کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیدا کردن همسفر
(2016-02-27 ساعت 02:10)sang نوشته:  
(2016-02-27 ساعت 00:57)پرستو نوشته:  
(2016-02-23 ساعت 20:14)sang نوشته:  سلام دوستان شدیدا به کمک نیاز دارم. من دو ماهه که وارد آمریکا شدم گرین کارتم هنوز نیومده و بیمه ندارم و متاسفانه دچار دیسک کمر  شدم و شدیدا درد دارم و امکان تهیه قرص رو هم تا بیمه نداشته باشم نیست کسانی که به همین زودی راهی آمریکاهستن خواهشن اگر امکان آوردن مقدار کمی داروهام رو دارن لطفا بهم خبر بدن تا به خانوادم بگم براشون پست کنن و باز اینجا ایشون برای من پست کنن. پیشاپیش ممنون از لطف همگی
سلام
شما هر گونه دارویی که نیاز دارید به بستگان بگویید از ایران براتون ارسال کنند نحوه ارسال پس از تهیه دارو به گمرک پست مراجعه کرده و پس از تایید  پزشک پست داروها را برایتان ارسال میکنند
دوست عزیز واقعا ممنونم از لطفتون من واقعا از این امکان پست اطلاعی نداشتم الا سرچ کردم دیدم بله امکانش وجود داره

عزیزم چاره دیسک کمر اقلا ۱۰ روز استراحت مطلقه,دشکت باید سفت باشه,موقع خوابیدت یک بالش کوچک بزلر پهلوت و زانوی مخالفودر حالیکه به پهلو خوابیدی روش قرار بده,مسکنهای شل کننده عضلات هم مثل دیاز پام و متو کار بامول خوبه,کدوم شهر هستی شما؟
کیسIr1:
ارسال مدارک اواخر دسامبر  2013
دریافت کانفرمیشن نامبر ژانویه2014
اعلام نقص مدرک 30جون  , 30 جولای ارسال مدارک بهins
approve  اول آگست 2014
دریافت کیس نامبر25سپتامبر،سفارت تعیین شده ایروان
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک
تحویل مدارک خواسته شده در 27 ایپریل،دوباره نقص مدرک
دریافت ویزا 15 می 2015SmileCool
 ورود به آمریکا:اول جولای ۲۰۱۵

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
اواخر مارچ یا تو آوریل می آد هیشکی امریکا؟ دنبال همسفرم واسه بوستون یا نیویورک یا دی سی
پاسخ
تشکر کنندگان: dokhtar_irooni
(2016-03-10 ساعت 02:07)mary am نوشته:  سلام
اواخر مارچ یا تو آوریل می آد هیشکی آمریکا؟ دنبال همسفرم واسه بوستون یا نیویورک یا دی سی

سلام عزیزم, مامان من اواخر اپریل میخواد بره امریکا, شما بلیط داری؟ چند اپریل میخوای بری؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. راستش منم دنبال همسفر میگردم واسه مامانم! من خودم داشجو ام و نزدیک بوستون زندگی میکنم. واسه مامانم فرقی نداره چند آوریل بیاد مهم اینه که بتونه همسفر پیدا کنه.

(2016-03-20 ساعت 03:00)sedi3336 نوشته:  
(2016-03-10 ساعت 02:07)mary am نوشته:  سلام
اواخر مارچ یا تو آوریل می آد هیشکی آمریکا؟ دنبال همسفرم واسه بوستون یا نیویورک یا دی سی

سلام عزیزم, مامان من اواخر اپریل میخواد بره آمریکا, شما بلیط داری؟ چند اپریل میخوای بری؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

من 11 آپریل به امید خدا وارد تگزاس شهر هیوستن میشم. 29 سالمه و دندانپزشک هستم. از دوستان خانم کسی اگر تمایل به داشتن هم خانه داره به من پیام بدهد. ممنون
پاسخ
دنبال یه همسفر ترجیح زن وشوهر که از غرب آمریکالس انجلس یا لاس وگاس قصد سفر به شرق و نیویورک داشته باشند برای شر کردن هزینه بنزین و رنت کار
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-23 ساعت 07:22)elima1980 نوشته:  دنبال یه همسفر ترجیح زن وشوهر که از غرب آمریکالس انجلس یا لاس وگاس قصد سفر به شرق و نیویورک داشته باشند برای شر کردن هزینه بنزین و رنت کار

ای کاش زودتر میگفتین من امروز ماشینم رو به همین دلیل دادم باربری که بیارن نیویورک
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.
من برای ژوئن 2017 میرم کالیفرنیا.
خانم هستم. کسی (خانم) برای اونموقع برنامه ای داره با هم باشیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
لوس آنجلس با پرواز 30 ژوئن از تهران با اتحاد. همسفر کسی هست؟

کیس نامبر2010
ورود اول اکتبر 2010
ورود دوم:می2011
باآرزوی توفیق برای شما
someil=سمیل=اسماعیل=samuel
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام 10یا 15 مهر سانفرانسیسکو کسی هستش با هم همسفر باشیم
کیس نامبر: **as63
مصاحبه : 9 می ابوظبی
سربازی : س پ ا ه
مدرک تحصیلی: لیسانس
ابدیت : 10 می تو سایت سفارت و 17 می تو سایت سیس
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من تصمیم دارم برم ساکرامنتو 27 سالمه مجردم لیسانسه معماری دارم
کسی هستش که هم خونه لازم داشته باشه یا با هم از اینجا بریم
کیس نامبر: **as63
مصاحبه : 9 می ابوظبی
سربازی : س پ ا ه
مدرک تحصیلی: لیسانس
ابدیت : 10 می تو سایت سفارت و 17 می تو سایت سیس
پاسخ
تشکر کنندگان:
12 نوامبر پرواز از فرودگاه امام به دالاس در واشنگتون دیسی دوستانی که تمایل به هم صحبتی در پرواز و شر مسایل مربوط به مهاجرت در طول سفر هستند خوشحال میشم همراهیشون کنم بلاخره 19 ساعت راه هستش - پرواز قطر
کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
اولین ورود فرودگاه دالاس واشنگتون دی سی
ساکن وست ویرجینیا Chantilly
متفاوت باش،و قبل از صحبت کردن فکر کن، انسان رو قدرت تفکرش متفاوت کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان برای 15 تا 25 ژانویه2017 از تهران به مقصد سانفرانسیسکو اگر کسی هست در صورت تمایل لطفا اطلاع بده تا بتونیم هم سفر بشیم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-30 ساعت 20:41)sosol نوشته:  سلام
دوستان برای  15 تا 25 ژانویه2017 از تهران به مقصد سانفرانسیسکو اگر کسی هست در صورت تمایل لطفا اطلاع بده تا بتونیم هم سفر بشیم .
منم مقصدم سانفرانسیسکو هست ولی هنوز کلیر نشدم اگه به اون تایم رسیدم منم میام ?
پاسخ
slm dostan man 25 janu merem ann arbor kase hast
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان