کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط
من ثبت نام کردم و مشخصات همسرم را از طریق خودم وارد کردم ، آیا می تونم برای همسرم دوباره جداگانه ثبت نام کنم و خودم رو بعنوان همسرش ثبت کنم ؟ (خانمم شرایط ثبت نام داره)
آیا شانس بیشتری پیدا میکنیم ؟
تشکر کنندگان:
(2010-10-20 ساعت 16:50)h_kavakeb نوشته:  من ثبت نام کردم و مشخصات همسرم را از طریق خودم وارد کردم ، آیا می تونم برای همسرم دوباره جداگانه ثبت نام کنم و خودم رو بعنوان همسرش ثبت کنم ؟ (خانمم شرایط ثبت نام داره)
آیا شانس بیشتری پیدا میکنیم ؟

بله.شانستون 2 برابر میشه.
شماره کیس : 2015AS00000
تاریخ روئت قبولی در سایت: 1may
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
سلام

من میخوام برای لاتاری 2012 ثبت نام کنم فقط در چند مورد شک دارم . ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

1- من 23 سال سن دارم و در حال خدمت سربازی هستم ، سال آینده پایان تیر ماه خدمتم تمام میشه ، آیا میتونم ثبت نام کنم و تا اون موقع نتایج رو اعلام میکنن یا نه (اگر آپریل باشه اعلام کردن) و اگر برنده بشم زمان مصاحبه احتمالاٌ برای کی خواهد بود.

2- پدر و مادرم هم میخوام ثبت نام کنم و اسم خواهرم که 18 سال داره و دیپلم هم داره و الان دانشگاه میره توی ثبت نامشون بنویسم . پدر و مادرم هر دو کارمن و یکی لیسانس و دیگری فوق لیسانس دارن ، این کار امکانش هست دیگه ؟

3- در صورت قبولی پدر و یا مادرم بعد از طی چه مراحل و زمانی میتونن من رو هم به آمریکا و از چه راهی ؟ (خیلی آماتور بود ببخشید)

(2010-10-20 ساعت 18:48)0037 نوشته:  سلام

من میخوام برای لاتاری 2012 ثبت نام کنم فقط در چند مورد شک دارم . ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

1- من 23 سال سن دارم و در حال خدمت سربازی هستم ، سال آینده پایان تیر ماه خدمتم تمام میشه ، آیا میتونم ثبت نام کنم و تا اون موقع نتایج رو اعلام میکنن یا نه (اگر آپریل باشه اعلام کردن) و اگر برنده بشم زمان مصاحبه احتمالاٌ برای کی خواهد بود.

2- پدر و مادرم هم میخوام ثبت نام کنم و اسم خواهرم که 18 سال داره و دیپلم هم داره و الان دانشگاه میره توی ثبت نامشون بنویسم . پدر و مادرم هر دو کارمن و یکی لیسانس و دیگری فوق لیسانس دارن ، این کار امکانش هست دیگه ؟

3- در صورت قبولی پدر و یا مادرم بعد از طی چه مراحل و زمانی میتونن من رو هم به آمریکا و از چه راهی ؟ (خیلی آماتور بود ببخشید)

سوال اولت : مصاحبه ها از اول اکتبر2011 تا 30 سپتامبر 2012 خواهد بود .
سوال دومت: حتما" باید اسم خواهرتان را قید کنند ضمنا" خواهرتان میتوانند تنهاییم شرکت کنند.
سوال سوم: بذار قبولبشن برن اون موقع 5 سال صبر کن تا اقامت بگیرن اگه هنوز میخواستی بری آمریکا و اوناهم فراموشت نکرده بودنت (ویژیگی آمریکایها)بعد برات اقدام می کنند.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: 0037
ما هم ثبت نام کردیم...امیدوارم امسال نوبت ما باشه!
تشکر کنندگان: OMID_R
(2010-10-09 ساعت 07:27)rayan.s نوشته:  
(2010-10-09 ساعت 06:55)sepehr_sp نوشته:  سلام دوستان .

من با اینکه یک بار خودم این راهو رفتم ، الان برام یه سوال پیش اومده که ممنون میشم راهنماییم کنید.

می‌خوام برا پدر مادرم ثبت‌نام کنم . تو قسمت مشخصات فرزندان ، باید اسم فرزندانی بیاد که ازدواج نکرده و زیر ۲۱ سال باشند ، درسته ؟

حالا من ازدواج نکردم ولی‌ بالای ۲۱ سالم و از طرفی‌ پرمننت رزیدنت هم هستم ، یعنی‌ گرین کارد دارم . آیا باید اسم خودم رو هم وارد کنم یا نه ؟

سپهر جان؛ تو چرا این سوال رو میکنی؟ تو تمام فرمها(از ثبت نام تا قبولی) نوشته افراد زیر 21 سال مجرد حالا کجاش استثنا گذاشته؟

آره خوب ، خودمم اینو میدونم .

آخه من مجرّد هستم ولی‌ زیر ۲۱ نیستم .

حالا نظر دوستان چیه ؟

به نظرتون من چه کنم ؟

من ۲۱ به بالا هستم و مجرّد . با این توضیح که پارسال گرین کارد هم گرفتم ابا الان آمریکا هستم .

آخه تو توضیحات سایت گفت اسم تمامی فرزندان مجرّد و زیر ۲۱ .

ممنون

گاهی گمان نمی کنی ولی میشود/گاهی نمی شود نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است/گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود
گاهی گدای گدای گدایی و بخت با تو نیست/گاهی تمام شهر گدای تو میشود
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
من فرم لاتری را با مشخصات پدرم پر کردم و فرستادم ، آیا لازم هست بار دیگر این کار را با مشخصات مادرم انجام دهم (برای افزایش شانس) ؟!
چون خودم 17 سال دارم و تنها برادرم هم زیر 18 سال میباشد .
تشکر کنندگان:
سلام خدمت همه عزیزان، می خواستم بدونم ملاک آفیسر امریکایی در صورت برنده شدن برای
متوجه شدن داشتن سابقه کاری 10 ساله چیه ؟؟ چون پدر من دارای تجربه بالای کاری هستند ولی
متاسفانه تحصیلاتشون رو تموم نکردند (دیپلم هم ندارند) و می خوام در ثبت نامشون از همون بند
سابقه کاری استفاده کنم و در صورت برنده شدن چه مدارکی می خواد برای اثبات سابقه کاری ؟؟
و اینکه من اسپل انگلیسی فامیلی مادرم رو نمی دونم و پاس هم ندارند و اینکه بعدا دو جور مختلف نشه
و مشکل پیش نیاد چی کار کنم و از کجا می تونم اسپل مطمئن و درست انگلیسی اسمشون رو در بیارم ؟؟
ممنون
شماره کیس: ؟؟؟201
دریافت نامه قبولی: این جمعه که نیومد !! Big Grin
کنسولگری:
ارسال فرمهای اول:
کارنت شدن کیس:

تو دنیا نزدیک 550 میلیون سلاح گرم هست یعنی به ازای هر 12 نفر یک
سلاح وجود داره حالا سوال اینه که ما اون 11 تای دیگه رو چه جوری مسلح کنیم؟
تشکر کنندگان:
(2010-10-24 ساعت 22:44)Anathema نوشته:  دوستان سلام
من فرم لاتری را با مشخصات پدرم پر کردم و فرستادم ، آیا لازم هست بار دیگر این کار را با مشخصات مادرم انجام دهم (برای افزایش شانس) ؟!

سلام بر شما

اگر اين كار را بكني شانست 2 برابره.

به اميد موفقيت براي همه
To Wounds From One[font=Arial][/font]
تشکر کنندگان: Anathema
(2010-10-25 ساعت 10:01)kamranjon نوشته:  

سلام بر شما

به اميد موفقيت براي همه

دوست عزیز؛ ایشون اگر مادرشان شرایط را داشته باشند ( حداقل دیپلم یا 2 سال سابقه کار که هر کاری هم نمیتونه باشه ) میتونند برای مادرشان ثبت نام کنند در غیر اینصورت با ثبت نام مادرشان هم یه شانس شما وهم یه شانس خودشان کم میشه و در صورت قبولی هم افسوس نسیبشان میشه.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: kamranjon ، Anathema
(2010-10-25 ساعت 11:09)rayan.s نوشته:  

سلام بر شما

به اميد موفقيت براي همه

دوست عزیز؛ ایشون اگر مادرشان شرایط را داشته باشند ( حداقل دیپلم یا 2 سال سابقه کار که هر کاری هم نمیتونه باشه ) میتونند برای مادرشان ثبت نام کنند در غیر اینصورت با ثبت نام مادرشان هم یه شانس شما وهم یه شانس خودشان کم میشه و در صورت قبولی هم افسوس نسیبشان میشه.

دوستان مادرم مدرکش لیسانس میباشد ، و 23 سال سابقه آموزگار بودن به بچه های معلول و ناشنوا را دارد ؟! با این اوصاف ثبت نام انجام دهم با نام مادرم ؟!

متشکرم

تشکر کنندگان:
(2010-10-25 ساعت 16:40)Anathema نوشته:  
(2010-10-25 ساعت 11:09)rayan.s نوشته:  

سلام بر شما

به اميد موفقيت براي همه

دوستان مادرم مدرکش لیسانس میباشد ، و 23 سال سابقه آموزگار بودن به بچه های معلول و ناشنوا را دارد ؟! با این اوصاف ثبت نام انجام دهم با نام مادرم ؟!

متشکرم
دوست گرامی ؛ مطابق قوانین سایت قبل از سوال کردن مطالب تایپیک رو باید بخونید و اگه جواب سوالتان نبود سوالتان را بپرسید. جواب سوال شما هم که از واضحات میباشد. شما از کجا متوجه شدید پدرتان شرایط ثبت نام را دارند؟ با جواب به این سوال جواب به سوال خودتان را متوجه میشید.

تشکر کنندگان:
(2010-09-15 ساعت 21:07)seravin نوشته:  سوالات مربوط به ثبت نام خانوادگی را اینجا مطرح کنید.

سلام. من با خانومی ازدواج کردم که از ازدواج قبلیش یه پسر ۶ ساله داره که الان با ما زندگی‌ می‌کنه و تا ۱_۲ ساله دیگه هم حضانتش با مامانشه. حالا من واسه ثبت نام باید اسم پسر خانومم رو هم بنویسم یا فقط اسم خانوم خودم؟ ممنون از لطفتون.
تشکر کنندگان:
(2010-10-26 ساعت 17:39)tmojtaba نوشته:  
(2010-09-15 ساعت 21:07)seravin نوشته:  سوالات مربوط به ثبت نام خانوادگی را اینجا مطرح کنید.

سلام. من با خانومی ازدواج کردم که از ازدواج قبلیش یه پسر ۶ ساله داره که الان با ما زندگی‌ می‌کنه و تا ۱_۲ ساله دیگه هم حضانتش با مامانشه. حالا من واسه ثبت نام باید اسم پسر خانومم رو هم بنویسم یا فقط اسم خانوم خودم؟ ممنون از لطفتون.

حتما" حتما" باید هم در فرم ثبت نامی خودتان و همسرتان ( اگر شرایط شرکت برای هر دو محیاست ) اسم آقا پسرتان را قید نمایید.

تشکر کنندگان:
سلام دوستان

من بعد از فوت پدرم سرپرستی مادرم رو دارم در صورتی که در لاتاری برنده بشم آیا میشه به عنوان سرپرست برای مادرم هم ویزا بگیرم؟
آیا هنگام ثبت نام باید این موضوع را ذکر کنم

ممنون
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان