کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری و سوالات مرتبط با آن
(2010-09-18 ساعت 00:32)DivXviDvD نوشته:  ممنون از هر دو دوست عزیز بابت راهنمایی

والا این گوش باید پیدا باشه یا نه ؟ توی توضیحات سایت ها که چیزی ندیدم باید روی تجربه دید
نظر 100% در این مورد ندارید
بازم ممنون

دوست عزیز ، گوشها باید پیدا باشه ! و ترجیحا اگه عکس بدون حجاب باشه بهتره ، گرچه بودن دوستانی که با عکس با حجاب و حتی داشتن حجاب در سفارت ( هنگام مصاحبه ) ویزاشون رو گرفتن !

ضمنا جایی برید عکس بگیرید که وارد و کار بلد باشه ! چون عکس خیلی مهمه .
موفق باشید.
شماره کیس: 10XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun .2009
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:jul,2009
تاریخ کارنت شدن کیس : Jan-2010
تاریخ ورود به آمریکا :8 نوامبر 2010

مالکیت آسمان را به نام کسانی نوشته اند که به زمین دل نبسته اند!
تشکر کنندگان: DivXviDvD
سلام
بهترین عکاسی تو تهران برای لاتاری کجاست؟
تشکر کنندگان:
دوستان عزيز يه سوال :
من رفتم فايل اصلي همون عكسي رو كه در پاسپورتم هست ( 6x4 ) رو گرفتم ...يه بنده خدايي من رو گيج كرده !
من اون عكس رو بردم تو محيط فتوشاپ بعد از طريق يكي از منو هاي بالايي رفتم ريسايز كنم ...و اندازه رو زدم زو 600x600 ...البته يكم عكس دفرمه شد و مجبور شدم از كراپ اسفاده كنم ...
حالا سوال من اينه كه آيا همون 600*600 كه تو ريسايز زدم سايز مد نظر براي لاتاري هست يا چيز ديگه اي ؟
بهترين روش براي اين كه عكس فرمش رو از دست نده چيه ؟ ( يعني وقتي 600*600 مي كنيم اين كله ي من از تنم گنده تر نشه ...يا صورتم كشيده نشه ...چون اين ها تو موارد ذكر شده براي ردي عكس اومده )
ممنون از همه ي بزرگواران !
در دنيا دو جور آدم وجود داره:
آدمهای خوب و بد. آدمای خوب شبا خیلی خوب می‌خوابن، اما آدمای بد ... می‌دونن كه از ساعات شب استفاده‌های بهتری هم می‌شه كرد.
وودی آلن
تشکر کنندگان: Amirreza ، mh_hshk
(2010-09-19 ساعت 01:48)Majid_M نوشته:  سلام
بهترین عکاسی تو تهران برای لاتاری کجاست؟
به هر عکاسی که ترجمه مشخصات عکس را بدهید برای شما دقیقا همان عکس را می اندازد! در پست های زیادی ترجمه مشخصات عکس وجود دارد. یکی از آنها را پرینت کنید و به عکاسی بدهید. و از عکگاسی بخواهید فایل عکس را دقیقا مطابق با مشخصات برای شما آماده کند.

(2010-09-19 ساعت 03:58)binahayat_m نوشته:  دوستان عزيز يه سوال :
من رفتم فايل اصلي همون عكسي رو كه در پاسپورتم هست ( 6x4 ) رو گرفتم ...يه بنده خدايي من رو گيج كرده !
من اون عكس رو بردم تو محيط فتوشاپ بعد از طريق يكي از منو هاي بالايي رفتم ريسايز كنم ...و اندازه رو زدم زو 600x600 ...البته يكم عكس دفرمه شد و مجبور شدم از كراپ اسفاده كنم ...
حالا سوال من اينه كه آيا همون 600*600 كه تو ريسايز زدم سايز مد نظر براي لاتاري هست يا چيز ديگه اي ؟
بهترين روش براي اين كه عكس فرمش رو از دست نده چيه ؟ ( يعني وقتي 600*600 مي كنيم اين كله ي من از تنم گنده تر نشه ...يا صورتم كشيده نشه ...چون اين ها تو موارد ذكر شده براي ردي عكس اومده )

دقت کنید عکس نباید کشیدگی داشته باشد.
تشکر کنندگان: Amirreza ، binahayat_m ، Majid_M

دوست عزیز؛ ببخشیدا مگه فلاش دوربین ترس داره که عکس نمیندازی و اینهمه هنر بخرج میدی؟ Tongue

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: Amirreza

آخه دوسته عزیز یه عکس عادی رو با اسکنر بردار اسکن کن این کاره شما رسک دارهTongue
تشکر کنندگان:

سلام معمولا عكاسي هاي معتبر فايل عكس رو به مشتري هاشون نميدن و كارهاي روتوش و ...... رو خودشون انجام ميدن پس سعي كنيد طبق مشخصات گفته شده عكس بگيريد كه بعدا نخواين اون رو تغيير بدين.
اما اگه نسبت طول و عرض بعد از ريسايز بد در مياد مي تونيد از منوي
image/pixel aspect ratio اونو اصلاح كنيد.
البته در بعضي موارد ميشه از منوي edit/transform هم استفاده كرد.
تشکر کنندگان: binahayat_m
[عکس: untitled3.jpg]

سلام
من رفتم عكاسي عكس گرفتم
همه مشخصاتي كه در تاپيك ها بود در مورد عكس لاتري را براي عكاس بردم
عكس گرفت ، بعد كه ديدم ايم گوشه هاي عكس فاصله سفيد داره و با فتو شاپ هم نميشه كاريش كرد
به نظر شما اين درسته ؟(از همه لحاظ)
پسوندش هم jpg است و من با rename كردن به jpeg تغيير مي دم.اينم كه مشكلي نداره؟
ببخشيد عكس بزرگ شده جواب كه گرفتم خودم عكس پاك ميكنم.
ممنونSmile
آدمهای خوب و بد. آدمای خوب شبا خیلی خوب می‌خوابن، اما آدمای بد ... می‌دونن كه از ساعات شب استفاده‌های بهتری هم می‌شه كرد.
وودی آلن
(2010-09-20 ساعت 02:38)binahayat_m نوشته:  [عکس: untitled3.jpg]

سلام
من رفتم عكاسي عكس گرفتم
همه مشخصاتي كه در تاپيك ها بود در مورد عكس لاتري را براي عكاس بردم
عكس گرفت ، بعد كه ديدم ايم گوشه هاي عكس فاصله سفيد داره و با فتو شاپ هم نميشه كاريش كرد
به نظر شما اين درسته ؟(از همه لحاظ)
پسوندش هم jpg است و من با rename كردن به jpeg تغيير مي دم.اينم كه مشكلي نداره؟
ببخشيد عكس بزرگ شده جواب كه گرفتم خودم عكس پاك ميكنم.
ممنونSmile
با فتو شاپ کراپش کن دیگه اینقدم وسواس نداشته باشین حلهBig Grin
فمتو هم با فتو شاپ درست کن
تشکر کنندگان:
دوست عزيز اگه مي توني اين رو كراپ كن بهم بده ؟ من پدرم در اومد هر كاري كردم نتونستم كراپ كنم و چيزاي ديگه بهم نريزه !
يكم كراپ مي كني سرشونه ها به هم ميريزه ...
حالا شما كه مي گي با كراپ ميشه ...مي توني راه حل بزاري جلوي پاي من ؟
وودی آلن
به نظر من اگر تو معذورات عقيدتي نيستيد عكستون رو بدون روسري بگيريد حالا كي مي خواد عكس شما رو نيگا كنه Big Grin ولي در هر صورت چه با روسري چه بدون روسري ريسك نكنيد و عكستون رو طوري بگيريد گوش هاتون ديده بشه چون حيفه آدم به خاطر يه دونه عكس شانسش رو از دست بده
دوست من اولاً چرا شونه هاتون صاف نيست؟ عكاسه بهتون گفت كج وايسيد؟! دوم اينكه من فكر مي كنم عكس بايد زمينه داشته باشه(زمينه روشن و سفيد) البته منم پارسال مثل شما زمينه عكسم رو با فوتوشاپ حذف كردم ولي يه بار ديگه كه مشخصات عكس ها رو خوندم فهميدم كه گفته زمينه روشن و نگفته حذف زمينه. البته اميدوارم اين چيزها زياد براشون مهم نباشه ولي وقتي آدم فكر مي كنه كه ممكنه چه شانسي رو فقط به خاطر عكس از دست بده ناچار ميشه كه با وسواس بيشتري تصميم بگيره Smile
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان: Amirreza ، User ، binahayat_m
(2010-09-20 ساعت 03:09)binahayat_m نوشته:  دوست عزيز اگه مي توني اين رو كراپ كن بهم بده ؟ من پدرم در اومد هر كاري كردم نتونستم كراپ كنم و چيزاي ديگه بهم نريزه !
يكم كراپ مي كني سرشونه ها به هم ميريزه ...
حالا شما كه مي گي با كراپ ميشه ...مي توني راه حل بزاري جلوي پاي من ؟

سلام عکستو برام میل کن (تو پروفایلم میلم هست) برات ردیفش میکنم (خراب این بچه های مهاجرسرام دیگهTongue)
(2010-09-20 ساعت 19:16)mehran61 نوشته:  به نظر من اگر تو معذورات عقيدتي نيستيد عكستون رو بدون روسري بگيريد حالا كي مي خواد عكس شما رو نيگا كنه Big Grin ولي در هر صورت چه با روسري چه بدون روسري ريسك نكنيد و عكستون رو طوري بگيريد گوش هاتون ديده بشه چون حيفه آدم به خاطر يه دونه عكس شانسش رو از دست بده
دوست من اولاً چرا شونه هاتون صاف نيست؟ عكاسه بهتون گفت كج وايسيد؟! دوم اينكه من فكر مي كنم عكس بايد زمينه داشته باشه(زمينه روشن و سفيد) البته منم پارسال مثل شما زمينه عكسم رو با فوتوشاپ حذف كردم ولي يه بار ديگه كه مشخصات عكس ها رو خوندم فهميدم كه گفته زمينه روشن و نگفته حذف زمينه. البته اميدوارم اين چيزها زياد براشون مهم نباشه ولي وقتي آدم فكر مي كنه كه ممكنه چه شانسي رو فقط به خاطر عكس از دست بده ناچار ميشه كه با وسواس بيشتري تصميم بگيره Smile

بشتر دوستان در پست های اول گفتند که عکس باید چطوری باشه
درضمن کلا اگه اطلاعاتی در ضمینه ی عکس گرفتن دارید به اشتراک بذارید چون همون طور که خودتون میگید یه عامل کوچیک میتونه باعث ازبین رفتن شانس دوستان باشه یه راهنمایی بدون اطلاع هم میتونه همون نتیجه رو بذاره موفق باشید
تشکر کنندگان: mehran61
دوستان گرامی؛ ارسال شماره 4 USER عزیز را در تایپیک : ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط مطالعه کنید مشخصات عکس کامل توضیح داده شده. شدیدا" پیشنهاد میکنم به جای اینکه بخواید با نرم افزار عکسای قدیمیتون رو به عکس مورد تایید تبدیل کنید با مراجعه به یک عکاسی و دادن مشخصات عکس یه عکس بندازید و مطمئنا" همانطور که من از عکاسی CD عکسام رو گرفتم شما هم میتونید بگیرید.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: User ، mehran61
منم رفتم عكاسي و اون مشخصاتي كه يوزر عزيز و ديگر دوستان گفته بود رو نوشتم و با خودم برم و دادم به عكاس .
اما نتيجه ي نهايي عكسي كه تو سي دي بهم تحويل داد هميني شد كه اين جا گذاشتم ...
وودی آلن
تشکر کنندگان: mehran61
این قدر وسواس به خرج ندین دوستان
فقط دقت داشته باشین که سایز و پیکسلش درست باشه.زمینه اش هم سفید و باقی داستان ...
Pir shodim vali bozorg na

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان