کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط
(2010-10-11 ساعت 14:50)MASLUB نوشته:  
(2010-10-11 ساعت 13:05)tps_star نوشته:  
(2010-10-09 ساعت 19:26)tps_star نوشته:  با سلام
دوستان زمان مصاحبه انگلیسی مون هم باید خوب باشه یعنی مهمه برای قبولی ؟
و چه اندازه مهم هست ؟
سوال بعدی اینه موقع ثبت نام مشخصات همسر رو کجا باید بدم همچنین عکسش رو کجا باید اپلود کنم ؟

همچنان منتظر جواب
سلام،عزيزم انگليسي زمان مصاحبه زياد مهم نيست،نگران نباش!
مشخصات همسروفرزندان هم در قسمت دوم فرم كه بعد از تكميل قسمت اول continueرا ميزنيم مياد!!!موفق باشي
MASLUB جان مطابق قوانین سایت لطفا" از نوشتن با رنگهای متفاوت خودداری کن . مشکی بنویس اگه نکته خاصی بود اون وقت رنگ آمیزی کن. مرسی

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: User ، OMID_R ، frozen mind
دوستان عزيز تازه وارد
سلام
خوشحال هستم كه به عنوان يكي از اعضاي تيم مديران اين انجمن در خدمت شما هستم، ضمن عرض خوشامد از شما خواهش مي كنم نكات زير را به منظور افزايش بهره وري و بار اطلاعاتي انجمن رعايت فرماييد:

0- حتما قوانين سايت را مطالعه كنيد. قوانين سايت مو به مو، دقيق و بدون ملاحظه اجرا مي شوند.

1- پيش از هر ارسال پرسش مورد نظر را جستجو كنيد. براي اين كار از كلمات كليدي مناسب استفاده كنيد.

2- پيش از هر ارسال دقت كنيد كه در تاپيك مرتبط سوال خود را مي پرسيد.

3-چنانچه جواب سوال خود را نيافتيد به بخش 2011 و 2010 مراجعه كنيد. بيشتر سوال هاي شما پيشتر توسط ديگر كاربران پرسيده شده و پاسخ داده شده است.

4-چنانچه پاسخ سوال خود را نيافتيد سوال خود را در انجمن و در تاپيك مناسب بپرسيد. از پرسيدن سوال در پيام خصوصي براي سوال هاي عادي و رايج خودداري كنيد. در صورت استفاده نامناسب از سيستم پيام خصوصي مطابق با قوانين سايت محروميت هايي براي كاربر در نظر گرفته مي شود.

با آرزوي پيروزي و بهروزي براي شما
User
تشکر کنندگان: rayan.s ، OMID_R ، پرستو
نمیدونم که این سوال قبلا مطرح شده یا نه ولی من الان چند وقته بدجور سردرد دارم پس لطفا جواب بدین چون اصلا نمیتونم اونهمه چیز بخونم تا اینو پیدا کنم. همینم دارم بزور مینویسم

من 28 اردیبهشت 18 ساله شدم (1371 هستم). دیپلم دارم. امسال هم وارد دانشگاه شدم

پدر و مادرم هر کدوم جداگانه شرکت کردن. طبیعتا اسم منم نوشتن چون زیر 21 سال مجرد هستم. منم میتونم جداگانه شرکت کنم؟ که شانس من 3 برابر بشه
تشکر کنندگان:
یه سوال. در اطلاعات نوشته شده در فایل پی دی اف(اینستراکشن) و فرم اینترنتی در قسمت مربوط به تعداد فرزندان تناقض وجود داره. در فایل اینستراکشن نوشته حتی اگر بچه ای دارید که گرین کارت داره اطلاعاتشو و عکساشو بذارین ولی در فرم الکتونیکی که می خواهیم پر کنیم نوشته بچه هایی که سیتیزن هستند یا گرین کارت دارن شامل این بخش نمی شن و ننویسینشون. من بچه ام تازه ویزای مهاجرتش اومده و تایه ماه دیگه که بره امریکا گرین کارتش میاد . حال نمی دونم اسمشو بنویسم یا نه؟
تشکر کنندگان:
بله... شما جداگانه هم مي تونيد شركت كنيد.

حتي اگر 18 سالتون هم نبود، باز هم مي تونستيد. براي جداگانه شركت كردن، مهم تحصيلات ديپلم به بالا يا 2 سال سابقه كاري هست و هيچ حداقل سني وجود نداره. از طرفي چون شما زير 21 سال هستيد، بدون توجه به تحصيلات و سابق كاري، مي تونيد از طريق پدر و مادرتون هم شركت كنيد.

(2010-10-13 ساعت 23:14)Rassler نوشته:  نمیدونم که این سوال قبلا مطرح شده یا نه ولی من الان چند وقته بدجور سردرد دارم پس لطفا جواب بدین چون اصلا نمیتونم اونهمه چیز بخونم تا اینو پیدا کنم. همینم دارم بزور مینویسم

من 28 اردیبهشت 18 ساله شدم (1371 هستم). دیپلم دارم. امسال هم وارد دانشگاه شدم

پدر و مادرم هر کدوم جداگانه شرکت کردن. طبیعتا اسم منم نوشتن چون زیر 21 سال مجرد هستم. منم میتونم جداگانه شرکت کنم؟ که شانس من 3 برابر بشه

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: Rassler
من از طریق مادرم شرکت داده شدم
از طرف پدرم هم شرکت داده شدم

این خیلی خوبه که میتونم خودم هم شرکت کنم Big Grin شانس برنده شدن من تقریبا 3 برابره دیگه نه؟ Cool
تشکر کنندگان:
با سلام میخواستم بدونم عکس و مشخصات همسر و فرزندان را در چه قسمتی از فرم میبایست وارد نمود؟

تشکر کنندگان:
(2010-10-14 ساعت 13:22)forpugh88 نوشته:  با سلام میخواستم بدونم عکس و مشخصات همسر و فرزندان را در چه قسمتی از فرم میبایست وارد نمود؟

پس از جواب دادن به وضعیت تاهل و تعداد فرزندان صفحه دوم ایجاد میگردد که اطلاعات خانواده رو در اونجا وارد میکنید.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
سلام , یه سوالی داشتم
من 19 سالمه , اگر در لاتاری امسال اون فرمی که همراه با پدرم هستم رو برنده بشم , آیا میتونم به تنهایی به آمریکا مهاجرت کنم ؟ یا حتما پدرم هم باید بیاد ؟

//
در ضمن ظاهرا یک سری قوانین خاص برای افرادی که از طریق لاتاری مهاجرت کردن وجود داره مثلا اینکه بیش از 6 ماه نمیتونن خاک آمریکا رو ترک کنن ... این قوانین رو از کجا میشه خوند ؟ (من این قانون رو به طور اتفاقی در یک تاپیک دیدم)
تشکر کنندگان:
(2010-10-14 ساعت 17:11)p00ya نوشته:  سلام , یه سوالی داشتم
من 19 سالمه , اگر در لاتاری امسال اون فرمی که همراه با پدرم هستم رو برنده بشم , آیا میتونم به تنهایی به آمریکا مهاجرت کنم ؟ یا حتما پدرم هم باید بیاد ؟

//
در ضمن ظاهرا یک سری قوانین خاص برای افرادی که از طریق لاتاری مهاجرت کردن وجود داره مثلا اینکه بیش از 6 ماه نمیتونن خاک آمریکا رو ترک کنن ... این قوانین رو از کجا میشه خوند ؟ (من این قانون رو به طور اتفاقی در یک تاپیک دیدم)

خیر نمیتونید. به سایت زیر مراجعه کنید:
http://www.uscis.gov/portal/site/uscis

تشکر کنندگان: p00ya
سلام دوستان
من کیس ازدواجی را شروع کردم و همسرم ستیزن آمریکاست. آیا من هم می توانم در لاتاری شرکت کنم یا نه؟
و علت اینکه می خواهم در لاتاری شرکت کنم این هست که اگه برای این پروسه کیس ازدواجی مشکلی پیش آمد لااقل یک شانس دیگه داشته باشم Big Grin
نوع ویزا: CR1 (ازدواجی)
اولین اقدام: April 2010
محل مصاحبه:ناپل بود که با بدبختی به ابوظبی تغییر دادیم
تاریخ تکمیل مدارک در NVC: 2011 /Feb/18
تاریخ مصاحبه: 4 آپریل 2011
تاریخ گرفتن ویزا:6 آپریل 2011
طول مدت پروسه گرفتن ویزا :یک سال تمام
تشکر کنندگان:
سلام.
متشکرم از اینکه جواب سئوالات و مشکلات امثال من را میدید.
من بهمراه خانمم در لاتاری 2012 شرکت کردیم . اما پس از ثبت نام متوجه شدیم که فام فامیلی خانمم را که در پاسپورت Roshan ghiass هست roshan Guiss ثبت کردیم. و چون متاهل هستم دو بار فرم پر کردیم یکبار واسه خانمم و یکبار واسه خودم . میخواستم بدونم در صورت برنده شدن چه موانعی ممکنه بوجود بیاد و راه حلی وجودداره یا دیگه باید بی خیال بشم. ممنون اگه راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان:
(2010-10-19 ساعت 14:37)behroujon نوشته:  سلام.
من بهمراه خانمم در لاتاری 2012 شرکت کردیم . اما پس از ثبت نام متوجه شدیم که فام فامیلی خانمم را که در پاسپورت Roshan ghiass هست roshan Guiss ثبت کردیم. و چون متاهل هستم دو بار فرم پر کردیم یکبار واسه خانمم و یکبار واسه خودم . میخواستم بدونم در صورت برنده شدن چه موانعی ممکنه بوجود بیاد و راه حلی وجودداره یا دیگه باید بی خیال بشم. ممنون اگه راهنمایی کنید.

بعد از قبول شدن دچار مشکل خواهید شد و نظر آفیسرتون هم شرطه که قصد شما تقلب بوده یا نه.چون تاریخ اشتباه و اسپل غلط نام و نام خانوادگی میتونه امکان شرکت در لاتاری بیش از یکبار را محیا کنه و این تقلب محسوب میشه.

تشکر کنندگان:
(2010-10-19 ساعت 15:37)rayan.s نوشته:  

بعد از قبول شدن دچار مشکل خواهید شد و نظر آفیسرتون هم شرطه که قصد شما تقلب بوده یا نه.چون تاریخ اشتباه و اسپل غلط نام و نام خانوادگی میتونه امکان شرکت در لاتاری بیش از یکبار را محیا کنه و این تقلب محسوب میشه.
خیلی ممنون از جوابتون . ولی احساس میکنم منظورم را درست نفهموندم. مشکل ما فقط اینه که اسپل فامیل خانم را اشتباه تایپ کردیم. هم در فرم خودم و هم در فرم خانمم شبیه هم فرستادم فقط با پاسپورت فرق میکنه.
تشکر کنندگان:
(2010-10-19 ساعت 19:38)behroujon نوشته:  
(2010-10-19 ساعت 15:37)rayan.s نوشته:  

خیلی ممنون از جوابتون . ولی احساس میکنم منظورم را درست نفهموندم. مشکل ما فقط اینه که اسپل فامیل خانم را اشتباه تایپ کردیم. هم در فرم خودم و هم در فرم خانمم شبیه هم فرستادم فقط با پاسپورت فرق میکنه.

خوب شما با اسپل درست هم میتونید ثبت نام کنید ( من میدونم شما این کار را نکردید ) پس باید آفیسر را قانع کنید که اشتباه کردید و قصد تقلب نداشتید . از الان بهش فکر نکنید بعد از قبولی راه داره . موفق باشید

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان