کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F3
سلام دوباره، منظور از approve شدن چیه؟ زمانی است که case number را از nvc دریافت میکنیم؟؟؟
کتگوری F3
زمان اپلای: سپتامبر ۲۰۰۵
Case number:wac05241....ANK 2010
در مارچ ۲۰۱۰ پرونده ما به ویزا سنتر برده شده ولی دیگه خبری نشده، هنوز ۸۸ دلار و۳۳۰ دلار رو ازمون نخواستن
هنوز منتظریم

حالا کسی نیست جواب من رو بدونه؟ ؟؟؟؟ وقتی receipt number را از nvc دریافت کرده باشیم یعنی کیس approve شده است؟؟؟؟
خواهش میکنم اگر کسی جواب سوال من رو میدونه لطفا راهنمایی کند!!!! البته با کمی توضیح.
ممنونم.
کتگوری:F3
PD:Sep 2005
Approval Notice:March 2010
Recipt Number:wac05
منتظر nvc welcome letter
پاسخ
تشکر کنندگان:
نقل قول:
(2015-09-16 ساعت 18:00)مامان دو قلوها نوشته:  سلام دوباره، منظور از approve شدن چیه؟ زمانی است که case number را از nvc دریافت میکنیم؟؟؟
کتگوری F3
در مارچ ۲۰۱۰ پرونده ما به ویزا سنتر برده شده ولی دیگه خبری نشده، هنوز ۸۸ دلار و۳۳۰ دلار رو ازمون نخواستن
هنوز منتظریم

حالا کسی نیست جواب من رو بدونه؟ ؟؟؟؟ وقتی receipt number را از nvc دریافت کرده باشیم یعنی کیس approve شده است؟؟؟؟
خواهش میکنم اگر کسی جواب سوال من رو میدونه لطفا راهنمایی کند!!!! البته با کمی توضیح.
ممنونم.
اپروو شدن با نامه به شما اطلاع داده میشود.اگر کیس نامبری که با ANK شروع میشود دارید اپروو شده اید.در حال حاضرVisa Bulletin برای کیس های F3 می ۲۰۰۴ میباشد احتمالن تا ۶ ماه دیگر نامه ی NVC welcome letter که حاوی کیس نامبر و اینوویس آی دی شماست برای شما ارسال میشود که آن زمان میتوانید ۱۲۰ دلار را پرداخت کنید.
نوع ویزا: F4
اولین اقدام: Nov. 2003
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ دریافت NVC Welcome letter: آگوست ۲۰۱۵
تاریخ تکمیل فرم DS-261 و پرداخت ۱۲۰ دلار: دوم سپتامبر ۲۰۱۵
تاریخ ارسال مدارک : ۷ اکتبر ۲۰۱۵
تاریخ تکمیل فرم DS-260 و پرداخت ۳۲۵ دلار: ۲۷ نوامبر ۲۰۱۵
نامه کامپلیت : ۲۹ مارچ ۲۰۱۶
تاریخ مصاحبه: هفته دوم نوامبر ۲۰۱۶
تاریخ کلیرینس : دو نفریکضرب پدرم ap...
ورود:۱۵ دسامبر ۲۰۱۶
ssn:دو هفته بعد از ورود
گرین کارد:یک ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: مامان دو قلوها
(2015-09-16 ساعت 18:32)arminkh نوشته:  
نقل قول:[quote='مامان دو قلوها' pid='662275' dateline='1442410235']
سلام دوباره، منظور از approve شدن چیه؟ زمانی است که case number را از nvc دریافت میکنیم؟؟؟
کتگوری F3
هنوز منتظریم

ممنونم.
اپروو شدن با نامه به شما اطلاع داده میشود.اگر کیس نامبری که با ANK شروع میشود دارید اپروو شده اید.در حال حاضرVisa Bulletin برای کیس های F3 می ۲۰۰۴ میباشد احتمالن تا ۶ ماه دیگر نامه ی NVC welcome letter که حاوی کیس نامبر و اینوویس آی دی شماست برای شما ارسال میشود که آن
زمان میتوانید ۱۲۰ دلار را پرداخت کنید.
[/qote]
ممنونم از شما، هنوز نامه ای دریافت نکرده ایم ولی زمان اپلای سفارت را انکارا انتخاب کرده اند، و در سال ۲۰۱۰ (مارچ۲۰۱۰) پرونده ما به nvc رفته است، پس ۶ ماه دیگر کیس ما توسط uscis تازه تایید میشود؟ درست است؟ ان موقع تازه کیس ما اپرو میشود، درست است؟

(2015-09-16 ساعت 18:32)arminkh نوشته:  
نقل قول:[quote='مامان دو قلوها' pid='662275' dateline='1442410235']
کتگوری F3
هنوز منتظریم

ممنونم.
اپروو شدن با نامه به شما اطلاع داده میشود.اگر کیس نامبری که با ANK شروع میشود دارید اپروو شده اید.در حال حاضرVisa Bulletin برای کیس های F3 می ۲۰۰۴ میباشد احتمالن تا ۶ ماه دیگر نامه ی NVC welcome letter که حاوی کیس نامبر و اینوویس آی دی شماست برای شما ارسال میشود که آن
زمان میتوانید ۱۲۰ دلار را پرداخت کنید.
[/qote]
ممنونم از شما، هنوز نامه ای دریافت نکرده ایم ولی زمان اپلای سفارت را انکارا انتخاب کرده اند، و در سال ۲۰۱۰ (مارچ۲۰۱۰) پرونده ما به nvc رفته است، پس ۶ ماه دیگر کیس ما توسط uscis تازه تایید میشود؟ درست است؟ ان موقع تازه کیس ما اپرو میشود، درست است؟
منتظر nvc welcome letter
پاسخ
تشکر کنندگان:
نقل قول:ممنونم از شما، هنوز نامه ای دریافت نکرده ایم ولی زمان اپلای سفارت را انکارا انتخاب کرده اند، و در سال ۲۰۱۰ (مارچ۲۰۱۰) پرونده ما به nvc رفته است، پس ۶ ماه دیگر کیس ما توسط uscis تازه تایید میشود؟ درست است؟ ان موقع تازه کیس ما اپرو میشود، درست است؟

خیر زمانی که سال ۲۰۱۰ کیستون به nvc منتقل شد اپروو شده اید.زمانی که تا ۶ ماه دیگر نامه رو دریافت کنید روال کاری کیستون شروع میشه و میتوانید ۱۲۰ دلار رو پرداخت کنید agent انتخاب کنید و ۳۲۵ دلار و ...
تا آن موقع اگر کسی که برایتان اقدام کرده درآمدی ندارد دنبال اسپانسر باشید.
پاسخ
(2015-09-16 ساعت 19:10)arminkh نوشته:  
نقل قول:ممنونم از شما، هنوز نامه ای دریافت نکرده ایم ولی زمان اپلای سفارت را انکارا انتخاب کرده اند، و در سال ۲۰۱۰ (مارچ۲۰۱۰) پرونده ما به nvc رفته است، پس ۶ ماه دیگر کیس ما توسط uscis تازه تایید میشود؟ درست است؟ ان موقع تازه کیس ما اپرو میشود، درست است؟

خیر زمانی که سال ۲۰۱۰ کیستون به nvc منتقل شد اپروو شده اید.زمانی که تا ۶ ماه دیگر نامه رو دریافت کنید روال کاری کیستون شروع میشه و میتوانید ۱۲۰ دلار رو پرداخت کنید agent انتخاب کنید و ۳۲۵ دلار و ...
تا آن موقع اگر کسی که برایتان اقدام کرده درآمدی ندارد دنبال اسپانسر باشید.

بازم ممنون از راهنماییتون، حالا تازه سوال اصلیم:
توی همین سایت مطلب هایی رو از خانم هستی بانو که از مدیران پیشکسوت سایت هستند در مورد اطلاعات جامع درباره مهاجرت به امریکا خوانده ام که اگر petitioner بعد آر اپلای شدن کیس فوت نماید کیس کنسل نمیشود و فقط باید کو- اسپانسر معرفی کنیم، پتیشنر کیس ما پدر همسرم است که شرایط جسمی خوبی ندارند و در ایران در بیمارستان هستند، با این اوصاف چون کیس ما اپرو شده است (۵ سال پیش) اگر اتفاقی برای پدر همسرم بیافتد کیس ما دیگر کنسل نخواهد شد؟ ؟؟؟ فقط باید اسپانسر معرفی کنیم، درست است؟؟؟
این سوال اصلی من بود، ممنونم که پاسخگو هستید.
منتظر nvc welcome letter
پاسخ
تشکر کنندگان:
نقل قول:بازم ممنون از راهنماییتون، حالا تازه سوال اصلیم:
توی همین سایت مطلب هایی رو از خانم هستی بانو که از مدیران پیشکسوت سایت هستند در مورد اطلاعات جامع درباره مهاجرت به آمریکا خوانده ام که اگر petitioner بعد آر اپلای شدن کیس فوت نماید کیس کنسل نمیشود و فقط باید کو- اسپانسر معرفی کنیم، پتیشنر کیس ما پدر همسرم است که شرایط جسمی خوبی ندارند و در ایران در بیمارستان هستند، با این اوصاف چون کیس ما اپرو شده است (۵ سال پیش) اگر اتفاقی برای پدر همسرم بیافتد کیس ما دیگر کنسل نخواهد شد؟ ؟؟؟ فقط باید اسپانسر معرفی کنیم، درست است؟؟؟

من جایی خوندم که اگر فرد جدید نسبت نزدیکی با شما داشته باشن میتونن به عنوان substitute sponsor معرفی بشن.ولی در کل از شما در سفارت مدرکی میخوان که نشون بده petitioner شما در آمریکا سکونت داره.به نظر من با یک وکیل مشورت کنین.
پاسخ
(2015-09-16 ساعت 20:39)arminkh نوشته:  
نقل قول:بازم ممنون از راهنماییتون، حالا تازه سوال اصلیم:
توی همین سایت مطلب هایی رو از خانم هستی بانو که از مدیران پیشکسوت سایت هستند در مورد اطلاعات جامع درباره مهاجرت به آمریکا خوانده ام که اگر petitioner بعد آر اپلای شدن کیس فوت نماید کیس کنسل نمیشود و فقط باید کو- اسپانسر معرفی کنیم، پتیشنر کیس ما پدر همسرم است که شرایط جسمی خوبی ندارند و در ایران در بیمارستان هستند، با این اوصاف چون کیس ما اپرو شده است (۵ سال پیش) اگر اتفاقی برای پدر همسرم بیافتد کیس ما دیگر کنسل نخواهد شد؟ ؟؟؟ فقط باید اسپانسر معرفی کنیم، درست است؟؟؟

من جایی خوندم که اگر فرد جدید نسبت نزدیکی با شما داشته باشن میتونن به عنوان substitute sponsor معرفی بشن.ولی در کل از شما در سفارت مدرکی میخوان که نشون بده petitioner شما در آمریکا سکونت داره.به نظر من با یک وکیل مشورت کنین.

ممنونم ازتون، ما هم دقیقا همین کارو کردیم و وکیل گرفتیم.
منتظر nvc welcome letter
پاسخ
تشکر کنندگان:
چقدر اینجا سوت و کور شده، دوستان F3 کجایید؟؟؟
منتظر nvc welcome letter
پاسخ
تشکر کنندگان:
مامان دوقلوهای عزیز
کیس ما هم F3 هست و تاریخ اپلای ما may 2005 ...ما هم مثل شما سال 2010 یه نامه دریافت کردیم که کیس ما اپرو و شده و کیس نامبری که با ANK شروع میشه درست بالای نامه سمت چپ درج شده ...ما هم هنوز نامه ی ولکام لتر و ارسال مدارک دریافت نکردیم .
category F3
PD: may 2005
ANK 2010
دریافت نامه اول از NVC و پرداخت 120دلار 13 ژانویه 2016
نامه تکمیل مدارک 1 اپریل 2016
دریافت نامه مصاحبه 6 مارچ 2017
تاریخ مصاحبه 11 اپریل 2017
نتیجه مصاحبه AP
اولین آپدیت 14 اپریل 2017 * 17 -19-20 جولای آپدیت *
پاسخ
(2015-10-31 ساعت 11:59)maymary1220 نوشته:  مامان دوقلوهای عزیز
کیس ما هم F3 هست و تاریخ اپلای ما may 2005 ...ما هم مثل شما سال 2010 یه نامه دریافت کردیم که کیس ما اپرو و شده و کیس نامبری که با ANK شروع میشه درست بالای نامه سمت چپ درج شده ...ما هم هنوز نامه ی ولکام لتر و ارسال مدارک دریافت نکردیم .

سلام maymary1220 عزیز، خوشحالم از اشناییتون، چقدر تاریخ کیسمون نزدیک به همه، با اختلاف ۳ ماه، ما نامه اپروالمون رو داریم ولی اون قسمت که گفتید تو نامه ما کیس نامبر نیست، رسیپت نامبر نوشته شده که با wac شروع میشه که مربوط به ایالتی است که برامون اقدام شده، ایمیل هم به nvc دادیم و کیس نامبر رو خواستیم ولی هنوز جواب ندادند.فکر میکنید کی نامه ولکام لتر رو میفرستند؟
منتظر nvc welcome letter
پاسخ
تشکر کنندگان:
اصلا نمی تونم حدس بزنم ... ولی باید ظرف چند ماه آینده بفرستن.
category F3
PD: may 2005
ANK 2010
دریافت نامه اول از NVC و پرداخت 120دلار 13 ژانویه 2016
نامه تکمیل مدارک 1 اپریل 2016
دریافت نامه مصاحبه 6 مارچ 2017
تاریخ مصاحبه 11 اپریل 2017
نتیجه مصاحبه AP
اولین آپدیت 14 اپریل 2017 * 17 -19-20 جولای آپدیت *
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-31 ساعت 14:03)مامان دو قلوها نوشته:  

سلام maymary1220 عزیز، خوشحالم از اشناییتون، چقدر تاریخ کیسمون نزدیک به همه، با اختلاف ۳ ماه، ما نامه اپروالمون رو داریم ولی اون قسمت که گفتید تو نامه ما کیس نامبر نیست، رسیپت نامبر نوشته شده که با wac شروع میشه که مربوط به ایالتی است که برامون اقدام شده، ایمیل هم به nvc دادیم و کیس نامبر رو خواستیم ولی هنوز جواب ندادند.فکر میکنید کی نامه ولکام لتر رو میفرستند؟

شاید اگر تلفن کنین بتونین زودتر کیس نامبرتون را بگیرید.
پاسخ
(2015-10-31 ساعت 19:40)baaraan2015 نوشته:  
(2015-10-31 ساعت 14:03)مامان دو قلوها نوشته:  

شاید اگر تلفن کنین بتونین زودتر کیس نامبرتون را بگیرید.
ممنونم از راهنماییتون.شما هم کتگوری F3هستید؟
منتظر nvc welcome letter
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
ما هم شبیه شما همراه Approve Letter شماره پرونده را برایمان ارسال نکردند. برای ما در تاریخ دسامبر 2005 اقدام شده است و نامه تایید پرونده در آپریل 2010 به دستمان رسید و از آن تاریخ تا کنون هم نامه جدیدی دریافت نکرده ایم.من طی نامه ای جداگانه از NVC درخواست کردم که Case Number ما چی شده. بعد از حدود دو ماه پاسخ دادند و Case Number را هم ارسال کردند. نامه ای که ارسال می کنید باید فرمت خاصی داشته باشد که نمونه آن را در ادامه قرار میدهم و همچنین آدرس NVC را.
Name & Family
USCIS Receipt Number: WAC
Petitioner: Name & Family Date of Birth: Dec 21 1947
Applicant: Name & FamilyDate of Birth: May 14 1971

این نامه را باید به آدرس NVCInquiry@state.gov ارسال کنید.

اگر مایل بودید می توانیم از طریق e-mail در تماس باشیم که اگر اخبار جدیدی هر کدام کسب کردیم به هم اطلاع دهیم.
[/align] My e-mail Address is:mheydari@yahoo.com
پاسخ
(2015-11-04 ساعت 11:51)tiam19 نوشته:  سلام
ما هم شبیه شما همراه Approve Letter شماره پرونده را برایمان ارسال نکردند. برای ما در تاریخ دسامبر 2005 اقدام شده است و نامه تایید پرونده در آپریل 2010 به دستمان رسید و از آن تاریخ تا کنون هم نامه جدیدی دریافت نکرده ایم.من طی نامه ای جداگانه از NVC درخواست کردم که Case Number ما چی شده. بعد از حدود دو ماه پاسخ دادند و Case Number را هم ارسال کردند. نامه ای که ارسال می کنید باید فرمت خاصی داشته باشد که نمونه آن را در ادامه قرار میدهم و همچنین آدرس NVC را.
Name & Family
USCIS Receipt Number: WAC
Petitioner: Name & Family Date of Birth: Dec 21 1947
Applicant: Name & FamilyDate of Birth: May 14 19710

این نامه را باید به آدرس NVCInquiry@state.gov ارسال کنید.

اگر مایل بودید می توانیم از طریق e-mail در تماس باشیم که اگر اخبار جدیدی هر کدام کسب کردیم به هم اطلاع دهیم.
[/align] My e-mail Address is:mheydari@yahoo.com
با تشکر از شما، ولی من ایمیل دیگه ای از nvc دارم (AskNVC@State.gov)یعنی این ایمیل درست نیست، به این ادرس ایمیل فرستادیم ولی هنوز جواب ندادند. حالا دوباره به این ایمیلی که شما فرستادید ایمیل میزنم، ممنونم.
منتظر nvc welcome letter
پاسخ
تشکر کنندگان: مامان دو قلو ها

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان