کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباهات و نحوه رفع آنها (اشتباه در پر کردن فرم، ...)
سلام.
منم سفارت رو دبی انتخاب کردم.به نظر شما خودشون عوض میکنن؟یا مشکل پیش میاد.
همیشه دلتنگ پدر ومادر.....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-02-28 ساعت 10:04)alireza62 نوشته:  سلام.
منم سفارت رو دبی انتخاب کردم.به نظر شما خودشون عوض میکنن؟یا مشکل پیش میاد.

سلام
اصلا" نگران نباشین اگر هنوزapproveنشدین بهشون نامه بدین واستون عوض میکنن،اینکار رو وکیلتون هم میتونه انجام بده.اگر هم که approveشدین خودشون واستون درست میکنن.اصلا"خیلی از کیسها رو خودشون از دبی به آنکارا یا برعکس تغییر دادن.
موفق باشین.
نوع ویزا:cr1
تاریخ اولین ارسال مدارک:july2010
تاریخapproveشدنBig Grineceber2010
تاریخ مصاحبه:31 مارس2011
محل مصاحبه:آنکارا
تاریخ صدور ویزا:31 مارس2011
تاریخ و محل دریافت ویزا: 1 آوریل 2011
تاریخ پرواز:17 می2011
برای ماندن باید رفت،گاهی به قلب کسی ،گاهی از قلب کسی
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62
مرسی.ما وکیل نگرفتیم هنوز همapprove نشدیم به نظر شما اگه نامه ندیم خودشون درست میکنن دیگه.ممنون که جوابمو دادی.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-03-03 ساعت 22:51)alireza62 نوشته:  مرسی.ما وکیل نگرفتیم هنوز همapprove نشدیم به نظر شما اگه نامه ندیم خودشون درست میکنن دیگه.ممنون که جوابمو دادی.

salam
bebakhshid farsi neminevisam ,com eshkal peyda karde.
doste aziz,daghighan man toye hamin sharayet bodam va dostan migoftan ke khodeshon avaz mikonan va hatman hamintore.vali man chon khili hasas hastam tarjih dadam ke khodam ba mailh taghiresh bedam.va inkar hich takhiri toye karam ijad nakard.
omidvaram javabetono dade basham.
پاسخ
سلام .میشه بگید دقیقا به کجا ایمیل زدین.به NVC؟چی زدین؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-03-05 ساعت 13:51)alireza62 نوشته:  سلام .میشه بگید دقیقا به کجا ایمیل زدین.به NVC؟چی زدین؟

salam
man armanestan ro entekhab karde bodam vali bad fahmidam ke onja iraniha ro nemipaziran ,on zaman man ham mesle alane shoma approve nashode bodam .vaghti hanooz approve nistin yani hanoz saro karetoon ba uscis hast.pas agar shoma hanoz approve nistin va madareketoon dar uscis hast bayad vase uscis e_mail bezanin va barashon tozih bedin ke sefarat ro mikhayn be ankara ya har jaye dige ke midonin irani paziresh mikone taghir bedin.
agar toneste basham komak konam khoshhal misham.

نداي گرامي، شما دور از چشم ما هر چقدر دلتان خواسته فينگليش نوشتين! از شما خواهش مي كنم به قوانين مهاجرسرا احترام بگذاريد و از نوشتن فينگليش خودداري كنيد. Frozen Mind
پاسخ
سلام به همه دوستان
من در فرم DS-156 اشتباه املایی دارم در واقع اول اسم نامزدم رو به جای J اشتباها Gزدم از دلشوره دارم سکته می کنم ایا این مشکل جدی بوجود
می اورد؟؟؟
لطفا منو راهنمایی کنید باید چکار کنم ؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من فکر می‌کنم بهتره که بهشون زنگ بزنید و بگید اصلاحش کنن .
پاسخ
تشکر کنندگان: Lamborghini
(2011-04-12 ساعت 23:49)parak51 نوشته:  سلام به همه دوستان
من در فرم DS-156 اشتباه املایی دارم در واقع اول اسم نامزدم رو به جای J اشتباها Gزدم از دلشوره دارم سکته می کنم ایا این مشکل جدی بوجود
می اورد؟؟؟
لطفا منو راهنمایی کنید باید چکار کنم ؟؟؟
میتوانید با فرستادن ایمیل یا تماس تلفنی با NVC با افیسر صحبت کنید و مشکل رو توضیح بدید.به احتمال زیاد ازتون خواهد خواست که فرم رو دوباره(اصلاح شده) براشون اسکن و ایمیل کنید.به نظر من مساله بغرنجی نیس و با خونسردی با NVCتماس بگیرید.موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: Lamborghini ، frozen mind
با سلام به همه دوستان
چند وقت پیش در پر کردن فرم سفارت اسم نامزدم رو اشتباه تایپ کردم نمی دونستم باید چکار کنم بعد از سه روز تصمیم گرفتم که دوباره همان فرم را پر کنم وقتی فرم را پر کردم دوباره بار کد جدیدی بهم دادند و من همان فرم جدید را به سفارت بردم و هیچ اشکالی پیش نیامد.
و موضوع دیگه اینکه در این مدت شماره تلفن نامزدم هم عوض شد روزیکه به سفارت رفتم ( سه شنبه 26 اوریل ) از متصدی که مدارک را تحویل می گرفت پرسیدم که می تونم شماره را اصلاح کنم که جواب مثبت بود و من همانجا دستی شماره قبلی رو خط زدم و شماره جدید رو نوشتم .
حالا امیدوارم برای کسی این موضوع پیش نیاد ولی اگه این اتفاق افتاد اصلا نگران نباشید چون توی سفارت امکان اصلاحش هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: Parniyan ، frozen mind ، romance33
سلام دوستان
من سفارت رو دبی انتخاب کرده بودم که اینجا شنیدم خودشون اتوماتیک عوض می کنن اما امروز که نامه به دستم رسید سفارت رو همون دبی زده بود. احتمال این هست که الان تو دبی هم بشه مصاحبه انجام داد که اینجوری نوشتن یا اشتباهه؟ تو نامه گفته اگه می خواین سفارت رو عوض کنید فرم I-824رو بفرستید که اون فرم 405 دلاره. واقعا سرگردون شدم . کسی می دونه چی کار باید بکنم؟
پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-03-05 ساعت 17:09)nedadd نوشته:  
(2011-03-05 ساعت 13:51)alireza62 نوشته:  سلام .میشه بگید دقیقا به کجا ایمیل زدین.به NVC؟چی زدین؟

salam
man armanestan ro entekhab karde bodam vali bad fahmidam ke onja iraniha ro nemipaziran ,on zaman man ham mesle alane shoma approve nashode bodam .vaghti hanooz approve nistin yani hanoz saro karetoon ba uscis hast.pas agar shoma hanoz approve nistin va madareketoon dar uscis hast bayad vase uscis e_mail bezanin va barashon tozih bedin ke sefarat ro mikhayn be ankara ya har jaye dige ke midonin irani paziresh mikone taghir bedin.
agar toneste basham komak konam khoshhal misham.

نداي گرامي، شما دور از چشم ما هر چقدر دلتان خواسته فينگليش نوشتين! از شما خواهش مي كنم به قوانين مهاجرسرا احترام بگذاريد و از نوشتن فينگليش خودداري كنيد. Frozen Mind

سلام
شما درست میفرمایید ولی واقعا"مجبور شدم.ولی قصدم بی احترامی به قوانین نبوده.
(2011-04-30 ساعت 06:06)mina127us نوشته:  سلام دوستان
من سفارت رو دبی انتخاب کرده بودم که اینجا شنیدم خودشون اتوماتیک عوض می کنن اما امروز که نامه به دستم رسید سفارت رو همون دبی زده بود. احتمال این هست که الان تو دبی هم بشه مصاحبه انجام داد که اینجوری نوشتن یا اشتباهه؟ تو نامه گفته اگه می خواین سفارت رو عوض کنید فرم I-824رو بفرستید که اون فرم 405 دلاره. واقعا سرگردون شدم . کسی می دونه چی کار باید بکنم؟
پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم

دوست عزیزم
در صورتی سفارت اتوماتیک عوض میشه که شما سفارت رو اشتباه انتخاب کرده باشین،مثلا" در صورتیکه سفارتی رو انتخاب کنید که برای ایرانیها پذیرش نداشته باشه خودشون اتومات عوض میکنن ویا در شرایطی که سفارتی که انتخاب کرده باشین خیلی شلوغ باشه اونو تغییر میدن.اما وقتی که وقت مصاحبه رو برای شما مشخص کردن و اون رو به شما اعلام رسمی کردن یعنی مصاحبه شما در همون محل مشخص شده انجام میشه مگر اینکه به دلیلی خودتون تقاضای تغییر محل مصاحبه رو داشته باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: mina127us ، frozen mind ، alireza62 ، romance33 ، Nightsky007
سلام به همه دوستان من وشوهرم یکسال ونیم پیش ازدواج کردیم ویک فرزند داریم شوهر م سیتیزن آمریکاست و برای ما اقدام کرده .امروز یه نامه از اداره مهاجرت برای همسرم آمده که مدارک ویزای نامزدی به دست ما رسیده در حالی که ما اصلا برای ویزای ازدواج اقدام کرده بودیم در حالی که ویزای آی 129 مال نامزدی .البته کار ما را وکیل انجام می ده .نمی دونم کی این وسط اشتباه کرده .می خوام از دوستان بپرسم آیا کسی با این مشکل مواجه شده یا نه ؟و ما الان باید چه کار کنیم ؟کارمون چقدر عقب می افته؟آخه ما چون عقدمون رسمی بوده اصلا نمی تونیم ویزای نامزدی بگیریم.در ضمن وکیل به ما گفته اصلا لازم نیست برای پسرمون کاری انجام بدیم چون سیتیزن و فقط کافیه بریم کنسولگری آمریکا .اصلا این چی درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟ البته وکیل تا حالا دو تا 420 دلار از ما گرفته که رسیدش از اداره مهاجرت برای ما اومده.ولی تو نامه دوم فقط اسم منه .ترا خدا منا راهنمایی کنید خیلی ممنون از همتون

تاریخ ارسال مدارک :21 آوریل 2011
تاریخ رفتن مدارک به nvc:اگوست 2011
تاریخ فرستادن آخرین مدارک :نوامبر 2011
تاریخ مصاحبه :7march 2012
تاریخ دریافت ویزا:9مارس 2012
کل پروسه : ده ماه و نیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزیز, I129 ویزا نیست بلکه یک فرم است برای بازدید موقت از امریکا که اغلب برای ویزای کاری استفاده می شود. من مطمئن نیستم که چرا وکیل این فرم را برای شما فرستاده است ولی ممکن است که به خاطر سریع شدن رفتن شما به امریکا راه خاصی را از این طریق پیدا کرده است. ویزای نامزدی K3 است و ویزای شما باید IR1 و یا IR3 باشد. به هر حال بهتر است که با وکیل خودتان در این رابطه صحبت کنید.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: سارا کوچولو ، shadoow
دوستان خیلی عزیزم سلام .خیلی ممنونم که به من جواب دادین .بله شوهرم با وکیل صحبت کرد و وکیل گفته که ما برای همه سیتیزنها با این فرم شروع می کنیم و بعد از فرستادن مدارک خود اداره مهاجرت نوع ویزا را مشخص می کنه .و گفته از الان تا حداکثر 6 ماه دیگه کار ما انجام می شه.در خصوص پسرم بله شوهر من 8 سال متوالی آمریکا بوده و زمان به دنیا اومدن پسرمون سیتیزن بوده .فقط من شنیدم که ما می تونیم از سفارت سوییسدر ایران برای بچه های زیر دو سال پاسپورت گرفت آیا کسی در این مورد اطلاعاتی داره یا نه ؟بازم مرسی و امیدوارم کار همه شما مهربانان زود زود درست بشه.البته یه چیز دیگه توی نامه ما نوشته که ویزای فیانسه نه ویزای کاری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تاریخ ارسال مدارک :21 آوریل 2011
تاریخ رفتن مدارک به nvc:اگوست 2011
تاریخ فرستادن آخرین مدارک :نوامبر 2011
تاریخ مصاحبه :7march 2012
تاریخ دریافت ویزا:9مارس 2012
کل پروسه : ده ماه و نیم
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، shadoow

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان