کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واشنگتن دی سی، پایتخت آمریکا
(2016-03-14 ساعت 18:46)soheil1993 نوشته:  ممنونم . ولی ما میخوای به دی سی نزدیک تر باشیم
برای همین ممنون میشم از دوستان اگر بگند کدومشون بهتر هست

سلام
شما مو تونيد تو Rockville بگرديد دنبال جا.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-20 ساعت 20:54)sami0 نوشته:  
(2016-03-14 ساعت 18:46)soheil1993 نوشته:  ممنونم . ولی ما میخوای به دی سی نزدیک تر باشیم

سلام
شما مو تونيد تو Rockville بگرديد دنبال جا.

Falls Church , Virginia یه جای خوبه
خداوند یار ویاورتان
شماره کیس: ,,,2014AS18 /تاریخ رویت قبولی: 12 MAY / تعداد :3 نفر/ ارسال فرمهای سری اول:20MAY / کارنت شدن کیس:Sep 22 / مصاحبه :Nov 14 ,2013
کلیر :May 29,2014
/دریافت ویزا : 18 ـJune  ورود به آمریکا : September 15,2014/ مقصد : Washington DC /Virginia
پاسخ
تشکر کنندگان: soheil1993
یکی از بهترین شهر ویرجینیا فیرفکس هست که به واشنگتن هم نزدیکه و حتی از واشنگتن بزرگتر و اولین شهر ثروتمند و به همون نسبت کار و درآمد بالاست.
بنظر من جایی رو انتخاب کنین که درآمد بالا باشه هر چی شهر ارزون تر باشه درآمد پایین تر هست
شای د یکم اولش سختتون باشه و ب مرور زمان ب نفع تون هست

2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، sayidteh ، golia ، m_ganj ، ELNAZ21
(2016-03-22 ساعت 15:08)سپیده زمان نوشته:  
بهترین شهر ویرجینیا فیرفکس هست که به واشنگتن هم نزدیکه و حتی از واشنگتن بزرگتر و اولین شهر ثروتمند و به همون نسبت کار و درآمد بالاست.
بنظر من جایی رو انتخاب کنین که درآمد بالا باشه هر چی شهر ارزون تر باشه درآمد پایین تر هست
شای د یکم اولش سختتون باشه و ب مرور زمان ب نفع تون هست

فیرفکس از نظر موقعیت مکانی واقعا جای خوبیه. اگر اطلاعات دیگه هم دارید در میون بزارید ممنون میشم.
مثلا مینیمم ویج شهر فیرفکس چقدره و بازار کار به نسبت ایالتهای دیگه مثل کالیفرنیا و تگزاس به چه صورته؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ELNAZ21
سلام به دوستان
من در ايالت ويرجينيا، شهر آرلينگتون زندگي مي كنم كه خيلي نزديك به واشينگتن دي سي هم هست، الان يك ماهه كه دنبال كار هستم، ١٤ سال هم سابقه كار در فيلد منابع انساني، حقوق و دستمزد دارم، اگر كسي كانكشني داره يا كاري سراغ داره ممنون ميشم من رو لحاظ كنه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام كسي ميتونه يك اتاق به من و همسرم رنت بده واسه يكسال از جولاي؟ به تلگرام من پيام بديد يا ايميل email:moriniu@yahoo.com telegram @ksgtcorp
پاسخ
تشکر کنندگان:
ببخشید خواستم بپرسم آپارتمان فرنیشت پیدا کردن خیلی سخته توی این منطقه ؟ آیا اصلا رایج هست ؟ چون ما روزای اول اصلا مایل نیستیم که بریم وسایل خونه بخریم ؛ خواستم ببینم راه حل چیه ؟
و اینکه نظرتون راجع به محله College Park چیه که برای سال اول ورود اونجا بریم و همزمان در کالج زبان دانشگاه مریلند هم زبان بخونیم ؟ آیا کالج زبان بهتری میشناسید ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
https://telegram.me/joinchat/AyP7KD9ayXCeHZNhgMMzlQ
گروه دور همی برای ایرانیان مقیم واشنگتن دی سی مریلند ویرجینیا تشکیل شده تا با ایجاد یک فضای دوستانه به ایرانیان عزیز خدماتی جهت اشنایی با ( نحوه اجاره اپارتمان - خرید خودرو - پیدا کردن کار - خرید از فروشگاههای ایرانی و حلال -خرید از فروشگاهها و تخفیفات - رستورانهای ایرانی و خارجی - اموزش زبان انگلیسی و از همه مهمتر دور همیهای دوستانه - به امید دیدار عزیزان
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: golia
دوستان میشه لطفا در مورد بیمه بخصوص بیمه واسه زنان باردار و کودکان بیشتر توضیح بدید؟؟
CN: 2016AS46XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 4 >>PERSON: 3 >
 Abu Dhabi>>> CURRENT: 25 Jan                                   E
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-07 ساعت 20:22)mersedehbb نوشته:  دوستان میشه لطفا در مورد بیمه بخصوص بیمه واسه زنان باردار و کودکان بیشتر توضیح بدید؟؟

سلام اگر كه ميخواين بيمه بگيريد بريد تو اين سايت
Ihcmarketplace.com
سال تولد و زيپ كد خودتونو بزنيد
بهتون قيمت هاشو ميده
قيمتاشم بد نيست
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
من و همسر و فرزندمان حدود اواسط سپتامبر قصد امدن به واشینگتن دی سی و حومه برای مدت حدود یک ماه داریم.فعلا کردیت هم نداریم.خیلی سپاسگزار میشویم دوستان پیشنهادی در مورد نحوه پیدا کردن جا برای اقامت دارند مطرح بفرمایند و یا اگر گزینه ای برای اجاره کوتاه مدت سراغ دارند اعلام بفرمایند . با سپاس از همه دوستان
شماره کیس‎2016as5***‎    تاریخ رویت قبولی:‎19 نوامبر ‎2015‎   کنسولگری: آنكارا  تعداد افراد منظور در کیس :۳   برنده اصلی آقا- سربازی ارت ش    ارسال فرمهای260: 3 دسامبر2015  کارنت شدن کیس:9 فوريه2016   نامه دوم ‎: 22فوريه2016   مديكال: 2آپريل ‎2016‎   مصاحبه: 7 آپريل ۲۰۱۶     نتیجه:AP  آپدیتها: 8آپریل و کلی آپدیت بدرد نخور دیگر از سفارت ،آپديت سيس براي نفر اول و دوم و دو خطي شدن 3 آگست ،  8 آگست or کلیر:به خواست خدا 9 آگست  دریافت ویزا: 18 آگست  ورود به آمریکا:14 سپتامبر ‎  دریافت گرین کارت:    
پاسخ
تشکر کنندگان:
من يه بچه ٥ساله دارم وبرام يه سوْال پيش اومده و اون اينكه با توجه به داشتن بچه قانوني وجود داره كه حتما بايستي خونه بيش از دوخوابه بگيريم يا
اينكه ميشه خونه يه خوابه بگيرم در ضمن سيتي هاي حومه واشنگتن كجا اجاره ارزونتر هست وهمچنين اوضاع كار كه بتوني اولش شروع كني چطوره
شماره کیس2016AS7000//کنسولگری: Ankaraتغییربه>>>Abu dhabi// افراد منظور در کیس:3//
مصاحبه اواسط جون //کلییر 11آگوست //دریافت ویزا 23آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان:
يه سوْال ديگه دارم چه مداركي رو بايستي ترجمه كنيم و با خودمون بياريم مخصوصا براي ثبت نام تو مدرسه ...
شماره کیس2016AS7000//کنسولگری: Ankaraتغییربه>>>Abu dhabi// افراد منظور در کیس:3//
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-31 ساعت 21:20)golia نوشته:  من يه بچه ٥ساله دارم وبرام يه سوْال پيش اومده و اون اينكه با توجه به داشتن بچه قانوني وجود داره كه حتما بايستي خونه بيش از دوخوابه بگيريم يا
اينكه ميشه خونه يه خوابه بگيرم در ضمن سيتي هاي حومه واشنگتن كجا اجاره ارزونتر هست وهمچنين اوضاع كار كه بتوني اولش شروع كني چطوره

منى كه مريلند زندگى ميكنم ميتونم بهتون شهر راكويل رو پيشنهاد بدم
پاسخ
تشکر کنندگان: golia ، alborz3718
یه سوال هم درمورد خرید ماشین دارم ....میشه اونجا ماشین 4000تا5000$ کارکرده رو با شرایط ما تازه واردها که اعتبار نداریم قسطی خرید .مثلا با بهره بالاتر؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان