشگری فنی حرفه ای
همسرم 34 سالشه دیپلمه ولی مدارک شبکه ی کامپیوتر داره که معادل لیسانسه . 8 سال سابقه کار در زمینه کامپیوتر و شبکه
یه پسر 5 ساله هم داریم
زبان هم میتونیم انگلیسی رو برسونیم
به نظرتون بهترین روش برای مهاجرت به کانادا برای ما چیه ؟
خسته شدیم از بس گشتیم و فکر کردیم بی نتیجه
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، storagemeter ، msar
(2012-09-10 ساعت 15:52)MahsaM نوشته:  میشه من رو هم راهنمایی کنید
همسرم 34 سالشه دیپلمه ولی مدارک شبکه ی کامپیوتر داره که معادل لیسانسه . 8 سال سابقه کار در زمینه کامپیوتر و شبکه
یه پسر 5 ساله هم داریم
سلام
در صورتی که همسرتون در دوره های اموزشی شرکت کرده باشند و معادل 1800 ساعت اموزش دیده باشند می توانید از طریق کبک به عنوان فنی و حرفه ایی اقدام کنید .
البته خود شما هم اگر بتوانید سابقه کار در حسابداری تهیه کنید می توانید برای کبک اقدام کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رشته های مورد نیاز کبک به این صفحه مراجعه کنید.
اما فدرال فعلا هیچ رشته ایی را نمی گیرد و باید تا اول سال 2013 که لیست جدید اعلام می شود صبر کرد
با ارزوی موفقیت برای همه
پاسخ
تشکر کنندگان: MahsaM ، storagemeter ، msar
(2012-09-10 ساعت 16:23)ParsTrader نوشته:  
(2012-09-10 ساعت 15:52)MahsaM نوشته:  میشه من رو هم راهنمایی کنید
یه پسر 5 ساله هم داریم
سلام
در صورتی که همسرتون در دوره های اموزشی شرکت کرده باشند و معادل 1800 ساعت اموزش دیده باشند می توانید از طریق کبک به عنوان فنی و حرفه ایی اقدام کنید .
البته خود شما هم اگر بتوانید سابقه کار در حسابداری تهیه کنید می توانید برای کبک اقدام کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رشته های مورد نیاز کبک به این صفحه مراجعه کنید.
اما فدرال فعلا هیچ رشته ایی را نمی گیرد و باید تا اول سال 2013 که لیست جدید اعلام می شود صبر کرد
با ارزوی موفقیت برای همه

مرسی از راهنمایی
راه دیگه ای غیر از کبک نداره ؟ اخه فرانسه مکافاتهSad
پیشنهاد کار نمیشه گرفت ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
Toungue 
درود بی کران به دوستان خودم!
من کارشناسی فناوری اطلاعات دارم و یک سالی هم هست که مدیر عامل شرکتی که تاسیس کردم هستم. مجرد هم هستم. زبانم خوبه ولی آیلس ندارم که میتونم دوماه بگیرم. تخصصم هم برنامه نویسی و تجارت الکترونیک هست. ولی اگه لازم بشه حتی میرم بنایی یاد میگیرم. فقط میخوام از این ایران بیام بیرون. حالا به نظر شما کجای دنیا برای من مناسب هست و از چه طریقی اقدام کنم؟ دارایی های نقدیم هم حدود 20 هزار دلار (نرخ ارز مرجع 1226 تومنی) هست. کانادا خوبه؟ استرالیا؟ المان؟ ایتالیا؟ ترکیه؟

اصلا هم غربت و اینا برام مهم نیست. من توی کشور خودم در غربت به سر میبرم.

با سپاس فراوان.
ش کیس: 2018XXXXXXXXXX
نامه قبولی:
کنسولگری:
فرمها:
کارنت شدن:
نامه دوم:
مصاحبه:
کلیرنس:
ویزا:
هزینه ها:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
به رویاهات فکر کن... Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، kaziar
سلام به همه دوستان من و همسرم قصد مهاجرت به کانادا را داریم ولی نمیدونیم که از طریق کبک بهتر است اقدام کنیم یا فدرال . من لیسانس روانشناسی عمومی دارم و همسرم مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید سن هر دو زیر 30 است لطفا راهنمایی کنید . با تشکر
پاسخ
(2012-09-23 ساعت 23:43)tomalaki نوشته:  درود بی کران به دوستان خودم!
من کارشناسی فناوری اطلاعات دارم و یک سالی هم هست که مدیر عامل شرکتی که تاسیس کردم هستم. مجرد هم هستم. زبانم خوبه ولی آیلس ندارم که میتونم دوماه بگیرم. تخصصم هم برنامه نویسی و تجارت الکترونیک هست. ولی اگه لازم بشه حتی میرم بنایی یاد میگیرم. فقط میخوام از این ایران بیام بیرون. حالا به نظر شما کجای دنیا برای من مناسب هست و از چه طریقی اقدام کنم؟ دارایی های نقدیم هم حدود 20 هزار دلار (نرخ ارز مرجع 1226 تومنی) هست. کانادا خوبه؟ استرالیا؟ المان؟ ایتالیا؟ ترکیه؟

اصلا هم غربت و اینا برام مهم نیست. من توی کشور خودم در غربت به سر میبرم.

با سپاس فراوان.
سلام
ارز مرجع که!! ؟ برای مهاجرت از طریق تخصص هم حداقل به 20000 دلار نیاز دارید که متاسفانه باید از بازار ازاد تهیه کنید .
اگر زبان شما واقعا خوبه پیشنهادم اینه که ایلتس 7 در هر 4 باند بگیرید و برا ی استرالیا اقدام کنید . برای کانادا فعلا کاری نمی تونید کنید .

(2012-10-15 ساعت 09:59)narges b نوشته:  سلام به همه دوستان من و همسرم قصد مهاجرت به کانادا را داریم ولی نمیدونیم که از طریق کبک بهتر است اقدام کنیم یا فدرال . من لیسانس روانشناسی عمومی دارم و همسرم مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید سن هر دو زیر 30 است لطفا راهنمایی کنید . با تشکر
سلام
شما می تونید برای فدرال اقدام کنید و راحتتر از کبک هم هست و نیازی به خوندن فرانسه نیست . فعلا هر دوی شما هر دو زبان بخونید و مخصوصا شما سعی کنید ایلتس بالای 6.5 بگیرید
چون سهمیه رشته شما محدوده و زود پر میشه پس بهتره هر چه سریعتر مدرک زبان را بگیرید
با ارزوی موفقیت برای همه
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، nora ، msar
سلام من فوق دیپلم الکتروتکنیک هستم و10سال سابق کار دارم و مدرک فنی و حرفه ای برق صنعتی هم دارم سن من در حدود32 سال و انگلیسی هم در حد متوسط اگه امکان داره منو راهنمایی کنید چطور میتونم به کانادا مهاجرت کنم
پاسخ
با سلام وخسته نباشید. من وهمسرم قصد مهاجرت به کانادا یا استرالیا را داریم و می خواستم بدونم ما شرایطش را داریم. من 26 سالمه و لیسانس مدیریت هتلداری با معدل 18/89 و 2 سال سابقه کار مرتبط و آیلتس 6/5 و تا حدودی آشنا به زبان فرانسه .همسرم 32 ساله دیپلم و شغل آزاد ولی سرمایه مالی در حدود 1000000000t دارا می باشد به نظر شما ما واسه کجا و چه ویزایی بهتره اقدام کنیم!!
پاسخ
سلام
من 22 سالمه،دانشجوی ترم 6 مهندسی موادم،یه ساله دارم زبان میخونم و تا آخر سال ایشاالله IELTS رو میگیرم
مشکل مالی نداریم و میخوام برای مهاجرت کانادا اقدام کنم،از دوستان این تاپیک کسی هس که راهنماییم کنه؟
قصدم خوندن ارشد مدریت مالی تو کاناداس
اما نمیدونم ویزای تحصیلی بگیرم یا دنبال مهاجرت باشم؟کدومش بهتره و سریعتر؟
میخوام سریع اقدام کنم که بعد لیسانس تو اون مدتی که وقت دارم از کشور خارج شم،برم{از نظر مشمولی و سربازی}
اونجاهم فامیل داریم،اما درجه یک نیستن
ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ
درود

دوستان لطف کنید راهنمایی کنید من میخوام از ایران برم به همراه همسرم چه راه هایی دارم و به چه کشورهایی, ۲۹ سال دارم مدرک تحصیلی ندارم (تسلط و آشنایی کامل به کامپیوتر نرم افزار و سخت افزار, تسلط و آشنایی کامل به نرم افزار موبایل ) 250.000.000 پول دارم همسرم ۳۲ سال داره مدرک تحصیلی لیسانس آموزش زبان انگلیسی.

اصلا میشه کاری کرد؟ اگه وقت بگذارید ممنون میشم.
پاسخ
سلام . من دانشجوی سال اخر کارشناسی برق الکترونیک هستم …..
در حال حاضر با چند نفر از دوستان یک شرکت برق ثبت کردیم …که تازه شروع به کار کرده وو یکم که کارش گرفت برای بیمه اقدام میکنیم … … و ۳۰% سهام این شرکت متعلق به منه .. و سمت نائب رئیس رو دارم ….
من میخوام به امریکا مهاجرت کنم …
دو تا راه جلو رومه .. یکی اینکه بعد از فارق التحصیلی برم تمام وقت تو شرکت کار کنم .. دوم اینکه ارشد برق قدرت بخونم…..
میخوام نظرتون رو بدونم … ایا خوندن ارشد تو ایران واسه رفتن وقت تلف کردنه؟
این موضوع رو بگم .. که اگه ارشد نخونم و به امید درست شدن کارام صبر کنم اونوقت نشه ضرر میکنم …
شنیده بودم که به bs ها بهتر کار میدن تا ms ها …
چیکار کنم که با همین مدرک لیسانس بتونم برم ؟ اصلا امیدی هست ؟
یا اینکه هم برای ارشد بخونم همزمان برای کار هم اقدام کنم ( که البته خیلی طاقت فرساست )
پاسخ
سلام به همه عزیزان، ممنون می شوم اگر راهنمایی کنید که با چه قانونی می تونم مهاجرت کنم ؟
مدرک لیسانس صنایع غذایی
مدیرعامل یک شرکت تولید مواد غذایی نیمه دولتی با با سه سال سابقه مدیریت عاملی و 4 سال سابقه مدیریت تولید
یک مدرسه غیرانتفاعی هم دارم.
همسرم 32 سال
کارشناس ارشد روانشناسی _ کارشناسی زبان انگلیسی
همسرم به زبان انگلیسی و فرانسه کاملا" مسلطه.
حدود 100 میلین هم پول نقد می تو.نیم جور کنیم.
ممنون می شم اگه راهنمایی واضحی کنید . ایشالا جبران کنیم .

سلام به همه عزیزان، ممنون می شوم اگر راهنمایی کنید که با چه قانونی می تونم مهاجرت کنم ؟
مدرک لیسانس صنایع غذایی
مدیرعامل یک شرکت تولید مواد غذایی نیمه دولتی با با سه سال سابقه مدیریت عاملی و 4 سال سابقه مدیریت تولید
یک مدرسه غیرانتفاعی هم دارم.
همسرم 32 سال
کارشناس ارشد روانشناسی _ کارشناسی زبان انگلیسی
همسرم به زبان انگلیسی و فرانسه کاملا" مسلطه.
حدود 100 میلین هم پول نقد می تو.نیم جور کنیم.
ممنون می شم اگه راهنمایی واضحی کنید . ایشالا جبران کنیم .
هرینه های اولیه(پست و دارالترجمه): 000 500 2 ریال.
هزینه دکتر (دونفر) 460 دلار.
پرواز ماهان،هتل گولد.
[font=Times New Roman](امیدوار باشین).:[/font]shy:
پاسخ
سلام
من لیسانس IT دارم و 3 سال کار میکنم که 2 سال سابقه بیمه دارم وهمسرم در حال تحصیل ارشد معماری
خیلی دلم میخواد برم ی جایی که راح تر زندگی کنم ولی نمی دونم باید چیکار کنم آیا کسی می تونه کمکم کنه
میشه حداقل مدارک ها رو برای مهاجرت بگین
پاسخ
درود
من قصد مهاجرت به کانادا رو دارم خصوصا شهر ادموندو
دخترداییم تو ونکوور و دختر دایی دیگم تورنتو
من ۲۸ سالمه و نامزد دارم ولی هنوز ازدواج و عقد نکردیم فقط خواستگاری رفتم و دوست دارم با خانومم بریم کانادا خصوصا ادموندو اگه بشه
سرمایم در حدوده ۵۰ میلیونه خودم فوق دیپلم حسابداری دارم و ۸ سالی سابقه کار تو شرکت خصوصی و البته سال هاست شغل آزاد هم دارم و زبانم کامل بلدم و خانومم دوتا لیسانس داره لیسانس مترجمی انگلیسی و لیسانس آلمانی و بدون سابقه کار
سال ها نصاب ماهواره هم بودم و تخصص خیلی زیادی دارم.
میخواستم مهاجرت بکنم ممنون میشم راهنمایی کنید کدام راه برای من بهتره
پاسخ
تشکر کنندگان: kaziar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان