کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
(2010-08-14 ساعت 00:38)sorooshii نوشته:  با تشکر از user عزیز

دقیقاً من هم با نظر shiti موافقم ، حتی بازم بگیم زیاد ایمنی نیست که با "کانفرمیشن نامبر" بریم داخل ، 2و3 سوال محکم دیگه بپرسند. الحمدالله که استعدادومخ برنامه نویسی کامپیوتر که نباید کم باشه.

من توی تاپیک "سوالات مطرح شده برندگاه2011" عرض کردم ، هر کدام از ما 2 هفته که از تاریخ دریافت نامه هایمان توسط کی سی سی گذاشت ، دوباره شروع به پیگیری کنیم . یعنی همان 2 ، 3 هفته ای که معمول هستش برای بررسی پرونده.

اما سوالی که ذهن ما ها را بنظر بیشتر مشغول کرده اینکه " چه زمانی " نامه ارسال میشه؟؟؟ (اگر قرار هستش از پست استفاده بشه یکبار دیگه ) زمان برای ما خیلی مهم هستش.

یه فکر دیگه هم بنظرم رسید اگه بشه یه شماره فکس از کی سی سی گیر آورد، یه متن درست و حسابی خوب ، با سوالات مطرح فرستاد و درخواست کرد که در ویزا بولتن بطور شفاف راجع به این موضوع توضیح بدهند که برندگان عزیز که فرم ها را بدون کیس نامبر ارسال کردید، از طریق ...... منتظر دریافت کیس نامبرتون باشید. این دیگه نه اطلاعات محرمانه هستش که بگن به دلیل امنیتی... و نه برنامه ریزی کلانی می خواد ، اینها که از سال پیش همچنین تدبیری را درنظر گرفتند که نامه را بدون کیس نامبر بگیم بفرستند ، حداقل طریقه پیگیری را هم دنبالش می گفتند. والا از اینها بعید هستش و هم اینکه درخواست کنیم آقا بدلیل سیستم بد پستی ایران و حساسیت موجود به نامه های ارسالی از امریکا ، اغلب به دست صاحبشان نمی رسند ( پست عادی که نظرات بر آن نیست)

فعلاً که رفتیم در شنبه و یکشنبه آنجا و 2 روز خبری نیست.

ضمن اینکه ، دوستان فکر نکنم کسی از ما باشه که نامه را هنوز ارسال نکرده باشه. یکم برای این ایده نوشتن آدرس به فرم دیگه دیر شده. من هم اگر الان بهم میگفتن آدرس بده ، حتماً آدرس خارج از کشور را میدادم که متاسفانه انجام ندادم و پشیمانSad

شما ميتونيد هر موقع كه خواستيد اصلاحات تكميلي رو با ايميل به اطلاع KCC برسونيد. ميتونيد ايميل بزنيد و آدرس جديد رو اعلام كنيد.
اين يه حسن هم داره. معمولا KCC توي اين جور موارد در پاسخ ميگه "اطلاعات ارسالي در پرونده شما درج گرديد". شما از اين طريق ميتونيد متوجه بشيد كه بسته شما دريافت شده و كارا رو روال داره پيش ميره.
ضمنا نامه دوم حدود يكماه زودتر از زمان مصاحبه ارسال ميشه. بنابراين اگر مطمئن باشيد كه نامه دوم رو دريافت ميكنيد ، به مصاحبه ميرسيد و مشكلي نخواهد بود
تشکر کنندگان:
(2010-08-14 ساعت 10:26)satusa نوشته:  

دقیقاً من هم با نظر shiti موافقم ، حتی بازم بگیم زیاد ایمنی نیست که با "کانفرمیشن نامبر" بریم داخل ، 2و3 سوال محکم دیگه بپرسند. الحمدالله که استعدادومخ برنامه نویسی کامپیوتر که نباید کم باشه.

من توی تاپیک "سوالات مطرح شده برندگاه2011" عرض کردم ، هر کدام از ما 2 هفته که از تاریخ دریافت نامه هایمان توسط کی سی سی گذاشت ، دوباره شروع به پیگیری کنیم . یعنی همان 2 ، 3 هفته ای که معمول هستش برای بررسی پرونده.

اما سوالی که ذهن ما ها را بنظر بیشتر مشغول کرده اینکه " چه زمانی " نامه ارسال میشه؟؟؟ (اگر قرار هستش از پست استفاده بشه یکبار دیگه ) زمان برای ما خیلی مهم هستش.

یه فکر دیگه هم بنظرم رسید اگه بشه یه شماره فکس از کی سی سی گیر آورد، یه متن درست و حسابی خوب ، با سوالات مطرح فرستاد و درخواست کرد که در ویزا بولتن بطور شفاف راجع به این موضوع توضیح بدهند که برندگان عزیز که فرم ها را بدون کیس نامبر ارسال کردید، از طریق ...... منتظر دریافت کیس نامبرتون باشید. این دیگه نه اطلاعات محرمانه هستش که بگن به دلیل امنیتی... و نه برنامه ریزی کلانی می خواد ، اینها که از سال پیش همچنین تدبیری را درنظر گرفتند که نامه را بدون کیس نامبر بگیم بفرستند ، حداقل طریقه پیگیری را هم دنبالش می گفتند. والا از اینها بعید هستش و هم اینکه درخواست کنیم آقا بدلیل سیستم بد پستی ایران و حساسیت موجود به نامه های ارسالی از امریکا ، اغلب به دست صاحبشان نمی رسند ( پست عادی که نظرات بر آن نیست)

ضمن اینکه ، دوستان فکر نکنم کسی از ما باشه که نامه را هنوز ارسال نکرده باشه. یکم برای این ایده نوشتن آدرس به فرم دیگه دیر شده. من هم اگر الان بهم میگفتن آدرس بده ، حتماً آدرس خارج از کشور را میدادم که متاسفانه انجام ندادم و پشیمانSad

شما ميتونيد هر موقع كه خواستيد اصلاحات تكميلي رو با ايميل به اطلاع KCC برسونيد. ميتونيد ايميل بزنيد و آدرس جديد رو اعلام كنيد.
اين يه حسن هم داره. معمولا KCC توي اين جور موارد در پاسخ ميگه "اطلاعات ارسالي در پرونده شما درج گرديد". شما از اين طريق ميتونيد متوجه بشيد كه بسته شما دريافت شده و كارا رو روال داره پيش ميره.
ضمنا نامه دوم حدود يكماه زودتر از زمان مصاحبه ارسال ميشه. بنابراين اگر مطمئن باشيد كه نامه دوم رو دريافت ميكنيد ، به مصاحبه ميرسيد و مشكلي نخواهد بود

بدترین حالت همینه که شما میگی‌ دوست عزیز،یعنی‌ ما از الان تا ۷،۸ ،۹ ماه دیگه باید همین جور استرس بکشیم و هر روز صندوق پستمونو چک کنیم تا ببینیم چی‌ میشه،وای،فکر نمیکنم این کارو بکنند چون به هر حال ما هم باید زودتر بدو نیم case number شماره چند استSad
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز ، در اینجا من یک آمارگیری از وضعیت افرادی که کیس نامبر ندارند ، انجام می دهم. لطفاً برای درج اطلاعات در اینجا، به بنده پیام خصوصی بزنید و اطلاعات زیر را بدهید تا ویرایش کنم. از ارسال اطلاعات در کامنت جداگانه خودرای کنید تا یک کامنت واحد داشته باشیم.

ردیف *** نام ( و یا نام مستعار) *** تاریخ دریافت مدارک توسط kcc *** نام گیرنده در kcc *** آدرس زمان ثبت نام *** منطقه*** تعداد افراد برنده درلاتاری

1 *** sorooshii *** شش آگوست *** J.SUTTON *** ایران / تهران *** سعادت آباد *** 2 نفر

2 *** Alirezagh *** پنج آگوست *** J.SUTTON *** ایران / تهران *** سعادت آباد *** 1 نفر

3 *** sare,Ali *** پنج آگوست *** J.SUTTON *** ایران / تهران *** سعادت آباد *** 2 نفر

4 *** مونیکا و همسر گرامی *** شش آگوست *** .J SUTTON *** ایران/تهران **** شهرک غرب *** 2 نفر

5 ***sirvaan** یازدهم آگوست***J.SUTTON***ایران/تهران***شهرک غرب*** ۲ نفر

6 *** Farnaz82 *** شش آگوست *** J SUTTON *** مالزی / کوالالامپور *** ------- *** 2 نفر

7 *** mml , boshra *** یازده آگوست *** J SUTTON *** ایران/تهران *** اکباتان *** 2نفر

8 ***SILIA*****يازده آگوست***J SUTTON****ايران/تهران****مطهري *** 1 نفر

9 ***alisarshar *** شش آگوست *** J.SUTTON *** ایران / تهران *** اميرآباد *** 2 نفر

10 ***Star *** یازده آگوست *** J.SUTTON *** ایران / تهران *** ونک *** 1 نفر

11 ***ehsan.birjandian*****نهم آگوست***J SUTTON****ايران/مشهد****آزادشهر *** 1 نفر

12 *** shitili *** نهم آگوست *** J.SUTTON *** ایران / تهران *** یوسف آباد *** 1 نفر

13***Vahidn ***** دوارده آگوست*****J.Sutton****ايران/تهران***پاسداران-هروي ***2نفر

14***narcis_ala ***** پنج آگوست*****Campbel****ايران/تهران***قیطریه ***2نفر

15 *** taraneh@mini *** یازده آگوست *** J.Sutton *** ایران / مشهد *** سجاد *** 2 نفر

16 *** arezoo_zar *** شش آگوست *** J.Sutton *** ایران/تهران *** تهرانپارس ***3 نفر

17 *** SALAR110 *** ------- آگوست *** ------ *** ایران / شیراز *** ---------- *** 1 نفر

18 *** tara2007 *** ------ آگوست *** ------- *** ایران/تبریز *** -------- ***-----

ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: alirezagh ، farnaz82 ، مونیکا ، iliad ، taraneh@mini
(2010-08-14 ساعت 10:26)satusa نوشته:  

سلام
با احترام، من با نظرت خیلی موافق نیستم، چون kcc زمانی ایمیل ما رو به رسمیت می شناسه که مشخصات کامل ما از جمله کیس # رو در آن ایمیل درج کنیم.
تشکر کنندگان:
بچه ها من با آمارگيري soroshii كاملا موافقم.حتي كساني كه توي يك منطقه هستند ميتونن با هم در دريافت نامه كمك كنن.چون قاعدتا پستخونه محلشون با هم يكيه.
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان عزیز و بالاخص مدیران عزیز این سایت بسیار جالب و پربار
اگر مطلب را در قسمت درست وارد نکردم، پوزش می خواهم.
من یکی از برندگان لاتاری 2011 هستم.
ولی متاسفانه نامه بدستم نرسیده است.

این متن را برای KCC ارسال کردم.
To whom it may concern:

I hereby declare that I "My Full Name" and my family, an Immigration Lottery winner with wining ID number 20111VIXXXXXXXXX, have not received any confirmation letter or any other notices through the Iranian Postal Services.

Since through the best of my knowledge the letter has been sent via regular post, it is impossible to say that what has happened to it or where to find it.

Therefore I kindly ask you to send me this necessary information via my e-mail address as described below:

My email Address

You can also use my U.S. Mailing address which can be considered as my permanent address till further notice:

US Address

I sincerely appreciate your further assistance and help to resolve this matter.

Entrant Name:

Confirmation Number: 20111VIXXXXXXXXX

Year of Birth: 19xx

Sincerely Yours,

My Full Name

درجواب اینو برام ارسال کردند.

Thank you for your inquiry,

You must visit the Department of State website at dvselectee.state.gov where you will find instructions and forms for completing the required processing steps. Once your forms have been received, and your selection has been confirmed, your case will continue processing.

The omission of your case number on the forms will not affect the processing of your case. It is not necessary to submit additional forms to amend this mistake.

The failure to include the bar code sheet with your forms will not affect the processing of your case. It is not necessary to submit the bar code sheet to KCC if you have already sent your forms.

حالا چند تا سئوال دارم.
1- در فرمها به جای شماره کیس چی بنویسم
2- زمان مصاحبه را از کجا مطلع شوم.
3- من متولد ترکیه هستم و تابعیت ایرانی دارم (فقط آنکارا بدنیا آمدم و چند سال آنجا بودیم)، آیا من جزء برندگان ایرانی هستم و یا ترکیه؟
4- حالا فقط فرمها را پر کنم و ارسال کنم و جای شماره کیس را خالی بزارم؟

لطفا منو راهنمائی کنید.

با سپاس
شماره کیس: 2011EU00014XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 24:01@
محل دریافت نامه قبولی: neverland
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: By DHL - August 21, 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: --
تاریخ دریافت نامه دوم: February 5, 2011
تاریخ مصاحبه: March 14, 2011
جمع تقریبی هزینه ها: 270 هزار تومان
تشکر کنندگان:
(2010-08-14 ساعت 12:43)DV2011_Winner نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز و بالاخص مدیران عزیز این سایت بسیار جالب و پربار
اگر مطلب را در قسمت درست وارد نکردم، پوزش می خواهم.
من یکی از برندگان لاتاری 2011 هستم.
ولی متاسفانه نامه بدستم نرسیده است.

این متن را برای KCC ارسال کردم.
To whom it may concern:

I hereby declare that I "My Full Name" and my family, an Immigration Lottery winner with wining ID number 20111VIXXXXXXXXX, have not received any confirmation letter or any other notices through the Iranian Postal Services.

Since through the best of my knowledge the letter has been sent via regular post, it is impossible to say that what has happened to it or where to find it.

Therefore I kindly ask you to send me this necessary information via my e-mail address as described below:

My email Address

You can also use my U.S. Mailing address which can be considered as my permanent address till further notice:

US Address

I sincerely appreciate your further assistance and help to resolve this matter.

Entrant Name:

Confirmation Number: 20111VIXXXXXXXXX

Year of Birth: 19xx

Sincerely Yours,

My Full Name

درجواب اینو برام ارسال کردند.

Thank you for your inquiry,

You must visit the Department of State website at dvselectee.state.gov where you will find instructions and forms for completing the required processing steps. Once your forms have been received, and your selection has been confirmed, your case will continue processing.

The omission of your case number on the forms will not affect the processing of your case. It is not necessary to submit additional forms to amend this mistake.

The failure to include the bar code sheet with your forms will not affect the processing of your case. It is not necessary to submit the bar code sheet to KCC if you have already sent your forms.

حالا چند تا سئوال دارم.
1- در فرمها به جای شماره کیس چی بنویسم
2- زمان مصاحبه را از کجا مطلع شوم.
3- من متولد ترکیه هستم و تابعیت ایرانی دارم (فقط آنکارا بدنیا آمدم و چند سال آنجا بودیم)، آیا من جزء برندگان ایرانی هستم و یا ترکیه؟
4- حالا فقط فرمها را پر کنم و ارسال کنم و جای شماره کیس را خالی بزارم؟

لطفا منو راهنمائی کنید.

با سپاس

سلام دوست عزیز

به جمع ما خوش آمدی

نگران نباش ، از این لحاظ که دوستان زیادی هستند که متاسفانه نامه برنده شدنشون بدستشون نرسیده ، وگرنه ما همگی از اینکه چه میشود و چطور مطلع میشویم از کیس نامبر ، نگرانیم و بی خبر

این ایمیل ها هم اتوماتیک هستند و برای هرکدام از ما چندین بار در پاسخ به سوالات متفاوت ارسال شده است. جوابگو مستقیم و تک تک نیستند.

اما جواب سوال ها:

1. طبق گفته خودشان ، جای آن را خالی بگذارید و چیزی ننویسید ،حتی N/A
2. زمان مصاحبه برحسب کیس نامبر می باشد . که هرماه در ویزا بولتن ، شماره هایی را که کارنت می شوند ( یعنی کیس نامبرهایی که به مصاحبه فراخوانده می شوند ) را اعلام می کنند. ما ها که کیس نامبر نداریم باید منتظر دریافت آن ( که نمی دانیم دقیقاً از چه طریق است و چه زمانی !!! ) باشیم.
3. این بستگی داره به آن تابعیتی که موقع ثبت نام وارد کردی ، ایرانی یا ترکیه ای داره ( اما درفرم 230 تابعیت را از شما می خواهد،گفته اگر دوتا هم هست بنویسید، اگر شما یک شهروند ترکیه حساب می شوی و شناسنامه و هویت ترکیه ای دارید ، هم هویت ایرانی بنویسی هم ترکیه ای )
4. بله ، فرم ها را کامل و با حوصله پر کنید ،جای کیس نامبر را سفید بگذارید ، قسمت اول فرم 230 را امضاء کنید ، قسمت دوم را خیر (PART II ) ،فرم 122 را هم امضاء کنید. تاریخ ها را بدقت وارد کنید (طبق پاسپورت ) و...

دوست عزیز شما آدرس کجا را برای دریافت نامه داده بودید؟ ایران ، ترکیه؟؟

بازهم سوال بود درخدمتیم
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان:
بچه‌ها فکر کنید اولین نفر تو این تاپیک کی‌ باشه بیاد اول همه گرفتن نامشو اعلام کنه؟چه خوش شانسی‌ باشه اونWink
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان:
دوست عزیز، کشور محل تولد ملاک ملیت برای کی سی سی است.
و کی سی سی شما را از برندگان کشور ترکیه محسوب می کند.
برای اطلاعات بیشتر به سایت لاتری و آموزش های ان مراجعه کنید
تشکر کنندگان:
وای اینو دیدین،این امضای حج sutton عزیز استBig Grin
الان داشتم اطلاعات dhl را میدیدم دیدم این اضافه شده بهش Big Grin
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: boshra
سلام
دوستان من در بخش Help & Contacts سايت http://travel.state.gov/ و در بخش Website Problem or Suggestion اين متن رو وارد كردم ، البته با توجه به اينكه خيلي روي تعداد كلمات اذيت كرد و خيلي مختصر ميشه كلماتي رو بيان كرد ، اين متن رو براشون فرستادم ، تا خدا چي بخواد :

Hi,
I have checked my status at DV-Lottery Status check (Confirmation Number), and I noticed that my Diversity Visa entry was selected in the DV-2011.
Since I have not received the Notification Letter because of some inevitable failure in IRAN post services (it can be occur for second letter), I have supplicated KCC to send me the first Notification Letter via E-mail.
Unfortunately KCC didn't send my Case Number and without having Case Number, I can not do any thing and so all of the processes of my case will be a secret and latent to me.
As a suggestion, I propose to provide a section on http://www.travel.state.gov ((Case Number Retrieval)), and so as a result, selectees with their full name, complete Confirmation Number, and date of birth could be informed about their complete Case Numbers.
Best Regards,
تشکر کنندگان: sorooshii ، alirezagh ، farnaz82
(2010-08-14 ساعت 14:19)sorooshii نوشته:  
(2010-08-14 ساعت 14:10)sare نوشته:  سلام
دوستان من در بخش Help & Contacts سايت http://travel.state.gov/ و در بخش Website Problem or Suggestion اين متن رو وارد كردم ، البته با توجه به اينكه خيلي روي تعداد كلمات اذيت كرد و خيلي مختصر ميشه كلماتي رو بيان كرد ، اين متن رو براشون فرستادم ، تا خدا چي بخواد :

Hi,
I have checked my status at DV-Lottery Status check (Confirmation Number), and I noticed that my Diversity Visa entry was selected in the DV-2011.
Since I have not received the Notification Letter because of some inevitable failure in IRAN post services (it can be occur for second letter), I have supplicated KCC to send me the first Notification Letter via E-mail.
Unfortunately KCC didn't send my Case Number and without having Case Number, I can not do any thing and so all of the processes of my case will be a secret and latent to me.
As a suggestion, I propose to provide a section on http://www.travel.state.gov ((Case Number Retrieval)), and so as a result, selectees with their full name, complete Confirmation Number, and date of birth could be informed about their complete Case Numbers.
Best Regards,

عالیه سارا جان

دستت درد نکنه.

دوستان نظرشون چیه در یک اقدام هماهنگ اینکار را بکنیم.

البته میشه متن را عوض کرد که شک برانگیز نشه، اما محتوا همین باشه.

سارا جان شما ، اطلاعات خاصی وارد کردی در ادامه ؟منظورم "کانفرمیشن نامبر" و ... هستش.

درآمارگیری هم شرکت کن لطفاً Smile

مرسی

نه ، در آخر ايميل خودم رو براشون نوشتم ، بعد از اسمم
تشکر کنندگان: farnaz82
(2010-08-14 ساعت 14:21)sare نوشته:  

Hi,
Best Regards,

عالیه سارا جان

دستت درد نکنه.

سارا جان شما ، اطلاعات خاصی وارد کردی در ادامه ؟منظورم "کانفرمیشن نامبر" و ... هستش.

مرسی

سلام
کارت عالی بود سارا
من هم با سروش موافقم البته متنی که می فرستیم یکم منعطف تر باشه بهتره و تاکید بر زمان ارسال و با ارسال با ایمیل مانند سالهای پیش باشه به نظرم موثرتره
ا
تشکر کنندگان:
(2010-08-14 ساعت 14:29)alirezagh نوشته:  

Hi,
Best Regards,

عالیه سارا جان

دستت درد نکنه.

مرسی

سلام
کارت عالی بود سارا
من هم با سروش موافقم البته متنی که می فرستیم یکم منعطف تر باشه بهتره و تاکید بر زمان ارسال و با ارسال با ایمیل مانند سالهای پیش باشه به نظرم موثرتره
ا

آفرین خیلی‌ فکر خوبی‌ بود من هم میرم میفرستم اما من چند ساعت دیگه میفرستم،اینها با خودشون میگن ایرانیها دیگه کی‌ هستن Big Grinمن میخواهم اینو هم اضافه کنم که اگه ممکنه و حتا نمیخواهند این کار رو بکنند نامه را با یه پست حسابی‌ بفرستند من خودم هزینشو میدم به پست اینجوری بنویسم به نظرتون خوبه؟
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان:
(2010-08-14 ساعت 14:35)farnaz82 نوشته:  
(2010-08-14 ساعت 14:29)alirezagh نوشته:  

Hi,
Best Regards,

عالیه سارا جان

دستت درد نکنه.

مرسی

سلام
کارت عالی بود سارا
ا

آفرین خیلی‌ فکر خوبی‌ بود من هم میرم میفرستم اما من چند ساعت دیگه میفرستم،اینها با خودشون میگن ایرانیها دیگه کی‌ هستن Big Grinمن میخواهم اینو هم اضافه کنم که اگه ممکنه و حتا نمیخواهند این کار رو بکنند نامه را با یه پست حسابی‌ بفرستند من خودم هزینشو میدم به پست اینجوری بنویسم به نظرتون خوبه؟

متن ها رو باید طوری بنویسید که عملی باشه و اونها هم بتونند کاری انجام بدهند، این واضحه - حداقل برای امسال - که غیر عملی هست بخواهند فرم ها را سفارشی بفرستند و هزینه را ما پرداخت کنیم اون هم در خونه!!!
من فکر می کنم بیشتر روی اطلاع رسانی مانور بدیم، مثلا:

فرم ها کی ارسال می شوند؟
اگر برای بار دوم بدست ما نرسید؟
برای اینکه نامه دوم هم به سرنوشت نامه اول دچار نشود چیکار میخوان کنند؟
اگر یک وکیل رسما تقاضا کند امکان داره نامه حضوری تحویل داده شود؟
امکان داره مانند سالهای قبل با ایمیل ارسال شود؟
و ...
تشکر کنندگان: sorooshii ، farnaz82

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان