کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ادامه پروسه كيس نامزدي پس از ورود به آمريكا
(2016-05-02 ساعت 05:38)Alireza83 نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 21:28)ad_jojo نوشته:  
(2016-03-11 ساعت 22:38)ad_jojo نوشته:  خيلى ممنون، پس احتمالا اين پروسه هم خودش دو يا سه ماهى زمان ميبره عليرضا جان.

پس ديگه مبلغى نبايد بفرستيم، درسته؟

سلام. خیر. مبلغی نباید پرداخت کنید.

سلام . یک نکته مهم. اگر مجبور شدید کارت اجازه کارتون رو تمدید کنید حتمآ فرم I-131 را هم پر کنید تا کارت جدید اجازه ورود به آمریکا را هم داشته باشه. من پر نکردم و دیروز که کارت جدیدم اومد روش نوشته برای ورود مجدد به آمریکا معتبر نیست. Sad حالا باید جدا گانه این فرم I-131 را پر کنم.
نوع ویزا : K1
تاریخ و محل مصاحبه : Ankara    2014-26-Feb
در تاریخ 2014-May 31 کلیر شدم اما زمانی که رفتم آنکارا گفتند اشتباه شده و دست خالی برگشتم ولی 2 ماه بعدش در تاریخ 4 آگوست با ایمیل کلیر شدم .Tongue
5 ماه و نیم انتظار برای کلیرینس.Cool
ورود به آمریکا Sep 2014
ازدواج و ارسال مدارک ِ Dec 2014
دریافت کارت اجازه کار . Apr 2015.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان این امروز اومده تو وبسایت واسه من ولی قبلا گفتن که مصاحبه نمیخواین،انگاری نظرشون عوض شده، کسی میدونه چقدر طول میکشه تا روز مصاحبه و بعدش گرین کارت؟
As of May 23, 2016, we are ready to schedule your Form I-485, Application to Register Permanent Residence or to Adjust Status, Receipt Number xxx, for an interview. We will schedule your interview and send you a notice. Please follow any instructions in the notice. If you move, go to www.uscis.gov/addresschange to give us your new mailing address.
پاسخ
تشکر کنندگان:
اقاي احسان شما چه ايالتي هستين؟ وقتي سايت رو چك ميكنين ابديتش به ماهي كه شما درخواست دادين رسيده كه اين پياما رو بهتون ميدن يا هنوز نرسيده ؟ و ديگه اجازه سفر و كارتون اومده؟ اگر اومده چقدر زمان برد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-25 ساعت 23:22)aramesh_mn نوشته:  اقاي احسان شما چه ايالتي هستين؟ وقتي سايت رو چك ميكنين ابديتش به ماهي كه شما درخواست دادين رسيده كه اين پياما رو بهتون ميدن يا هنوز نرسيده ؟ و ديگه اجازه سفر و كارتون اومده؟ اگر اومده چقدر زمان برد؟

من ایالت تگزاس هستم، دقیقا متوجه سوال دوم نشدم دوست عزیز ولی اجازه سفر و کار رو تقریبا 8 ماه پیش گرفتم، این آپدیت هم پریروز واسم اومده.
پاسخ
تشکر کنندگان: aramesh_mn
دوستان با اجازه كار ميشه ايدي گرفت؟ بجز اومدن گرين كارت موقته راه ديگه اي واسه گرفتن ايدي هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزیز اجازه کار و سفر که هر دو تحت کمبو کارت هستن، خودش یه آی دی معتبر محسوب میشه.
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
پاسخ
تشکر کنندگان: aramesh_mn
کسی جواب سوال منو میدونه؟
کسی میدونه چقدر طول میکشه تا روز مصاحبه و بعدش گرین کارت؟
‎As of May 23, 2016, we are ready to schedule your Form I-485, Application to Register Permanent Residence or to Adjust Status, Receipt Number xxx, for an interview. We will schedule your interview and send you a notice. Please follow any instructions in the notice. If you move, go to http://www.uscis.gov/addresschange to give us your new mailing address.
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
سلام دوستان. می خوام از تجربه خودم بگم واسه عوض کردن گرین کارد.
من در تاربخ 5 نوامبر 2015 گرین کارد و گرفتم ولی با تاریخ تولد اشتباه ، تاریخ تولد همسرم رو گذاشته بودن . البته بعدا که چک کردیم فرم ها رو دیدیم که خودمون اشتباه گذاشتیم ولی خوب مدارک دیگه رو هم فرستاده بودیم نباید فقط فرم رو نگاه می کردن همزمان با اون من فرم واسه اجازه کار هم فرستاده بودم که اون اطلاعاتش درست بود. همون 5 نوامبر من آنلاین فرم آی 90 رو پر کردم واسه عوض کردن گرین کارت.
الیته توی سایت می گفت که اگه اشتباه از شماست باید پول بدید که ما پول نریختیم گفتیم شاید قبول بکنن چون همه مدارک رو فرستاده بودیم و یک نامه هم همسرم نوشت که توضیح داده بود ما همه مدارک و فرستادیم ولی اشتباه شده. خلاصه 2 هفته بعد از پر کردن فرم من رفتم دوباره واسه فینگر پرینت. و تقریبا بعد از 7.5 ماه در تاریخ 16 جون سایت رو چک کردم دیدم نوشته status : closed. خیلی نگران شدم که نکنه چون پول ندادیم بستن پرونده رو که بعد تماس گرفتیم و ایمیل هم زدیم که گفتن ما اپروو کریم کیس رو و شماره بارکد پستی و دادن و گفتن می اد در خونه که من 17 جون گرفتم گرین کارد جدید رو و الان دو تا گرین کارد دارم چون نخواستن که واسشون بفرستیم. 1 ماه قبل از اینکه گرین کارد بیاد چون من می خواستم برم ایران رفتم و استمپ آی 551 رو زدم توی پاسپورت که اعتبارش 3 ماه بود ولی توی سایت چک کردم خیلی ها گفته بودن ایر لاین ها گیر می دن و نمیشناسن استمپ رو. من زنگ زدم ترکیش ایرلاین که اصلا نمی دونستن چی هست ولی زنگ زدم ایرو فرانس گفتن مشکلی نیست استمپ رو قبول داریم و گفتن بهتره که استاپ توی کشوره ایتالیا باشه یا فرانسه یعنی فرودگاه های اینترنشنال بزرگ ، چون بعض از فرودگاه های کوچیک درسته اینترنشنال هستن اما نمی شناسن این استمپ رو.
اگه کسی سوال داره می تونه بپرسه .
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، behnamshokri ، aramesh_mn
(2016-05-23 ساعت 02:04)ehsan6114 نوشته:  چرا این گرین کارت نمیاد لامصب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! الان تقریبا یه سال شده Sad  Sad  Sad

متاسفانه به طرز احمقانه اى فقط منتظريم، حتى بيشتر از يك سال!
تازه كلى هم بايد منتظر شد تا تبديل به انكانديشن بشه و دوباره پروسه بعدى..
بچه ها، لطفا از زمان انتظار و تحقيقاتتون بنويسين اينجا و روحيه بدين لطفا.
كسى ميدونه ادرس لينكى كه زمان رسيدگى به شماره كيس ها هست چيه و ادرسش را؟
ممنوون، اميدوارم خيلى خوب شرايط زندگى در اينجا به مراد دلتون باشه و سلامت باشين.
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: 13 Nov. 2013
دريافت رسيد مدارك: 22 Nov. 2013
مصاحبه: 20 MAY 2014-ابوظبی
ورود به آمریکا: DEC2014
ازدواج: March 2015
انگشت نگاری: April 2015
نامه کنسلی احتمالی مصاحبه: Jun 2015
وضعیت اکنون: دریافت گرین کارت بعد از 1.6 ماه!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-28 ساعت 02:22)ad_jojo نوشته:  
(2016-05-23 ساعت 02:04)ehsan6114 نوشته:  چرا این گرین کارت نمیاد لامصب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! الان تقریبا یه سال شده Sad  Sad  Sad

ممنوون، اميدوارم خيلى خوب شرايط زندگى در اينجا به مراد دلتون باشه و سلامت باشين.

سلام. با این لینک می تونید سایت رو چک کنید :
www.uscis.gov بعد میرید به قسمت check your case status زیر آن نوشته شده uscis processing times information. ...در قسمت uscis processing times information کلیک کنید اونجا همه کیس ها هست هر ماه هم سایت آپدیت میشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: ad_jojo
(2016-06-28 ساعت 17:27)hasti1985 نوشته:  
(2016-06-28 ساعت 02:22)ad_jojo نوشته:  

سلام. با این لینک می تونید سایت رو چک کنید :
www.uscis.gov بعد میرید به قسمت check your case status زیر آن نوشته شده uscis processing times information. ...در قسمت uscis processing times information کلیک کنید اونجا همه کیس ها هست هر ماه هم سایت آپدیت میشه.

لطف كردى هستى جان..
موفق باشى.
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: 13 Nov. 2013
دريافت رسيد مدارك: 22 Nov. 2013
مصاحبه: 20 MAY 2014-ابوظبی
ورود به آمریکا: DEC2014
ازدواج: March 2015
انگشت نگاری: April 2015
نامه کنسلی احتمالی مصاحبه: Jun 2015
وضعیت اکنون: دریافت گرین کارت بعد از 1.6 ماه!
پاسخ
تشکر کنندگان:
شمایی که خیلی وقته منتظر گرین کارت هستید همه پسرید؟ من میخوام ببینم میشه یه ارتباط منطقی بین یه فاکتور مثل جنسیت و تاخیر گرین کارت پیدا کرد؟
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-30 ساعت 11:43)negar6043 نوشته:  شمایی که خیلی وقته منتظر گرین کارت هستید همه پسرید؟ من میخوام ببینم میشه یه ارتباط منطقی بین یه فاکتور مثل جنسیت و تاخیر گرین کارت پیدا کرد؟

سلام
نخير هيچ ارتباطي وجود نداره اونم اينجا!
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter
سلام دوستان
به من تاریخ یه ماهه دیگه رو دادن واسه مصاحبه گرین کارت، توی فرمی که فرستادن قید کردن که مدیکال و فرم اسپانسر رو میخوان ولی اگه قبلا ارایه دادین نیاز نیست، الان سوالم اینه که منظور از قبلا در این جمله چیست Smile من موقع مصاحبه ویزا یعنی یه سال پیش این فرمها رو دادم الان نمیدونم بازم باید جدید تهیه کنم یا نه... کسی تجربه ای داره لطفا جواب بده ممنون میشم وقت زیادی هم نیست . اگه لینک تاپیکی توی مهاجر سرا هست که بچه ها تجربه هاشونو گفتن هم بدین ممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-06 ساعت 08:41)ehsan6114 نوشته:  سلام دوستان
به من تاریخ یه ماهه دیگه رو دادن واسه مصاحبه گرین کارت، توی فرمی که فرستادن قید کردن که مدیکال و فرم اسپانسر رو میخوان ولی اگه قبلا ارایه دادین نیاز نیست، الان سوالم اینه که منظور از قبلا در این جمله چیست Smile من موقع مصاحبه ویزا یعنی یه سال پیش این فرمها رو دادم الان نمیدونم بازم باید جدید تهیه کنم یا نه... کسی تجربه ای داره لطفا جواب بده ممنون میشم وقت زیادی هم نیست .  اگه لینک تاپیکی توی مهاجر سرا هست که بچه ها تجربه هاشونو گفتن هم بدین ممنون میشم.

مطمین نیستم، ولی فک کنم منظورشون موقعی هست که فرم I-485 رو برای درخواست گرین کارت فرستادین. از اون زمان چقدر طول کشید تا نامه مصاحبه گرین کارت براتون بیاد؟
ارسال مدارک 10-01-2015
دریافت رسیت نامبر 13-01-2015
اپروو 10-07-2015
دریافت کیس نامبر و ایمیل از سفارت آنکارا 12-08-2015
مصاحبه 19-10-2015، نتیجه مصاحبه AP
کلیرنس 11-01-2016
آپدیت در سایت سفارت 0
آپدیت در سایت CEAC سیس، 21-10-2015، 04-01-2016، 05-01-2016، 07-01-2016 (تبدیل / به or در متن)، 11-01-2016
بازگشت به سفارت برای دریافت ویزا 08-02-2016، دریافت ویزا 20-02-2016، ورود به آمریکا از واشنگتن 20-02-2016
ارسال فرم های گرین کارت و اجازه کار و اجازه ورود 17-05-2016، انگشت نگاری 07-07-2016
تایید درخواست اجازه کار و ورود 15-08-2016، دریافت کومبو کارت 22-08-2016
دریافت گرین کارت 2 ساله بدون مصاحبه 19-10-2017
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان