کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمتهای مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
دوست عزیز
ممنون از اینکه به تمامی سوالات بچه ها پاسخ میدید اما بعضی چیزهارو اگر مطمئن نیستید نگید لطفا
اسپل اسم ایشون چنین است: Emlaei
دوستانی دارم که فامیلی از این قبیل دارن مثلا کسرائی که نوشته انگلیسی اش میشه: Kasraei
دوتا y پشت هم درست نیست

(2010-10-31 ساعت 22:59)OMID_R نوشته:  
(2010-10-31 ساعت 20:18)Zero نوشته:  من معذرت می خوام اینجا سوالم رو مطرح می کنم ولی جای دیگه ای
رو مناسبش ندونستم، می خواستم بدونم برای نوشتن نام فامیلی به انگلیسی
اسپل صحیح فامیلی مثل املائی که آخرش دارای ئی هست چجوری هست ؟؟؟
ممنون می شم جواب بدید

سلام دوست عزیز ، نیازی به نوشتن با قلم درشت نیست سوالات شما قطعا پاسخ داده میشه
در مورد اسپل فامیلتون به پاسپورت یکی از بستگانتون (مثل پدر یا برادر یا خواهر یا عمو وعموزاده ها) مراجه کنید. حتما یکی توی بستگانتون پاسپورت داره اگه نداشتن به نظر من اسپل فامیل شما Emlayy میشه.

Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان: arshin ، Ramkal ، usa ، lorecance
(2010-11-03 ساعت 18:50)shadow_1352 نوشته:  دوست عزیز
ممنون از اینکه به تمامی سوالات بچه ها پاسخ میدید اما بعضی چیزهارو اگر مطمئن نیستید نگید لطفا
اسپل اسم ایشون چنین است: Emlaei
دوستانی دارم که فامیلی از این قبیل دارن مثلا کسرائی که نوشته انگلیسی اش میشه: Kasraei
دوتا y پشت هم درست نیست

(2010-10-31 ساعت 22:59)OMID_R نوشته:  
(2010-10-31 ساعت 20:18)Zero نوشته:  من معذرت می خوام اینجا سوالم رو مطرح می کنم ولی جای دیگه ای
رو مناسبش ندونستم، می خواستم بدونم برای نوشتن نام فامیلی به انگلیسی
اسپل صحیح فامیلی مثل املائی که آخرش دارای ئی هست چجوری هست ؟؟؟
ممنون می شم جواب بدید

سلام دوست عزیز ، نیازی به نوشتن با قلم درشت نیست سوالات شما قطعا پاسخ داده میشه
در مورد اسپل فامیلتون به پاسپورت یکی از بستگانتون (مثل پدر یا برادر یا خواهر یا عمو وعموزاده ها) مراجه کنید. حتما یکی توی بستگانتون پاسپورت داره اگه نداشتن به نظر من اسپل فامیل شما Emlayy میشه.
تایید میشه emlaei صحیح است
تشکر کنندگان: lorecance
سلام.
لاتاری امسال مهلتش تموم شده؟؟
اگه آره سال دیگه کی شروع میشه و کی تموم میشه؟
کی برندگان امسال معلوم میشه؟
چه قدر بین فاصله بین برنده شدن و رسیدن به آمریکا وجود داره؟؟
ببخشید اینجا سوالم رو مطرح کردم چون نمیدونستم کجا باید مطرح کنم!
ممنونم
(2010-12-03 ساعت 23:44)rohambasir نوشته:  سلام.
لاتاری امسال مهلتش تموم شده؟؟ =>بله
اگه آره سال دیگه کی شروع میشه و کی تموم میشه؟ =>معمولاً تو مهر و آبانماه
کی برندگان امسال معلوم میشه؟ =>آخرای فروردین

چه قدر بین فاصله بین برنده شدن و رسیدن به آمریکا وجود داره؟؟ بستگی به شماره قبول شدن داره.زود تر از ۷،۸ ماه نمی‌شهببخشید اینجا سوالم رو مطرح کردم چون نمیدونستم کجا باید مطرح کنم!
ممنونم

ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

تشکر کنندگان: rohambasir ، frozen mind ، lorecance
سلام من اسمم یوسف / من با آقا صدرا در آنکارا آشنا شدم و این سایت رو هم ممنون ایشون هستم ولی نمیدونم مراحل ثبت نام چجوریه اگه میشد مراحل ثبت نام را به صورت تصویری میزاشتین آلی بود ممنون از شما yoosef61_61@yahoo.com
تشکر کنندگان: joseph ، lorecance
(2011-03-21 ساعت 18:33)YOOSEF نوشته:  اگه میشد مراحل ثبت نام را به صورت تصویری میزاشتین عالی بود ممنون از شما

سلام دوست عزیز
به مهاجرسرا خوش اومدین.
ثبت نام 2012 تموم شده. و برای 2013 هم هنوز شروع نشده.
برای آشنایی با مراحل ثبت نام تقریبا هر چیزی که بخواهید در سایت هست. حتی دوستان یک فایل پاورپوینت برای آشنایی با مراحل ثبت نام ساخته اند. خلاصه برای ثبت نام اولیه هر اطلاعاتی بخواهید رو میتونید پیدا کنید. اما رسم مهاجرسرا اینه که دوستان اول تمام جاهایی رو که فکر می کنند اطلاعات مورد نیازشون رو میتونند پیدا کنند میگردند و میخونند. و اگه سوالی باقی مونده باشه به صورت موردی می پرسند. شما هم همین کار رو بکنید. مطمئن باشید سوالی باقی نمی مونه.
شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
کنسولگری:آنکارا
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

تشکر کنندگان: lorecance ، hvm
[font=Arial][font=Tahoma]سلام
می خواستم بدونم که قضیه آدرس پستی چیه چون تا اونجایی که یادم میاد نوشته بود اختیاری و اینکه فایل مربوط به ثبت نام در لاتاری مربوط به خود اداره مهاجرت آمریکا رو که میخوندم اینطور متوجه شدم که از این به بعد هیچ نامه ای از اداره کنسولگری کنتاکی پست نمیشه و حالا من یه کم گیج شدم چون همه جا حرف از آدرس پستی و نامه اول و دوم و این حرفا هست.می خواستم بدونم درست متوجه شدم یا اگر نه قضیه چیه؟
تشکر[/font][/font]

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان