کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
(2010-10-27 ساعت 02:25)cky نوشته:  
(2010-10-27 ساعت 02:08)Elyasi نوشته:  با سلام،

بعد از ثبت نام و گرفتن Confirmation Number آیا امکان ویرایش مشخصات هست؟
خیر

خیر وجود نداره
[font=Verdana]برای کشتن یک پرنده یک قیچی کافیست
لازم نیست آنرا در قلبش فروکنی
یا گلویش را با آن بشکافی
پرهایش را بزن
خاطره پریدن با او کاری میکند که
خودش را به اعماق دره ها پرت کند
[/font]
تشکر کنندگان:
برای نداشتن مشکل در زمینه پر کردن فرم و کانفرمیشن نامبر:

1- فرم را از روی نمونه فارسی آن پر کنید
نمونه فارسی

2- تا جایی که امکان دارد عکس را طبق شرایط اعلام شده تهیه کنید؛ سایز، روشنی،رنگ پس زمینه، نداشتن سایه

3-بعد از اولین ارسال فرم، یکبار امکان باز گشت و ویرایش وجود دارد، اطلاعات خود را یکبار دیگر مورد به مورد کنترل کنید.

4- صفحه کانفرمیشن نامبر را نبندید. ابتدا save کنید. سپس صفحه(فایل) ذخیره شده را باز کنید و از کامل بودن آن مطمئن شوید.

5- فایل آنرا برای ایمیل خود ارسال کنید تا همیشه محفوظ باشد. یا پرینت بگیرید

6- وقتی همه چیز مرتب بود صفحه را ببندید

بامید موفقیت همه بچه ها Cool
(2010-10-26 ساعت 14:02)kamranjon نوشته:  
(2010-10-26 ساعت 12:50)rezaamiri نوشته:  یه سوال ؟
متاسفانه من صفحه تاییدیه ثبت نام DV-2012 ( که شماره تاییدیه را به من داد ) رو بعد از ثبت نام save کردم و بعدا که باز کردم دیدم که صفحه قبل ( یعنی صفحه ی ورود اطلاعات ) save شده . حالا شماره تاییدیه رو ندارم .
به نظر شما هیچ کاری نمیتونم بکنم ؟
( شماره فرمی رو که ثبت نام می کردم دارم )

SadSadSadSad

متاسفم

کش یا هیستوری همان کامپیوتر را توسط یک فرد حرفه ای و وارد به ویندوز بدقت بررسی کنید.. شاید بتوان صفحه کانفرمیشن را دوباره بدست آورد. البته تضمینی برای موفق بودن این روش نیست
تشکر کنندگان: daryadelan
فرض کنید یک شخصی خودش ثبت نام کند، برای همین شخص یک نفر دیگر هم عمـــــداً یا سهواً ثبت نام کند، چه اتفاقی می افتد؟!!! شخص مورد نظر در قرعه کشی شرکت داده نمی شود!!
تشکر کنندگان:
(2010-10-31 ساعت 12:55)Kamran1358 نوشته:  فرض کنید یک شخصی خودش ثبت نام کند، برای همین شخص یک نفر دیگر هم عمـــــداً یا سهواً ثبت نام کند، چه اتفاقی می افتد؟!!! شخص مورد نظر در قرعه کشی شرکت داده نمی شود!!

در صورتي كه بيش از يكبار ثبت نام نماييد كيس شما disqualify شده و در قرعه كشي شركت داده نمي شويد. خواه خودتان ثبت نام كنيد خواه ديگري.
به همين دليل است كه بايد مشخصات و اطلاعات فردي رو همواره به عنوان اطلاعات مهم فقط نزد خودتان داشته باشيد.
تشکر کنندگان: daryadelan ، Kamran1358 ، m.d.
مشخصاتی که برای ثبت نام لاتاری نیاز است، اطلاعاتی است که بسیاری از دوستان و آشنایان از آن اطلاع دارند.
تشکر کنندگان: sh2012
(2010-10-31 ساعت 13:39)Kamran1358 نوشته:  مشخصاتی که برای ثبت نام لاتاری نیاز است، اطلاعاتی است که بسیاری از دوستان و آشنایان از آن اطلاع دارند.

منظورم بيشتر غريبه ها و كساني هست كه قابل اعتماد نيستند و ممكنه عمدا/سهوا براي شما ثبت نام كنند!
ضمن اينكه براي ثبت نام تاريخ دقيق تولد (روز ماه سال) لازم است كه اون رو هم ممكنه بعضي ها داشته باشند.
تشکر کنندگان:
(2010-10-31 ساعت 16:40)satusa نوشته:  
(2010-10-31 ساعت 13:39)Kamran1358 نوشته:  مشخصاتی که برای ثبت نام لاتاری نیاز است، اطلاعاتی است که بسیاری از دوستان و آشنایان از آن اطلاع دارند.

منظورم بيشتر غريبه ها و كساني هست كه قابل اعتماد نيستند و ممكنه عمدا/سهوا براي شما ثبت نام كنند!
ضمن اينكه براي ثبت نام تاريخ دقيق تولد (روز ماه سال) لازم است كه اون رو هم ممكنه بعضي ها داشته باشند.

پس با این حساب واویلا دیگه .. اینجا میشه بهانه برای انتقام گیریSad
تشکر کنندگان:
آخه عکس شما رو می خوان با اون مشخصات بیارین. عکس لاتاری تقریبا پرسنلی یا عکس پاسپورت محسوب میشه. اگه عکس آپ لود نشه که ثبت نام نکرده اید. پس خیالتان راحت.
تشکر کنندگان: satusa
(2010-10-31 ساعت 13:20)satusa نوشته:  
(2010-10-31 ساعت 12:55)Kamran1358 نوشته:  فرض کنید یک شخصی خودش ثبت نام کند، برای همین شخص یک نفر دیگر هم عمـــــداً یا سهواً ثبت نام کند، چه اتفاقی می افتد؟!!! شخص مورد نظر در قرعه کشی شرکت داده نمی شود!!

در صورتي كه بيش از يكبار ثبت نام نماييد كيس شما disqualify شده و در قرعه كشي شركت داده نمي شويد. خواه خودتان ثبت نام كنيد خواه ديگري.
به همين دليل است كه بايد مشخصات و اطلاعات فردي رو همواره به عنوان اطلاعات مهم فقط نزد خودتان داشته باشيد.

اگر دو نفر همنام باشند چطور؟ حذف میشن یا بر اساس سایر مشخصات جدا میشن؟
تشکر کنندگان:
دوستان من یه مشکلی تو ثبت نام لاتاری دارم میتونید کمکم کنید؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2010-11-01 ساعت 15:05)hellgood2009 نوشته:  دوستان من یه مشکلی تو ثبت نام لاتاری دارم میتونید کمکم کنید؟؟؟

دوست عزيز اصلا فروم براي همين هست، شما مشكلتون رو بفرماييد هر كدوم از اعضا اگر راه حلي داشته باشدجواب خواهد داد.
تشکر کنندگان:
(2010-11-01 ساعت 15:05)hellgood2009 نوشته:  دوستان من یه مشکلی تو ثبت نام لاتاری دارم میتونید کمکم کنید؟؟؟

دوست عزیز مشکلتون چیه؟
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان:
سلام بر دوستان عزیز...بنده از صفحه کانفرمیشن نامبر پرینت گرفتم اما حواسم نبود از فرم تکمیلی مشخصاتم یه کپی بردارم و از بس آدم وسواسی هستم ،همینطور تو فکرم که آیا چیزی رو جابجا یا اشتباه ننوشته باشم،می خواستم از دوستان سوال کنم که آیا راهی وجود دارد که نسخه ای از فرم تکمیلی را با همین شماره کانفیرم یا روشی دیگر به دست آورد؟
سپاس فراوان
تشکر کنندگان:
ببخشید من اینجا می نویسم نمی دونم کجا با ید بگم...من برای کسی فرم را نوشتم در 2012 ولی confirmation number را گم کردم ...مجبور شدم به دلا ئلی دو باره ثبت نام کنم و میدونم حذف میشه...می خواستم بدونم موقع جواب دادن confirmation number را بزنن میزنه که شما حذف شدین یا میزنه شما قبول نشدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مرسی منتظره جوابتونم

تشکر کنندگان:
(2010-11-02 ساعت 20:23)pedramirir نوشته:  سلام بر دوستان عزیز...بنده از صفحه کانفرمیشن نامبر پرینت گرفتم اما حواسم نبود از فرم تکمیلی مشخصاتم یه کپی بردارم و از بس آدم وسواسی هستم ،همینطور تو فکرم که آیا چیزی رو جابجا یا اشتباه ننوشته باشم،می خواستم از دوستان سوال کنم که آیا راهی وجود دارد که نسخه ای از فرم تکمیلی را با همین شماره کانفیرم یا روشی دیگر به دست آورد؟
سپاس فراوان

نه متاسفانه راهی ندارید

(2010-11-02 ساعت 22:18)pan نوشته:  ببخشید من اینجا می نویسم نمی دونم کجا با ید بگم...من برای کسی فرم را نوشتم در 2012 ولی confirmation number را گم کردم ...مجبور شدم به دلا ئلی دو باره ثبت نام کنم و میدونم حذف میشه...می خواستم بدونم موقع جواب دادن confirmation number را بزنن میزنه که شما حذف شدین یا میزنه شما قبول نشدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مرسی منتظره جوابتونم

متاسفانه اون کیس حذف میشه ! خیر.سایت ارور حذف رو نمیده,میزنه Not Selected
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان: sam_fisher

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان