کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تبدیل تاریخ تولد از شمسی به میلادی
سایت www.time.ir قسمتی برای تبدیل داره که سال کسیبه رو هم حساب می کنه
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
(2010-09-23 ساعت 21:49)mosafergharbi نوشته:  سلام. من اولین باره که ثبت نام میکنم و بلد نیستم تبدیل تاریخ کنم .اگه ممکنه مال منو تبدیل به میلادی کنید
1369/8/29

20/11/1990
تشکر کنندگان:
سلام و با تشکر فراوان .اگه میشه این تاریخ رو هم برام تبدیل کنید.... با تشکر.
1338/11/13
تشکر کنندگان:
(2010-10-14 ساعت 20:28)mosafergharbi نوشته:  سلام و با تشکر فراوان .اگه میشه این تاریخ رو هم برام تبدیل کنید.... با تشکر.
1338/11/13

چهارشنبه 2 فوریه (2) 1960
Wednesday, February 2, 1960

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: saeedhei
سلام
سایت http://e-vco.com/Page/IndexLink/index.htm
با یه روز کمتر محاسبه می کنه ولی http://www.time.ir درسته .
یه نرم افزار کانورتور تاریخ براتون می زارم .

.zip   PersCal.zip (اندازه 176.08 KB / تعداد دانلود: 55) -->
.zip   PersCal.zip (اندازه 176.08 KB / تعداد دانلود: 55)
موفق و تندرست باشید .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان: rayan.s ، satusa ، alireza277
سلام به همه ی عزیزان " خواستم به یک نکته اشاره کنم :

همین طور که پست‌های قبل رو می‌خوندم دیدم بعضی‌ از دوستان تاریخ تولد یا ... قرار دادند و گفتند تبدیل اون چی‌ می‌شه ؟

خواستم بگم اگه یکم زحمت بکشید و پست‌های قبل رو بخونید سایت هایی که اینکار رو انجام میدهند رو دوستان معرفی‌ کردند که فقط کافی‌ هستش که تاریخ رو به اون بدید و براتون تبدیل کنه .

معنی‌ این تاپیک این نیستش که تاریخ رو بذارید و دوستان براتون تبدیل کنن معنی‌ اون اینه که با استفاده از این تاپیک دیگه خودتون میتونید کار تبدیل تاریخ رو انجام بدید و برای این کار از کسی‌ کمک نگیرید .

با تشکر از همه ی دوستان .
بیایید سریال قهوه ی تلخ رو کپی نکنیم تا با این کار کمکی کرده باشیم و فرهنگ سازی را از امروز شروع کنیم .

تشکر کنندگان: rayan.s ، kianoush ، mory6
(2010-09-17 ساعت 16:27)OMID_R نوشته:  سلام
منم چندتا از سایتهایی که تاریخ شمسی رو به میلادی تبدیل میکنند و تست شده اند که اشتباه نکنند رو براتون میزارم
تبدیل آنلاین تاریخ شمسی به میلادی و بلعکس
موفق باشید

دوستان از سایتی استفاده کنید که سالهای کبیسه رو در نظر بگیره. برای من هر سایت یه عدد می ده.
من چک کردم سایت Rismon معتبر تره http://www.rismoon.com/dateconvert-fa.html
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من تولدم 21 مارس ولی توی ثبت نام 20 مارس زدم
هنوز پاسپورت نگرفتم. آیا موقع پاسپورت گرفتن میشه 20 مارس تولدم رو اعلام کنم یا بهتره که بهشون اطلاع بدم؟
سفر اول به NYC : ١٢ مي ٢٠١٣
سفر دوم به NYC: ٢٣ دسامبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی وباکسب اجازه از بزرگان سایت:

میخوام یک لینکه خیلی راحت رو برای تبدیله تاریخ هجری شمسی به میلادی در اختیار دوستان بگذارم امیدوارم که استفاده کنن خیلی راحته فقط با یک کلیک روی همین لینک .همین جا وهمین الان.والسلام نامه تمام

خواهش میکنم قابل نداشت.

http://www.parslottery.com/php/getDate.php
اندکی صبر سحر نزدیک است...

CASE NUMBER :2011AS00023XXX
تاریخ مصاحبه : 5 جون 2011
تاریخ کلیر شدن : 16 آگست 2011 (بعد از 73 روز )
سفارت : ابوظبی
دریافت ویزا : 25 آگوست
تاریخ احتمالی عزیمت : 21 اکتبر

تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من مدتها بود برای تبدیل تاریخها با نرم افزارهای مختلف مشکل داشتم ولی نزدیک به یکسال است که از تقویم جلالی استفاده می کنم که بسیار کاربردی و راحت می باشد . فایل کوچکی است که نیاز به نصب هم ندارد و تاریخهای آن نیز دقیق می باشد . توضیحات خود سایت مربوطه را در زیر بیان می کنم ، فکر نمی کنم تبلیغ خاصی باشد که نیاز به حذف توسط مدیران محترم باشد . ولی در صورتیکه شائبه تبلیغ داشت مدیران محترم مختار به اصلاح یا حذف ارسال بنده می باشند . آدرس سایت مربوطه هم اینست :

http://www.radcom.ir/products-jalalicalendar-fa.html

«ویرایش چهارم تقویم جلالی امکان نمایش تقویم خورشیدی ،میلادی و قمری را در یک جا فراهم می آورد ،این تقویم با نمایش تعطیلات و مناسبت های رسمی ایران تمام انتظارات شما را از یک تقویم برآورده می سازد.

تقویم جلالی سال های خورشیدی و میلادی را برای یک دوره سه هزار ساله در کنار هم قرار می دهد و به دلیل محدودیت های تقویم قمری( هلالی) که براساس مشاهده ماه تنظیم می گردد و از نظم خاصی پیروی نمی کند، تنها امکان نمایش سالهای محدودی (از 1420 قمری تا پایان ماه دوم سال 1430 بر اساس محاسبات مرکز ژئوفیزیک دانشگاه تهران) امکان پذیر است و برای سالهای آینده نیز در پایان هر سال تقویم به روز رسانی می گردد. فایل به روزشده از طریق همین صفحه وب در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

در این نسخه امکان تغییر تقویم پایه از خورشیدی به میلادی یا قمری نیز قرار داده شده است. نسخه چهارم به بعد تقویم جلالی برای ویندوزهای XP/2000 طراحی شده است.»
[font=Tahoma]باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست . [/font][font=Tahoma] کوروش کبیر[/font]
تشکر کنندگان:
(2010-12-25 ساعت 16:22)mori نوشته:  سلام دوستان
هنوز پاسپورت نگرفتم. آیا موقع پاسپورت گرفتن میشه 20 مارس تولدم رو اعلام کنم یا بهتره که بهشون اطلاع بدم؟

تاریخ واقعی رو در به سفارت اعلام کنید
تشکر کنندگان:
چون سالهای کبیسه تو تاریخ میلادی و خورشیدی با هم اختلاف دارن، بعضی از سالها (تو فاصله دو کبیسه) یک تاریخ مشخص می تونه یک روز جابجا محاسبه بشه و بعضی از نرم افزارها و ابزارهای معدود محاسبه تاریخ تو این مورد دقت کافی ندارن و نمی تونن تاریخ دقیق رو نشون بدن. همه این سایت هایی که دوستان تو این تاپیک معرفی کردن درست هستن و از این نظر دقیق کار می کنن.
تشکر کنندگان:
(2010-12-25 ساعت 23:05)dallas نوشته:  

ممنون که جوابم رو دادید...
حالا چجوری باید بهشون اطلاع بدم که اشتباه شده؟ باید به KCC ایمیل بزنم؟
توی یه سری نرم افزارا 20 مارسه تولدم، توی بعضی ها 21
حالا دقیقش کدوم میشه؟ 1/1/1368
سفر اول به NYC : ١٢ مي ٢٠١٣
سفر دوم به NYC: ٢٣ دسامبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان:
(2010-12-27 ساعت 19:13)mori نوشته:  
(2010-12-25 ساعت 23:05)dallas نوشته:  

ممنون که جوابم رو دادید...
حالا چجوری باید بهشون اطلاع بدم که اشتباه شده؟ باید به KCC ایمیل بزنم؟
توی یه سری نرم افزارا 20 مارسه تولدم، توی بعضی ها 21
حالا دقیقش کدوم میشه؟ 1/1/1368
با استفاده از تقویم جلالی رادکام و سایت time.ir و استفاده از 4 تا نرم افزار دیگه همگی یک جواب به دست می آید :

« تاريخ 01 / 01 / 1368 هجری شمسی برابر با 21 / 3 / 1989 ميلادی »
« سه شنبه، ۱ فروردین ۱۳۶۸ برابر است با Tuesday, March 21, 1989
سال ۱۳۶۸ کبیسه نیست. »
برای اطلاع دادن بهشون در تاپیک بچه های سال بالا تا جایی که یادم می باشد دو راه را دوستان انجام داده بودند : یکی اینکه در سفارت و موقع مصاحبه اعلام کرده بودند و سفارت هم با توجه به اطلاع از سالهای کبیسه قبول کرده بود و راه دوم هم که یکی دیگر از دوستان ذکر کرده بود مکاتبه با کی سی سی و اعلام مطلب می باشد (با توجه به سالهای کبیسه) . البته دوستان صاحبنظرتر می توانند در این زمینه نظرات کاملتری را بیان کنند ولی در مجموع خیلی نگران این اشتباه نباشید .

[font=Tahoma]باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست . [/font][font=Tahoma] کوروش کبیر[/font]
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان