کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F3
در قسمت موضوع نامه ارسالی باید USCIS Receipt Number را وارد کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: مامان دو قلو ها
(2015-11-04 ساعت 23:34)tiam19 نوشته:  در قسمت موضوع نامه ارسالی باید USCIS Receipt Number را وارد کنید.

خیلی ممنونم، بله میدونستم،امیدوارم اینبار جوابم رو بدهند.
F3
PD:Sep 2005
Approval notice:march2010
receipt number:wac05
منتظرnvc welcome letter
با تاسف پتیشنرمون ژانویه ۲۰۱۶ فوت شدند
وکیل گرفتیم و کیس رو substitution کردیم...
دعا کنید همه چیز به خوبی پیش بره....
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
مادر من هم همین شرایط شما را داره:تاریخ اقدام فوریه 2005 و نامه شامل کیس نامبر ژانویه 2010 اومده که از اون موقع تا حالا هم هیچ خبری نیست...
اگر شما با فرستادن نامه خبری گرفتید ممنون میشم خبر بدید...
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2015-12-21 ساعت 09:42)azadeh.mohamad نوشته:  سلام دوستان
مادر من هم همین شرایط شما را داره:تاریخ اقدام فوریه 2005 و نامه شامل کیس نامبر ژانویه 2010 اومده که از اون موقع تا حالا هم هیچ خبری نیست...
اگر شما با فرستادن نامه خبری گرفتید ممنون میشم خبر بدید...

الان دارن برای سال 2004 رو بررسی میکنن به نظر من شما استند بای باشین .
پاسخ
تشکر کنندگان: azadeh.mohamad
با سلام خدمت دوستان، اینجا در مورد دکتر ناصریان صحبت شد، کسی در مورد ایشون چیزی میدونه، ایا وکیل خوبیست؟ من قبلا سوالم را در قسمت پرسش و پاسخ مطرح کردم ولی متاسفانه کسی جوابم رو نداد!!! میشه منو راهنمایی کنید، ممنونم.
F3
منتظرnvc welcome letter
پاسخ
(2015-12-21 ساعت 20:28)مامان دو قلو ها نوشته:  با سلام خدمت دوستان، اینجا در مورد دکتر ناصریان صحبت شد، کسی در مورد ایشون چیزی میدونه، ایا وکیل خوبیست؟ من قبلا سوالم را در قسمت پرسش و پاسخ مطرح کردم ولی متاسفانه کسی جوابم رو نداد!!! میشه منو راهنمایی کنید، ممنونم.

درود مامان دوقلوها شب یلدا مبارک باشه . به نظر من خوبن اما یکی از دوستان تعریف خوبی نمیکرد اما به نظرم در کل خوبن اما خودتون هم مواظب باشین .
پاسخ
تشکر کنندگان: مامان دو قلو ها
(2015-12-21 ساعت 21:21)battosai نوشته:  
(2015-12-21 ساعت 20:28)مامان دو قلو ها نوشته:  با سلام خدمت دوستان، اینجا در مورد دکتر ناصریان صحبت شد، کسی در مورد ایشون چیزی میدونه، ایا وکیل خوبیست؟ من قبلا سوالم را در قسمت پرسش و پاسخ مطرح کردم ولی متاسفانه کسی جوابم رو نداد!!! میشه منو راهنمایی کنید، ممنونم.

درود مامان دوقلوها شب یلدا مبارک باشه . به نظر من خوبن اما یکی از دوستان تعریف خوبی نمیکرد اما به نظرم در کل خوبن اما خودتون هم مواظب باشین .

با سلام، یلدای شما هم مبارک، متاسفانه پتیشنر ما ۱۰ روز پیش فوت کردند، ما با ایشون مشورت کردیم و ایشون گفتند که میشه کیس رو substitiution کرد، خیلی هم با اطمینان گفتند که این کار شدنی است، البته با یه رلتیو نزدیک مثل مادر یا خواهر یا برادر سیتی زن، حالا من برای اطمینان خواستم در مورد ایشون کمی پرس و جو کنم، بازم از راهنماییتون ممنونم.
F3
منتظرnvc welcome letter
پاسخ
سلام روز همگی بخیر
فقط جهت اطلاع دوستان و تخمین زمان کیس میخواستم بگم که ولکام لتر ما هم هفته گذشته 13 ژانویه به دستمون رسید .
120دلار رو پرداخت کردیم و فرم رو پر کردیم .
category F3
PD: may 2005
ANK 2010
دریافت نامه اول از NVC و پرداخت 120دلار 13 ژانویه 2016
نامه تکمیل مدارک 1 اپریل 2016
دریافت نامه مصاحبه 6 مارچ 2017
تاریخ مصاحبه 11 اپریل 2017
نتیجه مصاحبه AP
اولین آپدیت 14 اپریل 2017 * 17 -19-20 جولای آپدیت *
پاسخ
maymary1220 عزیز
سلام، بهتون تبریک میگم، انشالله هرچه زودتر نامه دعوت به مصاحبه رو دریافت کنید، قاعدتا واسه ما هم باید تا ماه اینده ولکاممون بیاد. موفق باشید.
F3
منتظرnvc welcome letter
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، maymary1220
دوستان سلام.
یه سوال خیلی مهم و فوری داشتم.
ما امروز طی تماسی که در رابطه با کیس مادرم گرفتیم به ما گفتن پارسال دعوتنامه فرستاده شده!!!
ولی به هیچکدام از دو آدرس ما هم تو ایران هم آمریکا نامه ای دریافت نکردیم.
مادر من گروه f3 فوریه 2005 براش اقدام شده و 2010 کیس نامبرش اومد.از اون موقع هیچ خبری هم نبوده.
حالا سوال من اینه که چی میشه؟ و ما باید چطور پیگیری کنیم؟آیا وکیل بگیریم؟ممکنه این همه سال انتظار از بین بره؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-05 ساعت 01:27)azadeh.mohamad نوشته:  دوستان سلام.
ما امروز طی تماسی که در رابطه با کیس مادرم گرفتیم به ما گفتن پارسال دعوتنامه فرستاده شده!!!
مادر من گروه f3 فوریه 2005 براش اقدام شده و 2010 کیس نامبرش اومد.از اون موقع هیچ خبری هم نبوده.
حالا سوال من اینه که چی میشه؟ و ما باید چطور پیگیری کنیم؟آیا وکیل بگیریم؟ممکنه این همه سال انتظار از بین بره؟؟؟؟؟

وکیل نیاز نیست به NVC زنگ بزنه پتیشنر یا اپلیکنت 
1. ایمیل بهشون بدید که از این به بعد براتون هر نامه ای هست با ایمیل بفرستن 
2. من منظورتون را از دعوتنامه نمیفهمم ؟!! اینترویو لتر ؟؟ ولکام لتر ؟؟ کامپلیت یا ؟!!! در هر مرحله ای باشه nvc میتونه یدونه دوباره بفرسته برای شما
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان: KingNothing ، مامان دو قلو ها ، shahram es ، amir2640
(2016-02-05 ساعت 04:11)milad_magnet نوشته:  
(2016-02-05 ساعت 01:27)azadeh.mohamad نوشته:  دوستان سلام.

وکیل نیاز نیست به NVC زنگ بزنه پتیشنر یا اپلیکنت 
1. ایمیل بهشون بدید که از این به بعد براتون هر نامه ای هست با ایمیل بفرستن 
2. من منظورتون را از دعوتنامه نمیفهمم ؟!! اینترویو لتر ؟؟ ولکام لتر ؟؟ کامپلیت یا ؟!!! در هر مرحله ای باشه nvc میتونه یدونه دوباره بفرسته برای شما

سلام ممنون از پاسخ.
والا ما هم نمیدونیم منظور از نامه چی بوده!؟
مادر من از طریق پدرش که سیتیزنه تو نوبت بوده،از 2005 تا الان 11ساله.2010 نامه اومد که شامل کیس نامبر بود،و گفته بود باز در صورت لزوم خودشون اطلاع میدن، حالا که تماس گرفتیم میگن پارسال نامه دادیم که بیایید سفارت برای ادامه کار...
این دو روز گذشته که شنبه و یکشنبه بوده و تعطیل، حالا مجدد به nvc بزنیم ببینیم چی میگن!
این انتظار انگارتمومی نداره،از ما که سنمون گذشت تو زیرمجموعه شون نیستیم دیگه،حداقل مادرم کارش انجام بشه. 
به امید موفقیت همه شما دوستان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام .

اگر به دلیل اینکه سنتون بالای 21 سال هست ا پرونده حذف شدید.جتما پیگیری کنید به احتمال زیاد شاید قاونو cspa یا همون حمایت از فرزند شاملتون بشه .
برای اطلاعات بیشتر در مورد این قانون به ای لینکها مراجعه کنید و به NVC تماس بگیرید.

https://www.uscis.gov/green-card/green-c...n-act-cspa

http://www.immihelp.com/immigrant-visa/cspa-calculator/

در ضمن پروندهای کتگوری f3  که بعد از نیمه ی اکتبر 2004 هنوز کارنت نشدن چطور به شما گفتن پارسال باید میومدید مصاحبه ؟!
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، shahram es ، Eli.n ، azadeh.mohamad
(2016-02-11 ساعت 13:45)amir2640 نوشته:  با سلام .

اگر به دلیل اینکه سنتون بالای 21 سال هست ا پرونده حذف شدید.جتما پیگیری کنید به احتمال زیاد شاید قاونو cspa یا همون حمایت از فرزند شاملتون بشه .
برای اطلاعات بیشتر در مورد این قانون به ای لینکها مراجعه کنید و به NVC تماس بگیرید.

https://www.uscis.gov/green-card/green-c...n-act-cspa

http://www.immihelp.com/immigrant-visa/cspa-calculator/

در ضمن پروندهای کتگوری f3  که بعد از نیمه ی اکتبر 2004 هنوز کارنت نشدن چطور به شما گفتن پارسال باید میومدید مصاحبه ؟!
سلام.
راستشو بخوایین هنوز نمیدونیم فعلا که به جوابی نرسیدیم،هیچ چیز دقیقتری هم نگفتن،اگه معلوم شد قضیه چیه و واقعا همچین حرفی که زدن صحت داشت، بعد پیگیری حتما پست میذارم.
دوست عزیز درباره بحث سن که گفتید،خودشون اتوماتیک حساب میکنن یا اولش میگن که سنتون گذشته و بعدش ما باید اقدام کنیم و درخواست بدیم که شامل اون محاسبه سن بشیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640
سلام نه باید باهاشون تماس بگیرید و درخواست کنید که اگه شامل این قانون میشید اسمتونو اضاف کنند ...
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان: واهيك آقاجاني ، shahram es ، battosai ، azadeh.mohamad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان