کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج: مصاحبه در ناپل ایتالیا
سلام به همه دوستان
من برای درخواست ویزا نیاز به دعوت نامه دارم کسی می تونه کمک کنه؟
می خوام 1هفته برم المان،14 روز سویسس و 21 روز میلان برای مصاحبه.
سفارت المان فقط درخواستم رو برای 1هفته قبول کرد و گفت ما نمی تونیم بقیه رو قبول کنیم!!
حالا می خوام 1 دعوت نامه 20 روزه از 1نفر تو ایتالیا بگیرم و برم سفارت ایتالیا و با دعوت نامه 21 روزه کلا 45 روز در خواست بدم. دوستان عزیر اگر کسی می تونه کمکی کنه ممنون می شم. خیلی برام حیاتیه چون دارم برای دکتری میرم.
فوری و فوتی!!!
ممنون از همتون در صورت کمک ضمن جبران خواهم کرد
پاسخ
تشکر کنندگان:
آیا انتخاب کنسولهای خلوت(بجای ترکیه و ابوظبی) مثلاکشورهای اروپائی تاثیر خاصی در پرونده میگذارد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-11 ساعت 16:26)rahbar نوشته:  آیا انتخاب کنسولهای خلوت(بجای ترکیه و ابوظبی) مثلاکشورهای اروپائی تاثیر خاصی در پرونده میگذارد؟

نه.چون الويت هر كنسولگرى در وحله اول سيتيزين هاى اون كشور،وحله دوم سيتيزن هاى كشورى كه كنسولگرى درش قرار داره و وحله سوم مسافران مهمانه
پاسخ
تشکر کنندگان: rahbar ، shadoow
پس عملا دو مورد اول منتفی هست چون هیچکدوم کارویزایی زیادی تو کنسول هم ندارن...اکثرا که اتباعشون طبق قرارداد بین المللی بدون ویزا میرن و میان توریستی. مگر برخی موارد کاری یا دانشجوئی که اقامت بالای 6ماه میخان اپلای میکنن... من یک موردی که بودم تو یک روز اداری فقط 10-12 نفر اون هم 7تا اروپائی بودن دانشجوئی و ویزای کاری و4-5 تا جهان سومیهای بیچاره بودیم...عملا کنسولش خیلی خلوت بود و فقط 2 روز قبل باید نوبت می گرفتیم... بیشتر شبیه یک شرکت خیلی کوچیک ایرانی بود...نه سکوریتی آنچنانی خبری بود نه هیچ...
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
(2012-06-16 ساعت 12:57)rahbar نوشته:  پس عملا دو مورد اول منتفی هست چون هیچکدوم کارویزایی زیادی تو کنسول هم ندارن...اکثرا که اتباعشون طبق قرارداد بین المللی بدون ویزا میرن و میان توریستی. مگر برخی موارد کاری یا دانشجوئی که اقامت بالای 6ماه میخان اپلای میکنن... من یک موردی که بودم تو یک روز اداری فقط 10-12 نفر اون هم 7تا اروپائی بودن دانشجوئی و ویزای کاری و4-5 تا جهان سومیهای بیچاره بودیم...عملا کنسولش خیلی خلوت بود و فقط 2 روز قبل باید نوبت می گرفتیم... بیشتر شبیه یک شرکت خیلی کوچیک ایرانی بود...نه سکوریتی آنچنانی خبری بود نه هیچ...
بله ولى واقعيت اينه كه اون دسته سوم،مسافراى مهمان به خاطر ارجحيت پايين هميشه سروونده ميشن.من خودم تو انكارا زبان انگليسى روواسه مصاحبه انتخاب كردم و با وجود اينكه شايد از بين يه سالن پر من تنها كسى بودم كه تركى يا فارسى انتخاب نكرده بود منو چهار ساعت نگه داشتن.

پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
سلام بر همگی
ناپلی یکی از محزون ترین بخشهای این فروم پر محتوا هست ...
بعد از 4 ماه گذشتن از مصاحبه تماس گرفتن برای پاکت ....
حالا یه ایتالیا دیگه افتاد گردنمون . راستی کسی تجربه ای داره که بشه محل دریافت پاکت ویزا رو تغییر داد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، shadoow

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان