کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
بعد از ثبت نام یک شماره تاییدیه صادر می شود که از طریق آن قادر به چک کردن نتیجه بعد از اعلام نتایج خواهید بود. شماره را یادداشت کنید و سوالات احتمالی را در این تاپیک پیگیری کنید.
2010AS3xxx
با تشکر از سراوین عزیز برای ایجاد تاپیک
دوستان خودشون دیگه این کد Confirmation Number رو می دونن چیه اما باز بنده برای دوستانی که آشنایی ندارن یه توضیحی بدم.این کد به معنی تایید ثبت نام شماست و در صورت دریافت آن پس از اتمام ثبت نام حتما یک پرینت بگیرین یا یه جا یادداشت کنید.بعد از قرعه کشی می تونین از این کد برای آگاه شدن از وضعیتتون استفاده کنین(در تاریخ ذکر شده).من صفحه ای که توش کد Confirmation Number رو به شما میده رو شات گرفتم و آپلود کردم.از این لینک می تونین صفحه رو ببینین
Pir shodim vali bozorg na
تعداد برندگان ایرانی لاتاری از سال 2001 تا 2011
DV2001---> 740
DV2002---> 1703
DV2003---> 768
DV2004---> 1431
DV2005---> 820
DV2006---> 934
DV2007---> 1361
DV2008---> 1435
DV2009---> 1689
DV2010---> 2773
DV2011---> 2819

با توجه به فرایند افزایشی برندگان ایرانی از سال 2005 امیدوارم این روند افزایشی امسال هم ادامه پیدا کنه Big Grin

شانس برنده شدن
در DV2011 حدود 7300000 نفر ثبت نام کردند و فقط 111000 نفر برنده شدند که شانس برنده شدن هر فرد 1.52% و 55000 نفر ویزا دریافت میکند که شانس دریافت ویزا برای هر نفر 0.75% هست (یا بود)
در قاره آسیا حدود 2432000 نفر ثبت نام کردند و فقط 14142 نفر برنده شدند که شانس برنده شدن هر آسیایی 0.58% هست (یا بود)
موفق باشید
امید جان خوب اومدی و از اینکه نگفتی شانس برنده شدن ایرانیا از این 0.58 درصد هم کمتره تا چشممون نکنند ممنونTongue

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: OMID_R ، tarfandkhaneh ، eblam ، oxin
سلام
من تولاتاري 2011 برنده شدم ولي ميترسم كليرنسم طول بكشه و ويزا به موقع دستم نرسه.
به نظرتون بايد امسال هم شركت كنم يا صبر كنم.
خيلي سخته.
تشکر کنندگان: Amirreza ، Nightsky007 ، tarfandkhaneh ، saeed53 ، eblam ، oxin
(2010-09-25 ساعت 10:46)Ehaqiqi نوشته:  سلام
من تولاتاري 2011 برنده شدم ولي ميترسم كليرنسم طول بكشه و ويزا به موقع دستم نرسه.
به نظرتون بايد امسال هم شركت كنم يا صبر كنم.
خيلي سخته.

کاش اول خودمونو جایه برنده بزاریم بعد شرکت کنیم
چون با این کارا حق یه ایرانی ضایع میشه...
تشکر کنندگان: arshin ، paolo ، oxin ، arkia
دوستاني كه تصميم دارند براي لاتاري 2012 ثبت نام كنند دقت داشته باشند كه امسال Confirmation Number بسيار مهم هست. طبق تغييراتي كه در دستورالعمل امسال عنوان شده، با توجه به اينكه ديگه از امسال نامه پستي ارسال نميشود و ايميلي هم در كار نيست و نوشته كه اعلام اين شماره مجددا توسط KCC به متقاضيان امكان پذير نمي باشد، بنابراين تنها راه فهميدن برنده شدن فقط از طريق سايت و Confirmation Number مي باشد. بقيه مراحل كار نيز مانند اعلام زمان مصاحبه و ... نيز فقط از طريق سايت و همين شماره خواهد بود.
پس اين شماره، ايميلي كه اعلام ميكنيد و پسورد اون و همچنين اطلاعاتي رو كه موقع ثبت نام وارد مي كنيد در يك جاي امن (همونطور كه User عزيز راهنمايي كردند) نگهداري كنيد تا اولا در صورت برنده شدن، متوجه بشيد و بتونيد كاراتون رو پيگيري كنيد و ادامه بديد و ثانيا به گرفتاري بچه هاي 2011 كه در حال حاضر كيس نامبر ندارند دچار نشيد.

مثل دو تا چشماتون ازش مواظبت كنيد!

موفق باشيد
تشکر کنندگان: R.F ، sanaz2010 ، Snowman ، rayan.s ، lorecance ، Nightsky007 ، pooyarezaie ، Rasool ، tarfandkhaneh ، IRANBAN ، mh_hshk ، frozen mind ، Mana-M ، barsa ، eblam ، oxin ، kamilia modi
(2010-10-02 ساعت 11:35)satusa نوشته:  دوستاني كه تصميم دارند براي لاتاري 2012 ثبت نام كنند دقت داشته باشند كه امسال Confirmation Number بسيار مهم هست. طبق تغييراتي كه در دستورالعمل امسال عنوان شده، با توجه به اينكه ديگه از امسال نامه پستي ارسال نميشود و ايميلي هم در كار نيست و نوشته كه اعلام اين شماره مجددا توسط KCC به متقاضيان امكان پذير نمي باشد، بنابراين تنها راه فهميدن برنده شدن فقط از طريق سايت و Confirmation Number مي باشد. بقيه مراحل كار نيز مانند اعلام زمان مصاحبه و ... نيز فقط از طريق سايت و همين شماره خواهد بود.
پس اين شماره، ايميلي كه اعلام ميكنيد و پسورد اون و همچنين اطلاعاتي رو كه موقع ثبت نام وارد مي كنيد در يك جاي امن (همونطور كه User عزيز راهنمايي كردند) نگهداري كنيد تا اولا در صورت برنده شدن، متوجه بشيد و بتونيد كاراتون رو پيگيري كنيد و ادامه بديد و ثانيا به گرفتاري بچه هاي 2011 كه در حال حاضر كيس نامبر ندارند دچار نشيد.

موفق باشيد

اگه مثل سال های گذشته سایتش مشکل پیدا کنه و قبول شدگان درست نشون نده تکلیف چیه؟؟؟؟؟؟
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: eblam ، oxin
سلام می خواستم بدونم لاتاری 2012 نامه پستی ارسال میشه یا نه؟
تشکر کنندگان:
(2010-10-05 ساعت 00:55)jahanshahloo نوشته:  
(2010-10-02 ساعت 11:35)satusa نوشته:  دوستاني كه تصميم دارند براي لاتاري 2012 ثبت نام كنند دقت داشته باشند كه امسال Confirmation Number بسيار مهم هست. طبق تغييراتي كه در دستورالعمل امسال عنوان شده، با توجه به اينكه ديگه از امسال نامه پستي ارسال نميشود و ايميلي هم در كار نيست و نوشته كه اعلام اين شماره مجددا توسط KCC به متقاضيان امكان پذير نمي باشد، بنابراين تنها راه فهميدن برنده شدن فقط از طريق سايت و Confirmation Number مي باشد. بقيه مراحل كار نيز مانند اعلام زمان مصاحبه و ... نيز فقط از طريق سايت و همين شماره خواهد بود.

موفق باشيد

اگه مثل سال های گذشته سایتش مشکل پیدا کنه و قبول شدگان درست نشون نده تکلیف چیه؟؟؟؟؟؟

دوست عزيز
به هر حال KCC از سال آينده با نامه خبر نميده و اطلاع رساني فقط از طريق سايت خواهد بود.
در خصوص مشكل سايت هم، اون مشكل روزهاي اول فقط بروز مي كرد كه به مرور زمان برطرف شد. احتمالا با توجه به اينكه KCC تصميم بر اطلاع رساني از طريق سايت گرفته، مشكلات احتمالي سايتشون رو تا اون زمان بر طرف ميكنن.

موفق باشيد

تشکر کنندگان: rayan.s ، Nightsky007 ، Rasool ، eblam ، oxin
سلام
من امسال براي چند نفر ثبت نام كردم ....اونم پشت سر هم ....
براي يكي از دوستان فكر مي كنم اسم و فاميلش رو جا به جا نوشتم ! Sad كلي عذاب وجدان گرفتم ....
موقعي كه داشتم پرينت كانفرميشن ها رو نگاه مي كردم ديدم براي همه فاميلي اول هست و بعد اسم . اما براي اون بر عكس بود . يعني اسمش اول بود و يه ويرگول و بعدش فاميلي !!!! حدس مي زنم كه اسم و فاميليشو اجا به جا نوشتم .... Sad به خودش هنوز نگفتم ....
حالا دوستاني كه صفحه ي تاييد ثبت نام رو گرفتند هم تاييد مي كنند كه فاميلي اول هست بعد اسم ؟
حالا اگر من اشتباه كرده باشم Sad و اين دوستم برنده بشه ميتونه كاري كنه ؟ يا بايد ...Sad
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
در دنيا دو جور آدم وجود داره:
آدمهای خوب و بد. آدمای خوب شبا خیلی خوب می‌خوابن، اما آدمای بد ... می‌دونن كه از ساعات شب استفاده‌های بهتری هم می‌شه كرد.
وودی آلن
تشکر کنندگان: oxin
(2010-10-10 ساعت 04:48)binahayat_m نوشته:  سلام
براي يكي از دوستان فكر مي كنم اسم و فاميلش رو جا به جا نوشتم ! Sad كلي عذاب وجدان گرفتم ....
موقعي كه داشتم پرينت كانفرميشن ها رو نگاه مي كردم ديدم براي همه فاميلي اول هست و بعد اسم . اما براي اون بر عكس بود . يعني اسمش اول بود و يه ويرگول و بعدش فاميلي !!!! حدس مي زنم كه اسم و فاميليشو اجا به جا نوشتم .... Sad به خودش هنوز نگفتم ....
حالا دوستاني كه صفحه ي تاييد ثبت نام رو گرفتند هم تاييد مي كنند كه فاميلي اول هست بعد اسم ؟
حالا اگر من اشتباه كرده باشم Sad و اين دوستم برنده بشه ميتونه كاري كنه ؟ يا بايد ...Sad
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

در راستاي هدفمند كردن كامنت ها و كمي تلاش براي پي بردن به موضوع مربوطه خودم رفتم لاي آرشيو هاي 2010 و 2011 گشتم و جوابم رو پيدا كردم ...Big Grin

نقل قول:سلام
مشکل خاصی نیست به نظر من
مثل بقیه راه حل ها: بعد از اینکه فرم هاتون به کی سی سی رسیدند بهشون ایمیل بزنید و اطلاع بدید که شما متوجه شده اید که موقع ثبت نام جای نام و فامیل رو برعکس نوشتین. بعد هم موقع مصاحبه مکاتبات خودتون رو همراه داشته باشید.

موفق باشید
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1428&page=16
جال اينه كه يه جواب ميل هم پيدا مردم ...كه كسي كه دقيقا همين مشكل رو داشت به كي سي سي زده ...KCC :
نقل قول:Thank you for your inquiry.
KCC does not have the ability to retrieve or correct the data that was provided on the original entry to the lottery.
Please complete the forms DS 230 Part I, DS 230 Part II, and DSP 122 with the correct information. Once received at KCC, the information will be included in your case file for review
ولي يه سوال دارم ...اين متن دقيقا چي ميگه ؟ من خيلي نمي فهمم ...
ممنون
در دنيا دو جور آدم وجود داره:
آدمهای خوب و بد. آدمای خوب شبا خیلی خوب می‌خوابن، اما آدمای بد ... می‌دونن كه از ساعات شب استفاده‌های بهتری هم می‌شه كرد.
وودی آلن
تشکر کنندگان:
(2010-10-10 ساعت 05:20)binahayat_m نوشته:  
(2010-10-10 ساعت 04:48)binahayat_m نوشته:  سلام
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

در راستاي هدفمند كردن كامنت ها و كمي تلاش براي پي بردن به موضوع مربوطه خودم رفتم لاي آرشيو هاي 2010 و 2011 گشتم و جوابم رو پيدا كردم ...Big Grin

نقل قول:سلام
مشکل خاصی نیست به نظر من
مثل بقیه راه حل ها: بعد از اینکه فرم هاتون به کی سی سی رسیدند بهشون ایمیل بزنید و اطلاع بدید که شما متوجه شده اید که موقع ثبت نام جای نام و فامیل رو برعکس نوشتین. بعد هم موقع مصاحبه مکاتبات خودتون رو همراه داشته باشید.

موفق باشید
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1428&page=16
جال اينه كه يه جواب ميل هم پيدا مردم ...كه كسي كه دقيقا همين مشكل رو داشت به كي سي سي زده ...KCC :
نقل قول:Thank you for your inquiry.
KCC does not have the ability to retrieve or correct the data that was provided on the original entry to the lottery.
Please complete the forms DS 230 Part I, DS 230 Part II, and DSP 122 with the correct information. Once received at KCC, the information will be included in your case file for review
ولي يه سوال دارم ...اين متن دقيقا چي ميگه ؟ من خيلي نمي فهمم ...
ممنون

این متن مربوط به جواب KCC به برنده لاتاری که در وارد کردن اطلاعات اولیش اشتباه کرده. میگه KCC اشتباه رو جبران یا تصحیح نمیکنه شما فرمهای 230 و122 رو صحیح پر کنید تا اطلاعاتتون ضمیمه پرونده بشه و بررسی بشه. بعنوان توصیه به هیچ وجهی با نام و نام خانوادگی درست براش ثبت نام نکن چون مصداق بارز تقلبه.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: OMID_R ، binahayat_m ، lorecance ، Snowman ، Dr.Alik ، frozen mind ، eblam ، oxin
دوستان سلام و تشکر
بعد از ثبت نام و گرفتن Confirmation Number بایستی تا کی صبر کنیم و از کدام سایت نتیجه را پیگیری کنیم راهنمایی فرمایید ممنونم Sad
روی هر پله که باشی خدا یه پله از تو بالاتره نه به خاطر اینکه خداست بلکه به خاطر اینکه دستتو بگیره ...
تشکر کنندگان: oxin ، MMR
(2010-10-14 ساعت 10:57)h18762000 نوشته:  دوستان سلام و تشکر
بعد از ثبت نام و گرفتن Confirmation Number بایستی تا کی صبر کنیم و از کدام سایت نتیجه را پیگیری کنیم راهنمایی فرمایید ممنونم Sad
در همون پاییین صفحه ایی که Confirmation Number رو دریافت کردید نوشته 1 می 2011 به سایت مراجعه کنید و نتیجه رو مشاهده نمایید.

تشکر کنندگان: oxin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان