کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آدرس پستی در فرم ثبت نام
(2010-10-06 ساعت 01:44)OMID_R نوشته:  
(2010-10-06 ساعت 00:44)Lyas نوشته:  اگه کسی میتونه لطفا به صورت نمونه اون جدول مربوط به آدرس پستی(8a,8b,8c...) رو پر کنه تا بقیه خیالشون از بابت آدرس راحت بشه/ممنون

[عکس: addres.JPG]

با تشكر
لاین 1 تعداد حروفش براي من محدوده شما چطوری ادرس کاملتون رو جا کردین ؟
من از اینترنت اکسپلورر استفاده میکنم البته شاید گوگل کروم و ... این مشکل رو نداشته باشن
تشکر کنندگان:
(2010-10-06 ساعت 01:42)jahanshahloo نوشته:  این متنی که نوشته فقط اینترنتی باید چک کنیم کجاست کسی ادرسی چیزی نداره بده ببنیم تو سایت لاتاری میگردم به چشمم نخورد

اون فایل پی دی اف دستورالعمل های لاتاری امسال رو که تو سایت خودشون هست ببینین (اسم فایل 1318-DV2012Instructions-ENGL). پایین صفحه 5 دقیقا نوشته شده:

Entry Status Check will be the ONLY means by which selectees will be notified of their selection for DV-2012. The Kentucky Consular Center will not be mailing out notification letters. Those selected in the random drawing are NOT notified of their selection by e-mail. Those individuals NOT selected will be notified of their non-selection through the web-based Entry Status Check.
تشکر کنندگان: Nightsky007
خب اين يعني چي ؟ در ضمن من هم مشكل محدوديت خانه هاي آدرس رو دارم. چطور حل مي شه ؟
تشکر کنندگان:
با تشکر از جناب omid_R میخواستم ببینم اگه آدرسمون توی لاین1 جا نشد باید بریم تو لاین 2 واسه ادامه؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2010-10-06 ساعت 10:01)traveler_man نوشته:  خب اين يعني چي ؟ در ضمن من هم مشكل محدوديت خانه هاي آدرس رو دارم. چطور حل مي شه ؟
دوست عزيز شما ميتونيد اگر در خانه ي اول (8b. Address Line 1) دچار محدوديت در نوشتن آدرستان شديد ادامه آدرس رو تو خانه ي دوم آدرس لاين يعني 8c. Address Line 2 بنويسيد.
تشکر کنندگان: OMID_R
سلام به دوستان عزيز
ما چون مستاجر هستيم من واسه خودم تو اداره پست يك صندوق پستي شخصي دارم من چطور بايد آدرس رو پر كنم بايد در قسمت 8f. Postal Code/Zip Code شماره صندوق پستي شخصيمو پر كنم يا اون قسمت چيزي ننويسم و در قسمت 8b. Address Line 1 بنوسيم p.o.box وجلوش شماره صندوق پستيمو بنويسم
ممنون مي شم از راهنماييتون
تشکر کنندگان:
سلام دوستان توی قسمت 8a in care of باید حتما اسم صاحب خونه که بابام هست رو بنویسم یا نه؟// کسی میتونه مطهری نژاد رو اسپل کنه؟
ممنون
تشکر کنندگان:
کوچه ی داروخانه امداد سابق: old daroukhaneye emdad Alley
درست نوشتم یا نه؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2010-10-06 ساعت 16:45)Lyas نوشته:  سلام دوستان توی قسمت 8a in care of باید حتما اسم صاحب خونه که بابام هست رو بنویسم یا نه؟// کسی میتونه مطهری نژاد رو اسپل کنه؟
ممنون

in care of در واقع همون دریافت کننده نامه هستش که قدیما می گفتن برسد به دست فلانی ... ربطی به صاحب خونه نداره
اسپل مطهری نژاد هم باید با پاسپورت مطابقت داشته باشه اگر پاس ندارین میتونین مثلا اینجوری واردش کنین تا بعد :
Motahari Nejad

(2010-10-06 ساعت 17:11)Lyas نوشته:  کوچه ی داروخانه امداد سابق: old daroukhaneye emdad Alley
درست نوشتم یا نه؟؟؟
درسته عزیز اینطوری هم میشه نوشت :
Old Darookhaneye Emdad
حروف بزرگ رو کوچیک تایپ نکنین بهتره
تشکر کنندگان: rayan.s ، Lyas
عزیزان کسی نمیدونه که ادرس پستی داخل ایران وارد کنیم بهتره یا کشورهای دیگر؟
تشکر کنندگان:
(2010-10-06 ساعت 19:40)NASA نوشته:  عزیزان کسی نمیدونه که ادرس پستی داخل ایران وارد کنیم بهتره یا کشورهای دیگر؟

با تشکر از راهنمایی شما
تشکر کنندگان: NASA
(2010-10-06 ساعت 19:40)NASA نوشته:  عزیزان کسی نمیدونه که ادرس پستی داخل ایران وارد کنیم بهتره یا کشورهای دیگر؟

وست عزیز به نظر من فرقی نمیکنه.من که از برندگان 2010 بودم وآدرس ایران را دادم و هر دوتا نامه ام هم اومد درب منزل.البته امسال 2012 هم ظاهرا دیگه نامه ای قرار نیست بیاد درب منزل.

معبودا !
به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوجکی آنچه ندارم ناآرامم نکند.
تشکر کنندگان: rayan.s ، Farshid22 ، kianoush ، khabaloo ، Nightsky007

منم فکر نمیکنم هیچ تفاوتی داشته باشه 2010 و 2011 من خارج از ایران زندگی می کردم و هر 2 بار ادرس همونجارو دادم که قبول هم نشدم الان هم که ایرانم ادرس همینجارو دادم که احتمالا بازهم خبری نمیشه
تشکر کنندگان: khorsandi
سلام دوستان . من به یه مشکل عجیب بر خوردم . ادرس من حتی تو 8c. Address Line 2 هم جا نمیشه . فقط تا اموزش و پرورش جا میشه . یعنی طبقه و کوچه و پلاک برای پر کردن این دو لاین کافیه !! در نتیجه خیابان گلستان و کاوه جا نمیشه !!!!!!
این اموزش و پرورش خیلی جا میگیره و البته کاملا لازمه . گیج شدم . چی کار باید بکنم ؟؟؟؟؟؟
ادرس :

Floor 3 , No.8 , 1st Alley , Amoozesh Va Parvaresh Alley , Golestan St , Kaveh Ave , Esfahan , Esfahan , Iran
تشکر کنندگان:
(2010-10-07 ساعت 23:36)Dr.Alik نوشته:  سلام دوستان . من به یه مشکل عجیب بر خوردم . ادرس من حتی تو 8c. Address Line 2 هم جا نمیشه . فقط تا اموزش و پرورش جا میشه . یعنی طبقه و کوچه و پلاک برای پر کردن این دو لاین کافیه !! در نتیجه خیابان گلستان و کاوه جا نمیشه !!!!!!
ادرس :

Floor 3 , No.8 , 1st Alley , Amoozesh Va Parvaresh Alley , Golestan St , Kaveh Ave , Esfahan , Esfahan , Iran
Floor 3 , No.8 , 1st Amoozesh Va Parvaresh Alley , Golestan St , Kaveh Ave , Esfahan , IRAN
ایننجوری هم میشه بنویسی
تشکر کنندگان: rayan.s ، Dr.Alik

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان