کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرین کارت آمریکا و مهاجرت به کانادا
(2014-04-19 ساعت 01:55)pooria.7 نوشته:  
(2014-04-10 ساعت 19:37)marco250 نوشته:  
(2014-04-10 ساعت 15:59)alimomen نوشته:  لطفا یکی از دوستان که تجربه هر دو ویزای کانادا و آمریکا رو داره جواب منو بده لطفا:

من ویزای کانادام آماده پیک آپ هست و از طرفی کلیرنس خوردم واسه لاتاری 2014 میخام ببینم اگر ویزای کانادا توی پاسم بخوره اگر کلیر بشم واسه ویزای آمریکا مشکلی پیش نمیاد؟
هدفم اول آمریکاست ولی از یک طرف میترسم کلیر نشم واسه آمریکا پس منطقی هست که ویزای کانادا رو هم الان داشته باشم
ممنون
هیچ مشکلی به وجود نمی آورد.
من وقتی برای مصاحبه آمریکا رفتم , PR کانادا هم داشتم و مشکلی در گرفتن گرین کارتم به وجود نیامد.
ممکن هستش فقط بخاطر اينکه PR کانادا هستی بهت FBI Check بزنن؟
خیر
Background Check به خیلی چیزها مربوط می شه.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2014-04-20 ساعت 05:39)marco250 نوشته:  
(2014-04-19 ساعت 01:55)pooria.7 نوشته:  
(2014-04-10 ساعت 19:37)marco250 نوشته:  
(2014-04-10 ساعت 15:59)alimomen نوشته:  لطفا یکی از دوستان که تجربه هر دو ویزای کانادا و آمریکا رو داره جواب منو بده لطفا:

من ویزای کانادام آماده پیک آپ هست و از طرفی کلیرنس خوردم واسه لاتاری 2014 میخام ببینم اگر ویزای کانادا توی پاسم بخوره اگر کلیر بشم واسه ویزای آمریکا مشکلی پیش نمیاد؟
هدفم اول آمریکاست ولی از یک طرف میترسم کلیر نشم واسه آمریکا پس منطقی هست که ویزای کانادا رو هم الان داشته باشم
ممنون
هیچ مشکلی به وجود نمی آورد.
من وقتی برای مصاحبه آمریکا رفتم , PR کانادا هم داشتم و مشکلی در گرفتن گرین کارتم به وجود نیامد.
ممکن هستش فقط بخاطر اينکه PR کانادا هستی بهت FBI Check بزنن؟
خیر
Background Check به خیلی چیزها مربوط می شه.
واقعيتش من سربازی معافيت دارم،شرکت دولتيم کار نکردم.تنها نگرانيم اينه که چون 5 ماهه کانادا زندگی ميکنم بخوان بهم کليرنس بزن.اينطور فکر نميکنی؟
شماره کیس: 2014AS5xxx تعداد افراد: 1 نفر مجرد
فرمها: 12 may کنسولگری: ابوظبی ویزا یکضرب مقصد: تگزاس
پاسخ
دوستان عزیز سلام من سوال خیلی مهمی دارم من برنده ی امسال لاتاری هستم و مشکلم این هست که من همسرم pr کانادا هست و وکیل هم تا یک هفته دیگه داره پروندمون رو می فرسته با توجه به این که مدت زمان ویزای خویشاوندی کانادا کوتاهتر از لاتاری هست آیا رفتن من به کانادا و pr شدن اخلالی در گرین کارت آمریکا ایجاد نمی کنه مثلا اینکه کشور کانادا سهمیه برای لاتاری نداره و بگن من در این صورت دیگه نمی تونم گرین کارتم رو بگیرم یا هر چیز دیگه درسته که دست آخر باید یکی رو انتخاب کرد فقط می خوام بدونم برای اینکه زودتر برم پیش همسرم می شه این کارو کرد یا نه

با تشکر فراوان
پاسخ
(2014-05-07 ساعت 02:56)asdf1234 نوشته:  دوستان عزیز سلام من سوال خیلی مهمی دارم من برنده ی امسال لاتاری هستم و مشکلم این هست که من همسرم pr کانادا هست و وکیل هم تا یک هفته دیگه داره پروندمون رو می فرسته با توجه به این که مدت زمان ویزای خویشاوندی کانادا کوتاهتر از لاتاری هست آیا رفتن من به کانادا و pr شدن اخلالی در گرین کارت آمریکا ایجاد نمی کنه مثلا اینکه کشور کانادا سهمیه برای لاتاری نداره و بگن من در این صورت دیگه نمی تونم گرین کارتم رو بگیرم یا هر چیز دیگه درسته که دست آخر باید یکی رو انتخاب کرد فقط می خوام بدونم برای اینکه زودتر برم پیش همسرم می شه این کارو کرد یا نه

با تشکر فراوان
فکر ميکنم بهترين کسی که بتونه جوابت رو بده من هستم.من 2 روز پيش مصاحبم بود و يضرب گرفتم.PR کانادا هم هستم.از نظر من اقامت کانادا نکته مثبت اي بود برای آفيسر.کاری که ميکنين،بعد از رفتن به کانادا يه اي میل ميزنين به KCC'و اطّلاع ميدين که ادّرسّه جديدتون تو کانادا هست.اونها هم احتمال زياد مصاحبتون رو تو Montreal برگزار ميکنن.هيچ نيازی به نگرانی نيست.بهرصورت شانس داشتن گرين کرت رو از دست ندين،به هيچ قيمت.
موفق باشين.
پاسخ
تشکر کنندگان: shadi79 ، msar
(2014-05-09 ساعت 05:48)pooria.7 نوشته:  
(2014-05-07 ساعت 02:56)asdf1234 نوشته:  دوستان عزیز سلام من سوال خیلی مهمی دارم من برنده ی امسال لاتاری هستم و مشکلم این هست که من همسرم pr کانادا هست و وکیل هم تا یک هفته دیگه داره پروندمون رو می فرسته با توجه به این که مدت زمان ویزای خویشاوندی کانادا کوتاهتر از لاتاری هست آیا رفتن من به کانادا و pr شدن اخلالی در گرین کارت آمریکا ایجاد نمی کنه مثلا اینکه کشور کانادا سهمیه برای لاتاری نداره و بگن من در این صورت دیگه نمی تونم گرین کارتم رو بگیرم یا هر چیز دیگه درسته که دست آخر باید یکی رو انتخاب کرد فقط می خوام بدونم برای اینکه زودتر برم پیش همسرم می شه این کارو کرد یا نه

با تشکر فراوان
فکر ميکنم بهترين کسی که بتونه جوابت رو بده من هستم.من 2 روز پيش مصاحبم بود و يضرب گرفتم.PR کانادا هم هستم.از نظر من اقامت کانادا نکته مثبت اي بود برای آفيسر.کاری که ميکنين،بعد از رفتن به کانادا يه اي میل ميزنين به KCC'و اطّلاع ميدين که ادّرسّه جديدتون تو کانادا هست.اونها هم احتمال زياد مصاحبتون رو تو Montreal برگزار ميکنن.هيچ نيازی به نگرانی نيست.بهرصورت شانس داشتن گرين کرت رو از دست ندين،به هيچ قيمت.
موفق باشين.
ممنون از راهنماییت دوست عزیز و به نظر شما حالا که این مرحلش منع قانونی نداشته دست آخر تو هر کدوم که کمتر از مدت قانونی بمونیم pr یا گرین کارت باطل می شه نه به دلیل دیگه ای درسته ؟ اگر هم نظر شخصی خودتو در مورد کانادا یا آمریکا بهم بگی ممنون می شم.
با تشکر
پاسخ
(2014-05-09 ساعت 08:12)asdf1234 نوشته:  
(2014-05-09 ساعت 05:48)pooria.7 نوشته:  

با تشکر فراوان
موفق باشين.
ممنون از راهنماییت دوست عزیز و به نظر شما حالا که این مرحلش منع قانونی نداشته دست آخر تو هر کدوم که کمتر از مدت قانونی بمونیم pr یا گرین کارت باطل می شه نه به دلیل دیگه ای درسته ؟ اگر هم نظر شخصی خودتو در مورد کانادا یا آمریکا بهم بگی ممنون می شم.
با تشکر
تا اونجا که میدونمPR کانادا به همين راحتيا تا قبل 5 سال باطل نميشه.به هر صورت بستگی به خودتون داره،که بتونی سالی 3 ماه سرمای -20~-40 رو تحمل کنيد و فقط 4 ماه فصل نسبتاً گرم داشته باشين،و اينکه فرصتهاي شغلي به نسبته خيلی کمتر از US رو.من به شخصه USروانتخاب کردم.چون همون کاری که تو (Edmonton)که چسبیده به قطب با یدانجام میدادم ,تو تگزاس با حقوق بالاتر میتونم انجام بدم.
پاسخ
(2013-01-10 ساعت 15:55)ramtin1973 نوشته:  من هم میخواستم بدونم با داشتن گرین کارت آمریکا می شه کانادا زندگی کرد و از مزایای کانادا مثل دادن وام یا ثبت نام بچه ها در مدرسه استفاده کرد؟ آیا در این صورت برای سیتیزن شدن در آینده مشکلی پیش نمیاد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان خواستم بپرسم با گرین کارت امریکا هیچ جور نمیشه در کانادا اقامت کرد و از مزایای کار و درمان و تحصیل استفاده کرد؟من داداشم کارت پی ار کانادا داره و من گرین کارت امریکا حالا میخوایم خونوادگی یجا باشیم بهترین پیشنهادتون چیه؟
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان