کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F3
كتگوري F3
تاريخ اپلاي : 2004 AUG
ABD2010 .case number

كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh90 ، dreamer60 ، msar
سلام بر همه دوستان
من و همسرم در لاتاری 2012 قبول شدیم و به خانمم سپتامبر ویزا دادند اما به من ندادند زیرا نتوانسته بودند پرونده ام کامل بررسی کنند و عذرخواهی کردند.خانمم مجبور شد تنها برود و بلکه بتواند از آنجا اقدام کند اما نمیدانیم که چقدر طول میکشد اگر دوستان موردی مشابه ما داشتند خوشحال میشویم راهنماییمان کنند ممنون.به امید موفقیت همگی
خانوادگيF2A,تاريخ ارسال مدارك: 23ژانويه 2013 ,دريافت كيس نامبر:28 آگوست 2013,تاريخ واريز88$:20Feb,2014 تاريخ واريز 230$:6Mar,2014 ارسال فرم اسپانسر و جوينت اسپانسر و فرم DS-261 . تاریخ مصاحبه 1 ماه آپریل نتیجه برگه آبی
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
حدود 2.5 الی 3 سال
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، پدی ، msar
[quote='gashtel' pid='76359' dateline='1284753121']
با سلام به دوستان
category F3
تاریخ ابلای Jan2010
کیس#Feb 2010
شماره کیس#ABD 2010
فقط 1 ماه طول کشید تا از NVCنامه آمد
[/qu

دوستان سلام
ممنون از تاپيكي كه ايجاد كرديد
من يه سوال دارم مورد من با شما فرق ميكنه چون تاريخ اپلاي من با كيس نامبرم يكي هست:
كتگوري:f3
تاريخ اپلاي:اكتبر2009
كيس نامبر: ank2009xxxxxx
حالا با توجه به اينكه فوريه 2014 كيس نامبرم به دستم رسيده به نظر شما كي وقت مصاحبه دارم؟!
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، msar
(2011-03-07 ساعت 20:44)behnia نوشته:  كتگوري F3
تاريخ اپلاي : Nov 2001
كيس نامبر:ANK2009
تاريخ ارسال كيس نامبر:2009 May
تاريخ مصاحبه: 2010/11/28
تاريخ Clear شدن : 2011/2/27
تاریخ کارنت شدن در ویزا بولتین : ?

بهنيا جان اين تاريخ كلير شدن چيه كه قبل از تاريخ مصاحبتون هست؟
من تاريخ اپلاي و تاريخ كيس نامبرم هردو 2009 هست 88 دلار اوليه nvcرو هم دادم
ميدونيد مرحله بعد كي هست؟بايد حتما صبر كنيم كه كارنت بشيم؟تاريخ كتگوري تو بولتن ما ژوئن2003 هست هنوز!!
پاسخ
(2014-03-09 ساعت 13:34)marysam نوشته:  سوالم اينه كه ما تاريخ اپلاي 2009 و تاريخ كيس نامبرم از nvc هم 2009 هست كه فوريه 2014 نامش به دستم رسيد
كسي ميدونه با توجه به اينكه ما پرداخت 88 و 230 دلار هم انجام داديم حالا ارسال مدارك و وقت مصاحبمون كي هست؟
با توجه به اينكه ويزا بولتن جولاي2003 را نشون ميده!!!! 6 سال قبل از درخواست ما!؟!
بالاخره صبر كردنمون 1 سال هست يا 6 سال؟؟
ممنونم از پاسختون پيشاپيش
با قوانین موجود ، متاسفانه شش سال یا بیشتر!! امیدواریم با تغییر قوانین مهاجرتی شرایط بهتر بشه- موفق باشید
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، amir2640 ، msar
دوستان بازم سلام
اميدوارم همه f3 يي ها بزودي به جمع ما بپيوندند. در ادامه پروسه كارم بايد بگم كه از فوريه تا الان(17 مارچ) ما هم كيس نامبر گرفتيم هم نماينده معرفي كرديم هم پول AOS وIV را پرداخت كرديم(88 و 230 دلار)و هم فرم DS-260 ويزا را پر كرديم و الان هم اسپانسر مشغول تكميل فرم I-864 ميباشد و ما هم داريم مداركمون رو براي ارسال به NVC آماده ميكنيم.وقتي مدارك به دستشون برسه با فرم ويزا چك ميكنند و تا يك ماه بعد خبر ميدن
حالا ديگه مرحله بعد كي هست نميدونم؟؟
براي اون دسته از دوستان كه نميدونن
من تاريخ اپلايم OCT2009 و كيس نامبرم كه 2014 به دستم رسيد همANK2009 هست

به اميد موفقيت.
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، پدی ، amir2640 ، msar
سلام
این تاپیک مدتیه خاموش مونده!
یه سوال از همه اف سه ایها!
ممکنه کسی که کیسش مخلوط f2b و f3 باشه! و اولی باطل شده و دومی مجدد به nvc ارجاع شده باشه اون وقت بعد از پر کردن فرم های ویزا و ارسال مدارک و پرداخت هزینه ها بازم 5-6 سال تا کارنت شدن صبر کنه؟یعنی اونا قبل از کارنت شدن از ادم مدرک و انجام پروسه مصاحبه رو میخوان؟؟ یا اینکه کارنت شدنمون بر اساس همون f2b هست و الان کارنت شدیم؟ممنون میشم اگه کسی تو این مرحله و با این تجربه هست پاسخ بده.
پاسخ
(2014-08-17 ساعت 12:33)marysam نوشته:  سلام
ممکنه کسی که کیسش مخلوط f2b و f3 باشه! و اولی باطل شده و دومی مجدد به nvc ارجاع شده باشه اون وقت بعد از پر کردن فرم های ویزا و ارسال مدارک و پرداخت هزینه ها بازم 5-6 سال تا کارنت شدن صبر کنه؟یعنی اونا قبل از کارنت شدن از ادم مدرک و انجام پروسه مصاحبه رو میخوان؟؟ یا اینکه کارنت شدنمون بر اساس همون f2b هست و الان کارنت شدیم؟ممنون میشم اگه کسی تو این مرحله و با این تجربه هست پاسخ بده.

دوست عزیزم من یادمه که شما ازدواج کردین و اطلاع دادین و گفتین که بعد از اطلاع هم شما رو در رده F2B نگه داشتن ... اگه یه همچین چیزی باشه که البته کمی بعیده شما در همون گروه کارنت می شین یعنی اگه ازتون در خواست مدارک جهت مصاحبه کردن ...اما اگر وارد گروه F3 بشین با توجه به اینکه الان داره نوامبر 2003 بررسی می شه باید ببینین با پی دی شما چقدر فاصله داره ... برای یکی از دوستان من که مثل شما از F2B به F3 رفت حدود چهارده سال طول کشید ... البته مبدا تاریخ پی دی هست ...
Catagory :F2B
Priority Date : 26APR2012
Case No : Yrv2013......

پس کی روزای خوب میاد؟ اصلا میاد عایا؟!!!Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، msar
(2014-08-17 ساعت 19:43)ایلیانا نوشته:  

دوست عزیزم من یادمه که شما ازدواج کردین و اطلاع دادین و گفتین که بعد از اطلاع هم شما رو در رده F2B نگه داشتن ... اگه یه همچین چیزی باشه که البته کمی بعیده شما در همون گروه کارنت می شین یعنی اگه ازتون در خواست مدارک جهت مصاحبه کردن ...اما اگر وارد گروه F3 بشین با توجه به اینکه الان داره نوامبر 2003 بررسی می شه باید ببینین با پی دی شما چقدر فاصله داره ... برای یکی از دوستان من که مثل شما از F2B به F3 رفت حدود چهارده سال طول کشید ... البته مبدا تاریخ پی دی هست ...

مرسی ایلیانا جان از پاسخت اما مسئله اینه که اونا مدارک جهت مصاحبه رو ازمون خواستند و ما فرستادیم و بعد از اون کیس برگشت شده و دوباره تایید شده! حالا نمیدونم یعنی پی دی من دوباره تغییر میکنه؟!
پاسخ
(2014-08-19 ساعت 10:32)marysam نوشته:  
(2014-08-17 ساعت 19:43)ایلیانا نوشته:  

مرسی ایلیانا جان از پاسخت اما مسئله اینه که اونا مدارک جهت مصاحبه رو ازمون خواستند و ما فرستادیم و بعد از اون کیس برگشت شده و دوباره تایید شده! حالا نمیدونم یعنی پی دی من دوباره تغییر میکنه؟!

الان شما رو توی F2B تایید کردن یا F3? بعدم پی دی شما تا جاییکه من می دونم تغییر نمی کنه فقط کتگوری کیستون عوض می شه ... البته دوستان دیگه هستن که وارد ترن ولی بنا بر اطلاعات من و دیدن موارد مشابه اینجوریه ...
Catagory :F2B
Priority Date : 26APR2012
Case No : Yrv2013......

پس کی روزای خوب میاد؟ اصلا میاد عایا؟!!!Sad
پاسخ
سلام لطفا جوابه سواله من را بديد مي خوام بدونم در حال حاضر جه سالي در حال كرفتن كرين كارت هست .
تاريخ اقدام ما 2006بوده كتكوري f3
Nvc case number
Ank2011507006

من تازه عضو شدم واطلاعاتم كمه لطفا من را راهنمايي كنيد
پاسخ
سلام ، دسامبر٢٠٠٣ كه به اميد خدا بزودي ميشه ژانويه ٢٠٠٤
پرونده: F3
تاريخ اپلاي: 2004 Sep
شماره كيس:***ANK201056

مصاحبه : 4Aug 2016

پاسخ
تشکر کنندگان: shahram es ، amir2640 ، msar
ممنون از اطلاعاتتون
پاسخ
تشکر کنندگان: واهيك آقاجاني ، amir2640 ، msar
سلام من به تازگي عضو مهاجر سرا شدم. من متاهل و داراي دو فرزند هستم در ١٥ آگوست ٢٠٠٦ ( Priority date) مادرم كه سيتيزن شيپ داشت براي من و خانواده ام تقاضاي گرين كارت كرد و در سوم مه ٢٠١٠ اپروو شديم (notice date ) اما از آن زمان ديگر خبري نيست سوالم اين است كه چگونه مي توانم زمان احتمالي مصاحبه را از طريق بولتن چگونه مي توانم تخمين بزنم ضمناً در سالي كه فايل شديم پسرم ١٦ سال داشت حالا وضعيت او چه مي شود? من نميدونم چرا هنوز case number به ما ندادند آيا لازم است به آنها ايميل بزنم و سوال كنم يا منتظر باشم تا خودشان مكاتبه كنند. با تشكر
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان