کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شرایط مهاجرت به فرانسه
من یک شرکت رو پیدا کردم که ادعا میکنه از طریق خرید ملک در فرانسه اقامت موقت می تونه بگیره ..
می خواستم بدونم کسی از این طریق اقدام کرده یا کسی رو میشناسه که از طریق خرید ملک اقدام به گرفتن اقامت کرده باشه .. ؟
لطفا راهنمایی کنید .
پاسخ
تشکر کنندگان: anne sherly ، faraz15
شايد براي خريد ملك هزينه زياد باشه ولي ثبت شركت خيلي راحتتره.
ضمن اينكه فرانسه صحبت كردن هم خيلي سخت تر از انگليسي هست

اين شركت انگليسي براي شما شركت ثبت ميكنه و از طريق اون شركت اقامت موقت و بعد دائم ميتونين بگيرين.

هزينه اش هم از خريد ملك خيلي كمتره . تازه اگر بخواين برتون ملك هم در همه جاي اروپا \ تركيه و يا انگليس ميخره با وام.

البته براي ثبت شركت بايد يه بنياد مالي خوبي داشته باشين و طرح توجيهي مثل صادرات واردات و يا توليد
پاسخ
تشکر کنندگان: naser2 ، faraz15
(2009-12-12 ساعت 22:36)saeed666 نوشته:  شايد براي خريد ملك هزينه زياد باشه ولي ثبت شركت خيلي راحتتره.
ضمن اينكه فرانسه صحبت كردن هم خيلي سخت تر از انگليسي هست

اين شركت انگليسي براي شما شركت ثبت ميكنه و از طريق اون شركت اقامت موقت و بعد دائم ميتونين بگيرين.

هزينه اش هم از خريد ملك خيلي كمتره . تازه اگر بخواين برتون ملك هم در همه جاي اروپا \ تركيه و يا انگليس ميخره با وام.

البته براي ثبت شركت بايد يه بنياد مالي خوبي داشته باشين و طرح توجيهي مثل صادرات واردات و يا توليد

- - - -

اولا که نگفتید کدوم شرکت !؟
می دونم که هزینه ی خرید ملک زیاده .. اما شرکت هم دردسر های خودش رو داره .. و فکر می کنم خرید ملک تضمینش برای تمدید اقامت بیشتره ..!
من یک استاد معرق هستم .. که تابلو میزنم و می فروشم .. من چجور شرکتی می تونم بزنم ..!؟
به کدوم شرکت ها میشه اعتماد کرد ..!؟
پاسخ
تشکر کنندگان: faraz15
در اتحادیه ی اروپا در حال حاضر قانونی وجود نداره که با خرید ملک بتونید اقامت بگیرید.هر کسی هم این ادعا رو کرد مطمئن باشید هیچ پایه و اساس قانونی نداره...من برای آلمان اقدام کرده بودم با وجودی که ملک هم به نامم بود ولی نتونستم حتی اقامت دو ساله بگیرم....
فرانسه و تمام کشورهای شینگن هم از یک قانون پیروی میکنند.
ثبت شرکت میشه ولی اونهم با هزار تا دردسر مشروط به اینکه شرکتتون کار کنه ..مالیات بدید و کارمند داشته باشید و براشون ایجاد کار کنید و شرکتتون بهشون سود برسونه.......
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، OverLord ، یه مهاجر ، sara24 ، اليس ، nora ، mahannn4779 ، faraz15
من هم این اگهی رو دیدم باهاشون تماس گرفتم گفت 150 تا خرج داره
و میشه
اگر کسی اطلاعات بیشتری داره لطفا راهنمایی کنه
ممنون
پاسخ
بنده با 100 تا هم میتونم شما را به نتیجه مطلوب اون شرکت برسونم. بشتابید فرصت محدود است.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، laili ، faraz15
(2010-03-08 ساعت 23:59)payam_prz نوشته:  بنده با 100 تا هم میتونم شما را به نتیجه مطلوب اون شرکت برسونم. بشتابید فرصت محدود است.

من با 50 تا اینکار رو می کنم ، کمتر نبود؟؟؟
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
یعنی کشور فرانسه در صورت خرید ملک اقامت میده؟
میشه بیشتر توضیح بدیدجزئیاتشو؟
پیشاپیش ممنون
پاسخ
(2010-03-09 ساعت 17:15)filoo نوشته:  یعنی کشور فرانسه در صورت خرید ملک اقامت میده؟
میشه بیشتر توضیح بدیدجزئیاتشو؟
پیشاپیش ممنون

نه دوست عزیز ........امکان گرفتن اقامت از طریق خرید ملک وجود نداره....منظور دوستان اینه که این شرکت قصد کلاهبرداری داره....
بیخود انرژیتون و صرف این قضیه نکنید...من خودم با وجودی که خانواده ام در اروپا هستند این راه و طی کردم و به هیچ نتیجه ای نرسیدم....به تبلیغات این شرکتها توجه نکنید که جز اتلاف وقت و انرژی و هزینه چیزی عایدتون نمیشه....
پاسخ
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، sara24 ، faraz15
(2010-03-03 ساعت 11:39)laili نوشته:  در اتحادیه ی اروپا در حال حاضر قانونی وجود نداره که با خرید ملک بتونید اقامت بگیرید.هر کسی هم این ادعا رو کرد مطمئن باشید هیچ پایه و اساس قانونی نداره...من برای آلمان اقدام کرده بودم با وجودی که ملک هم به نامم بود ولی نتونستم حتی اقامت دو ساله بگیرم....
ثبت شرکت میشه ولی اونهم با هزار تا دردسر مشروط به اینکه شرکتتون کار کنه ..مالیات بدید و کارمند داشته باشید و براشون ایجاد کار کنید و شرکتتون بهشون سود برسونه.......

ضمن اینکه خرید ملک در بیشتر کشورای اروپا برای افرادی که اقامت ندارن غیرممکنه و حداقل نیاز به داشتن اقامت موقت برای خرید ملک و حتی ماشین دارین .حالا چجوری یه شرکت ادعا میکنه که ب خرید ملک اقامت موقت میگیره کاملا مشکوکه و نیاز به هیچ سوالی نداره چون همونجور که گفتم شما اول باید اقامت موقت داشته باشین بعد بتونین ملک بخرین
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، sara24 ، nora ، faraz15
(2010-03-09 ساعت 21:38)@Š!M نوشته:  
(2010-03-03 ساعت 11:39)laili نوشته:  در اتحادیه ی اروپا در حال حاضر قانونی وجود نداره که با خرید ملک بتونید اقامت بگیرید.هر کسی هم این ادعا رو کرد مطمئن باشید هیچ پایه و اساس قانونی نداره...من برای آلمان اقدام کرده بودم با وجودی که ملک هم به نامم بود ولی نتونستم حتی اقامت دو ساله بگیرم....

ضمن اینکه خرید ملک در بیشتر کشورای اروپا برای افرادی که اقامت ندارن غیرممکنه و حداقل نیاز به داشتن اقامت موقت برای خرید ملک و حتی ماشین دارین .حالا چجوری یه شرکت ادعا میکنه که ب خرید ملک اقامت موقت میگیره کاملا مشکوکه و نیاز به هیچ سوالی نداره چون همونجور که گفتم شما اول باید اقامت موقت داشته باشین بعد بتونین ملک بخرین

شیما جون من در مورد کشورهای اروپائی تجربه ی زیادی ندارم ولی آلمان و میدونم که میتونی در صورت نداشتن اقامت هم ملکی به نام خودت داشته باشی ......چون من خریدم و شد...حتی برای خرید ملک هم خودم اونجا نبودم و مامانم به جای من اینکار و کرد و اسناد و مدارک و برای من فرستاد و من فقط امضاشون کردم و براشون فرستادم.............
خرید ملک امکانش هست ولی گرفتن اقامت از طریق خرید ملک امکانش وجود نداره....
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، sara24 ، faraz15
درسته لیلی جان قوانین خرید ملک همونجور که در پست بالا گفتم کمی در کشورهای مختلف فرق داره مثلا درباره سوئد بدون اقامت موقت ماشین هم نمیتونی بخری.من فکر کردم شما اقامت موقت داشتین با توجه به اینکه خونوادتون اونجا هستن که توضیح دادین بدون اقامت ملک خریدین اینو در مورد آلمان نمی دونستم.در واقع من متن شما رو در نوشته خودم نقل قول کردم برای کامل کردن جواب دوستان در کنار مطالب شما وگرنه منظورم شما نبودینSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، Ali Sepehr ، sara24 ، faraz15
(2010-03-09 ساعت 21:54)@Š!M نوشته:  درسته لیلی جان قوانین خرید ملک همونجور که در پست بالا گفتم کمی در کشورهای مختلف فرق داره مثلا حتی تو بعضی از کشورا بدون اقامت ماشین هم نمیتونی بخری.من فکر کردم شما اقامت موقت داشتین با توجه به اینکه خونوادتون اونجا هستن که توضیح دادین بدون اقامت ملک خریدین اینو در مورد آلمان نمی دونستم.در واقع من متن شما رو در نوشته خودم نقل قول کردم برای کامل کردن جواب دوستان در کنار مطالب شما وگرنه منظورم شما نبودینSmile

میدونم عزیزم منظورت من نبودم.............منم گفتم که دوستان اگه شرکتی بهشون گفت حتی بدون داشتن اقامت هم میتونیم براتون ملک بخریم و بعد اقامت براتون بگیریم فکر نکنند که کار عجیب و غریبی داره براشون انجام میده و ذوق زده بشن و پول بی زبون و بر باد بدنSmile
من حتی اقامت موقت هم نداشتم...............فقط تنها محبتی که سفارت آلمان به من میکرد این بود که ویزای 6 ماهه مالتی بهم میداد...همین
پاسخ
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، sara24 ، nora ، faraz15
سلام دوستان.کسی راجع به گرفتن ویزای کار به فرانسه با شرایط اینکه شخص مهندس برق باشه و ۸ سال سابقه کار داشته باشه اطلاعات داره.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: joseph
سلام
من فکر میکنم با این همه بیکاری که در فرانسه هست در ایران شانس بیشتری دارین
چرا فرانسه
ولی اگر دقیقا میخواهید بدانید
میشود به سفارت فرانسه تلفن زد
هر نوع ویزایی را باید از سفارت همان کشور سئوال کنید
فقط سئوال
حتی از دم در سفارت از دربان هم بپرسین جواب را میدهد
شرایط ویزا مرتب تغییر میکند
چند سال پیش تلفن که میزدی دقیقا اتوماتیک جواب میداد اگر ویزای دانشجویی میخواهی روی کدام دگمه بزن و ....و شرایط اولیه را هم میگفت .
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان