کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیدا کردن همسفر
صدرا جون كجايي؟

با توجه به نژاد اصيلت بايد در اين مورد يه نظر كارشناسي بدي. يه چيزايي از قلم افتاده!!!!

(2010-08-30 ساعت 20:27)Amir78 نوشته:  مهدی جون داداش کجا میخواهی در بری؟
پس من بوقم
خودم مییام سیاتل پیشت که تنها نباشی
فکر کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این تو بمیری از انهاش نیست

لطفاً به رتبه خود مراجعه فرمائيد!!!Wink
[/quote]
اره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دارم واست!!!!!!!!WinkWinkالبته باید یکمی هم راجع بهش فکر کنم ببینم میتونم به عنوان هم خونه قبولیت کنم و یا نه که ان هم بر طبق شرایطی میباشد:Big GrinBig GrinTongueTongue
1_اشپزی بلد باشیTongue
2_جارو کشیدنCool
3_در خواب هم خور و پف نکنیBig Grin

[/quote]

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: khashayar6310 ، Amir78 ، indmehdi ، balot ، Ali Sepehr ، aadine ، taherifar ، dokhtar_irooni
4 سپاتمبر با ترکیش ایرلاین کسی نبود؟! D:

پاسخ
تشکر کنندگان: khashayar6310 ، aadine ، taherifar
دوستان عزیز اونایی که میان لس آنجلس من به شدت به دنبال دوستمBig Grinمن تو کل این دوران همیشه کم کم 4تا دوست بوده پیشم اما اینجا خیلی تنهام
خلاصه اومدین اینور رو من برا دوستی حساب کنیدWink
در ضمن ما تا رسیدیم اینور گرده همایی اینور تعطیل شد!!!!!
سارا خانم ,لیلی جان بابا یه همت کنید جمع شیم اینجا دوره هم ,رزا که داره بر میگرده والا اون جور میکردBig Grin
شماره کیس: 2010AS00016XXX
کنسولگری:آنکارا
(2010-09-02 ساعت 02:28)N.D نوشته:  دوستان عزیز اونایی که میان لس آنجلس من به شدت به دنبال دوستمBig Grinمن تو کل این دوران همیشه کم کم 4تا دوست بوده پیشم اما اینجا خیلی تنهام
خلاصه اومدین اینور رو من برا دوستی حساب کنیدWink
در ضمن ما تا رسیدیم اینور گرده همایی اینور تعطیل شد!!!!!
سارا خانم ,لیلی جان بابا یه همت کنید جمع شیم اینجا دوره هم ,رزا که داره بر میگرده والا اون جور میکردBig Grin

7 ماه صبر کنی میام نزدیکیات Big Grin
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، N.D ، khashayar6310 ، balot ، Farshid22 ، taherifar
علی جون نزدیک چیه تو باید بیای هم خونه من شیBig Grin
شماره کیس: 2010AS00016XXX
کنسولگری:آنکارا
سلام
1 oct دالاس با klm از دوستان اگه کسی هست خوشحال میشم در ارتباط باشیم
پاسخ
تشکر کنندگان: khashayar6310 ، taherifar
[font=Arial]ارسالهای نامرتبط با موضوع حذف گردید.
لطفا برای صحبت های شخصی از پیغام خصوصی استفاده نمایید.
[/font]
2010AS3xxx
پاسخ
خوب خدا رو شکر بلیط ما هم برای 15 مهر قطعی شد اگه بازم مشکلی پیش نیاد .
من هنوز کسی رو برای این تاریخ پیدا نکردم اگر کسی هست خوشحال میشم .
n.d عزیز منم این جا کلی دوست دارم ولی الان که باید مهاجرت کنم واقعا تنها میشم و به شدت باید دنبال یه دوست خوب بگردم امیدوارم اومدم هم دیگر رو ببینیم .
و به شخصه از مدیران عزیز تشکر میکنم که تاپیک رو جمع و جور کردند قول میدم دیگه تکرار نشه .
بیایید سریال قهوه ی تلخ رو کپی نکنیم تا با این کار کمکی کرده باشیم و فرهنگ سازی را از امروز شروع کنیم .

پاسخ
تشکر کنندگان: wushu kung fu ، balot ، seravin ، aadine ، Farshid22 ، Amir78 ، taherifar
یعنی واقعا کسی تو ماه اکتبر قصد رفتن به لس آنجلس رو نداره ؟ مثل اینکه بازار لس آنجلس کساده .
بیایید سریال قهوه ی تلخ رو کپی نکنیم تا با این کار کمکی کرده باشیم و فرهنگ سازی را از امروز شروع کنیم .

پاسخ
تشکر کنندگان: aadine ، Amir78 ، taherifar
(2010-09-08 ساعت 00:49)khashayar6310 نوشته:  یعنی واقعا کسی تو ماه اکتبر قصد رفتن به لس آنجلس رو نداره ؟ مثل اینکه بازار لس آنجلس کساده .

اوائل اکتبر احتمالاً به لوس آنجلس میام. امیدوارم آنجا ببینمتان.
2010AS200xx
دریافت نامه قبولی: Jul-24-2009
مصاحبه و دریافت ویزا :Jul 2010، Kuala Lumpur
تاریخ و محل ورود به آمریکا: سپتامبر2010،نیویورک
دریافتSSN و GC :اکتبر2010
محل سکونت فعلی:San Jose, California
تاریخ سیتیزن شدن: Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: khashayar6310 ، aadine ، Amir78 ، taherifar
(2010-09-08 ساعت 00:49)khashayar6310 نوشته:  یعنی واقعا کسی تو ماه اکتبر قصد رفتن به لس آنجلس رو نداره ؟ مثل اینکه بازار لس آنجلس کساده .

من قصد دارم اواخر نوامبر برم. البته فعلا منتظر ويزامSad
2010
------------------------------
آموخته ام ... که زندگي دشوار است، اما من از او سخت ترم
پاسخ
تشکر کنندگان: khashayar6310 ، balot ، Farshid22 ، Amir78 ، taherifar
خوب تا حالا با ما 3 خانواده راهی لس آنجلس میشند در اوایل اکتبر اگر کس دیگه ای هست هم بگه .
اونجا میشه برای کار های اولیه از قبیل اجاره خونه " ssn " و ......... به هم کمک کنیم . من به شخصه میتونم برای هر کی که میاد کامپیوتر با قیمت مناسب پیدا کنم من آشنا دارم .
خلاصه هر چه بیشتر بهتر اونم تو شهر غریب ولی هر روز که بگذره برنامه ریزی سخت تر میشه ولی به هر حال همه با هم هماهنگ شیم خیلی خوبه کارامون زودتر پیش میره حالا نه فقط لس آنجلس کسایی که میخوان شهر های دیگه هم برن همینطور ولی خدا رو شکر فعلا 3 نفر هستند که قصد دارند بیان لس آنجلس که خدا کنه بیشتر شیم و زودتر با هم هماهنگ شیم .
ولی در اخر : دیگه کسی نبود ؟

پاسخ
تشکر کنندگان: wushu kung fu ، Farshid22 ، aadine ، Amir78 ، پرستو ، usamilad ، taherifar
خوب با کلیر شدن دوستان این تاپیک هم امیدوارم رونق بیشتری بگیره من این ارسال رو قرار میدم تا اسم تاپیک در اوایل صفحه قرار بگیره و دوستانی که به تازگی کلیر شدند اگر زمان پروازشون رو معلوم کردند بگن .
باز هم از همه ی عزیزانی که کلیر شدند صمیمانه تشکر میکنم .

پاسخ
تشکر کنندگان: Amir78 ، taherifar
منم 1 اکتبر با bmi میرم لس آنجلس.
پاسخ
تشکر کنندگان: khashayar6310 ، kianoush ، indmehdi ، Hossein81 ، taherifar
من بليطمو قطعي کردم. 3 دسامبر. مقصد: موقتاً سياتل!
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
تشکر کنندگان: khashayar6310 ، kianoush ، ساشا ، Hossein81 ، AmericanHamid ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان