کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آدرس پستی در فرم ثبت نام
(2010-10-10 ساعت 15:48)MASLUB نوشته:  در قسمت 8a و 8c نوشته optional يعني اختياري!
آيا 8d,e,f,g نيز اختياري ميباشد؟آخه آدرسي كه كوچه و خيابونش معلوم نباشه به چه دردي ميخوره؟!!!اگه كدپستي رو اشتباه وارد كنيم چي ميشه؟

دوست عزیز این که نوشته اختیاری بدین معنا است که داوطلبینی که آدرس کوتاه یا صندوق پستی خاص دارند برای پر کردن این قسمتهای فرم دچار سردرگمی نشوند.
اگه کد پستی رو اشتباه پر کنید و برنده شوید نامه دوم (احتمالا) به دست شما نخواهد رسید . اگر کدپستی شما در قبض تلفن ثابت نیست میتوانید از طریق این سایت آن را بگیرید
تشکر کنندگان:
(2010-10-10 ساعت 16:53)OMID_R نوشته:  
(2010-10-10 ساعت 15:48)MASLUB نوشته:  در قسمت 8a و 8c نوشته optional يعني اختياري!
آيا 8d,e,f,g نيز اختياري ميباشد؟آخه آدرسي كه كوچه و خيابونش معلوم نباشه به چه دردي ميخوره؟!!!اگه كدپستي رو اشتباه وارد كنيم چي ميشه؟

دوست عزیز این که نوشته اختیاری بدین معنا است که داوطلبینی که آدرس کوتاه یا صندوق پستی خاص دارند برای پر کردن این قسمتهای فرم دچار سردرگمی نشوند.
اگه کد پستی رو اشتباه پر کنید و برنده شوید نامه دوم (احتمالا) به دست شما نخواهد رسید . اگر کدپستی شما در قبض تلفن ثابت نیست میتوانید از طریق این سایت آن را بگیرید

با اجازه امید عزیز؛ طبق نوشته سایت لاتاری امسال در روز اعلام قبولی روز مصاحبه هم اعلام میشه.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: OMID_R ، binahayat_m ، kianoush
(2010-10-10 ساعت 17:35)rayan.s نوشته:  

با اجازه امید عزیز؛ طبق نوشته سایت لاتاری امسال در روز اعلام قبولی روز مصاحبه هم اعلام میشه.
ممنون رایان جان Cool
تشکر کنندگان: binahayat_m ، rayan.s

-------------------------------
اما مثل اینکه شما خوب فرم رو نگاه نکردید 8a که ستاره دار هستش !!!
تشکر کنندگان:
(2010-10-11 ساعت 08:40)mosi3535 نوشته:  

-------------------------------
اما مثل اینکه شما خوب فرم رو نگاه نکردید 8a که ستاره دار هستش !!!
نهmosiجون،هيچ ستاره اي در فرم وجود ندارد.جلوي 8aهم داخل پرانتز نوشته optional!!!
نويسنده كتاب آرمان شهر من
تشکر کنندگان:
بچه ها خواهشاً يكي بگه در قسمت 8eكه استان رو ميخواد،آذربايجان شرقي رو چي بنويسم؟؟؟
There is night so we can appreciate day sorrow so we can appreciate joy evil so we can appreciate good you so we can appreciate love
تشکر کنندگان:
[=#]عزيزا يكي بگه [=#]آذربايجان شرقي[/]Shy رو چطوري بنويسم؟؟؟
يكي هم بگيد [=#]دربند[/] به انگليسي چي ميشه؟؟؟
[/]
[=#]آقا مثل اينكه كسي نيست راهنمايي كنه!!!اونايي كه چيزايي بلد بودند تا حالا ثبت نام كردن و ديگه به اين سايت سر نميزنن!؟چاره اي نيست،منتظر پاسخ ميمونم!Sad[/]

اخطار: طبق قوانين سايت استفاده از رنگ هاي نامناسب در پست هاي ارسالي ممنوع است.
در صورت مشاهده،‌ ارسال ها حذف خواهند شد.
User
تشکر کنندگان:
(2010-10-11 ساعت 15:12)MASLUB نوشته:  عزيزا يكي بگه آذربايجان شرقيShy رو چطوري بنويسم؟؟؟
يكي هم بگيد دربند به انگليسي چي ميشه؟؟؟
دوست عزیزم پینگلیش بنویس
Azarbayjane-e sharqi
Darband

تشکر کنندگان: hanatej
دوستان عزيز تازه وارد
سلام
خوشحال هستم كه به عنوان يكي از اعضاي تيم مديران اين انجمن در خدمت شما هستم، ضمن عرض خوشامد از شما خواهش مي كنم نكات زير را به منظور افزايش بهره وري و بار اطلاعاتي انجمن رعايت فرماييد:

0- حتما قوانين سايت را مطالعه كنيد. قوانين سايت مو به مو، دقيق و بدون ملاحظه اجرا مي شوند.

1- پيش از هر ارسال پرسش مورد نظر را جستجو كنيد. براي اين كار از كلمات كليدي مناسب استفاده كنيد.

2- پيش از هر ارسال دقت كنيد كه در تاپيك مرتبط سوال خود را مي پرسيد.

3-چنانچه جواب سوال خود را نيافتيد به بخش 2011 و 2010 مراجعه كنيد. بيشتر سوال هاي شما پيشتر توسط ديگر كاربران پرسيده شده و پاسخ داده شده است.

4-چنانچه پاسخ سوال خود را نيافتيد سوال خود را در انجمن و در تاپيك مناسب بپرسيد. از پرسيدن سوال در پيام خصوصي براي سوال هاي عادي و رايج خودداري كنيد. در صورت استفاده نامناسب از سيستم پيام خصوصي مطابق با قوانين سايت محروميت هايي براي كاربر در نظر گرفته مي شود.

با آرزوي پيروزي و بهروزي براي شما
User
تشکر کنندگان: rayan.s ، laili ، OMID_R ، binahayat_m
(2010-09-17 ساعت 19:43)احسان3000 نوشته:  با سلام
واحد 10کدومش درسته.
UNIT:10
NO: 10

unit 10
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها،همگي خسته نباشيد!من يه نمونه آدرس ميذارم،به نظر من درسته!اگه اشتباه توش بود بگيد و اگه نبود استفاده كنيد!
آدرس فارسي :ايران-آذربايجان غربي-شهرستان خوي-خيابان امام-كوچه شهيد عباسي-دربند برادران اكبري-پلاك 15
Adress:15NO,DARBANDE BARADARANE AKBARI,SHAHID ABBASI ALLEY,EMAM ST
در قسمت CITYهم مينويسمKHOYو در قسمت 8eكه مربوط به نام استان است AZARBAIJANE GHARBIوكشور IRAN
تشکر کنندگان: hanatej
يه نفر راهنمايي كنه كه درست آدرس رو نوشتم يا نه:

ايران- تهران، خيابان وليعصر، خيابان مقدس اردبيلي، خيابان ثارالله، كوچه پديده، پلاك 12

No 12, Padideh Alley, Saar'Allah St, Moqaddas e Ardebili St, Vali'asr St, Tehran-IRAN

اگه اشتباهه درستش رو بگيد
ممنون Shy
تشکر کنندگان:
سلام آقا پلاک دوم از سمت راست رو چجوری به اینگلیش تبدیل کنم.

درضمن کوچه ....شهرک .رو باید چجوری معنی کنم.

مثلا شهرک گنجی ... کوچه ی دانش 11 -پلاک دوم از سمت راست رو چجوری باید بنویسم..

ممنون می شم تا فردا بهم جواب بدین می خوام ثبت نام کنم
تشکر کنندگان:
(2010-10-12 ساعت 20:43)ariyan نوشته:  سلام آقا پلاک دوم از سمت راست رو چجوری به اینگلیش تبدیل کنم.

درضمن کوچه ....شهرک .رو باید چجوری معنی کنم.

مثلا شهرک گنجی ... کوچه ی دانش 11 -پلاک دوم از سمت راست رو چجوری باید بنویسم..

ممنون می شم تا فردا بهم جواب بدین می خوام ثبت نام کنم

اگه منظورت از "پلاك دوم سمت راست" اينه كه پستچي بايد زنگ دوم رو بزنه اينجوري بزن:
Second No in right, Danesh Alley, Shahrake Shahid Ganji, Tehran - Iran
ولي اگه منظورت اينه كه وقتي پستچي وارد كوچه شد دومين ساختمان سمت راست رو پيدا كنه بايد اينجوري بزني (كه احتمالا منظورت همينه):
Second Bldg in right, Danesh Alley, Shahrake Shahid Ganji, Tehran - Iran

تشکر کنندگان: rayan.s ، alireza277
سلام دوستان
من چون در رابطه با شغلم نامه هایی دریافت میکنم که نمیخوام خونه با اطلاع بشن رفتم اداره پست و یه صندوق اختصاصی گرفتم هزینه اشتراکش هم واسه یک سال 2400 تومان شده ...
کسانی که خیلی با آدرس مشکل دارن اینکار رو بکنن . چون که دیگه آدرس لازم نیست .
آدرس پستی من : ایران - کرمانشاه کدپستی : 0000000000
Lottery 2011 =Failed
Lottery 2014 =Failed
Lottery 2015 =Failed
Lottery 2016 =Failed
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان